PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה עדיף לדעתכם? (התלבטות בין שתי נבלות, כותרת נערכה...)

amit-a
16-01-10, 19:35
חברים יקרים אני זקוק לעצה....מה לעשות לדעתכם במיקרה הנ"ל

אני עומד ליקנות גראנד zj בימים הקרובים ויש לי שתי אופציות והם:

96 5200 עם הרבה השקעה.....פחחות וצבע + עבודת רפדות פנימית + סרן קידמי שורק + מנורת A.B.S דולקת + קושי בצורת חריקות קשות בשילוב 4על 4 LOW + נזילת שמן ממשאבת הגה כח.....במחיר נמוך משמעותית מהמחירון

או לחילופין 97 5200 עם מצב חיצוני ופנימי טוב סרן קידמי שורק מעט קוסמטיקה חיצונית שכוללת החלפת פנס אח' ופנס קידמי וגם פחות 50,000 קמ" מה-96 (לקחתי את הרכב לבדיקה ויצא כמו שאפשר לנחש ככה-ככה)

הדילמה שלי היא האם לקחת את ה-96 במחיר שישאיר לי הרבה כסף פנוי לשידרוג ושיפוץ.

או את ה-97 שמשאיר אותי כרגע בלי אויר להשקעה (המחיר שלו גבוהה בכמה אלפים ממחיר המחירון)

שנייהם רכבים סטנדרתיים ללא שום שיפור.

תודה מראש.

TEDDY
16-01-10, 19:51
לא זה ולא זה עדיף תחכה ותמצא משהו טוב ולא ככה ככה אל תתפשר במיוחד שאתה מוכן גם לשלם מעל המחירון כמה אלפים.

Jacob80
16-01-10, 21:22
על פי התיאור שלך לגבי שני הרכבים - אין ספק שאת ה 97.
אתה יודע מה דעתי על פחי זבל..

eysham
16-01-10, 21:26
אני לא יודע מה התקציב, אבל לפי איך שאני רואה את השוק, במעל מחירון אתה יכול למצוא משהו יותר טוב מ"כמעט בסדר"...

חכה בסבלנות ותמצא.

מסכים עם קובי בעניין הפחי זבל.... זול זה לעשירים...

ובכלל, ההמלצה שלי היא ללכת על משופר ולחסוך הוצאות הרבה יותר גדולות בהמשך.

איל

נ.ב. היה את ה-ZJ של ZIK5 למכירה. לא מכיר מקרוב אבל עושה רושם של רכב שהיה מי שידאג לו. תבדוק אם זה עדיין אקטואלי בכלל...

Saar
16-01-10, 21:45
ה 96 לא נשמע מציאה והייתי מתרחק ממנו אלא אם אתה מתכוון לבצע את העבודות לבד ומחפש רכב לפרוייקט.
זה נשמע כמו בור ללא תחתית.
גם ה 97 לא נשמע משהו, אבל אם אתה חייב(!) לבחור בין שניהם דווקא, ובהנחה שההפרש במחיר הוא K20 ש"ח בינהם, אני חושב שה 97 עדיף.

באופן אישי, כנראה הייתי ממשיך לחפש...
בהצלחה,
סער.

amit-a
16-01-10, 22:24
אני לא יודע מה התקציב, אבל לפי איך שאני רואה את השוק, במעל מחירון אתה יכול למצוא משהו יותר טוב מ"כמעט בסדר"...

חכה בסבלנות ותמצא.

התקציב הוא 40k ואם הרכבים האלה היו נימכרים במחירי המחירון (לוי יצחק) אז היתי יכול לקנות גם 98 אבל בגלל שכל מוכר חושב ששלו הכי טוב וגם נוח לו לקחת את מחירון יד 2 כ "המחירון" מפני ששם הרכב מתומחר בכמעט 10k מעל לוי יצחק.

סבלנות זה עיניין יחסי.....למי שמחפש רכב טוב כבר מעל חודש מתחיל להיגמר הסבלנות.

גם ה 97 לא נשמע משהו, אבל אם אתה חייב(!) לבחור בין שניהם דווקא, ובהנחה שההפרש במחיר הוא K20 ש"ח בינהם, אני חושב שה 97 עדיף.

אם אני מחשב את התוספת מחיר שאני מוסיף על ה-97 והסכום שאני מוריד מה-96 אני מקבל כמעט 20k (סכום לא מבוטל)

Jacob80
16-01-10, 22:27
לעניות דעתי תקציב של 40K לא מספיק לגראנד בשביל שתוכל לרדת איתו לשטח וגם שישאר לך כסף לתיקונים קלים ולדלק...

אני חושב שצריך לא פחות מ 60K כדי לקנות רכב טוב ולשפר אותו מספיק כדי שתוכל לרדת איתו לשטח ולא לשבור אותו כל שבת.
גם אם תחליט לקנות משופר המחירים הם סביב ה 60K.

אני מדבר על 96 ומעלה.

amit-a
16-01-10, 22:37
לעניות דעתי תקציב של 40K לא מספיק לגראנד בשביל שתוכל לרדת איתו לשטח וגם שישאר לך כסף לתיקונים קלים ולדלק...

אני חושב שצריך לא פחות מ 60K כדי לקנות רכב טוב ולשפר אותו מספיק כדי שתוכל לרדת איתו לשטח ולא לשבור אותו כל שבת.
גם אם תחליט לקנות משופר המחירים הם סביב ה 60K.

אני מדבר על 96 ומעלה.

קובי ברור לי לחלוטין שב 40k אני קונה רק מה שניקרא "פלטפורמה" ולזה כרגע אני מכוון

לא השלתי את עצמי לרגע שאני אקנה רכב משופר בסכום הזה.

השיפורים יגיעו לאחר מיכן.

sos4u
16-01-10, 23:46
קודם כל טוב לשמוע שקשה לקנות גרנד ...
דבר שני, במסגרת התקציב שלך הייתי מכוון קצת יותר נמוך [גם מתחת ל96] וקונהמשופר,
החזקתי גרנד 98 ועכשו אני על 94 ... למרות הפינוקים העדיפים משמעותית ב 96 ואילך, ויש כאלה, עדיין לדגמים המוקדמים עדיפות למי שמחפש רכב לשדרוג. ולשטח.

קח לדוגמא את הגיר ב 94-5 שחזק משמעותית מהשנים שבאו אחריו, תוסיף לזה הפרש משמעותי במחיר וחפש גם אחד שכבר הוגבהה, או ננעל ע"י אחד הבעלים הקודמים וזכית בכל הקופה.
כמובן שזה מצריך חיפוש וסבלנות, אבל פה ושם יש בנמצא, כמו הרכבים של זיו ודומיו.

לשאלתך, לא הייתי נוגע באף לא אחד משתי הדוגמאות שהצגת.

בהצלחה,

amit-a
17-01-10, 15:51
קודם כל טוב לשמוע שקשה לקנות גרנד ...
דבר שני, במסגרת התקציב שלך הייתי מכוון קצת יותר נמוך [גם מתחת ל96] וקונהמשופר,
החזקתי גרנד 98 ועכשו אני על 94 ... למרות הפינוקים העדיפים משמעותית ב 96 ואילך, ויש כאלה, עדיין לדגמים המוקדמים עדיפות למי שמחפש רכב לשדרוג. ולשטח.

קח לדוגמא את הגיר ב 94-5 שחזק משמעותית מהשנים שבאו אחריו, תוסיף לזה הפרש משמעותי במחיר וחפש גם אחד שכבר הוגבהה, או ננעל ע"י אחד הבעלים הקודמים וזכית בכל הקופה.
כמובן שזה מצריך חיפוש וסבלנות, אבל פה ושם יש בנמצא, כמו הרכבים של זיו ודומיו.

לשאלתך, לא הייתי נוגע באף לא אחד משתי הדוגמאות שהצגת.

בהצלחה,

הרכב אמור לשמש את האשה והילדים במשך השבוע ואותי מידיי פעם לטיולים ברמת שטח בינונית+

חשוב לי המודל שיהיה כמה שיותר מיתקדם (בהתאם לתקציב) ולכן הבחירה ב-96-98 .
השידרוג יגיע בהמשך!
הרכב של זיו עד כמה שאני מבין הופשט מכל התוספות ונימכר (תקנו אותי עם אני טועה)

ומלבד זה פשוט אין רכבים משודרגים למכירה.

zik5
17-01-10, 17:51
הרכב נמכר עם השיפורים.

-->