PDA

צפייה בגרסה מלאה : גרנד צירוקי אוברנד דיזל 2009

ypeled
15-12-09, 11:20
שלום רב
חדש כאן, קניתי ביבוא אישי, אשמח מאוד לקבל מכם סיוע או הפנייה למידע בנושאים הבאים:
1. התקנת מערכת נווט שטח/כביש ישראל על הצג המקורי שיש בו DATA USA.
2. איך מכיילים תדרי רדיו FM שיתאימו לישראל
3. האם כדאי/צריך להחליף משככים/קפיצים/הגבהה והיכן מומלץ ליציאה לשטח.
4. למימוש האחריות הבין לאומית צריך להרשם במוסך של היבואן?
4. כל מידע נוסף בקשר לדגם זה שיכול לעזור לי בקליטה בארץ

רוב תודות

avi_bit
15-12-09, 23:14
שלום רב

בקשר למערכת מולטימדייה לרכבי ג'יפ דודג' וקרייזלר

יש לי את האפשרות לשנות את התדרים במכשירים מקוריים של הרכבים הללו
ובנוסף אפשרות בלעדית של הוספת מערכת GPS למכשיר רדיו עם מסך מגע MYGIG
אפשרות לתוכנת כביש ושטח
הרבה תוספות לרכבים אלו

אבי 0544492597

moisofnik
16-12-09, 09:09
4. למימוש האחריות הבין לאומית צריך להרשם במוסך של היבואן?

למה אתה חושב שיש אחריות בינלאומית? קבלת בכתב אישור כזה?
רוב הכלים שמגיעים ביבוא אישי הם מדגמים אמריקאיים ועם אחריות אמריקאית בלבד (אלא אם העיסקה שלך כללה בינלאומי)

ypeled
16-12-09, 12:03
תודה על תגובתך

המקור הוא אתר JEEP הבינלאומי - אחריות לכל החיים למערכת ההנעה, ואחריות 3 שנים לרכב
אמצא שוב את הפסקה שאומרת שהחריות היא בינ"ל.
אשמח אם תתקן אותי בעניין.
יורם

kobiarava
16-12-09, 13:13
תודה על תגובתך

המקור הוא אתר JEEP הבינלאומי - אחריות לכל החיים למערכת ההנעה, ואחריות 3 שנים לרכב
אמצא שוב את הפסקה שאומרת שהחריות היא בינ"ל.
אשמח אם תתקן אותי בעניין.
יורם

איזו תמימות...

ypeled
16-12-09, 20:00
אתה צודק, אני באמת תמים שמלאכתו נעשית בידי אחרים.....
לקבל רשיון יבוא מציגים אישור ממוסך מורשה או אחריות בינ"ל - היות והרכב בדרך לארץ ע"י יבואן מנוסה, אני מניח שהעניין מסודר (אחרת לא יוכל לקבל את כספו וזו פרנסתו)
ממילא אני צריך להציג לביטוח את האישור על שרות וחלפים והעניין יתברר.
אני בהחלט לקחתי בחשבון שאשלם מחיר מלא במידה והמכונית תתקלקל כי די ברור שיהיה קושי עד בלתי אפשרי לקבל אחריות היבואן/חברה לרכב מיובא כזה.
בכל אופן תודה על תגובתך שנראית קצת מזלזלת באינטיליגנציה שלך.;)

kobiarava
16-12-09, 20:38
אהלן יורם

אין בינינו היכרות מוקדמת, ולמיטב הבנתי, אתה גם די חדש כאן, כך שאתה לא כ"כ מכיר את הסגנון ורוח הכתיבה כאן בפורום, לכן אם הציניות שלי התפרשה בעינייך בטעות כזלזול\העלבה\לעג כלשהו, קבל את התנצלותי. כל הכוונה היתה לומר שבאמת, אין לך כל סיכוי לקבל גיבוי כלשהו מהיבואן המקומי למה שמוגדר במקומות מסויימים (שישראל לא נימנית עליהם) אחריות בינ"ל. את האמירה הזו אני מגבה במקרים שפגשתי אישית ומקרים שהוזכרו כאן בפורום, רק לאחרונה היה פה (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=39585) בפורום שרשור העוסק בנושא, עם מקרה קונקרטי שבסופו נאלצו בעלי הרכב לשלם, כצפוי, מכיסם את עלות התיקון המכובדת.
בכל מקרה, אם אתה מאמין או יודע שאתה זכאי לאחריות אחרת-זכותך. אני מקווה בשבילך, שעם אחריות תקיפה או בלעדיה, לא תצטרך לבדוק, לדרוש או לממש את האחריות;)

תתחדש ותהינה מהכלי החדש...

קובי

ypeled
16-12-09, 20:55
תודה קובי
אכן הגיפ שבנית מדהים.
אני באמת מקווה שלא יהיו תקלות משמעותיות.

בשמחות:p
יורם

moisofnik
16-12-09, 22:09
יורם תתחדש ואתה מוזמן לשיטוטים באזורנו וביער בן שמן
נראה לי שאתה מערב שרות ואחריות - היבוא האישי מחייב שמוסך היבואן יסכים לתת שרות וחלפים אבל באחריות הכוונה למי משלם על השרות (בתקלות שהאחריות חלה עליהן) ולכן כמו שאמרת - מכשירי תנועה כנראה ייתנו לך את השרות, אבל בתשלום מלא כי האחריות של JEEP לרכב שנמכר ע"י דילר אמריקאי חלה רק בארה"ב. לרכבים שמיועדים לייצוא ומכירה באירופה יש להם אחריות נפרדת, שחלה רק בארופה ולא בארה"ב. נדמה לי שהאותיות הקטנות אומרות במפורש שהעברת הרכב למדינה אחרת מבטלת תוקף האחריות ולכן יכול להיות שאפילו יסרבו להחליף חלקים פגומים גם אם יישלחו לארה"ב......

-->