PDA

צפייה בגרסה מלאה : נגנב עוד דיפנדר ממש ברגעים אלו.

V_SHARON2
16-01-10, 14:32
בעצב רב אני מודיע על גניבתו של הג'יפ האהוב שלי מהחניה של מתחם האייס קנה ובנה בראשל"צ.פיספסנו אותו ממש ברגע כי שיצאנו בחורה אמרה שהרגע היא ראתה אותו נוסע לכיוון הקומה השנייה(יציאה לאיזור התעשייה).תיפקחו עיניים כי את הדיפנדר שלי קשה היה לגנוב והצליחו.
פרטים-דיפנדר קצר ממכרז (בצבעי מגב)מדבקות של אוטו מיני בדלתות ,ומדבקות קטנות בדופן האחורי של האוטו של שגיא אידלסון ,האוטו שנת 97. 94-991-60 כל המוצא רואה שומע משהו בבקשה להתקשר ל- 0502570059 שרון

שחף110
16-01-10, 21:15
זה באזור קניון הזהב ?

elro
16-01-10, 23:37
ליבי איתך!
יש לי הרגשה שהם מחפשים את אלו שבצבעי מג"ב, זה צריך להדליק נורה למישהו (לשב"כ אולי?).
יותר מידי דיפנדרים נעלמים בזמן האחרון!

V_SHARON2
17-01-10, 00:04
כן זה ליד קניון הזהב בחניון של אייס .

eysham
17-01-10, 00:04
משתתף בצערך.

לגבי הצבע, נראה לך שזה מה שמשנה?? בשביל לצבוע דיפנדר לבן לגמרי, לחצי ירוק, מספיק להם פחית צבע, מברשת ומסקינג טייפ... לא הנדסת טילים...

לא נראה לי שזה מה שיזיז מישהו לחפש אחריו.

איל

MR BIG
17-01-10, 12:27
אמרת שאת שלך היה קשה לגנוב...והצליחו...
איזה אמצעי מיגון היו לך ? כמה קשה הם היו צריכים לעבוד ?
שיתוף המידע שלך יכול להציל את הרכבים האים...

shachar
17-01-10, 14:37
איזה אמצעי מיגון היו לך ? ...

אני למשל רואה כל יום דיפנדר עם סנדל ושרשרת קשורה לעמוד..

MR BIG
17-01-10, 14:57
סנדל ושרשרת קשורה לעמוד???
לא הגיוני....
מי זה הסוטה הזה???!!!

sgill
17-01-10, 15:00
סנדל ושרשרת קשורה לעמוד???
לא הגיוני....
מי זה הסוטה הזה???!!!

סע בשד. רוטשילד בת"א תראה אותו בעצמך....

MR BIG
17-01-10, 15:10
זה בסדר, אני הסוטה!
ואני ממש ממש לא מתבייש להקדיש לכל הנעילות האלה 2-3 דקות בכל פעם כשכל ההזויים שם מסתכלים עליי כאילו נפלתי מהירח.
לך תסביר להם שהם לא מבינים מה הולך פה במדינה חסרת החוק הזו....
ועוד יש כאלה ששואלים : "מה, זה נגד גניבות?? מה, גונבים רכבים???"
לא....מה פתאום!!! זה תחביב שלי להתעסק עם ברזלים ומנעולים כל בוקר באמצע הרחוב!!!
נשבר הXין מהרגשת הפחד והחרדות...מה זה נשבר....- ניתץ!!

חוץ מהברזלים הנראים יש עוד כמה הפתעות חמודות....
למשל...בזמן זה שאני כותב...אני רואה כל הזמן על הלפטופ שלי את מיקומו ומהירותו של הרכב.

eysham
17-01-10, 15:48
זה בסדר, אני הסוטה!
למשל...בזמן זה שאני כותב...אני רואה כל הזמן על הלפטופ שלי את מיקומו ומהירותו של הרכב.

ממש אח גדול MR BIG.... הדיפנדר גם עושה משימות?? כדי לקבל הגדלת תקציב סולר שבועי...

רק שלא יעמידו אותו להדחה... (כל הסנדלים שבעולם לא יעזרו לך אם מישהו ישלח הזמנה ב- SMS עם המספר שלו...) :p

ד"א: עברתי שם כמה פעמים וראיתי אותו. יפה.

איל

shachar
17-01-10, 16:14

אפשר פרטים ? גם ב ה"פ

s_n_p
17-01-10, 16:25
אפשר פרטים ? גם ב ה"פ

+ 1

שמוליקו
17-01-10, 16:37
+ 1
:)
+1

ד ו ר ו ן
17-01-10, 18:10
זה בסדר, אני הסוטה!
ואני ממש ממש לא מתבייש להקדיש לכל הנעילות האלה 2-3 דקות בכל פעם כשכל ההזויים שם מסתכלים עליי כאילו נפלתי מהירח.
ת'כלס זה כנראה מה שהציל את הרכב שלי בנסיון גניבה באמצע היום, לא האזעקה ולא המד שלפי העבודה הנקייה נפטרו ממנו בפחות מחמש דקות.
את הברזלים הם לא ראו מהצד שפרצו וככה עזבו את הרכב..

MR BIG
17-01-10, 18:23
זו מערכת לניהול ציי רכב. תפסתי טרמפ ושמתי יחידה "לא קבועה " גם על האוטו שלי , כמובן רק עם פיצ'ר של מיקום ומהירות.עובד על רשת סלולרית.
זה רלוונטי רק למי שמתכוון לרכוש את התוכנה ולהתקין את זה על מספר רכבים לא מבוטל.
זה כרוך בתשלום חודשי של 70-100 ש"ח.
אולי אפשר להתארגן כקבוצה שתהיה לקוח אחד גדול מול החברה הזו...אבל אני בספק.
לא יודע אם זה יישאר אצלי עוד זמן רב....- נראה.

asafk
17-01-10, 22:35
יש דברים אחרים- זולים יותר ופשוטים יותר.
חפשו באיביי
gps gsm tracker
הדגמים המוצלחים ישלחו לכם SMS כשהרכב מתחיל לזוז.

אסף.

דרור ברלי
17-01-10, 23:15
סנדל דנוור מסיבי עם מנעול מגנום שיושב בתוך רתק כבד, יעלה לכם 700-800 שקל. מי שמעוניין שישלח לי ה"פ ואני אתן מס' טלפון של חבר שמייצר אותם לפי מידה. אני ממליץ להשתמש בשני סנדלים, אחד על כל סרן (כדי למנוע גרירה של הרכב).

ובנוסף - שרשרת כבדה + מנעול כדי לקשור את הרכב המסונדל לעמוד.

ולא יזיקו גם מנעולי דוושות, "כספות" על עמוד ההגה, גלגלי הגה פריקים...

כל הברזליה הנ"ל זה עונש אחד גדול, במיוחד ברכב יומיומי - לפתוח ולסגור ובעיקר לאחסן, זה מלכלך את הידיים ומרעיש. אבל מי שרוצה שהג'יפ שלו יישאר אצלו, כנראה שאין לו ברירה...
ולא שכל זה בלתי אפשרי לפריצה... אבל בשביל להתגבר על כל הברזלים האלה הבני זונות כבר צריכים להגיע עם ציוד, להקים רעש ולמשוך תשומת לב...

ינון
18-01-10, 09:13
אצלי יש שער מנעול הגה פרוז'קטור שני פינצ'רים (שהם אזעקה טובה ואמינה) וכמובן ניתוקים של כל מה שאפשר ואי אפשר חניה מול החלון חור באגזוז קיר בצד ימין של הרכב עליו מוצמדים הגלגלים כך שחייב כוח להזיזו ולבסוף אוטובוס שחוסם את החנייה. לפחות זה בבית ובחוץ נראה לי שנרכוש את הסנדלים.

torchak
18-01-10, 10:59
הייתי רוצה להאמין שכל זה עובד, אבל סביר להניח שהגנבים משתמשים בחנקן נוזלי וככה הם מתגברים על כל סוג מתחת שעומד בדרכם.
ראיתי כבר איך שותים לחבר ציוד ממחסן בתוך ממ"ד כאשר המנעול רתק נעלם ללא סמני ניסור או חימום.
לי אישית העלימו את ההילקס עם ברזלים בלי סוף, כשהאוטו עומד מטרים ספורים מחלון חדר השינה.

נועם.

sus
18-01-10, 21:12
נועם שלום
אתה יכול לפרט מה זה ברזלים בלי סוף?
דוד

ד ו ר ו ן
18-01-10, 23:17
הייתי רוצה להאמין שכל זה עובד, אבל סביר להניח שהגנבים משתמשים בחנקן נוזלי וככה הם מתגברים על כל סוג מתחת שעומד בדרכם.
נועם.
אחרי שאלות למהנדס שעוסק בחומר התשובה היתה סוג של אגדה אורבנית.
כדי להקפיא עד פריכות מעול רתק מאסיבי אתה צריך כמויות גדולות מאד ויכולת לשמר את הטמפ' וגם אז אתה לא בטוח הצלחת להנמיך את הטמפ' של מרכז הבלוק מתכת.
בקיצור לא ממש עובד ומתאים לגנב רכב המצוי, יש שיטות פשוטות יותר.

gp1
19-01-10, 00:10
חשמל רק חשמל

torchak
19-01-10, 11:14
אחרי שאלות למהנדס שעוסק בחומר התשובה היתה סוג של אגדה אורבנית.
כדי להקפיא עד פריכות מעול רתק מאסיבי אתה צריך כמויות גדולות מאד ויכולת לשמר את הטמפ' וגם אז אתה לא בטוח הצלחת להנמיך את הטמפ' של מרכז הבלוק מתכת.
בקיצור לא ממש עובד ומתאים לגנב רכב המצוי, יש שיטות פשוטות יותר.

תראה, אני אשאל אותך ובהזדמנות גם יענה לקודמך.
בהיילקס שלי היה מותקן איתורן (ברור לי שזה הדבר הראשון שהעיפו מהרכב אגב מצאתי אותו ברחוב ליד הבית מאוחר יותר), אזעקה (לא הספקתי אפילו לשמוע אותה עובדת, אפילו שהרכב חנה כחמישה מטרים ממני), אמובילייזר MAD (אני מניח שהם ידוע עליו עוד לפני). את הכלבים של השכנים שלי הרעילו למוות. בחצר שלי פוזר בשר מורעל שרק חיכה לכלב שלי שיאכל אותו (למזלי באותו ערב במקרה הכלב היה בבית והוא אכל אותו רק בבוקר. בנס הצליחו להחזיר אותו לחיים). באותו ערב הגעתי הביתה עם הרכב באיזה 2 לפנות בוקר. חוץ מזה לרכב היה מנעול הגה, שרשרת שנועלת את ההגה לרצפה (מחוסמת עם מנעול רב בריח) ומנעול דוושות מבניה עצמית (נועל את כל שלושת הדוושות) עשוי מברזל מלא, ונעול במנעול רב בריח שננעל מכיוון הקיר אש, ככה שגם אם אתה מאוד רוצה, אתה לא יכול לראות את הצילינדר.
אחרי כל זה האוטו נעלם. אני גר באזור מאוד מאוד שקט ככה שאני לא מניח שנכנסו עם גרר באמצע הלילה. במושב יש שמירה. על אף כל זה. הלך האוטו.

אז אני שואל ברצינות כי לי באמת שעוד אין תשובה על זה - איך קיבינימט שחררו את האוטו ולקחו אותו?

נועם.

מוני אורבך
19-01-10, 11:40
נועם אתה חושב מסובך מדי !
בתור אחד שכבר גנבו לו סופה פעם, באופן טבעי השקעתי לא מעט מחשבה בנושא
וזאת כדי למנוע את הפעם הבאה...

חנקן נוזלי זו אגדה.
דורש המון מהחומר, מאוד מסוכן לשימוש קשה יחסית להשיג
מאוד לא סביר שמשתמשים בו.
גם פלזמה היא מכשיר מסובך ויקר שקשה וצריך ידע להשתמש בו.
אז איך בכל זאת ?? מאוד מאוד פשוט !

ראשית גוררים\דוחפים את הרכב כמה מאות מטרים מהחניה לאיזור בטוח.
מספיק שיהיה קצת רחוק מבתים.
בדרך כלל אין בעיה לעשות זאת מאחר והרכבים לא קשורים למדרכה.

אחר כך מתחילים את העבודה המלוכלכת.
אזעקות איתורן וכו מנתקים מידית. יש להם מידע פנמי בנושא.
מנעולים ברזלים וכו משתמשים ברתכת - כן כן רתכת!
עובדים עם אלקטרודה חותכת איתה אפשר לחתוך בשקט יחסי גם ברזל בעובי 8 מילימטר.
והתהליך יחסית מאוד מאוד שקט.
רתכת קל מאוד להשיג ולהשתמש.
אחרי שכול הברזלים והאזעקות ירדו פשוט מניעים ונוסעים
כל התהליך להערכתי לוקח לא יותר מ 10 דקות לגנבים מיומנים.
ואז יוצאים דרך השער עם השומר, הרי הוא לא יודע שגנבו את הרכב ונותן לגנבים לצאת.

מה הלקח מכל זה??
תשתמש בברזלים כמה שיותר עבים (לוקח יותר זמן לחתוך)
ותחבר כמה שיותר שרשראות לאדמה, כך לא יוכלו לגרור.

כל זה כמובן לא ימנע גנב נחוש מלגנוב את הרכב.
אבל אולי הוא ישהה אותו מספיק כדי שאולי תתגלה הגנבה.
או שבמקרה יותר טוב הוא יחליט שיש יותר מדי כאב ראש ברכב שלך, וילך לאחר.

בכל מקרה אם גנב מאוד ירצה לגנוב את הרכב שלך, הוא יגנב

ד ו ר ו ן
19-01-10, 11:49
ראשית גוררים\דוחפים את הרכב כמה מאות מטרים מהחניה לאיזור בטוח.
מספיק שיהיה קצת רחוק מבתים.
בדרך כלל אין בעיה לעשות זאת מאחר והרכבים לא קשורים למדרכה.

בדיוק,
חבר שעבד באיתוראן אמר שלפחות בדרום זו השיטה המובילה, המרוץ של הסיירים נגד השעון היה מי ימצא את המכשיר איתור ראשון- הגנבים שיזרקו אותו ויגררו את הרכב לפינה שקטה לעבוד או הסיירים שיגיעו אל הנקודה שגררו את הרכב שליה לפני שהוא נעלם.

הייתי מוסיף חסימות וחנייות במקומות שקשה לתמרן ולצאת כמו פניות 90 מעלות, חניות שמחייבות תמרון והיגוי וכו'.

whisky
19-01-10, 12:18
בהיילקס שלי היה מותקן איתורן (ברור לי שזה הדבר הראשון שהעיפו מהרכב אגב מצאתי אותו ברחוב ליד הבית מאוחר יותר),

ברור לך שהם יודעים בדיוק איפה נמצא האיתורן בדגמים שהם רוצים ולהוציא אותו זה לא תורה מסיני (בטח לא כמו להרכיב)גם לגבי האזעקה והMAD אותו סיפור.

אזעקה (לא הספקתי אפילו לשמוע אותה עובדת, אפילו שהרכב חנה כחמישה מטרים ממני), אמובילייזר MAD (אני מניח שהם ידוע עליו עוד לפני). את הכלבים של השכנים שלי הרעילו למוות. בחצר שלי פוזר בשר מורעל שרק חיכה לכלב שלי שיאכל אותו (למזלי באותו ערב במקרה הכלב היה בבית והוא אכל אותו רק בבוקר. בנס הצליחו להחזיר אותו לחיים).

באותו ערב הגעתי הביתה עם הרכב באיזה 2 לפנות בוקר. חוץ מזה לרכב היה מנעול הגה, שרשרת שנועלת את ההגה לרצפה (מחוסמת עם מנעול רב בריח) ומנעול דוושות מבניה עצמית (נועל את כל שלושת הדוושות) עשוי מברזל מלא, ונעול במנעול רב בריח שננעל מכיוון הקיר אש, ככה שגם אם אתה מאוד רוצה, אתה לא יכול לראות את הצילינדר.
אחרי כל זה האוטו נעלם. אני גר באזור מאוד מאוד שקט ככה שאני לא מניח שנכנסו עם גרר באמצע הלילה. במושב יש שמירה. על אף כל זה. הלך האוטו.

אז אני שואל ברצינות כי לי באמת שעוד אין תשובה על זה - איך קיבינימט שחררו את האוטו ולקחו אותו?

א. פלסמה חותכת ברזל בקלות, וכמעט ולא עושה רעש, ממש לא בעייתי לשים בכל רכב ולהשתמשבסה"כ מדובר בשניי מיכלים ויש כאלו קטנים היום שעה עבודה ואין לך רכב .חנקן נוזלי לעומת זאת הוא בעייתי הרבה יותר, צריך בסוף לשבור את הברזלים זה עושה המון רעש.
ב. גם שמירה מאפשרת לאנשים לצאת עם גרר, זה מאוד מקובל, ואפילו מאפשרת לגנבים לצאת עם הרכב שלך, השומר בדיוק הסתכל על הטלוויזיה ולחץ האוטומט על הכפתור של פתיחת השער, בקלות יוצאים החוצה.

נועם.

בפלסמה אגב כנראה פרצו להורים שלי את הכספת, השכנים לא שמעו כלום, אין שום סיבה שישמעו אמצע היום אנשים בבית, שכונה יחסית שקטה, שכנים מלמעלה למטה וכל הכיוונים ומישהו ניסר את הכספת. שיטה בדוקה לטיפול בברזל בשקט תעשייתי יחסי.

whisky

דרור ברלי
19-01-10, 12:27
תמשיכו תמשיכו.
תמשיכו לברבר ולתת את המידע הטכני, הרעיונות והשיטות לאותם גנבים פחות מקצוענים ופחות מיומנים.... :evil:

torchak
19-01-10, 12:38
תמשיכו תמשיכו.
תמשיכו לברבר ולתת את המידע הטכני, הרעיונות והשיטות לאותם גנבים פחות מקצוענים ופחות מיומנים.... :evil:

אל תשלה את עצמך שהגנבים לא מכירים כבר את כל השיטות, ובטוח שעוד הרבה יותר ממה שאנחנו יודעים.
חוץ מזה, תמיד צריך להפריד בין גנבות "מזדמנות" לבין רכבים מוזמנים ומאותרים, שעליהם יעשו הרבה יותר מאמץ ואיסוף מידע (כן כן, סוג של ריגול) שאותם ממש לא יגנבו גנבים לא מנוסים. לצערי הרב (וגם לצערך, מנסיונך) הרכבים שלנו נמנים עם אלה שמאוד רוצים אותם.....
זאת נאיביות לחשוב שאנחנו יכולים לגלות פה משהו למישהו שהיינו רוצים שהוא לא ידע אותו.

נועם.

מוני אורבך
19-01-10, 12:48
דרור הלוואי שהיתי יכול לחדש משהו לאחד מהנוולות האלו !

הם יודעים את העבודה הרבה הרבה יותר טוב ממני.
אני חוזר שוב על מה שכבר הרבה פעמים אמרו.
אם הם באמת ירצו את הרכב שלך הם יקחו אותו ולא משנה מה תעשה.
הרי היו כבר מקרים שבהם פרצו לבתיים הרדימו את כול המשפחה ולקחו את מפתחות הרכב...

הפתרון האמיתי הוא כמובן בכוון של ידידנו הטכסאני גו.
אבל אנחנו יהודים רחמנים בני רחמנים

דרור ברלי
19-01-10, 12:53
אני יותר מאשר מסכים שעוקבים אחרי רכב מוזמן, אבל במשך שבועות וחודשים? לכל פינה שהוא נוסע? לא נראה לי. הדיפנדר נשוא השרשור הזה, נגנב תוך 5 דקות מחניון של מרכז קניות והוא דוגמא מובהקת לאיך "גנב מזדמן" מאתר טרף וקוטף אותו. ברכב מוזמן, אני חושב שהם יושבים עליו כמה ימים, מתעדים את השיגרה שלו ואת אמצעי המיגון הקיימים בו ואורבים לו במקומות שבהם הוא חונה באופן קבוע.

הפיתרון היחיד לפשיעה בכלל ולגנבים בפרט הוא בחתימה שלי.

ניר ל
19-01-10, 15:48
דרור, מה עושים אח"כ עם הגופה ?

דרור ברלי
19-01-10, 18:08
שזו תהיה הבעיה שלנו....:mrgreen:
חולות ראשון ואשדוד מלאים בגופות שעוד לא נמצאו....:twisted:

whisky
19-01-10, 18:48
שזו תהיה הבעיה שלנו....:mrgreen:
חולות ראשון ואשדוד מלאים בגופות שעוד לא נמצאו....:twisted:

יש משהו שאתה רוצה לספר לנו :mrgreen:

דרור ברלי
19-01-10, 19:59
אני גר בחולון כמעט כל החיים.
היום זו "עיר הילדים", אבל פעם מרחב חולון-בת ים היה טריטוריה של ילדים רעים. לפי הסיפורים והצ'יזבטים שרצו כאן, הרבה חשבונות חוסלו לתמיד מתחת לדיונות. היום הבר-מיננים הללו בטח נחים מתחת לכביש 431....
בטח תיכף יבואו לעצור אותי... אני הולך להכין תיק עם מברשת שיניים ותחתונים, שיהיה לי לבית המעצר....

rikmik
19-01-10, 21:39
תסלחו לי אם אני ,טמבל,נאיבי,לא מבין,,,,
אתם אומרים ,חנקן?? קשה מאוד להשיג!!! אז זהו שלא!!!
פלזמה? לא משאיר סימני שריפה? או כל סימן שהו???
רתכת???? כמעט ניחנקתי....בטח הם גם מעלים את האוטו על ליפט,לבדוק מה מצבו,אם כדאי ביכלל!!
חברה,אני מצאתי את מחסן העבודה שלי באתר,דלת של ממ''ד,מנעול רתק,אכי גדול ,אכי עבה
(ככה אני אוהב...:p)בבוקר,לא מנעול לא סימני שריפה,לא סימני חיתוך,וגם לא ציוד:evil:
כלום שום דבר,,,רק פתק...תודה רבה!!!
אז אולי כל היודעים יסבירו לי איך בכל זאת!!!???

מיקי

landrover
20-01-10, 01:50
אולי לזה שפרץ לך את המחסן היה את המפתח ?

:)

יש מפתחות מסטר ועוד כל מיני דרכים לפתוח מנעולים - באופן שלא משאיר סימן.

אמיר.

עודד זנטון
20-01-10, 07:51
מספריים פניאומטיות,

V_SHARON2
20-01-10, 16:56
דרור אני אוהב את הקו מחשבה שלך.

-->