PDA

צפייה בגרסה מלאה : יש לו חוצפה לדרוש כסף

V_SHARON2
16-01-10, 15:26
הערבי המסריח הזה שגנב לי האוטו מתקשר בשיא חוצפתו לדרוש ממני 20,000 ש"ח על האוטו ושהוא בדרך לחברון .

asafk
16-01-10, 15:32
קשה לומר. הודעת למשטרה, כן?
דיפנדר קצר בצבעי מג"ב מהווה איום בטחוני, תדגיש את זה, בתור אזרח מודאג.

לשלם? חשבון שלך. אם את הדיפנדר שלי היו גונבים ולא היה לו ביטוח, הייתי משלם. צר לי, אבל אני לא מאמין במשטרה.

אסף.

V_SHARON2
16-01-10, 15:45
יש ביטוח מקיף .

asafk
16-01-10, 16:02
תבדוק כמה תקבל בשביל "רכב ממכרז"...

V_SHARON2
16-01-10, 17:12
43,500 זה המחיר אחרי הורדות מכרז צבא וכדומה,המחירון של הרכב הוא 58,500.

TEDDY
16-01-10, 17:19
זכית בהזדמנות שלא כל אחד זוכה אחרי גניבה אתה יכול ללכת למפגש לתפוס את החולרה הזה להביא אותו לכאן ולהתעלל בו עד שהרכב יוחזר. :twisted::twisted::twisted:
מה אני מציע שאפשר לעשות לו אני משאיר לך ולדימיון שלך.....

יואב פולס
16-01-10, 17:27
אל תהיו גיבורים.
הרכב מבוטח. גם אם יקבל מהביטוח פחות משוויו בשוק, זה לא שווה את הסיכון. הערבי הזה, (אינשאללה יידרס ע"י נגמ"ש, ככה שהזחל יוצא בדיוק על האגן), לא יבוא לשינקין להחזיר את הרכב אלא ידרוש כניסה לשטחים עויינים.
לא שווה לסכן חיים בשביל כסף קטן.

UNIX
16-01-10, 17:49
זה לא בדיוק ככה טדי
אתה לא רואה פיזית את הגנב החיילים במחסום עושים את ההעברות האלו

V_SHARON2
16-01-10, 18:11
אם כל הרצון לתפוס אותו ולעלות עליו לא עם נגמ"ש אלא עם טנק אני חושב שאני יוותר.
האוטו הלך וזה באסה ,אבל יבוא אוטו אחר אני רק מתבאס על המושבים החדשים שהרכבתי מקדימה.תודה על העידוד חבר'ה.

asafk
16-01-10, 18:34
יש ביטוח, הסכום מתאים לך - אל תסתכן סתם.
אבל אל תשכח לציין שהרכב צבוע בצבעי מג"ב, זה אמור להדליק את כוחות הבטחון (כמו רכב צבאי שנגנב)

אסף.

שחף110
16-01-10, 21:24
היה לך MAD ?

שלמי
17-01-10, 10:33
לפחות במקרה אחד שאני יודע עליו, בעלים של הילקס ששילם כופר לגנבים מהשטחים, קיבל אותו למחרת עם מנוע אחר, גמור לגמרי. צריך לקחת את זה בחשבון גם לגבי דיפנדר ובכלל.
ואם כבר המשטרה תופסת גנב רכב פלסטיני שמבקש כופר, זה נגמר במעצר של השוטרים (http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?itemNo=1142081).

טל רותם
17-01-10, 10:47
הצבע לא מעניין אף אחד,
הרבה מהפעמים אלא אם הגעת דרך "מתווך" אתה בסוף תחזור הביתה בלי אוטו ובלי כסף...
לגבי המנוע-שטויות,
אם אם היו מוציאים את המנוע התקין (מה שיכול מאד להיות) הם לא היו משקיעים בלשים מנוע אחר במקום... הם היו גוררים את האוטו למקום המפגש בלי מנוע...
לגבי כן שווה או לא שווה להכנס לחברון כדי להחזיר את האוטו-תלוי בך
טל.

טל רותם
17-01-10, 10:51
אה,
ולגבי החיילים,
אני עוד לא נתקלתי בזה....
לרב ההוראות שלהם הם לא להתעסק עם זה, ולהזהיר אותך שזה מסוכן ושהצבא והמשטרה לא תומכים בעניין...

דרור ברלי
17-01-10, 10:55
אבל אל תשכח לציין שהרכב צבוע בצבעי מג"ב, זה אמור להדליק את כוחות הבטחון (כמו רכב צבאי שנגנב)

אסף.

כן. בטח מדליק.
גם עם הסופה שלי, שנראתה כמו ג'יפ צבאי ועדיין יכולה בכל רגע נתון להתפוצץ על מחסום צבאי, הם יצאו מגדרם לחפש...

תבין, אנחנו חיים בשלהי ימי המדינה הזאת. הם כבר לא טורחים להזיז את התחת בלי יועץ משפטי צמוד שינחה אותם צעד אחרי צעד. כל תפיסת גנב, בוודאי אם הוא פלשתיני, עלולה להסתיים בשחרור הגנב ובמעצר של השוטר/חייל...
35,000 רכבים נגנבים כאן כל שנה בעידוד פעיל של המדינה, אז למה שינקפו אצבע? בשביל עוד רכב גנוב?

מ ישיש לו ביטוח, שיתנחם בזה.

שלמי
17-01-10, 11:05
לגבי המנוע-שטויות,
אם אם היו מוציאים את המנוע התקין (מה שיכול מאד להיות) הם לא היו משקיעים בלשים מנוע אחר במקום... הם היו גוררים את האוטו למקום המפגש בלי מנוע...

טל, תרשה לי לחדש לך.
במקרה אותו ציינתי אכן פעלו דרך מתווך, הטנדר הגיע בנסיעה, הכל תקין לכאורה, קרוב משפחה של הבעלים קיבל אותו, העביר את הכסף, והחזיר את הטנדר לבעלים.
לדעתי רק למחרת הוא גילה שהמנוע הוחלף, ככה הגנבים גם קיבלו את הכופר וגם השאירו אצלהם את המנוע, והבעלים אכל אותה פעמיים.
אני לא שמעתי על מקרה כזה לפני כן, וזה נראה לי מספיק חשוב לעדכן בזה את הפורום.
ובכלל, אני מציע שלא תמהר להגדיר כ"שטויות" דברים שאנשים אחרים כותבים, שאין לך בעצם מושג אמיתי לגביהם.
בידידות.

נדב42
17-01-10, 11:09
ואם כבר המשטרה תופסת גנב רכב פלסטיני שמבקש כופר, זה נגמר במעצר של השוטרים (http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?itemNo=1142081).

כמה זה קל לסובב את הדברים לפי הלך הרוח של הכותב. למען מי שלא טרח לקרוא את הכתבה המקושרת, להלן ציטוט חלקי:

בחקירתו סיפר אבו נג'מה כי ההתעללות החלה כבר בניידת בזמן המעצר. לטענתו, ריססו השוטרים את פניו בגז פלפל והכו אותו בכל חלקי גופו. לטענת חוקרי מח"ש, האירוע המשמעותי קרה בתחנת המשטרה בקרית ארבע: "שוטר אחד הטיל את מימיו על המתלונן, הם שפכו מאפרה עם בדלי סיגריות על ראשו, שפכו לו שמפו על ראשו ושפשפו עם המברשת של האסלה", סיפר חוקר מח"ש במהלך הדיון בבית המשפט. בנוסף, המתלונן טוען כי השוטרים הכניסו לו קנה של רובה לפי הטבעת. בהמשך סיפר אבו נג'מה שההתעללות המשיכה גם בדרך מחברון לתל אביב, אז הכו אותו עם הרובה במשך כל הנסיעה.

ויובהר: כמובן שאיני תומך בגניבת רכב (או כל עבירה אחרת לצורך העניין), אבל הטענה המקורית פשוט נועדה להטעות. השוטרים נעצרו לא כי זה מה שקורה כאשר שוטרים עוצרים גנב רכב פלסטיני, אלא כי זה מה שקורה כאשר (לכאורה, יש לציין) שוטרים פוגעים ומשפילים עצור באופן שאינו חוקי (וגם לא אנושי בעיני), והם גם נתפסים.

שלמי
17-01-10, 11:15
איזה דיסוננס זה חוסר היעילות המשווע של המשטרה מול היעילות המדהימה של מח"ש, אה ?
גם אני לא תומך בהתעללות המתוארת בכתבה בעציר, אבל אני מנגד לא מאמין לו בלירה, לגנב אין שום בעיה לשקר, וגם לא אכפת לי אם הוא חטף קצת (או אפילו הרבה) מכות.
הרי עונש אחר הוא בטח לא יקבל ממערכת אכיפת החוק.

דרור ברלי
17-01-10, 11:30
שים לב שכל מה שגנב אומר, נתפס בעיני מערכת המשפט כדברי אלוהים חיים. אז הוא אמר! אז מה?...

את דעתי מה צריך לעשות לגנב כזה שנתפס על חם כולכם יודעים, זה מופיע בחתימה שלי ואני לא אחזור על זה שוב.

זו לא פעם ראשונה ששוטר מסתבך כי תפס גנב/ניסה למנוע גניבה. יש גם שוטר אחד, שחר מזרחי שמו, שיושב עכשיו בכלא כי ירה בגנב רכב שתקף אותו במברג.
הבעיה היא שאחרי כל מקרה כזה, שוטרים יעדיפו להיזהר שבעתיים ובכלל לא לבוא במגע עם גנבים. למה להסתכן? למה לסכן את חירותם ועתיד משפחותיהם? בשביל הפאקינג 5000 שקל שהם מרוויחים בחודש?

בטענות נא לבוא לחוקים הזויים, לתוכניות "שיקום" למיניהן, לשופטים רחמנים, לחברי כנסת שמאלנים ולשאר יפי נפש ואוהבי כל אדם באשר הוא בתנאי שהוא ערבי, פלשתיני וגנב ו/או מחבל. הם אלה שאחראים בלעדית על הסוף הקרב ובא של המדינה שלכם.

טל רותם
17-01-10, 11:33
שלמי לא הייתה כוונה לפגוע, אם נפגעת אני מתנצל,
דרור- לגבי הסופה שלך דווקא הזיזו הרבה אנשים את התחת... אבל זה כבר סיפור לאחד הטיולים הבאים.... :)
לגבי האלימות שלכאורה הפעילו על העצור, אני כמובן נגד, לדחוף את הקנה של הנשק למקום שאתה לא יודע איזה חרא יוצא ממנו? ולנקות את זה אח"כ?? מגעיל הלדעתי... :) (בהומור!)
טל.

-->