PDA

צפייה בגרסה מלאה : תגובה עם ציטוט חלקי

ח.שמואל
31-12-09, 18:25
1.אם אני רוצה לצטט רק חלק מדברי קודמי.איך אנני עושה שעדיין זזה יופיע ברקע אפור.
2.האם ואיך אני יכול להוסיף ציטוט מתגובה נוספת.ז"א להגיב לשני חברים במקביל עם ציטוט חלקים מדבריהם.
תודה.

erezgur
01-01-10, 18:39
1.אם אני רוצה לצטט רק חלק מדברי קודמי.איך אנני עושה שעדיין זזה יופיע ברקע אפור.
ציטוט רגיל אתה יודע לעשות?
פשוט ערוך את הקטע המופיע בציטוט והשאר רק את מש שאתה רוצה.

2.האם ואיך אני יכול להוסיף ציטוט מתגובה נוספת.ז"א להגיב לשני חברים במקביל עם ציטוט חלקים מדבריהם.
תודה.
בסרגל למעלה מופיע אייקון מיוחד לציטוט - אצלי הוא מופיע אחרון בשורה השנייה, עם ציור של "בועה" ובה מספר שורות כתובות, כמו שבספרי הקומיקס מציינים דברים של אחת הדמויות.
העתק את הטקסט שאתה מעוניין לצוטט, סמן אותו ולחץ על הציור הנ"ל.

עם קצת מיומנות - תוכל להבחין שכל ציטוט מתחיל במילה האנגלית QUOTE בסוגריים מרובעים ונגמר בצורה דומה רק עם לוכסן הפוך לפני המילה quote, כך שתוכל להוסיף זאת כרצונך ( אל תשכח לבצע צפיה מקדימה בהודעה לפני השליחה, ליתר ביטחון.

כדי להוסיף את שם המצוטט בתחילת הציטוט - בתוך הסוגריים המרובעות מוסיפים את הסימן = ואח"כ את שם המצוטט מיד לאחר המילה quote ובצמוד לה. תוכל לראות דוגמה לכך בציטוט הרגיל ולהעתיק משם.

שבת שלוןם,
ארז

חן צברי
04-01-10, 01:41

בסרגל למעלה מופיע אייקון מיוחד לציטוט - אצלי הוא מופיע אחרון בשורה השנייה, עם ציור של "בועה" ובה מספר שורות כתובות, כמו שבספרי הקומיקס מציינים דברים של אחת הדמויות.
העתק את הטקסט שאתה מעוניין לצוטט, סמן אותו ולחץ על הציור הנ"ל.
ארז

ישנה דרך פשוטה יותר: בתחתית כל הודעה משמאל לריבוע האדום של "תגובה וציטוט" ישנו ריבוע עם סימון של גרשיים ורקע אדום - "ציטוט כפול בהודעה זו". שכשמקליקים עליו הרקע מתחלף לאדום.
סמן את ההודעות שאתה מעוניין לצטט ואחר בחר "תגובה וציטוט".
לגבי השאלה הראשונה ארז כבר ענה.

חן

ח.שמואל
04-01-10, 16:57
ציטוט רגיל אתה יודע לעשות?
פשוט ערוך את הקטע המופיע בציטוט והשאר רק את מש שאתה רוצה
.

שבת שלוןם,
ארז

תודה רבה,ארז.

ישנה דרך פשוטה יותר: בתחתית כל הודעה משמאל לריבוע האדום של "תגובה וציטוט" ישנו ריבוע עם סימון של גרשיים ורקע אדום - "ציטוט כפול בהודעה זו". שכשמקליקים עליו הרקע מתחלף לאדום.
סמן את ההודעות שאתה מעוניין לצטט ואחר בחר "תגובה וציטוט".

חן
תודה,חן.
בודק כעת אם מצליח לי.

-->