PDA

צפייה בגרסה מלאה : התקנת שעון חום

oryand
30-07-04, 18:58
אהלן
אחרי שנפתרה בעיית ההתחממות, סוף סוף קניתי שעון חום מכאני ואני רוצה להתקין אותו.
קיבלתי המלצות להרכיב את הניפל שלו כמה שיותר רחוק וגבוה ממשאבת המים על מנת לקבל מדידה מהמקום החם ביותר.
הבעיה היא שכרגע אחרי חיפושים ממושכים אני מצליח למצוא רק שני פקקים (קוטרם קטן מהחיישן דבר שמצריך מתאם/ניפל נוסף) אחד נמצא מקדימה על הסעפת עוד אחד קצת אחריו לכוון הקרבורטור ואחד על הבלוק די נמוך מתחת לקרבורטור.
אשמח לקבל המלצות על המיקום הטוב ביותר.
ד.א כל הפקקים עד כמה שאני יודע הם של 15 מ"מ.
תודה
אורין

עירא
30-07-04, 21:55
הכי טוב אם תעלה תמונה.
לגבי החור שבבלוק, בעיקרון שם זה מקום טוב, אבל למיטב הבנתי הוא נותן קריאה לא בנק' החמה ביותר וייש סטייה של 5 מע' +-. נקודה נוספת שחשוב להזכיר שלרוב זה סיפור לא כל כך פשוט לפתוח את ההברגות האלו בבלוק (אחרי שהן לא נפתחו בערך 10 שנים) וכבר שמעתי על מקרה שנסיון לפתוח פתח כזה תרם לסדק בבלוק.
לגבי הסעפת יניקה, כמובן שהיא צריכה להיות מחוברת למערכת המים (בהרבה CJים מערכת המים לחימום הסעפת בוטלה) וצריך להבין שהמים שמגיעים אליה הינם המים שכרגע יצאו מהרדיאטור ולא נכנסו לבלוק אלא הגיעו ישירות לסעפת (ולכן אני חושב שהם יהיו קצת יותר קרים מהמים שנמצאים לייד החיישן החשמלי) אבל לרוב הפ נפתחים דיי בקלות ואין בעייה להתאים לשם ניפל למד טמפרטורה.
עירא

רפי א.
30-07-04, 22:17
אתה יכול לחבר את החיישן של השעון לפתח חיבור צינורות החימום שבמשאבה בעזרת חתיכת צינור קצרה וחבקים

-->