PDA

צפייה בגרסה מלאה : טרי מיד 2 צירוקי 2001 במחיר שפוי

zivviz
27-01-10, 11:08
http://www.yad2.co.il/Cars/hotPic4X4.php?CatID=1&SubCatID=3&CarID=155498&Code=f5b14921ddaa43a10cd4a230601bb43c

zivviz
01-02-10, 19:08
אני נישבע לכם שראיתי מחיר אחר בהתחלה (54,000 ש"ח ) .
פתאום קפץ ל 65,000 ש"ח .
מעניין....

אייל67
01-02-10, 19:19
צודק.

אינני יודע אם מדובר באותו ג'יפ, אבל גם אני ראיתי בקישור שצירפת את המחיר שציינת.

אולי ההגדרה "מחיר שפוי" עשתה "לא טוב" למוכר ...

אייל

zivviz
01-02-10, 19:49
כנראה שהבחור הוצף בטלפונים על "המציאה" שלו והבין את מה שכולם הבינו כבר - צירוקי+נדיר+פוטנציאל טוב לשיפורים=מעל המחירון . היצע וביקוש.

sali
01-02-10, 21:55
חבר'ה המוכר המקורי לא העלה את המחיר כי הוצף בטלפונים. אלא הג'יפ נמכר באותו יום בו פורסם, ב 52000 ועכשיו מי שקנה מוכר אותו ב 65000,מנסיון אישי.
רציתי לקנות את הג'יפ כבר ביום הראשון בו פורסם, אך לא הספקתי כי הוא כבר נמכר לזה שמוכר עכשיו ב 65000

zivviz
01-02-10, 21:59
וואו , סיבוב יפה .

אני בטוח שהוא גם ימכור את הרכב במחיר קרוב .

sali
01-02-10, 22:02
דיברתי איתו ואני עדיין שוקל לקנות את הרכב אבל יש משהו מוזר,עושה רושם שהוא לא ככ רוצה שיקחו את הרכב למכון לבדיקה, מה אתם אומרים?

zivviz
01-02-10, 22:23
לא קונים חתול בשק! בטח לא אחד שעולה 65,000 ש"ח !

הכסף שלך - תחשוב...וגם למה המוכר המקורי מכר במחיר כל כך נמוך?

השועל
02-02-10, 00:48
במקרה אני מכיר את הקונה, הוא לא הולך למכור את הרכב כל כך מהר. רק עכשיו הוא מבין מה הוא קנה, הוא כבר מתכנן שיפורים לרכב.. :)

YOSIS 2
02-02-10, 11:58
במקרה אני מכיר את הקונה, הוא לא הולך למכור את הרכב כל כך מהר. רק עכשיו הוא מבין מה הוא קנה, הוא כבר מתכנן שיפורים לרכב.. :)

השועל כרגיל צודק !!!!ומי שלא הזדרז לקנות הפסיד

ניר ל
02-02-10, 13:02
השועל כרגיל צודק !!!!ומי שלא הזדרז לקנות הפסיד

עסקה טובה למי שמחפש צ'רוקי כזה,
אבל עם כל הכבוד, אני לא בטוח שמישהו הפסיד כאן משהו,
אתה עומד להשקיע ברכב הזה זמן וכסף ע"מ לשפר אותו, לעבור את כל הדרך הקשה,
הקנייה הייתה החלק הקל בסיפור...
אחרי שתשפר את הרכב ותהיה מושקע בו 100 אלף ש"ח, נראה אם תצליח למצוא לו קונה ב 70.

zivviz
02-02-10, 14:31
לא צריך "לשפוך" 40K כדי לשפר צירוקי . מספיק הגבהה ( עד 1200$ בארה"ב + משלוחה ) וסט צמיגים טוב וקיבלת רכב משופר לעילה . המתחכמים יוסיפו נעילות , יחליפו סרנים , ימגנו וישפצרו אבל זה כבר נוגע כימעט לכל ג'יפ אחר .
בכל מקרה , 15,000 ש"ח שיפורים במקס' יספיקו די והותר . מאחר וידידנו רכש הרכב ב -52K , וסט צמיגים טוב כבר יש על הרכב , לא נותר לו אלה להגביה ולסוע . יום טוב אדון גוטה. ( ועדיין ימכור ברווח אם ירצה )

השועל
02-02-10, 17:08
אני בטוח שהרכב לא יושקע מעבר למה שצריך, מינימום השקעה מקסימום הנאה.
מסכים עם ZIVVIZ לא צריך להשתגע.

ניר - נגמרו הימים שמשקיעים 100K על רכב :)

YOSIS 2
02-02-10, 19:27
הרכב יהיה משופר ואני מבטיח לך שלא יגיע לסכום שצינת
אני לא מתכוון למכור גם ב80000
לפי הפורם הזה אני מבין שהרכב שווה כל שקל שאני משקיע בו ולכן אני משאיר אותו אצלי
בהצלחה לכולם

zivviz
02-02-10, 22:12
yosis 2 : מברוק .
ואל תישכח לבוא למיפגש בסוף החודש להראות את הכלה
זיו

ניר ל
02-02-10, 22:26
לא צריך "לשפוך" 40K כדי לשפר צירוקי . מספיק הגבהה ( עד 1200$ בארה"ב + משלוחה ) וסט צמיגים טוב וקיבלת רכב משופר לעילה . המתחכמים יוסיפו נעילות , יחליפו סרנים , ימגנו וישפצרו אבל זה כבר נוגע כימעט לכל ג'יפ אחר .
בכל מקרה , 15,000 ש"ח שיפורים במקס' יספיקו די והותר . מאחר וידידנו רכש הרכב ב -52K , וסט צמיגים טוב כבר יש על הרכב , לא נותר לו אלה להגביה ולסוע . יום טוב אדון גוטה. ( ועדיין ימכור ברווח אם ירצה )

מספיק זה עניין יחסי... לי הספיק בהתחלה קיט 4.5" וגלגלים גדולים יותר, אח"כ עברתי להסתפק בנעילה אחורית, אחריה בקדמית, אם פותחים אז גם משפצים, בולמים ב7000 ש"ח, אח"כ הסתפקתי גם בייצור גלי הינע וקיט אלימינייטור אח"כ מכרתי כי המקום ברכב לא הספיק, ד"א מכרתי ב 50% מעל המחירון שמצידו ירד ב 50% 3 שנים אחרי שקניתי את הרכב. מצחיק להתייחס לקניית רכב כאל עסקה כלכלית, אלא אם הבנאדם קונה לשם מסחר.
מה שמצחיק יותר בסיפור הנוכחי הוא שאדם שקנה למעשה לשם מסחר ובכלל התכוון למכור באותו יום, השתכנע ע"י חברי הפורום המכובד להישאר עם הרכב כי הוא שווה כל שקל...
מעניין. מקווה שהפורום לא יאכזב ומה שהתחיל כעסקה מהירה ומוצלחת לא יגמר בכאב תחת...

סופר גיפ
02-02-10, 22:37
יוסי רץ מהר וקנה אחלה רכב באחלה מחיר ונישאר עם עודף לשיפורים העיקר שיהנה מהרכב :mrgreen:

יריב קלר ברוך
02-02-10, 22:52
יש לי מבחן למעוניינים בצירוקי יש לי צירוקי דיזל גיר רגיל שנת 1999עם מנוע גמור ניתן להסב לבנזין או להחליף ראשי מנוע או מנוע כול האופציות אפשריות ויש את החלפים הדרושים הרכב שמור ויפה וכולל יחסי העברה 4.10 וו גרירה והגבהה 2 אינצ וצמיגים חדשים למהירי החלטה כמו יוסי 30000 ש"ח על הרכב עם המנוע הגמור המבחן תקף למשך 24 שעות .
כן נכון זה לא לוח מודעות רק מבחן לעצמי ולעדר שרק לאחר שמשהו נימכר או לא אקטואלי אז זה מעניין אז אני ממתין למרות שהתוצאה הסופית ברורה שהרכב ישאר אצלי במידה ואני טועה אז מישהו יהנה מאחלה רכב :confused: ואני יקבל כמה שקלים אבל ירגיש כמו טמבל:shock:
0508899577 יריב על תיתקשרו;)

YOSIS 2
03-02-10, 10:10
שוב שלום לכולם
ראשית אני שמח שהמודעה שלי מענינת את אנשי הפורום המכובד ואני מודה לחברים שעוזרים ותומכים תודה לכולם

ניר אני לא סוחר ולא קניתי את הרכב למיסחר ואנשים שחברים בפורום הזה מכירים אותי הרבה שנים

אני קניתי רכב שאני אישית לא מכיר את ביצועיו או מיכלליו אני גיפאי כ 20 שנה וכל הרכבים שלי היו יפנים מכל הסוגים

שיפרתי במשך חיי מיספר כלים כך שאני יודע את התהליך ואני מודע לזה שאני בתחילת הדרך

אני יודע בדיוק מה אני רוצה שיהיה ברכב ועד כמה יהיה משופר וכמה יעלה הכל בכסף וזאת בזכות כמה

אנשים שחברים בפורום הזה ובעזרת מיספר אנשים מיקצועים ישרים בעלי רמה ומומחים בנושא ואני שמח שנפל

בחלקי להכיר אותם ולעבוד איתם

לדוגמא יריב קלר ברוך ואורן מערכות

יוסי

י

יריב קלר ברוך
03-02-10, 23:01
קודם יוסי תודה על הפירגון וגם אני שמח שנפל בחלקי להכיר אותך;)

ובעניין המבחן אני שמח שאני צדקתי ולמרות שמספר אנשים רצו לקפוץ ליראות את הרכב רק אחד הגיב לאולטימאטום והתייצב ובסוף לא רכש את הרכב עקב עלויות השדרוג למנוע בנזין אז חברים תם ונישלם המבחן לא להתקשר בבקשה הרכב לא למכירה את התוצאה הרצוייה אני קיבלתי אבל זה היה קרוב מאוד:shock: למכירת הרכב רק לצורך מבחן:confused:

ניר ל
04-02-10, 13:27
מצטער להיות משבית שמחות ונותן באש גם הפעם... אבל יריב בחייאת דינק ,

קח אותי לדוגמה, אני לא מחפש לקנות בזול, אני מחפש לקנות את מה שאני רוצה לנהוג בו, לא בערך, לא ליד, לא פוטנציאל ולא עסקה כלכלית. אני מוכן לקנות "ביוקר" "מעל מחירון" "הרבה מעל מחירון" אבל רכב שעונה על הציפיות שלי.
יש מצב שאני מגיע לראות רכב שבעליו מתהדר בכל מני נוצות ומספר סיפורים, יש גם מצב שהרכב באמת טוב מכאנית אבל כמות החלודה וההזנחה שלו מוציאות לי את החשק להסתכל עליו בכלל, הפרמטר העיקרי מבחינתי הוא לא המחיר אלא התמורה למחיר.
אני גם לא שואל בטלפון מה המחיר המבוקש ואם יש על מה לדבר לפני שראיתי את הרכב. נסעתי מת"א לקריית שמונה כדי לראות רכב שפורסם במחיר שנראה לי יקר על פניו, אבל עד שראיתי ובדקתי אותו לא דיברתי על כסף. הרכב לא מצא חן בעיניי מסיבה מסויימת למרות שכל מה שפורסם לגביו היה נכון - אז אמרתי תודה על הזמן שהמוכר הקדיש לי וחזרתי הבייתה. לא שאלתי כמה הוא מבקש ואם יסכים לרדת, כי זה ממש לא עניין אותי. יש לי עוד דוגמאות.

אם הייתי מחפש צ'רוקי, הייתי מעדיף לקנות מיוסי ב 65 את אותו רכב שקנה יום קודם ב 52 , מאשר את שלך ללא מנוע ב 30, בהנחה שהרכב היה לשביעות רצוני, בלי להתבאס יותר מדי שפיספסתי בחצי שעה ומישהו עשה סיבוב מהיר על חשבוני, הייתי גם מפרגן לו מכל הלב ושומר איתו על קשר כי סביר שגם היינו נעשים חברים (זה קורה לי הרבה), הייתי גם קונה בתיווכו בית (אם זה יוסי שאני חושב) אבל סביר להניח שהייתי מוריד לו את העמלה ב 2% לפחות ובהפרש הייתי ממן שני צ'רוקים :)

דרור ברלי
04-02-10, 13:36
יש לי מבחן למעוניינים בצירוקי יש לי צירוקי דיזל גיר רגיל שנת 1999עם מנוע גמור ניתן להסב לבנזין או להחליף ראשי מנוע או מנוע כול האופציות אפשריות ויש את החלפים הדרושים הרכב שמור ויפה וכולל יחסי העברה 4.10 וו גרירה והגבהה 2 אינצ וצמיגים חדשים למהירי החלטה כמו יוסי 30000 ש"ח על הרכב עם המנוע הגמור המבחן תקף למשך 24 שעות .
כן נכון זה לא לוח מודעות רק מבחן לעצמי ולעדר שרק לאחר שמשהו נימכר או לא אקטואלי אז זה מעניין אז אני ממתין למרות שהתוצאה הסופית ברורה שהרכב ישאר אצלי במידה ואני טועה אז מישהו יהנה מאחלה רכב :confused: ואני יקבל כמה שקלים אבל ירגיש כמו טמבל:shock:

אם עדיין הייתי מחפש ג'יפ, אני הייתי מתייצב אצלך לסגור על תכונית עבודה לגביהרכב הזה.
צ'רוקי בנזין ידני זה משהו שהייתי מוכן להשקיע בו.

חוץ מזה, אול יבשבוע הבא נקפוץ לבקר אצלכם ולהכיר.

יריב קלר ברוך
04-02-10, 15:58
לניר וכל החברים גם הרכב שלי לא למכירה אבל ביגלל שאני יודע שאנשים נורמטיבים לא מזהים משהו טוב גם עם זה עומד להם מול הפנים אז לקחתי סיכון מחושב כי התוצאה הסופית היתה ברורה.
ועצם זה שמישהו אחד התיצב מהר ליראות את הרכב היה חלק אבל ברור לי עם מישהו כן היה רוכש מימני את הרכב אז 20 חברים היו טוענים שהיו בדרך ולמה לא הספיקו וכמה חבל :confused:
בקיצור יש דברים טובים בזול כמו שיוסי רכש אבל צריך לרוץ מהר לפני שיגמר;)

ודרור אני ממתין לביקור שלך:grin:

zivviz
04-02-10, 18:08
הי דרור .

אני עדיין לא מכיר אותך אישית ( אבל מכיר את ההגיגים היפים שלך באתר , ומקווה שתבוא למפגש אינדיאנים ) , אבל מעניין אותי לשאול אותך שאלה ( ואת שאר חברי הפורום ) : אתה מחפש צירוקי בנזין ידני . לי יש אחד כזה ורציתי לדעת כמה כלים נוספים כאלו יש בארץ ? לעניות דעתי , לא יובאו כלים כאלו בתצורה ידנית . האם יכול להיות שאני היחידי?

זיו

יריב קלר ברוך
31-05-10, 23:28

זוכרים את הרכב התפנה זמן והרכב על הליפט מאתמול ואולי מחר נסיעת מבחן עם מנוע בנזין:twisted:

ולא הרכב לא למכירה:cool:

YOSIS 2
03-06-10, 11:15
יריב מברוק
מתי נוסעים לטיול שירוקים לתת לכמה אנשים בראש

יוסי

גיא
03-06-10, 14:25
זה הרכב שהיה בחיפה ?

-->