PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש בדחיפות רבה - גלגלי שיניים של הכסא חשמלי

Jacob80
19-01-10, 08:57
הכסאות שלי התחילו לגמגם בתנועה קדימה ואחורה אז פירקתי וניסיתי לתקן.
התיקון לא צלח וכעת הם לא זזים כלל.

אני מנסה למצוא את הגלגל"ש אם למישהו יש. אני צריך 4 אגב...
בחו"ל מוכרים את כל המנגנון של הכסא על כל מנועיו ומכלוליו ואין לי צורך בכך, מה גם שזה גדול מאד וכבד מאד ואני צריך את שני הכסאות.

ניסיתי חרטים אבל הם לא הסכימו לעשות את העבודה.

הנה תמונה של הגלגל שיניים עם המוט שעליו הוא יושב (זה יצוק עליו לכן חייב לבוא עם המוט):

https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=baf2337a3c&view=att&th=126455dcfc3d33f7&attid=0.1&disp=inline&zw

eysham
19-01-10, 09:20
היי קובי...

כלכך קטן שלא רואים כלום...
(שכחת את התמונות...)

איל

Jacob80
19-01-10, 09:24
מוזר, אני רואה את התמונה.
אני מנסה לצרף שוב.

eysham
19-01-10, 09:47
עכשיו רואים. (מטושטש אבל רואים...)

אני מבין שאתה מתכוון לגג"ש הלבן. שמתחבר לבורג הזחה.
הממזר הקטן הזה לא פשוט לייצור. צריך מישהו שמתמחה בגג"ש

בכל מקרה הייתי מייצר רק את הגג"ש ומשתמש בבורג הקיים (בהנחה שהוא תקין) בחיבור קייל או משהו דומה.

יש בחור באיזור תעשייה ביאליק שמתעסק רק בזה. עושה לנו עבודות דומות לפעמים.
תבדוק איתו.

עאזר תעשיות בע"מ א.ת. קרית ביאליק
הנס מולר 17 04-8762400

איל

Jacob80
21-01-10, 16:18
הסיפור עם הכסאות ההסתיים.
אני אקדים ואומר שאני ממליץ לכל מי שרוצה להתעסק עם המנגנונים של הכסאות - אל תעשו את זה...
הכסא מאד מורכב, יש בו 4 מנועים שמזיזים גלגלי שיניים סינכרוניים, יש בו מודול זיכרון, מודול חימום, חוטים בלי סוף והכי חשוב - קרייזלר בנו אותו כיחידה שלא ניתנת לפירוק (אני מתכוון לגלגלי שיניים ולמסילות), הצירים שם מחוברים עם פינים לחוצים בפרס ולנסות לפרק שם משהו זה פשוט סיוט.

אני התחלתי את ההתעסקות הזאת לפני שבועיים. פירקתי את הגלגלי שיניים והלכתי לכל החרטים האפשריים כדי שיחרטו לי את הגלגלי שיניים שנשברו. הכי זול שמצאתי היה יקר מאד (באלפים) לכל ארבעת הגלגלי שיניים.
אך לפני שחרטתי המליץ לי חבר הפורום (אודיבל) לנסות לראות מה נשאר מהגרנד של ברוך סוררו שיושב לו כבר שנה וחצי אצל האחים יזדי.
אחרי טלפון קצר ליזדי מסתבר שהכסאות נשארו והמחיר של שניהם זול יותר מלחרוט את הגלגלי שיניים.*

בסופו של דבר, לקחתי את המנגנונים של הכסאות של ברוך והתקנתי על שלי.
ובא לציון גואל.

eysham
21-01-10, 16:58
סחתיין...
צריך גם מזל...
רק שלא יקרה ב-WJ... לא מכיר איפה יש אחד לפירוק

איל

avital_d
26-02-10, 19:02
גם לי הכסא נתקע לי ולא זז בדקתי האם מגיע חשמל למנוע של מערכת הכיוונון ונראה לי שכן.

האם זה בטוח המנגנון או יש משהו אחר? מה העלות של מנגנון חדש?

Jacob80
28-02-10, 21:13
גם לי הכסא נתקע לי ולא זז בדקתי האם מגיע חשמל למנוע של מערכת הכיוונון ונראה לי שכן.

האם זה בטוח המנגנון או יש משהו אחר? מה העלות של מנגנון חדש?

אתה תצטרך להיות יותר ספציפי כי המנגנון של הכסא מורכב מהרבה רכיבים.
אם אתה שומע את המנוע עובד והכסא לא זז בכלל אז כנראה שהלכו לך גלגלי השיניים וזה עניין לא פשוט בכלל לתיקון - אין ליבואן או ליצרן את הגלגלי שיניים האלה והם מוכרים את כל מנגנון הכסא באזור ה 6000 שח. האפשרות היחידה היא לפרק לבד ולחרוט גלגלי שיניים חדשים אצל חרט שמתמחה ביצור גלגלי שיניים. סיפור של בערך 2000 שח.
אם אתה לא שומע בכלל מנוע עובד אז כנראה שהלך המנוע ואז מפרקים את הכסא ומחליפים מנוע מקולקל במנוע תקין.
אם תצטרך מנועים לכסא אז תיצור עימי קשר דרך הודעה פרטית

-->