PDA

צפייה בגרסה מלאה : כבוד לגמד בשלג

eran_f
08-02-10, 16:19
נכנסתי דרך צומת ווסט
לכיוון שמורת אדום
ויצאתי בברקתא
היה 10

eran_f
08-02-10, 16:22
עוד 2

eysham
08-02-10, 18:47
אתה מתכוון אודם ובוקעתא?

eran_f
08-02-10, 21:17
נכנסתי דרך צומת ווסט
לכיוון שמורת אודם
ויצאתי בוקעתא
היה 10

אופס טעות טועים טעיתי
תודה

eladte8
08-02-10, 22:01
יש עכשיו שלג בגולן? אם כן עד מתי ישאר?

sos4u
08-02-10, 22:17
אתה מתכוון שגם אתה נסעת לבד ? בציר מושלג / מוקרח ???

מה קורה לכם ? זה הקור שמקפיא לכם את השכל או שיש לכם ביצים כאלה גדולות שמפריעות למוח לחשוב נכון ????

תשמע , יש לך אדום, אז אני מכבד, ואעשה את זה עדין, אבל מתחיל להמאס לי למצוא כל מיני מוזרים [שלא לומר - חסרי אחריות ..] כאלה שנוסעים לבד במקומות יפים מאד, אבל מה לעשות - גם מסוכנים, כשאתה לבד ואפילו כשיש לך חברה ורצועה ....

בשבת האחרונה משכתי ילד עם סמוראי מהקטע האסור לתנועה בציר 5, רק מתוך רחמים לילדה שישבה לצידו, ונראתה מבוהלת לגמרי. הבחור טעה בדרך, ניסה להסתובב ושקע בשלג ללא סיכוי לצאת בכוחות עצמו, והיה קרוב לשפת הציר עד כדי סיכון אמיתי. מי שמכיר יודע שבנפילה משם אין ניצולים.

לפני מספר שבועות משכתי 2 טרקטורונים שבלעו מים ובוץ עד כדי אובדן עשתונות בשלולית בוץ ב נחל תבור ...

בקיצור,
אין גבורה בנסיעה לבד. גם אין שכל רב בכך.
סע עם חברים , זה גם מהנה יותר ובטוח יותר בטוח ...

גיא
08-02-10, 22:29
אתה מתכוון שגם אתה נסעת לבד ? בציר מושלג / מוקרח ???

מה קורה לכם ? זה הקור שמקפיא לכם את השכל או שיש לכם ביצים כאלה גדולות שמפריעות למוח לחשוב נכון ????

תשמע , יש לך אדום, אז אני מכבד, ואעשה את זה עדין, אבל מתחיל להמאס לי למצוא כל מיני מוזרים [שלא לומר - חסרי אחריות ..] כאלה שנוסעים לבד במקומות יפים מאד, אבל מה לעשות - גם מסוכנים, כשאתה לבד ואפילו כשיש לך חברה ורצועה ....

בשבת האחרונה משכתי ילד עם סמוראי מהקטע האסור לתנועה בציר 5, רק מתוך רחמים לילדה שישבה לצידו, ונראתה מבוהלת לגמרי. הבחור טעה בדרך, ניסה להסתובב ושקע בשלג ללא סיכוי לצאת בכוחות עצמו, והיה קרוב לשפת הציר עד כדי סיכון אמיתי. מי שמכיר יודע שבנפילה משם אין ניצולים.

לפני מספר שבועות משכתי 2 טרקטורונים שבלעו מים ובוץ עד כדי אובדן עשתונות בשלולית בוץ ב נחל תבור ...

בקיצור,
אין גבורה בנסיעה לבד. גם אין שכל רב בכך.
סע עם חברים , זה גם מהנה יותר ובטוח יותר בטוח ...

מזל רק שאתה לא ניסחף בכלל ...

:)

נדב42
08-02-10, 22:36
מזל רק שאתה לא ניסחף בכלל ...

:)

למרות שאני חובב טיולי סולו (רכב אחד, נהג וזהו) ואני מקיים כאלו מדי פעם, אני נוטה להסכים עם SOS. לטייל לבד נוסעים בתנאים מוכרים ובמסלולים ברמת סיכון נמוכה (למשל: בלי קרח ...).

מאותה הסיבה בדיוק גם לא רציתי לצאת לטיול המעלות בנגב בשני רכבים. צריך אחריות מינימאלית ... (ומן הסתם יש גם כאלו שיגידו את זה עלי ...)

להתראות בשטח,

נדב.

eran_f
09-02-10, 11:32
היו לי המון חששות....
כשהגעתי לצומת נכנסו רכבים לשטח וקפצתי על המציאה להצטרף לחבורה
לא הספקתי לדבר אתם ...... ובעצירה הראשונה שלנו בשלג (התלהבנו....)
הם נעלמו...
התלבטתי עם להמשיך...... הצירים היו ברורים ביותר מלאים בוץ כך שלרדת מהצירים אין סיכוי
קבוצות נוספות עקפו אותנו כך שהחלטתי להמשיך......
פגשתי קבוצה נוספת לאחר כ - 20 דקות והצטרפתי עד אודם
ומשם המשכתי לבד.

צמיגי הכביש לא החליקו לחלוטין מאחר והדרך הייתה בוצית + שלג עיסתי ורטוב
קרח לא פגשתי וטוב שכך.

אין מה לעשות הסם הלבן עושה את שלו...............

-->