PDA

צפייה בגרסה מלאה : מוסך דרך השטח בקיבוץ שפיים

יניב 1
06-02-10, 19:35
מחפש ביקורת על מוסך זה
תודה

asafk
06-02-10, 21:36
מומלץ. מאוד. מי שמכיר אותי יודע שלמוסכים אני לא נכנס עם המכוניות שלי, ואם כן אז זה צריך להיות משהו מיוחד. אז זה משהו מיוחד.

אסף.

fuksi
07-02-10, 12:42
לפני 4 שנים אשתי נתקעה לידם עם אלטרנטור שהלך.
רצו 1200 ש"ח לפני מעמ. לא התעצלתי והעדפתי לגרור את הרכב לתורג'מן בדרום ת"א.
עלה 550 ש"ח בתוספת מעמ.
עוד נסיון לנצל אזרח תקוע!

רפי לין
07-02-10, 15:21
לפני 4 שנים, זה היה בעצם מוסך אחר של הקיבוץ עצמו.
בברכה - רפי לין

sgill
07-02-10, 15:52
באילו רכבים ודגמים הם מתמחים?

asafk
07-02-10, 22:05
פוקסי - לפני 4 שנים ניר עוד לא היה מנהל המוסך.

הם מוסך מורשה של מכשירי תנועה (ג'יפ - קרייזלר - סוזוקי) מצד אחד ושל קאיה מצד שני. יש להם הרבה נסיון בלנדרוברים, כיוון שבגלגול הקודם היו מורשה לנדרובר.
עוסקים גם בכל מיני מכוניות "מיוחדות"... (בואו נגיד שלראות שם איזה פורד משנות ה 70 שנראה קצת נמרץ מדי, או לחילופין אחת ממכוניות הראלי של משפחת בן-ארי והחברים, זה לא נדיר)

אסף.

mi88
07-02-10, 23:08
שלום

לדעתי יקרנים מאד אם הם עובדים כבר אז זה מקצועי
הבעיה גם בזמנים כל דבר לוקח המון זמן יותר מיום בדרך כלל

בדקו לי משהו ברכב ואמרו בסדר ובמקום אחר אמרו שצריך לעשות ואכן עשיתי והבעיה שהייתה נפתרה מיד לכן אני חושב שבגלל שזה היה מנפח את המחיר (לא מוצדק)הם אמרו בטיפול הבא

אולי ברכב אחר זה בסדר גם חלפים באתי יום קודם שיזמינו אחרת הרכב היה עומד יומיים על תיקון שלוקח שעה
גם בטיפול ראו שצריך לחזק בורג ולקחו על זה 150 ש"ח

אבל החשמלאי שם מאד מקצועי ועושה עבודה טובה
בקיצור נראים מקצועיים אבל זה עולה ולוקח קצת זמן

משה

יקיר גרין
08-02-10, 15:08
אח שלי טיפל שם בספורטאג' (החלפת צינור מערכת קירור) ויצא מרוצה מאוד. קיבל שירות מצויין מהר מאוד.

אילי אשרמן
08-02-10, 21:33
אני מטפל שם בכמה מכוניות. מרוצה מאד. הכי זול זה לעשות לבד.

Timber
13-12-13, 18:17
שלום לכולם,
בהמשך לביקורות הנ"ל - אני מתלבט בנוגע למקום לטיפול ברכב ובאיזה אזור בארץ לעשות את זה, כשאחת האופציות היא אותו מוסך דרך השטח בשפיים.

רציתי לדעת אם יש חוות דעת (עדיף כמובן רעננות יותר מאלו הנ"ל של 2010) על מוסך דרך השטח - מדובר בג'יפ צ'ירוקי בן 20:

איך המחירים ?
זה שזה מוסך מורשה לא אומר שהכל יהיה הרבה יותר יקר לרכבי קרייזלר/ג'יפ ?
האם מתעסקים שם גם עם ג'יפים בני 20 בסבלנות או רק עם דנדשים ?
איך קצב העבודה ?
איך האמינות ולקיחת האחריות ?
מי שם בעל הבית ואיך הבן אדם ?

בתודה מראש,
Timber

yes1952
13-12-13, 18:33
ראשית ברוך בואכה
כללית יש כמה גורואים בנושא
אני (ולא רק)עובד רק עם אודי מזרחי ליד צומת עקרון(כביש 40)מתחזק אצלו 2 מכוניות אמריקאיות וג'יפ סופה אחד
אמן ואומן ואיש ישר דרך
לגבי מחירים במוסכים
מי שטוב מגיע לו תשלום ואפילו נדיב
מי שלא טוב הנזק הינו פי עשרת מונים ממחיר תיקון אצל מיקצוענים
לדעתי זה נכון ברוב התחומים

גלעד צ
13-12-13, 22:31
אני לקוח שלהם כבר שנה וחצי. בגדול מרוצה. עברתי אליהם מכיוון שבסוזוקי, אם אין לך דרך מהירה לקבל חלקי חילוף אתה בצרות.
עד היום עשו עבודה טובה, וגם כשהייתה פאשלה אייל לקח אחריות. השרות שלהם טוב מאוד ואני חייב להגיד שעוד לא אתגרתי אותם אף פעם עם בעיה רצינית.
כך שבגדול אני ממליץ.
בנוסף, גם יניב מהייטק מוטורס שאצלו טיפלתי שנים הוא מומלץ. בעיקר בג'יפים ועוד יותר בישנים. אצלו הבעיה היא זמינות חלפים במוסך.
כך יוצא שממני יש לך שתי המלצות שראוי לבדוק.
גלעד

yes1952
14-12-13, 02:12
על ​יניב דקל ממוסך הייטק מוטורס אני לא ממליץ כלל וכלל-חליפת המכתבים האלקטרוניים ששמורה אצלי מספרת את הסיפור(כתבתי על כך בעבר)
אני נכוותי ממנו ובגדול,והרווח היחיד שלי ממנו שזכיתי להכיר את אודי מזרחי ממוסך אודי מזרחי ליד רחובות

יואב פולס
18-12-13, 13:11
יוסי,
אני חושב שנפגשו אצלו בעבר, וזכור לי זה:
www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=61278

קצת קיצוני המעבר, לא?

-->