PDA

צפייה בגרסה מלאה : מעוניין בחוות דעת לגבי דיפנדר 2007 ומעלה מבעלי נסיון

טל רותם
27-01-10, 21:08
כמו בכותרת,
מעוניין בחוות דעת מבעלים של דיפנדרים 2007 ומעלה לגבי מחלות\הנאה וכדומה....
תודה,
טל.

landrover
27-01-10, 23:12
יש בשירשור הזה מידע על ריקולים של דגמי 2007 אם זה עוזר לך :

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=27852&highlight=%E3%E9%F4%F0%E3%F8

אמיר.

יואב פולס
28-01-10, 14:13
אני יכול גם להגיב?

טל רותם
28-01-10, 19:07
זה פורום פתוח... SHOOT
(רק תזכור למה החלפת את הדיסקברי....)

דרור ברלי
28-01-10, 19:26
למה הוא החליף? או למה הוא החליף?.....

יואב פולס
28-01-10, 20:13
טוב, אז נתחיל...
דיפנדר 2007 נראה בדיוק כמו כל דיפנדר מתחילת שנות ה 90' (ומאוד דומה לאשפתוני האלומיניום שמוכרים מאז...1948 )
המנוע. נו, טוב. המנוע. זה עדיין לא פורדיפנדר (או שמא המנוע מ 2007 הוא זה מהטרנזיט? אם כן, נוספה נקודת זכות.)
תשאל את נכפולגר. לא כאן בפורום, בטלפון.
כשהוא (הדיפנדר, לא נכפולגר) ישקע באותם המקומות בהם אתה שוקע תדיר עם הדיפ' שלך - מה אתה חושב יקרה? (רמז, צמת החשמל הרבה יותר יקרה, יש גם מחשב...)
תפתח את הדלת האחורית בדיפנדר שלך. בזהירות, שלא תיפול עליך כל האשפה שאתה שומר שם. כעת תאמר לי - משאית זבל שאוספת את האשפה ברחובות העיר בה אתה גר, משנה לך אם היא משנת 97 או משנת 2007? היא נראית אותו הדבר, וגם לאשפה זה לא ממש משנה.
לוח שעונים...מממ...זה כבר סיפור אחר. אכן נקודת יתרון גדולה לדיפנדר החדש.
בשורה התחתונה אתה משלם כ 200,000 שקלים בשביל לוח שעונים. לא עדיף ללכת למתקין (נניח נתן פליישר אבל יש עוד) שיעשה לך לוח כמו בסופות המגוחכות האלה?
יש עוד...

(הייתי כותב שאני נכנס לעגלול לברוח, אבל איך אפשר לברוח בכלי רכב שנוסע יותר לאט מצב מסומם?)

אורן ח
28-01-10, 20:28
יש לי דיפנדר 2007 HD עבר 60 אלף קמ' וגם כמה ריקולים רובם תוך כדי טיפולים , כיום רכבים חדשים אמורים להגיע עם השינויים .
הבעיה העיקרית היא המזגן שקופא לו ומפסיק לקרר או שמקפיא את הכתף ואין להם פיתרון לבעיה :confused:
הרכב מפרק עצמות אם לא מורידים את הקפיץ הפנימי /שמים 200 קג' מאחור רק אז הנסיעה הופכת סבירה.
צמיגים G90 החזיקו בקושי 40 אלף קמ' ועפו לפח כיום נוסע על מקסיס שקל לאזן וגם שקטים הרבה יותר
הרכב הופך לשתיין רציני מעל 110 קמ"ש
אבל כשנכנסים לשטח מתחיל התענוג :p
אהה ואל נשכח את המחיר המטורף אפילו כשמקבלים את המע"מ חזרה

MR BIG
28-01-10, 21:10
יש איזה אחד...איש גדול , נוסע על 130 2007 עם מלא כלבים מאחורה.אתה גם מכיר אותו...
שב איתו לשיחה אחד על אחד...ואז הוא יספר לך מה שהוא סיפר לי.
יש לזה רק תשובה אחת :
מבטיח לך שלא תרצה להתקרב לזה!

בוא נגיד, שאם היה לי ממש הרבה כסף , אז עד שדיברתי איתו , דיפנדר 2007 היה החלום. מאז...זה כבר משהו אחר לגמריי....

nirs
28-01-10, 21:29
המנוע. נו, טוב. המנוע. זה עדיין לא פורדיפנדר (או שמא המנוע מ 2007 הוא זה מהטרנזיט? אם כן, נוספה נקודת זכות.)

למיטב זכרוני זה כן (2.4).

תשאל את נכפולגר.

מסכים. אני חושב שהדיפנדר שלו אפילו למכירה.

דרור ברלי
28-01-10, 23:41
יש איזה אחד...איש גדול , נוסע על 130 2007 עם מלא כלבים מאחורה.אתה גם מכיר אותו...
שב איתו לשיחה אחד על אחד...ואז הוא יספר לך מה שהוא סיפר לי.
יש לזה רק תשובה אחת :
מבטיח לך שלא תרצה להתקרב לזה!

בוא נגיד, שאם היה לי ממש הרבה כסף , אז עד שדיברתי איתו , דיפנדר 2007 היה החלום. מאז...זה כבר משהו אחר לגמריי....

למה? מה כבר דפוק גם בהם? (לא שאני מתפלא, זה בכל זאת לנדרובר ואני בטח לא קונה פוטנציאלי... אבל מעניין אותי לדעת)

דרור הראל
28-01-10, 23:48
דווקא פה יש יותר דיפנדרים מכל רכב שטח אחר ושטח הרי אין פה,וזו במדינה שמייצרת את הG הML הקאיין והטוארג.

דרור הראל

אני אקנה ואם וכאשר אוכל רק דיפנדר גם אם ישימו לו את המנוע של הפטרול

shyy
28-01-10, 23:53
תקנה אחי לך על זה באמת

לך אם הלב שלך רק תשלח את לירון שיבדוק את גובה המים קודם.

דרור ברלי
29-01-10, 00:17
דווקא פה יש יותר דיפנדרים מכל רכב שטח אחר ושטח הרי אין פה,וזו במדינה שמייצרת את הG הML הקאיין והטוארג.

דרור הראל

אני אקנה ואם וכאשר אוכל רק דיפנדר גם אם ישימו לו את המנוע של הפטרול

טוב נו. פטרול, לנדרובר, אגדות מוטוריות. פחות או יותר אותה אמינות, אותם מחירים...מי שנדפק פעם אחת כבר לא יכול להיגמל. מה, לא?.......

יורם ידין
29-01-10, 16:43
כמו כל דיפנדר יש מוצלחים יותר ויש מוצלחים פחות, מעבר למספר ריקולים שטופלו אני מטפל בדי הרבה מכוניות כאלו, בחלקם אפס תקלות (מלבד גומיות דלתות כמובן!!!) וחלקם עובדות קשה מאוד. יש שיפור בתחום המנוע והגיר וכן בקרת משיכה מעולה (לא ב-130 )לגבי מתלים, הרכבים הנמכרים בארץ הם הווי דיוטי משיקולי מיסוי והקפיצים בהתאם.
זה עדיין דיפנדר וכל מי שקונה דיפנדר אמור להיות מודע לכך או ליסוע ברכב אחר....
יורמי

דרור הראל
29-01-10, 16:50
רכב זה לא חוט מאריך,מי שרוצה שרוצה רכב,אמין,סחיר וכל החארטות שבאמת חשובות לכולם שיקנה "קורולה" או רחמנא לצילן "פריוס".
רכב צריך לאהוב ומי שאוהב דיפנדר באמת,בכלל לא משנה לו כל הבעיות מסביב--אני לא מבין שום בחירה ברכב- שאינה נובעת מתקציב-באופן רציונאלי.ברכב מתאהבים ואם לו אז עדיף ליסינג.

אם לי היתה את האפשרות להתלבט כמו פותח השרשור,ללא ספק הייתי בוחר את הרכב שכל בוקר יחייך אליי ואני אליו חזרה.
ברלי אתה צריך להבין אל מה אני מדבר,ראיתה פעם פאגרו?לנד קרוזר?טרופר? או כל זבל יפאני אחר מחייך?

הדיפנדר,הסופה,הCJ,לנד קרוזר 73 ,FJ וכו אלו רכבים שמחייכים אליך,שותפים לדרך כשאתה נוהג בהם לא אכפת לך אם אתה לבד או עם נוסעים בכל מקרה אתה עם חבר.

דרור הראל

טל רותם
29-01-10, 18:11
תודה לכולם,
דרור,
אין דילמה אם כדאי דיפנדר או לא, אני היום נוהג בדיפנדר השלישי שלי כבר...
הדילמה\מחשבה\פנטזיה (או שריטה) זה האם לשדרג או לא,
היום יש לי 110 97 ואני מאד מרוצה ממנו,פשוט בא לי קצת להשתדרג... וTD5 אני לא רוצה שוב
(ה97 הנוכחי נוסע מדהים ומשייט כמעט כמו TD5)
ולכן אני שוקל לקנות את "הפומה"...
אפילו עברה בי מחשבה קצרה על רנגלר חדש (מצמרר אני יודע :) ) אבל ברגע שראיתי דיפנדר 2010 סטנדרטי עומד לידי הכל נמחק...
אני לא רואה את עצמי קונה רכב שהוא לא דיפנדר,
רציתי רק לקבל קצת אינפורמציה על הרכבים החדשים לפני שאני מוציא סכום כזה...
נסעתי עליו נסיעת מבחן,
אבל עדיין רציתי לקבל חוות דעת מבעלי נסיון..
אשמח לעוד תגובות,
טל.

דרור הראל
29-01-10, 19:57
לי יצא לראיין כאן בגרמניה בעל סדנא,שנוסע שנים רבות בדיפנדר 110 ולמעשה מחליף רכב כל שנתיים לאחר כמה עשרות אלפי ק"מ(ומסעות מאתגרים בעולם).לשאלתי בנושא האמינות הוא ענה שהוא בדגם החדש לא נתקל בתקלות משמעותיות הוא מעולם לא נתקע באמצע אפריקה בגלל תקלה -מיותר לציין שהנ"ל גרמני והרכב מתוחזק ברמה הגבוהה ביותר.

שתהיה לך הצלחה בכל מה שתבחר בתנאי שזה יהיה דיפנדר

דרור הראל

יואב פולס
29-01-10, 20:40
הדיפנדר,הסופה,הCJ,לנד קרוזר 73 ,FJ וכו אלו רכבים שמחייכים אליך,שותפים לדרך כשאתה נוהג בהם לא אכפת לך אם אתה לבד או עם נוסעים בכל מקרה אתה עם חבר.

דרור הראל

לפי מה שאני זוכר אתה בגרמניה. לפי איך שאתה כותב אתה חזק באמסטרדם....

יואב פולס
29-01-10, 20:42
ברלי אתה צריך להבין אל מה אני מדבר,ראיתה פעם פאגרו?לנד קרוזר?טרופר? או כל זבל יפאני אחר מחייך?

אתה ראית פעם חיוך בגלל שלא חונה לנדרובר ליד הבית? תקבע איתי בבוקר. זורק מבט לעגלול (לוודא שהוא עדיין שם), ונכנס לוולוו זקנה ועייפה, אבל מגיע כל בוקר לפי התכנון,(טפו טפו טפו, חמסה חמסה חמסה, מלח-מים מלח-מים מלח-מים) אם אתה מבין למה אני מתכוון... :-)

ד ו ר ו ן
29-01-10, 20:57
אתה לא במקרה מתכוון נסע?

מישהו שאני מכיר החזיק בשלב מסויים 5 דיםנדרים במקביל (עסק), הוא טען שהוא מאד אוהב את הרכבים האלו ושבארץ אין רכב אחר שיכול לתת לו לעסוק בטיולים חוץ מהדיפנדר אבל אמר גם שזה רכב שבכל רגע נתון משהו מקולקל בו.

לא יודע מה משקים את הדיפנדרים בגרמניה דרור אבל משהו במינה הלבנטינית שלנו שחית לחלוטין את שמועות האמינות שגדלנו עליהן עד שהם נחתו כאן בפפועל.

אני רוצה גם להזכיר לך משהו שכתבת על בעל הסדנא בעבר ושכתוב באתר שלו:
הוא לוקח רכב חדש לגמרי, מפרק אותו ובונה מחדש כמו שצריך-מחזק ומחבר מחדש..

חוצמזה,
למה הוא מחליף כל שנתיים אם הרכב כ"כ מוצלח?

דרור הראל
29-01-10, 21:48
יואב,
בטח שאתה מחייך,דיסקברי זה דיפנדר שעבר אונס קבוצתי וניתוח לשינוי מין--לא מבין את הרכב הזה ועוד פחות את בעליו,אבל אני לא דוגמא אני מעדיף לעשות טיול שטח עם טרקטור פרגסון 130 מאשר עם ריינג חדש.

דורון,למה הוא מחליף כל שנתיים?למה הכלב מלקק לעצמו את הביצים? אותה תשובה.

חוץ מיזה ואני מקווה שנשים לא קוראות את השרשור הזה ומבקש שלא תחשפו את המידע יקר הערך הזה.מי בכלל רוצה רכב שלא מתקלקל קצת פעם בשבוע?מה אתם עושים ביום שישי?קניות?נקיונות? יש משהו יותר גברי מלומר,"שמעי יקירתי,יש לי יום חרא מחר,אני חייב לרדת למוסך לרמי,יש רעש מהציריות ונזילה מהטרנספר ואני חייב לתקן את זה ושבוע הבא כנראה שאני מחליף משאבת עזר,אבל בבוקר אני קודם אעבור אצל ג'קי הליצן לקפה וסיגריה ומשאבת קלאצ עליונה בהזדמנות.בקיצור אני מקווה שאת תתחשבי כשאחזור מהיום הקשה הזה ותאפשרי לי שנת צהריים של יום שישי עם המוסף לשבת ואל תשכחי לדאוג שהילדים יהיה בשקט"

דיפנדר-הרכב היחידי בעולם שמאפשר לך חופש גם בבית.
דרור הראל

fuksi
30-01-10, 13:37
חוץ מיזה ואני מקווה שנשים לא קוראות את השרשור הזה ומבקש שלא תחשפו את המידע יקר הערך הזה.מי בכלל רוצה רכב שלא מתקלקל קצת פעם בשבוע?מה אתם עושים ביום שישי?קניות?נקיונות? יש משהו יותר גברי מלומר,"שמעי יקירתי,יש לי יום חרא מחר,אני חייב לרדת למוסך לרמי,יש רעש מהציריות ונזילה מהטרנספר ואני חייב לתקן את זה ושבוע הבא כנראה שאני מחליף משאבת עזר,אבל בבוקר אני קודם אעבור אצל ג'קי הליצן לקפה וסיגריה ומשאבת קלאצ עליונה בהזדמנות.בקיצור אני מקווה שאת תתחשבי כשאחזור מהיום הקשה הזה ותאפשרי לי שנת צהריים של יום שישי עם המוסף לשבת ואל תשכחי לדאוג שהילדים יהיה בשקט"

דיפנדר-הרכב היחידי בעולם שמאפשר לך חופש גם בבית.
דרור הראל

נפלא
כייף לך שם באמסטרדם....(-:

ד ו ר ו ן
30-01-10, 15:15
דורון,למה הוא מחליף כל שנתיים?למה הכלב מלקק לעצמו את הביצים? אותה תשובה.
דרור הראל
לא קונה את הסיבה הזו,
הוא יודע משהו שאתה לא יודע או מסרב להכיר בו..
ההכחשה העצמית הגיעה גם אליך..

דרור הראל
30-01-10, 17:48
דורון,
הכחשה עצמית זה משהו שאני הפכתי לאידאולוגיה ודרך חיים.

לדעתי הוא באמת מחליף כל שנתיים משום שהוא יכול וגם משום שהוא מסיים את דיגום הרכב ומוכר אותו למשוגע הבא.הבן אדם יותר מ20 שנה עם דיפנדרים ונוסע בכל העולם,אם לא היה מרוצה היה עובר למשהו אחר,מה של כתבתי בכתבה זה שהוא קיבל עשרות פניות מבעלי רכב אחרים כמו הG למשל ופטרולים שיבצע עבורם דיגום זהה למה שהוא מרכיב על הדיפנדרים והוא סירב להתקרב בכלל לרכבים אחרים,משום שהוא מוכר רכב למסע עולמי ומבחינתו רק הדיפנדר ראוי למשימה כזו.
מה שכן היום נסעתי אחרי דיפנדר ואור הנסיעה האחורי שמאלי שלו לא עבד.
fuksi -אתה לא מתבייש?אני באמסטרדם?אני מסטול(הלוואי)? לדעתי מי שערך מחקר עמוק והגיע לתוצאה שחברת השליחיות "סופה" היא הטובה במזרח התיכון חייב להיות מסטול,רק מסטול יבדוק מה מצב השליחים בבגדד ודמשק.

דרור הראל

ד ו ר ו ן
30-01-10, 18:19
לדעתי הוא באמת מחליף כל שנתיים משום שהוא יכול וגם משום שהוא מסיים את דיגום הרכב ומוכר אותו למשוגע הבא.
להרוויח כסף זאת סיבה מספקת..

הבן אדם יותר מ20 שנה עם דיפנדרים ונוסע בכל העולם,אם לא היה מרוצה היה עובר למשהו אחר,מה של כתבתי בכתבה זה שהוא קיבל עשרות פניות מבעלי רכב אחרים כמו הG למשל ופטרולים שיבצע עבורם דיגום זהה למה שהוא מרכיב על הדיפנדרים והוא סירב להתקרב בכלל לרכבים אחרים,משום שהוא מוכר רכב למסע עולמי ומבחינתו רק הדיפנדר ראוי למשימה כזו..
בזמנו היתה כתבה יפה על זוג גרמנים מבוגרים שעשו כמליון ק"מ עם G מהדגמים הספרטניים, עם מנוע 2.4 אטמוספרי בהספק של 88כ"ס במסעות סביב לעולם.
לדבריהם הם לא חוו אף תקלה שתקעה אותם, הרכב היה מלא בחלפים וציוד מסע.

דרור הראל
30-01-10, 19:55
אני זוכר את הכתבה הזו,היא נר לרגלי ומסכמת את "מה אני רוצה לעשות אחרי שהילדים יגדלו",למסע כזה אני בוודאי הייתי יותא רק עם רכב מהסוג הספארטני הישן TDI300 יעשה את העבודה מצויין.אם אני טל רותם,במקום לקנות רכב חדש יותר,אני מזמין מנוע חדש לגמרי מאנגליה כולל כל האביזרים ורכבת כח,קצת קוסמטיקה ויש לך דיפנדר TDI 300 חדש מהשקית.

דרור הראל

יואב פולס
30-01-10, 20:37
אם אני טל רותם,במקום לקנות רכב חדש יותר,אני מזמין מנוע חדש לגמרי מאנגליה כולל כל האביזרים ורכבת כח,קצת קוסמטיקה ויש לך דיפנדר TDI 300 חדש מהשקית.

דרור הראל

הוא עזב את אמסטרדם בטיסה ישירה ל...קולומביה... :-)

ארז
31-01-10, 09:00
,מה של כתבתי בכתבה זה שהוא קיבל עשרות פניות מבעלי רכב אחרים כמו הG למשל ופטרולים שיבצע עבורם דיגום זהה למה שהוא מרכיב על הדיפנדרים והוא סירב להתקרב בכלל לרכבים אחרים,משום שהוא מוכר רכב למסע עולמי ומבחינתו רק הדיפנדר ראוי למשימה כזו.

דרור הראל

שמע....אני אומנם רק איזה שנה/שנתיים על דיפנדר ,אבל לדעתי יש איזה רכב או 2 שיותר מתאימים למסעות עולמיים מדיפנדר,אתה יודע מה, נהיה אופטימים ונגיד -לא יותר מתאימים, מתאימים לא פחות(רק יותר אמינים)...

דרור הראל
31-01-10, 10:30
קדימה ארז,אתה היחידי בשרשור הנ"ל עם דיפנדר מהדגם החדש-אני מאד אשמח לקרוא על ההתרשמות שלך,בעיקר מבחינת האמינות והתקלות שחוויתה .

דרור הראל

האמת שאני כנראה מגיע לאמסטרדם שבוע הבא

ארז
31-01-10, 11:13
ההתרשמות שלי? מבחינת רכב, זה הדיפנדר הטוב ביותר שהיה לי,נקודה.

הרכב נוסע נהדר,מאיץ כמו רכבים אחרים על הכביש(בTDI300 בחורות על אופניים היו עוקפות אותי ברמזור...) שקט הרבה יותר מדורות קודמים(גם במהירות תלת ספרתית מדברים בשקט ברכב, השג מפוקפק מול רכבים אחרים ,אבל למי שיש דיפנדר ישן יותר יודע שמדובר על מהפכה של ממש...), משייט במהירויות נורמאליות על הכביש המהיר ובשטח מתנהג מצויין,למנוע הרבה מומנט בסל"ד נמוך, יש מערכות אלקטרוניות שעוזרות מאוד, בקיצור כל מה שתמיד רציתי מדיפנדר(משמע כמו TDI300 רק שיסע ויהיה שקט כמו רכב על הכביש ולא כמו כירכרה רומית....)

מבחינת אמינות, היו הרבה בעיות בהתחלה(שזה מבחינתי מובן, דגם חדש...), אצלי הוחלפו כמה מכלולים ומאז יש שקט(ואני עושה ק"מ גדול).

אמיר מ
01-02-10, 23:54
לי, בניגוד לארז, אין נסיון בעבר עם דיפנדרים. היו מגנום ושברולט מעודנים יותר.
את הדיפנדר שלי (2009) קניתי לפני כ- 4 חודשים ובחששות כבדים. האמת שלא ידעתי למה אני נכנס. בתחילה נראה לי שלקרא לזה אוטו זה יומרני. החלטנו שזו מכונה.
נכון להיום ולאחר 18000 ק"מ אני וגם המשפחה ואפילו אשתי, לא מוכנים לוותר עליו או להחליפו במשהו אחר. לדעתי האוטו האולטימטיבי. לי הוא מזכיר קצת פולקסוואגן דבל קבינה של פעם שהיינו עושים איתו הכל.
נכון, כפי שארז כותב, גם אצלי היו כמה מחלות ילדות, שחלקן כבר נפתר וחלקן אולי לא תפתרנה לעולם כי זה דיפנדר.
אני מתנהל עם הרכב ביום יום, כולל בשטח, ובטיולי סופ"ש ואין כל בעיה. המערכות האלקטרוניות בהחלט מסייעות ולא הגעתי למצב שדרש נעילה (אין). מערכת ה- ANTI STALL, אדירה. שים ראשון ב- LOW רד מהרכב והוא ממשיך לבד. ראשון LOW בירידה ותרד בקצב הליכה של ילדה בת 3.
הרכב מגיע בקלות למהירות 130 (מתנתק אלקטרונית קצת מעבר לכך), גמיש ומאיץ בשישי כמעט בכל מצב בכביש המהיר. משייט ב 100 ב 2000 סל"ד.
מזגן - מפוצל שמקרר טוב את כל הרכב, וגם היושבים בשורה השלישית, שבנסיעות משפחתיות תמיד מאוכלסת, נהנים. פתחי האוורור האמצעיים בלוח השעונים אינם ניתנים לכיוון והרוח מכה על הכתף. מעצבן (יותר מכל דבר אחר) ולא ברור מי החמור. אני חושב לשתול שם פתחים אחרים.
המחיר??? - גבוה אך כל אחד והחשבון שלו. בעלות החודשית, חלקו ל 5 שנים ויצא זול יותר מכל ג'יפון ב- 220000 ש"ח שתשלמו עליו שווי שימוש בקבוצה 6 2000-3000 ש"ח בחודש ומהשנה רק השוכן במרומים יודע. בדוק - הייתי בסרט. הדיפנדר זול יותר ומהנה יותר בעשרות מונים.

אמיר

golan tishbi
02-02-10, 11:57
רק דיפנדר גם בשבילי אומנם השני שלי אבל תענוג לנסוע אמין בטוח האוטו לא הבעיה
זה המכונאים שמקלקלים מי שרוצה רכב כזה כדי שיאהב גם ללטף לשפץ ולחזק
באהבה אין סופית את הצעצוע ואני לא מקבל הגיון בזה!

טל רותם
13-03-10, 08:47
מוריד קצת אבק מהשרשור...
קודם כל תודה לכל העונים,
לא ברור לי לגבי פתחי המזגן שאמרת שהם לא מתכווננים,נסעתי ברכב הדגמה ולא הייתה כל בעייה לכוון... למעלה למטה\לסובב את הפתחים,

ועוד שאלה,
כמה עולה ביטוח לדבר כזה?

אמיר מ
13-03-10, 09:39
בדשבורד ישנם 4 פתחים. 2 עגולים מתכווננים מצויין. השניים האמצעיים המלבניים אינם מתכוונים ואינם ניתנים לסגירה, רק ע"י הפניית הרוח לפתחים עיליים לחלון הקדמי או תחתונים לרגליים.
גם אני לא שמתי לב לכך בעת ההדגמה.

ביטוח מקיף לשנה כ- 8500 ש"ח לשנה. בבדיקות שעשיתי בקשו גם 10000- 130000.
חובה אני לא יודע במדוייק מאחר והמשכתי ביטוח קיים.

אמיר

טל רותם
13-03-10, 17:09
כנראה בגלל הדאבל דין שמותקן שם...
תודה!
טל.

landY
13-03-10, 21:00
סליחה על השאלה המטומטמת,
אבל 200Kש"ח בשביל שהדיפנדר יהיה שקט יותר עם לוח שעונים טוב יותר?

חוץ מזה, שלפי דעתי הלא מלומדת בעליל, דיפנדר שעולה 300 אלף ש"ח הוא חיה הרבה פחות עבירה מדיפנדר של 70-80 אלף. למה? ככה, פסיכולוגיה בגרוש.

טל רותם
14-03-10, 22:31
סליחה על השאלה המטומטמת,
אבל 200Kש"ח בשביל שהדיפנדר יהיה שקט יותר עם לוח שעונים טוב יותר?

חוץ מזה, שלפי דעתי הלא מלומדת בעליל, דיפנדר שעולה 300 אלף ש"ח הוא חיה הרבה פחות עבירה מדיפנדר של 70-80 אלף. למה? ככה, פסיכולוגיה בגרוש.

תעשה נסיעת מבחן על החדש...
היום,כשאני צריך לעצור בצד בשביל לנהל שיחת טלפון...כי לא נעים לי לצעוק על הלקוחות שלי... :) זה כן בא לידי ביטוי...
חוץ מזה שאני עושה הרבה ק"מ כל יום בכביש,ולכן אני רוצה רכב שיהיה יותר נעים בכביש... אפילו חשבתי לקנות פרייבט ליום יום,אבל אישתי אמרה (וצדקה...אבל אל תגיד לה שאמרתי את זה) שהפרייבט יעמוד ביום יום ואני אמשיך לנסוע בדיפנדר כל יום... (אבל עם חיוך)
מעבר לעובדה זה חלום ישן להיות יד ראשונה על דיפנדר :)

אמיר מ
14-03-10, 23:03
LANDY,
כל אחד עם השיקולים שלו, עם הפסכולוגיה שלו בגרוש או בליסינג או בהלוואה בנקאית.
אני נוסע כ- 4000 עד 5000 ק"מ בחודש עם דיפנדר חדש. ליד הבית עומד פרייבט שאישתי משתמשת בו ביום יום. הכוונה במקור הייתה שהדיפנדר ישמש אותי בעיקר בעבודה בשטח ולטיולי סוף שבוע, וביום יום נשתמש בפרייבט. בפועל, הדיפנדר הוא הרכב העיקרי, עד רמת הסעות הילדים לביה"ס ולחוגים. בכל נסיעה הדיפנדר בעדיפות ע"י כולם.
כשלאבי היה מוסך, ולי היה זמן וחשק להתעסק עם כל המחלות של רכב ישן או בכלל עם רכבים משומשים,אז כן, הייתי חושב כמוך. היום כשאין זמן לתקלות (בכל זאת בדיפנדר חדש יש פחות)
ואחרי היונדאי טרג'ט שהיה הרכב המשומש האחרון שלי, שעלה במשך שנתיים למעלה מ- 80000 ש"ח, וזה לרוב בעלויות מוסך, החלטתי רק חדש. מאחר ובסופו של דבר הרכב עולה ברמה החודשית כמו קפטיבה או סנטה פה מאחר והוא מוכר במס כמו משאית, אז הבחירה נפלה על חדש.
תאמין לי, אין כמוהו וגם אם מקבל שריטות, אלו שריטות של הנאה וכנראה גם במוח שלנו, הנוסעים בדיפנדר.
נקודה למחשבה - נכון שזה לא תמיד כלכלי אך לרוב לקנות חדש פשוט וקל יותר מלקנות משומש.

אמיר

landY
15-03-10, 22:21
לא מבין על מה אתם מדברים.
דיפנדר שמתוחזק כמו שצריך, לא מתקלקל יותר מחדש.
גם אצלנו הדיפנדר הפך לרכב העיקרי, אפילו שהוא בן 13.
בשביל שקט בנסיעה לשלם 200K? שיהיה.
אני לא פוסל את הקנייה של חדש, אני רק אומר, שאם הדיפנדר שלי היה חדש יותר, כנראה שהוא היה הרבה פחות עביר...

nirs
15-03-10, 22:42
חזרתי השבוע מצפון איטליה, והופתעתי לראות כמות מרשימה של דיפנדרים (חדשים, לפי הבליטה במכסה המנוע), יותר מכל גיפ אחר, כמעט כמו פראדו בארץ.
אז, או שבאמת LR פגעו בול (למרות החששות הכבדים מהאלקטרוניקה העודפת והתנהגותה לאורך זמן) או שהגעתי לאיזה מפגש של אורן דוכן האיטלקי...

idanw
15-03-10, 22:49
אחוז גדול של דיפנדרים באירופה זה בכלל לא חדש... גם בדגמים הישנים, באופן לא ברור.
הרי הם משמשים שם בעיקר כרכבי כביש.

דרור הראל
15-03-10, 23:27
חברים,באירופה יש רק רכב שטח אחד וזה הדיפנדר,בגרמניה יש בכבישים יותר דיפנדרים מטוארג,קאיין,אודי Q8 ,ומרצדסG(לא כולל צבא) ביחד וזו תוצרת מקומית.תענוג,אני רק מחכה ליום שאוכל לשים יד על אחד.

דרור הראל

אמיר מ
16-03-10, 00:20
כנראה שגם עולה שם הרבה פחות ולפחות ממה שרואים בסוכנויות לנד רובר זרות, ישנן רמות גימור הרבה יותר מפוארות.

טל רותם
16-03-10, 06:34
כנראה שגם עולה שם הרבה פחות ולפחות ממה שרואים בסוכנויות לנד רובר זרות, ישנן רמות גימור הרבה יותר מפוארות.

אתה יכול להזמין גם את רמת הגימור הכי "גבוהה" שיש גם בארץ...
המחיר פשוט יהיה עוד יותר גבוהה

טל רותם
16-03-10, 06:40
נ.ב
LANDY, הדיפנדר שמכרתי היה מתוחזק מעולה,לא עשה בכלל הרבה בעיות, והיה משופר קלות, זה לא העניין...
לגבי עבירות,אני מניח שאתה אומר שאם האוטו שלך היה חדש היית מרחם עליו ולכן היה פחות עביר?
זה עדיין דיפנדר,אני לא באירופה,אני קונה אותו בשביל לטייל...גם בעבירות קשה לפעמים... ולדעתי החדש יהיה הרבה יותר עביר מקודמיו (לפחות אצלי) היות ואף פעם לא הייתה לי נעילה באף אחד מהדיפנדרים שלי (היה דרופ קיט) ובחדש ישנה מערכת בקרת משיכה מהטובות שהרגשתי\ראיתי...
זה הגשמה של חלום\מטרה שרק החברים הקרובים שלי יכולים להבין :)
בינתיים אני נוסע על רכב שכור, למישהו יש מושג איפה ניתן להשיג טרנספר ליונדאי גטס?
טל.

יקיר גרין
16-03-10, 16:42
בינתיים אני נוסע על רכב שכור, למישהו יש מושג איפה ניתן להשיג טרנספר ליונדאי גטס?
טל.

תחליט, גטס, או רכב (שכור) ...
האמינות שלך לא משהו ... ;)

כמה זמן לוקח לדיפנדר חדש עד שהוא מורשה להצתרף לדרך השמן??? (אני מעריך שמדובר בשעות, לא?)

whisky
16-03-10, 18:52
זה נשמע כמו הבדיחה של כמה פילים נכנסים לפולקסוואגן חיפושית?

איך טל רותם נכנס ליונדאי גטס? :p:p:p

אני כבר על הריצפה מצחוק.

יא חתיכת חרטטן תיכנס למושב שליד הנהג של לירונגי או בנצי ובוא לארבעה ימים חוצה ישראל.

נתראה, אי שם פה בסביבה.

whisky

טל רותם
17-03-10, 07:46
יקיר, יש לי קשר להנהלה בדרך השמן....ברגע שהוא יעבור תקינה הוא כבר יהיה חבר רשמי :)
יריב, אני מנצל את התקופה הזאת לתת לכתף שלי להחלים (אני כבר חצי שנה עם כתף שבורה) אז אני אוותר הפעם,אבל במידה ויהיה שוב שנה הבאה אני אגיע...
טל.

MR BIG
17-03-10, 10:01
אחוז גדול של דיפנדרים באירופה זה בכלל לא חדש... גם בדגמים הישנים, באופן לא ברור.
הרי הם משמשים שם בעיקר כרכבי כביש.

חכה...עד שיתחילו גם שם הגניבות ...ותראה איך הם נעלמים מהכבישים....

-->