PDA

צפייה בגרסה מלאה : רפי לין - על סמך מה אתה ממליץ על מוסכים?

יואב פולס
07-01-10, 10:43
רפי שלום,
בפורומים שונים בנושא רכב אתה ממליץ על מוסכים ונותני שרותים לרכב.
חשוב לי להדגיש כי אין לי שום טענה כלפיך, אבל הייתי מבקש לדעת על סמך מה ההמלצות שלך?
האם קיים אצלך מאגר של המלצות על מוסכים? האם התנסת עימם? האם על מנת שתמליץ על מוסך הוא מתגמל אותך בדרך כלשהי? פר לקוח? ריטיינר תקופתי?
או אולי זה רק סוג של "דפי זהב" ?
שוב, אין לי שום טענה כלפיך, אני מבקש להבין על מנת לדעת כיצד להתייחס להמלצותיך בעתיד.

תודה,
יואב

נימי
07-01-10, 11:38
לא תשובה מוסמכת אבל אולי זה יסביר לך יותר

http://www.musach.co.il/about.asp

יואב פולס
07-01-10, 11:55
כעת אני באמת לא מבין.
מצורף צילום מסך מתוך האתר.
על מנת שימליצו עלי אני צריך לשלם? אני באמת ובתמים מבקש להבין. אם אני מוסך מקצועי אבל כזה שלא רוצה לשלם עבור פרסום לא ימליצו עלי? ואם אני מוסך "מעאפן" אבל משלם - ימליצו עלי?

גיא
07-01-10, 11:57
ברוך הבא לקפיטליזם

BackDoorMan
07-01-10, 12:01
500 ש"ח זה לא כל כך יקר, שווה.

six 4 life
07-01-10, 12:39
אם אני מוסך מקצועי אבל כזה שלא רוצה לשלם עבור פרסום לא ימליצו עלי? ואם אני מוסך "מעאפן" אבל משלם - ימליצו עלי?
קלעת.
שילמת- "הומלצת".

יואב פולס
07-01-10, 12:55
חברים,
לפני "קיפוץ" למסקנות, אני באמת מבקש מרפי להסביר.
יואב

רפי לין
07-01-10, 13:15
בעברי היית חשמלאי רכב ומזגניסט במוסך מורשה יבואן (40 שנים) ויש לי נסיון מקצועי רב וידע עמוק בנושא שרותי רכב.
ההמלצות וההכוונות שלי מכוונות ראשית לטובת הגולש והשואל בפורומי הרכב השונים כמו גם לכאלו שיוצרים ישירות קשר איתי, טלפונית, בדוא"ל וכו' וכל פרטי ההתקשרות אלי גלויים ונועדו למתן תמיכה, סיוע, עזרה, הכוונה והדרכה.
ההפניות אינן תמיד לכאלו שנמצאים באתרי אלא גם לכאלו שאינם באתרי (לדוגמא, חנות לדבקים מיוחדים, יבואני צבעים לרכב, ספקי ציוד מוסכים ועוד).
קרה כבר שגם שידכתי לקניות רכבים טובים שנתקלתי בהם (ללא הכרות בין המוכר והקונה) בפורומי הרכב, הפנייה לעו"ד, לקורסים מקצועיים, לחריטת גלגלי שיניים, לחריטת אקולון ועוד.
אני גם כותב ומסייע בתשובות לתקלות טכניות שונות ברכב בהסתמכות על ידע, נסיון, זכרון, מאגרים טכניים שונים שברשותי וידע בחיפוש ואיתור באינטרנט.
ברוב המקרים הגדול (מאוד) המלצותי והכוונותי הנן טובות ומצליחות לשואל.
אצל כל המוסכים ונותני השרותים הייתי וביקרתי וחקרתי את יכולותיהם הטכניות, ציודם, ספרות ומידע טכני, התמחויותיהם המיוחדות ולפעמים גם הצלחתי לפגוש לקוחות ולקבל מהם חוות דעת.
בנוסף לכך גם קיבלתי הרבה חוות דעת בחזרה (טובות וגם רעות) על עסקים שונים.
השואל, תמיד יכול להחליט אם להשתמש במידע שלי או לא.
בברכה - רפי לין

יואב פולס
07-01-10, 13:22
רפי,
תודה על תשובתך המפורטת. רק נקודה אחת לא קיבלה התייחסות:
על מנת שימליצו עלי אני צריך לשלם? אם אני מוסך מקצועי אבל כזה שלא רוצה לשלם עבור פרסום לא ימליצו עלי? ואם אני מוסך "מעאפן" אבל משלם - ימליצו עלי?

רפי לין
07-01-10, 14:06
בפרוש לא כך, יש מסכים גרועים ("מעפנים" כפי שכתבת) שלמרות שמשלצים לפרסום באתרי אינם מקבלים ממני המלצות
(בגלל איכותם הירודה) ומנגד יש מוסכים שאינם כלל באתרי וכן מקבלים ממני המלצות והכוונות.
בברכה - רפי לין

יואב פולס
07-01-10, 16:00
תודה על הכנות והפתיחות.
יואב

-->