PDA

צפייה בגרסה מלאה : חסכן דלק דיגיטלי

UNIX
23-01-10, 18:00
על פניו נראה ונשמע אמין מה דעתכם ?
אין לי שום קשר לזה !
http://www.saver.co.il/

דידין
23-01-10, 18:40
ממרומי שנותי אני יכול לעיד שניסיתי כמה כמה "פטנטים" לחיסכון בדלק מאז היותי סטודנט.
מה שלמדתי הוא שאין דבר כזה- מכשיר שחוסך דלק. הדבר היחידי שגורם לחיסכון הוא תגובה וצורת הנהיגה שלנו (שעליה יש לנו שליטה). על כל שאר הגורמים אין לנו שליטה וזה גם עקב האכילס של "הפטנט" הזה - ראה פיסקה רלוונטית בתמונה.
אם נהייה מודעים לנהיגה שלנו , ההפרש בין החיסכון שיתן המכשיר (אם זה באמת עובד-לא ניסיתי) לבין מה שאנו מודדים ברגיל , יהיה מזערי ביותר ולא יודע מתי יחזיר את ההשקעה.

אם יש ,שפני נסיון -בבקשה

http://img716.imageshack.us/img716/6793/41250465.jpg

tzagi
23-01-10, 20:37
ברוך,
קודם כל תבין איך מערכת הדלק עובדת ומה זה עושה
הTPS שולח נתון למחשב ומודיע לו כמה אתה דורך על הדוושה, המחשב משתמש בנתון ומזריק דלק בהתאם
המכשיר הנ'ל, שהוא לא יותר מפוטנציומטר משנה את הנתון ומרמה את המחשב לחשוב שאתה לוחץ על הדוושה פחות, והמחשב מזריק פחות דלק, כלומר התערובת תהיה יותר עניה, תחשוב מה קורה במנוע עם דליפת אויר או בקרבורטור עם משאבת תאוצה מנותקת.
כמובן....שבמקרה הטוב המחשב יראה מהחיישן חמצן שהתערובת עניה ויעשיר אותה חזרה והרווחת כלום ובמקרה הרע תסבול מרכב שלא מגיב לדוושה וסיכון לשרפת שסתומים.
אם אתה רוצה לשחק עם זה, קנה פוטנציומטר בגרושים ותנסה. רק אל תשכח שאין ארוחות חינם.

mik_l86
23-01-10, 21:00
מעצם הכתובת אתר : www.server.co.il זה כבר אומר לך באותיות גדולות:
תברח ומהר!

UNIX
23-01-10, 22:33
אני לא מחפש פיתרונות לחסכון בדלק כי אני תמיד לוחץ על הדוושה
לא טרחתי אפילו לקורא את הכל
מה שאהבתי רושמים שם שהכל תלוי בנהג ובלחיצתו על הדוושה
אני הגעתי עם פאגרו קצר לצריכה של 12 ק"מ לליטר בנסיעה ארוכה ואיטית (90 קמ"ש)
כשביום יום הצריחה היא 5 בממוצע לליטר .
השורה שרשמו שם אכן הראתה לי קצת אמינות ולכןן העליתי את זה לכאן

dror999
24-01-10, 15:23
ברוך,
קודם כל תבין איך מערכת הדלק עובדת ומה זה עושה
הTPS שולח נתון למחשב ומודיע לו כמה אתה דורך על הדוושה, המחשב משתמש בנתון ומזריק דלק בהתאם
המכשיר הנ'ל, שהוא לא יותר מפוטנציומטר משנה את הנתון ומרמה את המחשב לחשוב שאתה לוחץ על הדוושה פחות, והמחשב מזריק פחות דלק, כלומר התערובת תהיה יותר עניה, תחשוב מה קורה במנוע עם דליפת אויר או בקרבורטור עם משאבת תאוצה מנותקת.
כמובן....שבמקרה הטוב המחשב יראה מהחיישן חמצן שהתערובת עניה ויעשיר אותה חזרה והרווחת כלום ובמקרה הרע תסבול מרכב שלא מגיב לדוושה וסיכון לשרפת שסתומים.
אם אתה רוצה לשחק עם זה, קנה פוטנציומטר בגרושים ותנסה. רק אל תשכח שאין ארוחות חינם.

אני חובב פטנטים (http://www.fruition.co.il/)אבל גם אחרי המון ניסונות שלי אני רואה שהפתרון היחידי לחסכון בדלק הוא אחד ולא אחר..לנסוע לאט..לא לקרוע את האוטו...לעלות לאט למאה מאה ועשר ולהשאר שם כל הנסיעה, אני יודע שאם המכוניות החדשות זה ממש קשה והיום המאה נמצא איפה שפעם היה 60 בסקאלה אבל אין מה לעשות צריך להשתדל..גם לכיס וגם למען הבטחון של כולם..

dudu
25-01-10, 20:13
הנה עוד "פטנט" צפו בסרטון הבן אדם השקיע ורפי רשף מתאפק שלא לצחוק

http://mymoney.nana10.co.il/Article/?ArticleID=694990

moti68
02-02-10, 14:54
לכל המלעיזים,מכשיר זה נמצא בשימוש כבר 5 שנים בכל רחבי אסיה,כעת גם באירופה וארה"ב
אפילו ישנם משווקים בסוריה.
מכשיר זה נבדק על מספר לא מבוטל של רכבים ונמצא יעיל עם 0 תקלות.
עצם העובדה שניתנת תקופת נסיון ללא עלות,אחריות החלפה למשך 24 חודשים ומתקין שמגיע עד הבית להתקין כבר מעיד על ביטחון החברה במכשירים.
מעבר לבדיקת מכון התקנים גם קיים ביטוח חבות המוצר למען השקט הנפשי של כל בעל רכב שמשקיע במכשיר זה.
המכשיר נמכר בעיקר לחברות בעלות צי רכב אך גם מיועד לצרכן הפרטי
במידה וישנם שאלות ענייניות אשמח לענות
מוטי
www.saver.co.il (http://www.saver.co.il)

GodsFather
02-02-10, 15:12
ומי אתה מר מוטי ? אם יורשה לשאול.

moti68
02-02-10, 15:18
ומי אתה מר מוטי ? אם יורשה לשאול.
שלום לך
אני היבואן הבלעדי של חסכן דלק דיגיטלי
נעים מאד

tzagi
02-02-10, 16:44
לכל המלעיזים,מכשיר זה נמצא בשימוש כבר 5 שנים בכל רחבי אסיה,כעת גם באירופה וארה"ב
אפילו ישנם משווקים בסוריה.

וואו, אפילו סוריה אתה אומר....ממש מרשים.
אולי כבוד היבואן מוכן לתת ככה הסבר טכני, איך זה עובד, מה זה עושה, וכו'.....בבקשה לא לחסוך בשפה טכנית, לא צריך לנסות לפשט. רק עבדות יבשות מדעיות בלי חירטוטי מכירות.

דידין
02-02-10, 18:37
האם אפשר לקבל שם של לקוח אחד המשתמש במכשיר , ע,מ לקבל חוות דעת בלתי תלויה ?

moti68
02-02-10, 19:17
האם אפשר לקבל שם של לקוח אחד המשתמש במכשיר , ע,מ לקבל חוות דעת בלתי תלויה ?
תאר לך שבתור לקוח שלי היית מקבל 5-10 טלפונים ביום מאנשים שרוצים חוות דעת? אני הייתי משתגע מזה
יש לי לקוח שביקשתי רשות להתקשרות מצד לקוחות פוטנציאלים,נא לא לשגע אותו סתם

דודי שמש
טלפון 0505243342

moti68
02-02-10, 19:28
וואו, אפילו סוריה אתה אומר....ממש מרשים.
אולי כבוד היבואן מוכן לתת ככה הסבר טכני, איך זה עובד, מה זה עושה, וכו'.....בבקשה לא לחסוך בשפה טכנית, לא צריך לנסות לפשט. רק עבדות יבשות מדעיות בלי חירטוטי מכירות.
"חירטוטי מכירות"...קצת בוטה,לא?
המכשיר נוצר לעקוף את הרגלי הנהיגה של נהג הרכב, הוא מודד את גובה המיצערת ומדייק את המתח שמשודר למנוע בכל רגע נתון.במכשיר מיקרופרוססור ושאר רכיבים לביצוע התנגדויות וחישובי מתח.
לכל סוג רכב קיים כיוון מתח מסויים ומצב חיסכון מסויים שעובד באופן אופטימלי לאותו רכב.
פרטים נוספים על התקנה וכיוונים באתר

מקווה שבגדול עניתי על שאלתך

lior_b.s
02-02-10, 19:33
הנה עוד "פטנט" צפו בסרטון הבן אדם השקיע ורפי רשף מתאפק שלא לצחוק

http://mymoney.nana10.co.il/Article/?ArticleID=694990

על זה דווקא הייתי צוחק פחות...
תקיש ביוטיוב או בגוגל HHO ותקבל עשרות גרסאות וגם הוראות איך לבנות מתקן פשוט..
לא מאמין? בוא תראה את הרכב שלי נוסע עם צנצנת מים וסלילי נרוסטה...
נכון, לא 50% גם לא 35% , אבל אחרי יותר מחודש שאני נוסע עם זה וכמה וכמה מדידות, החיסכון נע בין -10% ל-15%.
המתקן מייצר מימן ללא ספק, הכמות תלויה בזרם שאתה מעביר דרכו וכל מי שלא מאמין מוזמן להסתכל מקרוב ואם מישהו ממש בטוח שלא קורה כלום שיזרוק גפרור פנימה:lol:

ליאור

ערן המסוקס
02-02-10, 22:14
ליאור. ברור שזה מייצר מימן וגם חמצן. אבל בשביל להפיק מימן וחמצן אתה נדרש להשקיע הרבה אנרגיה חשמלית, אשר מיוצרת דרך האלטרנטור, אשר מקבל את כוחו, מהמנוע עצמו. כמובן שבדרך יש הרבה הפסדים.

אם זה משפר את יעילות המנוע זה מעניין וקצת מוזר. שיפור של 10-15 אחוזים הוא מאוד משמעותי, אולי אפילו מהפכני.

לדעתי, הטענה שלך שווה ניסוי מסודר וכתבה. נסיעה רצופה הלוך חזור עם המכשיר המבעבע, חזרה על אותה נסיעה בלי הבעבועים והשוואה. נסיעה לאורך מרחק מספיק גדול בכדי שתצא מדידה סבירה.

אולי אפילו נסיעה עם כמות מדודה של דלק ומדידת המרחק שאפשר לעשות איתו.

tzagi
03-02-10, 01:01
"חירטוטי מכירות"...קצת בוטה,לא?

לא.....בכלל לא,
ולא ענית לכלום, ראה תגובה #3
נתתי הסבר הרבה יותר טכני ומפורט ממה שכתבת, ומה שכתבתי הוא מאד מאד שטחי.
תסביר א י ך המוצר גורם לחיסכון בדלק בבקשה, מה הוא עושה בדיוק למחשב?.
ומה זה עושה לרכב?

אני מוכן להתערב שאתה לא יכול, אבל אשמח אם תוכיח שאני טועה.

דידין
03-02-10, 05:29
כל הנושא מזכיר לי את המצאת המאה ברפא"ל- רכב נוסע על ווזלין.
המנהלים לא האמינו, אז הממציא (איש רפא"ל) לקח אותם להדגמה.-נסיעה ממטולה עד אילת על שפופרת ווזלין. רק מה ,ביוטבתה, נגמר הווזלין והוא היה צריך לבקש מאחת המשפחות ביוטבתה , עוד שפורפרת קטנה של ווזלין...(להגיע לאילת כאמור).

המשך הקורות אותו-רק בהודעות פרטיות !

tzagi
03-02-10, 05:32
המשך הקורות אותו-רק בהודעות פרטיות !

אתה רוצה להגיד שאין דרך לנקות את סוף הבדיחה? תמיד יש.
אבל....טוב שלח

דידין
03-02-10, 07:17
סיפור אמיתי ! לא בדיחה
טוב , מפתח המנוע נכנס לבית הראשון ביוטבתה, שם יושבים האם הבת והאבא אחרי ארוחת ערב (נסעו לאט מממטולה כדי לחסוך בדלק = ווזלין).
המשפחה הייתה אחרי ארוחת ערב והתחילה מריבה מי ישטוף את הכלים ?
אמרה הבת, אני חזרתי מהבסיס כל היום הכנתי קפה לקצינים- אני עייפה.
אמרה האם, אני מורה , חזרתי מבית הספר , הילדים שיגעו אותי, אני עייפה.
אמר האב, אני חוזר מהמחלבה, הפרות עושות כל היום מוו, אני עייף.
החליטו מי שידבר ראשון ,ידיח הכלים.
בינתיים נכנס הבחור(מפתח המנוע על ווזלין). רואה את המצב לוקח את הבת לחדר (היא שותקת כי לא רוצה להדיח הכלים).
מסיים עם הבת, לוקח את האם לחדר, (היא שותקת כי לא רוצה להדיח הכלים!)
מסיים, ניגש לאב ושואל אותו . סלח לי איפה יש לכם שפורפרת ווזלין ?
ניזעק האב . טוב טוב אני אדיח את הכלים במיטבח.

וכך הגיעו לאילת !

tzagi
03-02-10, 07:21
גדול.
ודי צפוי, אבל איך זה שייך לנושא הנ'ל?

גיא
03-02-10, 07:58
ג'ו היקר - זה קשור בגלל משהו שניקרא, זיכרון אסוציאטיבי :)

דרור הראל
03-02-10, 09:01
לאחר עיון באתר המצורף,וצפייה בסרטים המצורפים,אני מצטרף להבחנתו של גו' והערכתו של גו',שהסברים טכניים אמיתיים כיצד המוצר עובד כנראה לא נקבל.
ההסברים שטחיים ולמרות מדיניות אחריות והחזר כספי-משובחת,מבחינה טכנית לא ניתן לקבל מענה אמיתי ולהבין את פעולת המכשיר,החיסכון האמיתי הנמדד,ועם כל הכבוד למר שמש,הייתי יותר נסמך על מספרים וטבלאות ולא על אמירות.

דרור הראל

lior_b.s
03-02-10, 09:07
ליאור. ברור שזה מייצר מימן וגם חמצן. אבל בשביל להפיק מימן וחמצן אתה נדרש להשקיע הרבה אנרגיה חשמלית, אשר מיוצרת דרך האלטרנטור, אשר מקבל את כוחו, מהמנוע עצמו. כמובן שבדרך יש הרבה הפסדים.

אם זה משפר את יעילות המנוע זה מעניין וקצת מוזר. שיפור של 10-15 אחוזים הוא מאוד משמעותי, אולי אפילו מהפכני.

לדעתי, הטענה שלך שווה ניסוי מסודר וכתבה. נסיעה רצופה הלוך חזור עם המכשיר המבעבע, חזרה על אותה נסיעה בלי הבעבועים והשוואה. נסיעה לאורך מרחק מספיק גדול בכדי שתצא מדידה סבירה.

אולי אפילו נסיעה עם כמות מדודה של דלק ומדידת המרחק שאפשר לעשות איתו.

ערן
גם אני ראיתי את כל הסרטונים ונראה לי שטות גמורה..
אני יודע בדיוק איך עובד אלטרנטור (חשמלאי ראשי;)) וגם לי זה לא היה נראה הגיוני אבל לא עלה שקל לייצר את המתקן כמו שמראים ביוטיוב, יש כמה סרטוני חרטה ויש כמה סרטונים של בחור בעל סדנה לברזל שבנה כמה גרסאות וגם מסביר איך לבנות מתקן פשוט, אז בניתי, צריכת הזרם מהאלטרנטור תלויה בכמות הסודה שאתה מוסיף למים וכך גם ייצור המימן+חמצן , כרגע אני מחבר מד זרם בכל פעם שאני מחליף מים ומקפיד לא לעבור את ה-8 אמפר בד"כ מקסימום 10 , שזה שווה לנסיעה באורות דלוקים ועדיין אף אחד לא הצליח למדוד כמה דלק מתבזבז בנסיעה עם אורות דלוקים לעומת נסיעה עם אורות כבויים..
לאלטרנטור שלי יש גם עודף ככה שזה לא יגמור לו את החיים , הוא גדול ממה שהרכב צריך וממה שהגיע במקור..
כשבניתי את המתקן, הכנסתי צינור לכוס מים וזה באמת בעבע כמו שרואים בסרטון, הדבר ששכנע אותי להרכיב את זה ברכב לניסיון זה העניין ששכחתי לשניה שלמימן אין ריח וזרקתי גפרור כדי לראות אם באמת יוצא משהו מהבועות האלו...מהכוס נשארו רק פירורים:twisted:
אז החלטתי להרכיב, להזיק זה לא יזיק למנוע מיושן כמו שלי ומקסימום לא יקרה כלום..
אני מכיר את האוטו שלי כבר 11 שנה , לא עשיתי ניסוי עם כמות דלק מדודה על המ"מ, אבל אני יודע בדיוק לכמה מספיק לי מיכל מלא ובאיזה שלב נדלקת הנורה קבוע, והפתעה בזמן שהנורה הייתה צריכה להידלק היא לא דלקה רק אחרי עוד 35 ק"מ, את זה בדקתי פעם אחת, את שאר הנסיעות והתדלוקים שלי אני מכיר , רוב הנסיעות שלי הן בעיר ואני יודע בדיוק כמה ק"מ אני עושה על כל תדלוק בעיר גם אם תפרק לי את השעון דלק והיום הקילומטרים האלו נעשו יותר ארוכים בוודאות..

ד"א
לפי הדיווחים ברשת, בדיזל המתקן הזה אמור להיות יותר יעיל.
ועוד דבר שבהחלט מורגש זה עבודה חלקה יותר במנוע קר ובמיוחד בהנעות בוקר.

יש מספיק חומר ברשת ורק צירוף האותיות HHO יוציא אלפי קישורים וסרטונים איך לבנות, כל אחד יכול באמצעים ביתיים.

היום אני נוסע עם צנצנת זכוכית פשוטה אבל כבר מתכנן ובונה מתקן קבע שיישב באוטו לתמיד ומשנה קצת את תצורת האלקטרודות, כרגע עם סלילים, התכנון לניסוי הבא זה פלטות או מוטות ואז נחליט מה מייצר יותר עם אותו זרם וזה מה שיהיה במתקן הקבוע.

eran4x4
03-02-10, 09:22
ליאור

והשאלה הגדולה - כמה התקנת המערכת והעלאת נושא צריכת הדלק לק"מ למודעות גרמו לך לשנות את הרגלי הנהיגה שלך ושינוי ההרגלים הביא לחסכון?

לגבי המכשיר - למיטב הבנתי הוא פשוט משנה את הרגלי הנהיגה עבור הנהג - הופך את הרכב לאנמי וחסכוני, בדיוק כמו לסוע עם מד צריכת דלק ולדאוג כל הזמן שישאר בתחום הירוק.
לרכבים בצי רכב \ ליסינג - זה יכול לחסוך המון, כל אחד מאיתנו יודע שאפשר להוריד את צריכת הדלק בעשרות אחוזים בשינוי הרגלי נהיגה.....

tzagi
03-02-10, 09:30
ליאור יקירי,
חס וחלילה עלי לחלוק עליך,
אבל,
בא נזכר בזמנים דאז בשעורי פיסיקה ברוגוזין
אין מכשיר בעולם שמיצר יותר אנרגיה ממה שהוא צורך,
ולכן, האדם שימציא מכשיר כזה יהיה הראשון בעולם, והעשיר בעולם, החיפוש אחרי תעלול כזה הוא לא חדש, והאדם מחפש אותו כבר מימי הביניים, בלטינית perpetuum mobile
אז איך שלא תסובב את זה, אין מצב שהעסק עובד מבחינה מדעית.

lior_b.s
03-02-10, 09:42
ג'ו וערן
אני גם קצת נכנסתי לשיעורי פיזיקה ברוגוזין (כשלא היתה אף אחת על הברזלים), קצת מודע לחוקי שימור אנרגיה..
לא שיניתי את הרגלי הנהיגה והנסיעות שלי הן קבועות במשך השבוע בדיוק באותם מסלולים, יודע כמה זרם המכשיר צורך, לא יודע ביחידות כמה מימן הוא מייצר וכמה המימן משפר את הבעירה באחוזים או בכל צורת מדידה אחרת..
אני כן יודע שמרווחי התדלוק שלי גדלו, לא בעשרות אחוזים כמו בכתבה , אני כן יודע שמד הק"מ שלי מראה יותר ק"מ לפני שאני נכנס לתחנת דלק..

בניתי את המכשיר בדיוק בגלל כל הטיעונים האלו, ובדיוק בגלל שלא האמנתי לסרטונים ביוטיוב ואני עדיין לא מאמין לאף אחד שטוען שהוא נוסע רק עם זה או שהוא חסך 50%, אבל כן זה משפיע עד כמה שקשה להאמין.

דידין
03-02-10, 13:18
לא מעלה את הלחצים/טמפרטורה בתא השריפה ? לא פוגע במיסבי הטלטלים/בוכנות ?

יקיר גרין
03-02-10, 17:17
אין מכשיר בעולם שמיצר יותר אנרגיה ממה שהוא צורך,
ולכן, האדם שימציא מכשיר כזה יהיה הראשון בעולם, והעשיר בעולם, החיפוש אחרי תעלול כזה הוא לא חדש, והאדם מחפש אותו כבר מימי הביניים, בלטינית perpetuum mobile
אז איך שלא תסובב את זה, אין מצב שהעסק עובד מבחינה מדעית.

ג'ו, אתה שוכח את האנרגיה שבקשר של האטומים במים ... וזה לא Perpetuum Mobile כי אתה צריך למלא מים ולהוסיף סודה פעם בכמה זמן ...

ודרך אגב, ביקוע גרעיני מייצר המון אנרגיה ... אבל שם, כמו בכל מקום, החומר גלם אוזל ...

tzagi
03-02-10, 18:41
יקיר, אני עומד מאחורי מה שכתבתי ולא שכחתי כלום

ליאור,
עם כבר יש לך את המתקנן, ואתה חושב שהוא עובד,
בא נעשה מבחן בצורה מדעית
בחר מסלול, משהו כמו...30 קמ
מלא עד הסוף וצא מהתחנת דלק וחזור אליה(חשוב שנחזור לאותה תחנה ולאותה משאבה במשך הנסוי), מלא שוב עד הסוף, רשום לעצמך בדדדדיוק כמה דלך לקח.

חזור על התרגיל באותו יום!(חשוב) 3פעמים
בלי הצנצנת בכלל, עם הצנצנת, ועוד פעם עם הצנצנת מחוברת אבל חשמל מנותק

עדיף בכלל שתמצא נהג אחר, מישהו שלא מודע לשנויים, עדיף אישה
אם אתה תנהג, עם כמה שתנסה להיות אובייקטיבי, התוצאות לא יהיו.

אתה מרים את הכפפה?

lior_b.s
03-02-10, 19:23
ג'ו..
אתה שוכח שאני נוסע בניבה?...ליסוע 3 פעמים 30 ק"מ?.:confused: ועוד ע"י אישה???..זה כבר מעבר ליכולות ..
כמו שכתבתי , בדקתי על מיכל מלא , בד"כ אני עם נורת דלק דולקת קבוע ב-380 ק"מ והולך לתדלק, כבר 11 שנה...
עם ה"מכשיר" , פעמיים הנורה נדלקה אחרי 400 ק"מ, ושוב לא שיניתי הרגלי נהיגה בכוונה לבדוק את העניין...
ואתה יודע מה?..גם אם זה גורם לאיזה שינוי פסיכולוגי, קוסמי, שקר כלשהו...ואני עדיין מחזיק עוד 20+ ק"מ לפני תדלוק, מבחינתי זה עובד:p
אבל בשביל בדיקה סופית , אני אמצא זמן (יש כאלה שגם עובדים במגדל העמק) ואעשה את הניסוי כמו שאתה ממליץ ואחזור לעדכן..

ליאור

ערן המסוקס
03-02-10, 19:42
אם כך השיפור הוא 5% ?

lior_b.s
03-02-10, 19:52
ערן
זה בין 20 ל-30 ק"מ אם אני ממש סוחט את המיכל, אבל כמו שכתבתי בהתחלה, אני מוסיף מעט מאוד סודה לשתייה למים ע"מ לא לצרוך זרם גבוה, ובהתאמה יכולת ייצור המימן של המכשיר (טוענים שפלטות במקום סלילים מייצרות יותר מימן, גם את זה אני מתכנן לבדוק), לא ניסיתי עם כמות גדולה יותר , אני יודע שגם צריכת האנרגיה מהאלטרנטור והעומס על המנוע יהיו גדולים יותר אבל אני לא יודע אם זה ביחס ישר אחד לשני והשיפור ישאר כמו שהוא..

ליאור

tzagi
03-02-10, 23:32
(יש כאלה שגם עובדים במגדל העמק)

ליאור

אתה מעיז לכתוב דברים כאלה ומצפה שיאמינו לך?
די כבר.
אבל סיקרנת אותי,
תעד לי בדיוק איך ומה בנית עם תמונות, אני ישכפל ונעשה נסוי.
ולא, אני לא רוצה הוראות מהרשת, אני רוצה לשכפל את מה שעשית

שלח ל: [email protected]

zagi
04-02-10, 09:57
גם אותי מעניין הניסויי הזה ...

הרמתי את הכפפה .

א. אני כבר הרבה זמן עושה מעקב צריכת דלק , אך אני אגדיל לעשות ואני אתדלק את הרכב אך ורק בתחנת דלק אחת בכל זמן הניסוי ....

ב. במשך השבועיים הקרובים אנהל דו"ח נסיעות מפורט , ואשיג את כל החלקים לבניית המתקן הנ"ל .

ג. במשך השבועיים הקרובים אתן את מלוא תשומת הלב לאופי הנהיגה שלי , ואנסה לשחזר את אותו אופי נסיעה בשבועיים הבאים שבהם יורכב המתקן .

אני צריך תוכנית לבניה שנראית לכם הכי מוצלחת / מוכחת .
התכנית צריכה להיות מפורטת ככל האפשר ע"מ להבטיח את תוצאות הניסוי .

אם יש הצעות/ הערות לגבי הניסוי , אתם מוזמנים להגיב .

דרור הראל
04-02-10, 13:57
ליאור ציין שיש לו אלטרנטור גדול מהנדרש,הינה לכם מקור אנרגייה שלא נוצל ואולי זה עונה על ההשגה של ג'ו בנוגע לחוק שימור אנרגיה.נראה לי ששלב חשוב בניסוי הוא ביצוע עם אלטרנטור "רגיל".

דרור הראל

יקיר גרין
04-02-10, 14:25
דרור, העומס שהאלטרנטור מפעיל על המנוע תלוי בעומס של הצרכנים (כפול אחוז יעילות מסויים). האלטרנטור המוגדל מאפשר להגיע לעומס גדול יותר ... אבל העומס על המנוע לא צריך להשתנות.

lior_b.s
04-02-10, 16:18
דרור
כמו שיקיר ציין העומס הוא אותו עומס רק שיש לי רזרבה לפני שהאלטרנטור מאבד את עצמו לדעת...
אבל עכשיו עלה לי רעיון חדש לניסוי:

המתקן צורך נניח 7-10 אמפר, נגיד שאני נוסע עם מצבר נוסף (לא חשוב עכשיו פריקה עמוקה , יחיה או לא יחיה, תאורטי בלבד) שכל הייעוד שלו הוא לייצור המימן ...את הטעינה שלו נבצע לאורך הלילה עם מטען ביתי..

עדיין בטוחים שהמימן לא יתרום לחיסכון?

ליאור

Pageup
04-02-10, 17:02
אם אתה מחבר אותו למצבר חיצוני, אתה למעשה מכניס אנרגיה
שאתה לא יכול למדוד אותה. במקרה כזה, יש סיכוי שיהיה שיפור.
אבל, אם אתה עושה את זה מתוך "המעגל האנרגטי" זה פשוט
לא הגיוני פיזיקלית ומתמטית.

tzagi
04-02-10, 18:33
לא כדאי לכרגע,
אפשר אחרי שנקבל תוצאות ואז לראות את השפעת האלטרנטור על צריכת הדלק.

ערן המסוקס
04-02-10, 18:46
זה כן יכול להיות הגיוני פיזיקלית, אם המימן מעלה את יעילות השריפה במנוע, ובכך מנצל את הבנזין הנשרף טוב יותר. תיאורתית כמובן.

lior_b.s
04-02-10, 19:11
לכל מי שרוצה לנסות בעצמו (כן ג'ו אני יודע שלא רצית חומר מהרשת), זה הסרטון שמראה איך לבנות את הסלילים, זה בדיוק מה שבניתי כולל המתקן שמערגל את המוטות וזה בדיוק מה שיש לי באוטו בתוך צנצנת פשוטה (ג'ו תקבל גם תמונות של זה מורכב:cool:)..

http://www.youtube.com/watch?v=YfG6kyifq30&feature=related

כל מי שחושב לנסות את זה, חשוב מאוד שה+ שמגיע לריליי יהיה אחרי סוויץ'!!!

ליאור

tzagi
04-02-10, 19:22
NICHACHU

רוצה כתבה עם תמונות, שאתה עושה.

לא תצא מזה בקלות.

zagi
04-02-10, 19:38
לכל מי שרוצה לנסות בעצמו (כן ג'ו אני יודע שלא רצית חומר מהרשת), זה הסרטון שמראה איך לבנות את הסלילים, זה בדיוק מה שבניתי כולל המתקן שמערגל את המוטות וזה בדיוק מה שיש לי באוטו בתוך צנצנת פשוטה (ג'ו תקבל גם תמונות של זה מורכב:cool:)..

http://www.youtube.com/watch?v=YfG6kyifq30&feature=related

כל מי שחושב לנסות את זה, חשוב מאוד שה+ שמגיע לריליי יהיה אחרי סוויץ'!!!

ליאור

ליאור שלום , בקישור שצרפת אין את הוראות ההכנה המלאות , אלה רק חומר עזר לחלק מההכנות .
אודה לך אם תשלח קישור מתאים או לחלופין תמונות והוראות לגבי המתקן שמורכב אצלך .

היום התחלתי רישום של דו"ח נסיעות , לפני הרכבת המתקן אפרסם את צריכת הדלק ובהמשך את הצריכה לאחר הרכבת המתקן .

בכל אופן , כמה שאלות לפני ...
א. האם ידוע לכם על נזק כל שהוא שיכול הסטאפ לגרום ...? ( כולל שריפות וכדו' )
ב. איך אני שולל כמה שיותר משתנים בניסוי ע"מ לקבל תקפות גבוהה לניסוי ?
ג. האם מצבר "עייף" בסוף ימיו יכול לעמוד במשימה ? ( הרכב מניע יפה בבוקר , אך המצבר ידע ימים יותר טובים) .

tzagi
04-02-10, 20:21
א. האם ידוע לכם על נזק כל שהוא שיכול הסטאפ לגרום ...? ( כולל שריפות וכדו' )
ב. איך אני שולל כמה שיותר משתנים בניסוי ע"מ לקבל תקפות גבוהה לניסוי ?
.

א.
זוכר מה קרה להינדרבורג?
אם לא, חפש

ב. אסף קציר זה האדם למשימה, תבקש ממנו לכתוב משהו.
בעיקרון,
אתה רוצה לחזור על הנסיונות באותם תנאים בדיוק, כולל התדלוק,
באותו זמן של היום, באותו מזג אויר ובאותה לחות (חשוב)
אגב, בבוקר כשקר תקבל יותר דלק מהמשאבה משאחרי הצהריים
חוץ מזה, לחץ אויר בצמיגים, תנאי דרך,ומצב רוח של הנהג, (תמיד מומלץ על מישהו נטרלי שלא מודע לשנויים ברכב)
בהצלחה.

tzagi
05-02-10, 04:44
טוב, טינפנו את השרשור המקורי בצורה מזעזעת (לא שהיה לו איזה ערך מההתחלה.....)
אני פותח שרשור חדש שמוקדש לנושא המימן,
מנהלים, אם אפשר להעביר את ההודעות הרלוונטיות לשרשור החדש, זה יהיה טוב ושימושי. אם לא......לא צריך.

moti68
10-02-10, 10:38
לא.....בכלל לא,
ולא ענית לכלום, ראה תגובה #3
נתתי הסבר הרבה יותר טכני ומפורט ממה שכתבת, ומה שכתבתי הוא מאד מאד שטחי.
תסביר א י ך המוצר גורם לחיסכון בדלק בבקשה, מה הוא עושה בדיוק למחשב?.
ומה זה עושה לרכב?

אני מוכן להתערב שאתה לא יכול, אבל אשמח אם תוכיח שאני טועה.

http://smartenergy.com.tw/index.html

tzagi
10-02-10, 21:21
תגיד,
אתה מסוגל לתת הסבר טכני בלי לדחוף את הזבלה הזה?
כנראה שלא,
וזה רק מוכיח שאתה שייך לאחת מ2 קבוצות
1. תמימים ונאיבים שלא מבינים איך ואים המוצר עובד, הם מאמינים להבטחות היצרן
2. שרלטנים ורמאים שעובדות לא מעניינות אותם, רק הכסף.

לאיזה מ2 הקבוצות אתה שייך??

דרור הראל
10-02-10, 22:21
ג'ו

אתה לא הוגן,בארץ האפשרויות המוגבלות בהחלט,יכול כל אחד לייבא ולשווק מה שבא לו,ומי קבע שהוא גם צריך להבין בזה? מה זה פה אמריקה?שלא לומר גרמניה.

דרור הראל

סוול
26-02-10, 10:07
חוק שימור האנרגיה מדבר על מערכת סגורה ,המערכת כאן רחוקה מלהיות סגורה והשאלה האמיתית היא עד כמה שריפת הדלק או הדיזל אינם יעילות ,כלומר האם ע"י ערבוב טוב יותר של תערובת הדלק -אוויר ,שימוש במצתיים רבים ואיכותיים יותר או בטמפרטורת הדלקה גבוה יותר נצליח להשיג יעילות פיצוץ/שריפה טובה יותר של הדלק/דיזל ??
אשמח לשמוע ממביני עיניין עד כמה לדעתם ניתן עוד לשפר את יעילות הפיצוץ במנוע ??? ועד כמה הנצילות טובה היום??
השאלה השניה כמובן האם בכוחו של h20(מים) מועט המופרד בשיטת אלקטרוליזה לתת מענה לייעול הדליקה בתא השריפה ??
לגבי חוק שימור האנרגיה במערכת סגורה:
אלקטרוליזה אמורה להיות שיטה מאוד לא נצילה ובזבזנית השקעה של 10 אמפר ,12 וולט בפרוק המימן ,כלומר 120 וואט ולאחר מכן ניצולו בשריפה אמורים לתת להערכתי לא יותר מאשר 50 אחוז מהאנרגיה המושקעת (במידה ויש מידע מדוייק בנושא אשמח לשמוע),פחות מ60 וואט אנרגיה.
בחישוב מאוד גס ניתן להניח שהנעת רכב משפחתי במשקל 1.5 טון בכביש ישר במהירות 90 קמש דרוש כ40-50 כוחות סוס שהם כ35-50 קילווואט ,כלומר מדובר בתוספת אנרגטית ישירה של הרבה פחות מאחוז ,וזאת מתוך התעלמות מהאנרגיה הנוספת הנדרשת מהאלטרנטור שכאמור תהיה שווה כנראה למעט יותר מ120 וואט תלוי בנצילותו של האלטרנטור.

-->