PDA

צפייה בגרסה מלאה : הורדת מחירי גראנד שירוקי החדשה - השפעה על הכל

מוני_הכוכב
14-12-09, 11:12
האם הורדת מחירי גראנד שירוקי החדשה מ 320K ל-230K תשפיע על כל שוק ה- 4X4? לדעתי כן, וגם על המשומשות ואולי אפילו חזק על המשומשות.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000522177&fid=3220

eysham
14-12-09, 12:12
ואללה יופי...

הורידו מחיר אבל מביאים לרדו במקום לימיטד.
כך שבפועל ההורדה היא לא משמעותית כמו שרוצים שנאמין.

איל

מאיר רוטברג
14-12-09, 13:02
במה מתבטאים ההבדלים?

eysham
14-12-09, 13:34
במה מתבטאים ההבדלים?

LOW בתור התחלה.

השאר לא כלכך משנה... :rolleyes:

זה מופיע כאופציונלי (בארה"ב) אבל אני מסופק אם ליבואן זה הזיז משהו...

http://www.jeep.com/hostc/vsmc/vehicleSpecModels.do?modelYearCode=CUJ20 1003

דרור ברלי
14-12-09, 13:49
בתור התחלה, לרדו מגיע עם מנוע ה-V6 בנפח 3.7 ליטר (205 כ"ס) והכי חמור - ללא LOW.
וכמובן הרבה פחות אבזור אם זה משנה למישהו.

היבואן נלחץ מהפופולריות של הדגם הזה ביבוא אישי, ולכן התחיל להביא אותו. לא צריך להזכיר ולאזכר את סוג הלקוחות שקונה ונוסע בדגם מוגבל כזה. ליבי ליבי רק לתמימים שיתפתו לרכוש אותו כמשומש (אבל כתוב עליו במפורש "JEEP"!!!, למה זה לא טוב?...) ויגלו - מאוחר מדי - שזה לא הדבר האמיתי.

eysham
14-12-09, 14:10
דרור,

בניגוד ליבוא מאירופה, בארה"ב גם הלימיטד עם אותו 3.7 ליטר בסטנדרט.
ניתן לשדרג ל-V8 HEMI 5.7L בתוספת מחיר של 2400$

אם זה המפרט ש-320K קנה לפני זה, אז המחיר בארה"ב הוא 40200$ + 2400$ + תוספות שונות שלא בסטנדרט שהביאו עד היום.

היום יביאו לרדו בסיסי (אני מאמין) שהמחיר שלו בקטלוג 33460K.

זה אומר שההפרש הוא משהו כמו 9000$ שזה ה- 20-25%. זה קרוב ל "הנחה" שקיבלנו במכשירי תנועה...

* לא יודע בדיוק את המפרט שיביאו לארץ. זה יכול להיות יותר משמעותי אם יסמנו את כל ה-V במקומות הנכונים בטופס ההזמנה...
אבל מכיוון שאין אופציה לסרן חי, אז מה זה משנה...

Jacob80
14-12-09, 15:02
אבל מכיוון שאין אופציה לסרן חי, אז מה זה משנה...

איל אל תזלזל...
למרות שאין סרן חי הרכב מגיע נעול כפול ובניגוד לורילוק שיש אצלך (שכבר הבנו שהן חסרות תועלת) - שם זה ממש נעילה 100%.
בארה"ב כבר יש קיטים של 4.5" לרכב שהופכים אותו לאטרקטיבי מאד.

לאחותי יש אחד (עם מנוע המי) ואני מחכה עוד איזה שנתיים שלוש כדי לקנות אותו ממנה ולהפוך אותו לרכב הבא שלי :)

eysham
14-12-09, 16:09
למרות שאין סרן חי הרכב מגיע נעול כפול ובניגוד לורילוק שיש אצלך (שכבר הבנו שהן חסרות תועלת) - שם זה ממש נעילה 100%.

אתה בטוח??? (לא לגבי החלק הראשון של המשפט...) נעילה אמיתית??

Quadratrac I או Quadradrive II או Selectrac II
????

http://www.jeep.com/en/4x4/systems_by_vehicle/

איל

Jacob80
14-12-09, 17:01
יש שם QUADRA-DRIVE II ולמרות שזו נעילה אלקטרונית היא עובדת מעולה. יכול להיות שעם השנים היא תדפק ותהיה חסרת תועלת אבל כרגע לפחות (50 אלף קילומטר) זה עובד כמו נעילה 100%.

אחותי עושה בערך 7000 קילומטר בשנה אז אני לא מודאג :)

בכל אופן, כשאתה חושב על זה, בעוד 2-3 שנים כשנרצה (אני לפחות) להחליף לג'יפ חדש יותר שעולה פחות ממאה אלף ש"ח - אין לנו כמעט אופציות לג'יפ אמיתי מלבד JK או דיפנדר.
על הדיפנדר אני לא אעלה גם אם חיי תלויים בזה ו JK לא אופציה טובה מבחינתי כשזה מגיע לפינוקים שהתרגלתי אליהם ולנוחות בכביש אז לא נשאר לי הרבה אלא לקחת עוד גראנד, להגביהה אותו, ולסמוך על 2 נעילות שיפצו על מהלכי מתלה זוועתיים.

אגב.. לצערי גם הנוחות וגם הפינוקים בגראנד החדש (WK) הם פחות משל ה ZJ... אבל אין מה לעשות, לא נוכל להשאר עם ג'יפ שנת 1996 לעד...
*

ofiredri
14-12-09, 17:24
במקרה שלך, את הרכב הבא הייתי מחליף ל WJ

נמרוד
22-12-09, 10:23
מצ"ב הודעה לעיתונות של מכשירי תנועה:

הישראלים הסתערו על ה"גרנד צ'ירוקי" –
תוך 10 ימים מכרה חברת "מכשירי תנועה"
150 "גרנד צ'ירוקי", בעקבות הוזלת המחירים של דגמי 2010 בכ- 90,000 ₪ .

בני רוטברג, מנהל מותג "קרייזלר- ג'יפ" ב"מכשירי תנועה": "עקב הביקוש הרב למכוניות "גרנד צ'ירוקי" פנתה החברה ליצרן בבקשה להגדיל את כמות המכוניות המוקצבת לישראל".

הישראלים הסתערו על ה"גרנד צ'ירוקי" בעקבות הוזלת המחירים בלמעלה מ-90,000 ₪ לדגמי "גרנד צ'ירוקי" 2010.
תוך 10 ימים, מכרה חברת "מכשירי תנועה", יבואנית "קרייזלר ג'יפ", כ-150 "גרנד צ'ירוקי" דגם "לרדו" ועקב הביקוש הרב פנתה החברה ליצרן להגדיל את הכמות המוקצבת לישראל.
המחיר החדש של ג'יפ "גרנד צ'ירוקי" "לרדו" הינו 229,900 ₪, כאשר הדגם הנ"ל משנת 2009 היה כ-320,000 ₪.
דגם זה מצויד במנוע בנזין בנפח 3700 סמ"ק V6, במערכת FULL TIME44X מסוגQUADRA Trac 1, ובתיבת הילוכים אוטומטית בעלת 5 יחסי העברה. הרכב זכה ב- 5 כוכבים מטעם מכון הבטיחות האמריקאי NHTSA במבחן ריסוק חזיתי וצידי.
הרכב יגיע ברמת אבזור מהודרת ויכלול כסטנדרט:
גג שמש חשמלי
מושב נהג מתכוונן חשמלי כולל תמיכה לגב תחתון
מרכז מידע ממוחשב
שמשות כהות
בקרת שיוט
מערכת אודיו איכותית הנשלטת מגלגל ההגה +6 רמקולים מסוג BOSTON PREMUMׁ
ובנוסף 100 המכוניות הראשונות תסופקנה עם ריפודי עור מהודרים.
חברת מכשירי תנועה מעריכה שהמחיר האטרקטיבי יאפשר לקונים פוטנציאלים רבים להשתדרג מרוב מותגי הרכב אשר היו רלוונטיים עבורם עד כה: יונדאי סנטה פה
פורד אדג, שברולט קפטיבה, טיוטה לנד קרוזר, מיצובישי פגרו.

איציק - 4X6ZH
22-12-09, 10:59
כמו בשנים " הטובות " במזרח אירופה . לכל אחד היה סל לקניות . כשאתה הולך ברחוב אין לדעת איזה מבצע יהיה מתי הגיעה המשאית עם תפוחי האדמה לעיר . ואז אסור לפספס .. ;)

גם כאן שירוקי במבצע . אתם ( עם ישראל ) באמת צריך .
גג נפתח
80 רמקולים
ריפודי קפוץ לי
ומערכת שלוט לי

איציק

נמרוד
22-12-09, 11:14
על פי הפרסום, 150 הלקוחות המאושרים קנו רכב עם מערכת 4X4 מסוג Quadra Trac I שזה, לצערנו, טרנספר NVG140 ללא הילוך כוח (וגם ללא הדיפרנציאלים מוגבלי ההחלקה של Quadra Drive II).

דרור ברלי
22-12-09, 13:07
על פי הפרסום, 150 הלקוחות המאושרים קנו רכב עם מערכת 4X4 מסוג Quadra Trac I שזה, לצערנו, טרנספר NVG140 ללא הילוך כוח (וגם ללא הדיפרנציאלים מוגבלי ההחלקה של Quadra Drive II).

אתה באמת חושב ש-150 המאושרים האלה יודעים מה זה דיפרנציאל וטרנספר ושבטח אכפת להם מזה. גג נפתח, DVD וריפודים שעשויים מעור שק-אשכים של גמל, מדברים אליהם יותר.

איציק - 4X6ZH
22-12-09, 13:32

לצערי גם רוב קוראי הפורום לא יודעים וזה לא חשוב להם .
ואולי זה המקום לכתוב על אלה שמתענינים ומתבישים לשאול .

ואני מה כפת לי ;)
אז אולי מי שהוא יסביר מה זה קאדרה טק וקאדרה דרייב ובכלל מה זה חשוב לרכב 4X4

איציק ( חבר של זלמנסון מהטכניון)

ofiredri
22-12-09, 19:25
האמת, עשו עיסקה טובה למרות שמדובר בדגם הלראדו נטול הילוך כח .
במיוחד חובבי השופוני ...

GodsFather
23-12-09, 09:46
קהל יעד שונה, צרכים שונים. בדיוק אותה סיבה שמביאים את דגם הJK הנחות יותר.

כמה פה רוצים את הדגם ה"חזק ומשופר" יותר ? 10-20 ?

תשווה את זה ל150-200 ותבין למה מביאים את הדגם ה"נחות" יותר ביבוא סדיר.

בתכלס, כרכב נוסף (השובניסטים מבינינו יגידו "לאישה") - מה רע ? מי שהמאה בידו, שיהנה.

ואם מישהו קופץ לבקר בסוכנות בת"א, שלחו ה"פ, אני אכין את הקפה :)

-->