PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחזיר שמן אחורי במנוע נפרץ. (בעעע)

סולי
12-02-10, 11:29
בוקר טוב לכולם.
שמתי לב לאחרונה לנזילה חדשה ברכב.
בין הגיר למנוע, ממה שהוסבר לי כנראה מחזיר שמן אחורי.
לצורך החלפת המחזיר שמן יש להוריד את הגיר, זה כבר ברור.

בעקבות טיול 3 ימים במדבר שבוע הבא אני רוצה למשוך את הטיפול בבעיה שבועיים-שלוש.
האם צפוייה להיות לי בעיה כל עוד אני עוקב על כמות השמן במנוע?

מה העלויות של מחזיר השמן? ומה מומלץ לעשות כבר על הדרך כשמורידים את הגיר.
מלבד קלאץ' כמובן ומיסב לחץ?

נ.ב לכל המטפלים לבד, יש איזה פטנט למירכוז של הדיסקת לחץ? או שאני אצטרך לרכוש כלי ייעודי?

תודה לעוזרים!

sus
12-02-10, 11:38
אם הנזילה לא רצינית, מניסיוני אפשר למשוך את זה גם יותר משבועיים שלושה..
דיסקת הלחץ מתחברת עם ברגים לגלגל התנופה, לגבי מירכוז הקלאצ', אני פשוט מירכזתי לפי העין.
בהצלחה, דוד

חנן-ג'יפולוג
12-02-10, 11:44
שמן גיר או שמן מנוע?

שמן גיר עלול להגיע אל דיסקית החיכוך ולהשמיד אותה.

itay
12-02-10, 11:46
בשיא הרצינות, חיפוש.

אני אישית רשמתי את התשובות לשאלות שלך (ועוד) כמה פעמים באתר, יש שירשור של אמיר -משהו בסגנון "דוושת קלאצ' יורדת לרצפה" או משהו כזה.

מה גם שיש כתבה על החלפת קלאצ' ויש נגיעה במחזיר שמן האחורי של המנוע שאגב עולה באיזור ה 130 ש"ח - אלא אם הגנבים העלו את המחיר ממאי.

איתי.

די מבאס לכתוב לכל שירשור חדש פה לעשות חיפוש, הרבה יותר מבאס לקרוא שרשורים שחוזרים על עצמם.

assaf234
13-02-10, 14:21
לגבי מרכוז, ממה שאני מכיר מהחלפת קלאץ' ברנו קליאו 92 (אגב גם עקב מחזיר שמן שנפרץ וחיסל את הקלאץ,) יש קיט שכולל: דיסקת קלאצ', פרשר, מיסב לחץ ופלסטיק למרכוז...

עודד זנטון
19-02-10, 09:00
עיפרון ואיזולירבנד יהוו כלי מושלם למירכוז...
זה פשוט מאוד.
עתוף את העיפרון באיזולירבנד עד לקוטר של החור בצלחת, השאר חלק בולט מהעיפרון לטובת דחיפתו לחור בגלגל תנופה.
הגודל של העיפרון אידיאלי.
הנה קנית כלי יעודי בפחות מ 3 שקלים...

אל תתרח לנסות למרכז לפי העין, אולי זה יחק חצי דקה בגלל שיש לך המון מזל, אולי יומיים של תיסכול.

אגב, תמיד כדאי ללכת לחרט וליצר אצלו תותב מתאים מאלומניום, ברזל או מה שבה לך. העניין פשוט מאוד,
אתה צריך גליל בקוטר החור שבצלחת ולחרוט ממנו בקצה, מדרגה לקוטר של החור בגלגל תנופה.
זה אמנם יעלה יותר מ 3 ש"ח אבל תוכל לעשות טובה לכל מי שאתה מכיר בערך.

-->