PDA

צפייה בגרסה מלאה : תיאור חווית ההתקנה כחבר בקבוצת ההגבהה של שי מנשס

איתן שרוני
25-01-10, 18:03
לפורום שלום !
אני חייב (בעיקבות כל הויכוחים בעבר) לספר לכם על נסיוני בהגבהת הרכב שלי (קייה סורנטו) במוסך "המתלם". באתי מאד סקפטי אבל אחרי הנחה משמעותית (20% אמיתי למי שמעונין) - כל הסדנאות נתנו לי מחיר סביב אותו מספר (הגיוני - הקפיצים וה - SHOCKS ממילא מיובאים ושער השעה דומה) . איתי מהמתלם "חתך" באופן אמיתי (לא יודע בדיוק איך אבל עובדה). אבל עכשיו אני מגיע לסיפור האמיתי. הייתה לי בעיה שהקפיצים שרציתי (המומלצים בכל האתרים האוסטרליים והאמריקניים - KING ותודה בהזדמנות לאילן הדר שליווני בעצותיו) לא היו בארץ. איתי (מהמתלם) הציע קפיצים חליפיים ואפילו השאיר אותם על האוטו מעל 3 חודשים (הבולמים היו מצוינים ) , עד שמצא לי את הקפיצים שרציתי והחליף לי אותם (ללא תמורה!) עד לשביעות רצוני המלאה. אני מניח שהוא לא ממש הרויח במקרה שלי (בלשון המעטה) , אבל לעומת זה זכה בממליץ חם . חבר'ה! בנושאי קפיצים (בודאי עלים) ובנושא שירות - אין עליהם.
אני מקווה שלא יצנזרו לי בפורום את האשכול , אבל תאמינו לי שראיתי בימי חלדי לא מעט מוסכים ובאמת ביחס כזה לא נתקלתי. מילה טובה אחרונה לאיש השיווק שלו - שלומי שליווה אותי בכל הנפתולים (החיוך בחינם).

sos4u
25-01-10, 18:12
ו <? עכשו נתחיל לראות אותך בטיולים ?

yoni 110
25-01-10, 18:23
לא חוכמה או בעיה לתת 20% הנחה. בוא רק נגיד שלהפסיד עליך הוא לא הפסיד, מה שכן אין ספק שהוא הרויח פחות מבדר"כ.

asafk
25-01-10, 18:26
לא חוכמה, לא בעיה, אבל בכל זאת לא נותנים ואני לא רואה יותר מדי אנשים בתחום הזה נהיים עשירים מלמכור חלקי מתלים בלי הנחה. אה, כמובן, אסור להרוויח יותר משקל תשעים, שיגידו תודה שאנחנו מוכנים שיגעו לנו באוטו.
באמת יוני, לא לעניין.

אסף.

דרור הראל
25-01-10, 23:25
מה שהכי אני לא מבין בקבוצת רכישה הזאת ועיני לא צרה חס וחלילה(אני בכלל בחו"ל ולא בעל אינטרס כזה ו אחר) מה לעזאזל הוא המחיר שהם שילמו? ולא מתוך ביקורת,קנאה או כל דבר שלילי אחר.אבל השרשורים של קבוצת הרכישה במידה מסויימת מוזרים בעיניי,יש משהו לא טבעי "בהחבאת המוטיב המרכזי והעיקרי שהוא המחיר",הרי לא הוקמה קבוצת הרכישה בשביל למצוא חברים חדשים.

כל אחד עולה אחת לכמה זמן מהלל משבח ותוקע איזה אחוז הנחה---אבל מחיר נטו כמה עולה התענוג "יוק".

החתימו אתכם על איסור פרסום מחיר? אם כן תגידו ולא ננדנד,ואל תספרו לי על אחוזים,אני בניתי מחירון אחד או שניים בחיים.
וכן מעניין אותי מאד ואני בטוח שעוד אחרים כמה זה עלה?כדי שגם נוכל למחוא כפיים להצלחתכם

דרור הראל

גיא
25-01-10, 23:56
למה רק למחוא כפיים?
אם זה מחיר טוב .. אולי אני גם אחליף לטראנו .. ממילא הגיע הזמן.

איתן שרוני
26-01-10, 11:08
חבר'ה שלום !

חזרתי אליכם עם כמה הסברים ובקשה לפרגן למי שמגיע. אז ככה , אין שום סוד במחיר ולא כתבתי אותו כי כמו קצין פולני חשבתי שלא מכובד לדבר על כסף אלא על יחס :D - כי זה מה שרציתי להדגיש. המחיר שקבלתי מ- 4 סדנאות (כל המוליכות) היה 8.3 - 8.4K ש"ח עבור רביעית משככים של קוני וקפיצים של KING . המחיר של "המתלם" היה 6.3K ובנוסף התקין לי "על הדרך" מיגון משומש שהיה ברשותי (גם כן ג'וב מעצבן - אתם מכירים - הברגים לא במקום וכו'). מה שקצת מעצבן - זה ההתעלמות כאן בפורום - חבר'ה קצת פירגון ל - "מתלם" לא רק על המחיר אלא על השתלשלות העינינים ויחס ללקוח - הציעו סט קפיצים חליפי לחודש שהתארך ל - 3 חודשים והסתיים במאמץ מצידם למצוא את הסט המבוקש ולהתקינו בחינם , באמת כל הכבוד וכמו שהגדיר שלומי מנהל התיפעול של המתלם : עם הג'יפאים הוא עם מיוחד שיודע לבקש (ואולי לדרוש) את מה שמגיע לו - אבל גם להעריך בהתאם אם מקבל יחס מיוחד - אז חבר'ה - תפעלו כמו שמצפים מעם מיוחד !.

גיא
26-01-10, 11:17
אתה יכול להיות רגוע
פה מכירים את המתלם הרבה לפני שהצטרפת.

אגב, לפי המחיר שאתה מתאר, הם לא הפסידו עליך.
הסר דאגה מלבך.

six-86
26-01-10, 11:19
חבר'ה שלום !

חזרתי אליכם עם כמה הסברים ובקשה לפרגן למי שמגיע. אז ככה , אין שום סוד במחיר ולא כתבתי אותו כי כמו קצין פולני חשבתי שלא מכובד לדבר על כסף אלא על יחס :D - כי זה מה שרציתי להדגיש. המחיר שקבלתי מ- 4 סדנאות (כל המוליכות) היה 8.3 - 8.4K ש"ח עבור רביעית משככים של קוני וקפיצים של KING . המחיר של "המתלם" היה 6.3K ובנוסף התקין לי "על הדרך" מיגון משומש שהיה ברשותי (גם כן ג'וב מעצבן - אתם מכירים - הברגים לא במקום וכו'). מה שקצת מעצבן - זה ההתעלמות כאן בפורום - חבר'ה קצת פירגון ל - "מתלם" לא רק על המחיר אלא על השתלשלות העינינים ויחס ללקוח - הציעו סט קפיצים חליפי לחודש שהתארך ל - 3 חודשים והסתיים במאמץ מצידם למצוא את הסט המבוקש ולהתקינו בחינם , באמת כל הכבוד וכמו שהגדיר שלומי מנהל התיפעול של המתלם : עם הג'יפאים הוא עם מיוחד שיודע לבקש (ואולי לדרוש) את מה שמגיע לו - אבל גם להעריך בהתאם אם מקבל יחס מיוחד - אז חבר'ה - תפעלו כמו שמצפים מעם מיוחד !.

יפה אמרת !!!!!
לפעמים יש דברים יותר חשובים מכסף ;)
לאיזה מצב הגענו !!! קשה לקבל דברים טובים כי התרגלנו לרע .....
נדיר מאוד בימנו להתקל ביחס ושירות כמו שיש במתלם :)
מעבר למחיר , היחס והשירות שקיבלתי מהם , נתקלתי בבעיה מאוד רצינית , איתי ושלומי כמו גברים עזרו בזה למרות שלא היו חייבים
כן ירבו אנשים כמוהם בעולם השטח
ראיד

דרור הראל
26-01-10, 18:14
איתן,

תודה על הפתיחות,לפעמים אנשים לא מוסרים מחיר רק מהחשש שתמיד יהיה מישהו(זה באופי שלנו)שיגיד להם שעבדו עליהם.
על המתלם נכתבו פה באתר הרבה דברים טובים ומשמח לקרוא על בתי עסק שהתמחור שלהם תחרותי ועם זאת לא נפגעת רמת השרות והמקצוענות.
ההערה של גיא "הם לא הפסידו עליך" הייתי מוותר עליה,יש והיו פה יותר מידי בעלי עסקים שהיו טובי לב אך הפסידו את המכנסיים,אני מעדיף בעלי המקצוע שאני עובד איתם-מקצועניים,מוטי שרות ,ישרים ועיני לא צרה ברווחים שלהם."זול זה יקר"זו אולי קלישאה אבל קלישאה נכונה.

בהצלחה,כמה תמונות לא יזיקו

דרור הראל

IlanHadar
26-01-10, 19:12
איתן,

עכשיו רק נשאר להנות מהרכב בשטח. אני מניח שאתה מרוצה מהשילוב שיצא.

להתראות בשטח.

אילן

גיא
26-01-10, 21:40
סליחה,

אם הובנתי שאני כותב משהו שלילי על המתלם, הפוך לגמרי.

רק היתה לי התרשמות מהבחור שקנה את הבולמים שהוא מרגיש שהם הפסידו כסף בשבילו. זה לא קרה.

אין לי שום דבר שלילי להגיד על המתלם, נהפוך הוא.

שי מנשס
27-01-10, 12:20
שלום לכולם,
אני שי מנשס - ש"הריץ" את קבוצת הרכישה להגבהות, ועכשיו לצמיגים.
אני רוצה להודות ל"מתלם" - שלומי ואיתי, שבאמת נתנו 100&#37; מעצמם לכל העניין.
רק הם ואני יודעים כמה עבודה קשה התבצעה מאחורי הקלעים על מנת שקבוצת הרכישה
תצליח - וזה כנגד כל המתריסים,חסרי המעוף, חסרי האמונה ובעלי הסדנאות האחרות בארץ!!!
אני ממש, אבל ממש לא מחפש לטפוח לעצמי על השכם - אלא להודות (שוב) לשלומי ואיתי מ"המתלם",
ולכל חברי קבוצת הרכישה שתמכו,פרגנו ועזרו לי "להרים" את הפרוייקט הזה, וכמובן שהאמינו בי והצטרפו
לקבוצת הרכישה בלי שאף אחד יסיט אותם מדרכם.
לכל "התוהים" למה אנחנו לא מפרסמים את המחירים עצמם אלא רק אחוזי הנחה, אני עונה בפעם המי יודע
כמה - שוב דבר לא היה מוסתר, לא היו שום העלאות של מחיר מקורי על מנת לתת אחוז הנחה גדול ופיקטיבי!!! כל מי שרצה לדעת מחיר היה צריך לעשות דבר פשוט מאד - להצטרף לקבוצת הרכישה ללא התחייבות וללא עלות כלשהיא - ואז לקבל ממני עדכונים שוטפים לגבי ההתקדמות, ואח"כ כל מי שרצה -קיבל
את המחיר עצמו מ"המתלם" ללא כל התחייבות ואז לבחור האם להתקין במסגרת הקבוצה או לא!!!
חברים הגיע הזמן שתבינו - קבוצות רכישה זה דבר טוב, טוב מאד - לנו הג'יפאים!!!
פתאום התברר שאפשר לשפר את הרכבים שלנו במחירים שפויים ומטה מזה.
הגיע הזמן שתפרגנו נטו, ללא חיפוש אחרי קומבינות או קונספירציות - מי יודע, אתם עוד עלולים
בטעות להנות מזה.....

שי מנשס
M.I.B. - הפקות אירועים - כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים...
052-6545532 [email protected] ([email protected])

-->