PDA

צפייה בגרסה מלאה : אולדמן/טאף דוג

rantop
15-02-10, 11:47
בוקר טוב לכולם,
רציתי לשאול אם יש פה חברים עם אחד מהסטים האלו שיכולים להגיד מה דעתם,
כמו כן, אם יהיה ניתן לעשות סיבוב על הג'ימיני ולהרגיש את הקיט זה יעזור לי מאוד.
(לא מדובר על סיבוב בשטח אפילו כביש יעזור..!)
אני מנס ציונה אם יש פה מישהו באיזור עם קיט...

תודה רבה!

rantop
16-02-10, 12:52
72 צפיות ולאף אחד אין מה להגיד?

tagiv
16-02-10, 14:23
שלום,

לי יש קיט של אולד מן, לא נסעתי עם טאף דוג אז אני לא יכול להשוות,
אני כן יכול לומר שניתן ליסוע מהר בשבילים, יותר מהר מאשר עם סט מקורי.. הרבה יותר נוח ונעים לנסיעה מהירה . גם בכביש שיפר מעט את הנוחות, אולי במודלים ישנים יותר ההבדל יורגש יותר, אני החלפתי אחרי כ25 אלף ק"מ את הסט ( הג'ימני מודל 2008 ) כך שהמקוריים היו די נוחים והאולד מן טיפה יותר, לא עולם אחר..
הסט מגביהה בכמה ס"מ בודדים... מהלך המתלה משתפר אך לא משהו לצילומי אקסטרים!!!
סה"כ אני די מרוצה, לא נתן שיפור ששווה 5000 ש"ח לדעתי אבל בהחלט נחמד.

חשוב לומר דבר נוסף שהעלה מורי באחד השרשורים ולא הייתי מודע אליו.. הרי יש את מחלת הרעידות של ההגה בג'ימני, מורי ציין שהבעייה מחריפה ככל שמגביהים את הג'ימני, ( אני מקווה כי אני מדייק) לי זה לא מה שיגרום להתבאס מההגבהה אבל יש רעידות בהגה ללא ספק ואולי גם יותר מאז שהחלפתי את הסט, פשוט לא שמתי לב לכך. זו נקודה שיש להתייחס אליה.
אני מדבר על הרעידות שבין 60 ל80 קמ"ש..כולם מבינים אותי אני מניח..

זו דעתי ושוב חשוב לומר שמדובר על ג'ימני יחסית חדש, אולי במודלים ישנים ההבדל יורגש הרבה יותר.
מקווה שעזרתי,

תומר.

rantop
17-02-10, 03:30
היי תומר תודה על התגובה..
איך זה קשור לרעידות ההגה? (אצלי הן ב70 בדיוק)
כמו כן, אתה מעריך שאחרי 90,000 קמ, עם המקוריים, יורש שיפור ניכר וגם בכביש? אחרי הכל הג'ימיני הוא רכב נוקשה מאוד..

שלום,

לי יש קיט של אולד מן, לא נסעתי עם טאף דוג אז אני לא יכול להשוות,
אני כן יכול לומר שניתן ליסוע מהר בשבילים, יותר מהר מאשר עם סט מקורי.. הרבה יותר נוח ונעים לנסיעה מהירה . גם בכביש שיפר מעט את הנוחות, אולי במודלים ישנים יותר ההבדל יורגש יותר, אני החלפתי אחרי כ25 אלף ק"מ את הסט ( הג'ימני מודל 2008 ) כך שהמקוריים היו די נוחים והאולד מן טיפה יותר, לא עולם אחר..
הסט מגביהה בכמה ס"מ בודדים... מהלך המתלה משתפר אך לא משהו לצילומי אקסטרים!!!
סה"כ אני די מרוצה, לא נתן שיפור ששווה 5000 ש"ח לדעתי אבל בהחלט נחמד.

חשוב לומר דבר נוסף שהעלה מורי באחד השרשורים ולא הייתי מודע אליו.. הרי יש את מחלת הרעידות של ההגה בג'ימני, מורי ציין שהבעייה מחריפה ככל שמגביהים את הג'ימני, ( אני מקווה כי אני מדייק) לי זה לא מה שיגרום להתבאס מההגבהה אבל יש רעידות בהגה ללא ספק ואולי גם יותר מאז שהחלפתי את הסט, פשוט לא שמתי לב לכך. זו נקודה שיש להתייחס אליה.
אני מדבר על הרעידות שבין 60 ל80 קמ"ש..כולם מבינים אותי אני מניח..

זו דעתי ושוב חשוב לומר שמדובר על ג'ימני יחסית חדש, אולי במודלים ישנים ההבדל יורגש הרבה יותר.
מקווה שעזרתי,

תומר.

-->