PDA

צפייה בגרסה מלאה : עוד שרשור לשאלה - היכן אפשר להשיג במפ-סטופ לסמוראי? (הכותרת נערכה)

azora
27-01-10, 12:26
נו, אתם יודעים, החלק מגומי שמתלבש על השלדה למניעת מכות ישירות בסגירה מתלה מלאה (ובעברית מכונאית באמפ סטומפ).

ואל תגידו לי רק מקורי, אני בטוח שאיפשהו אפשר להשיג תחליפיים ולא ב-200 ש"ח + לאחד.

כבר קיבלתי הצעה ללכת לחנויות גומי שיכינו לי כאלו - אבל מישהו אי פעם אשכרה ניסה את זה?

חן אלינועם
27-01-10, 13:07
נו, אתם יודעים, החלק מגומי שמתלבש על השלדה למניעת מכות ישירות בסגירה מתלה מלאה (ובעברית מכונאית באמפ סטומפ).

ואל תגידו לי רק מקורי, אני בטוח שאיפשהו אפשר להשיג תחליפיים ולא ב-200 ש"ח + לאחד.

כבר קיבלתי הצעה ללכת לחנויות גומי שיכינו לי כאלו - אבל מישהו אי פעם אשכרה ניסה את זה?

שלום
חבר שמטייל איתי לקח את הבאמפ סטופ שנקרע וייצר על התושבת המקורית אחד חדש מפוליאוריטן במחיר נמוך יותר מאחד חדש מקורי .
יש לכך כמה יתרונות:פוליאוריטן הוא חומר שאפשר לקבוע את הקושי/גמישות שלו מראש לפי דרישה. שנית אפשר להאריך את החלק עצמו לפי דרישה למניעת חיכוך של הגלגל בכנף בסגירה מלאה של המתלה לכל אלו שלא שמרו על הבנה המקורי של הרכב(רובנו בעצם).
יום נעים
אלינועם

omri_t
27-01-10, 13:36
חבר'ה, מצבכם היום לא להיט.... :)

רחוב יצחק שדה, בפאסאג', אחרי המאפיה, יש חנות למוצרי גומי ועוד כל מיני.
אפשר להשיג שם צינורות בכל קוטר לכל מטרה, באנדים, גריזים, אפילו מים של פרסטון ב 10 ש"ח פחות מהפרסי.. ועוד ועוד.
בין היתר ניתן להשיג שם תושבות מנוע \ גיר \ טרנספר תחליפיות- גם לסוזוקי סמוראי.
המחיר על הכיפאק, ישאר לך הרבה עודף כדי לתדלק.

מומלץ מאוד להגיע עם דוגמא ביד!

azora
27-01-10, 14:05
שלום
חבר שמטייל איתי לקח את הבאמפ סטופ שנקרע וייצר על התושבת המקורית אחד חדש מפוליאוריטן במחיר נמוך יותר מאחד חדש מקורי .
יש לכך כמה יתרונות:פוליאוריטן הוא חומר שאפשר לקבוע את הקושי/גמישות שלו מראש לפי דרישה. שנית אפשר להאריך את החלק עצמו לפי דרישה למניעת חיכוך של הגלגל בכנף בסגירה מלאה של המתלה לכל אלו שלא שמרו על הבנה המקורי של הרכב(רובנו בעצם).
יום נעים
אלינועם
יש מצב שתשאל את החבר איפה הוא עשה זאת וכמה עלה? :rolleyes:

עומרי, אתה לא הראשון שהמליץ לי על החנות הנ"ל (לא זוכר את שמה - סופר גום או משהו כזה) השאלה הייתה אם מישהו קנה מהם סטומפר בעבר, ואם כן איך זה החזיק.

omri_t
27-01-10, 14:58
אפי, מה אתה רציני??

כול'ה חתיכת גומי קשה שעלה כמה עשרות שקלים.

נכון, זה דבר חשוב ושומר על האוטו. אבל עדיין, לא דוקטורט...

טיפ חברי:
על הדרך, לפני ההתקנה, תבדוק טוב-טוב שהגובה של הבאמפסטופ נכון.
כי חבל לעקם בולמים ולגזור תושבות :)

GodsFather
27-01-10, 16:14
מכו-גום, מנו-גום, היפר-גום, סופר-גום, פרוחזאד, אוטו-מודיעין...שאני אמשיך ?

גגלו את השמות הללו, תמצאו את הכתובת, תלכו עם דוגמא, תקנו בגרושים ושלום על ישראל.

כן מנסיון!

azora
02-02-10, 13:03
הייתי בכולם ובעוד כמה. חרשתי את כל אזור המסגר/יצחק שדה.

בשום מקום לא מצאתי באמפ-סטומפים לסמוראי, רק כאלו שצריכים להעביר אותם עבודת מסגרות קלה והתאמות.

למישהו יש עוד רעיון היכן אפשר להשיג? או שאתייאש ופשוט אקנה "דומים" ואנסר/אקדח בהם?

-->