PDA

צפייה בגרסה מלאה : המחשב מראה תקלה ב-zj

amit-a
16-02-10, 21:45
המסך התחתון בגרנד 97 מראה "rear lamp flare" (מנורה אח' שרופה) ואכן מנורת בלם אח' ימין היתה שרופה.

הוחלפה המנורה ועל הדרך החלפתי גם את השמאלית אבל ההודעה מהמסך לא מפסיקה למרות שעכשיו הכל עובד.

איך מפסיקים את המשך ההודעה או שלחילופין צריך לבצע עוד פעולה שלא ביצעתי.

תודה מראש עמית.

sos4u
17-02-10, 08:29
המסך התחתון בגרנד 97 מראה "rear lamp flare" (מנורה אח' שרופה) ואכן מנורת בלם אח' ימין היתה שרופה.

הוחלפה המנורה ועל הדרך החלפתי גם את השמאלית אבל ההודעה מהמסך לא מפסיקה למרות שעכשיו הכל עובד.

איך מפסיקים את המשך ההודעה או שלחילופין צריך לבצע עוד פעולה שלא ביצעתי.

תודה מראש עמית.

נתק מינוס מצבר למספר דקות

amit-a
17-02-10, 09:38
נתק מינוס מצבר למספר דקות

אני ינסה.....תודה.

אייל67
17-02-10, 14:05
אוהו ... מחשב משוכלל יש ב- ZJ.
לנו, בעלי ה- WJ, אין בכלל התראות על נורות שרופות.
מעניין למה החליטו בקרייזלר לסלק הפיצ'ר הזה. אולי מכיוון שב- 99% מהמקרים של כשל באורות האחוריים, אין מדובר בנורות שרופות ... :roll: :cool:

אייל

ענבר
17-02-10, 20:11
תבדוק שכל הנורות בפנס בלימה האמצעי תקינות, יש שם 3 נורות ומספיק שאחת שרופה וההודעה תחזור על עצמה.

amit-a
17-02-10, 21:55
ניסיתי את הפתרון של ניתוק המינוס וזה לא הצליח .....(המינוס היא מנותק כ-10 דקות) חוץ מאיפוס של התאריך והשעה אאאא וגם הרדיו ההודעה עדיין מופיעה.

עברתי על כל המנורות מאחורה ולמרות שהחלפתי מנורה אחת מתוך השלוש בחלון ומנורת ברקס אחת עדיין מופיעה ההודעה.

מה עושים ???

Jacob80
17-02-10, 22:12
זה חיישן שעובד כאשר יש סטייה מההתנגדות המקובלת. לרב זה קורה כאשר נשרפת נורה אבל זה גם קורה כאשר יש עומס יתר.
אצלי למשל, בכל גראנד שהיה לי, כשאני מחבר את העגלה שלי אז אחרי דקה או שתיים זה מתריע על REAR LIGHT FAILURE ומנתק לי את האורות מאחורה.

תבדוק אם יש צרכנים נוספים שמחוברים לאורות האחוריים. אם לא, תגיד לנו ונחפש פתרון מהספר של היינס.

amit-a
17-02-10, 22:38
זה חיישן שעובד כאשר יש סטייה מההתנגדות המקובלת. לרב זה קורה כאשר נשרפת נורה אבל זה גם קורה כאשר יש עומס יתר.
אצלי למשל, בכל גראנד שהיה לי, כשאני מחבר את העגלה שלי אז אחרי דקה או שתיים זה מתריע על REAR LIGHT FAILURE ומנתק לי את האורות מאחורה.

תבדוק אם יש צרכנים נוספים שמחוברים לאורות האחוריים. אם לא, תגיד לנו ונחפש פתרון מהספר של היינס.

אהלן קובי....

אתה מתכוון לאביזרים שמחוברים על החוטים של הפנסים??? או המנורות???

על פי מה שראיתי כאשר פירקתי את הפנסים האחוריים החוטים מקוריים לגמריי ואין לי צרכנים נוספים מאחור.

מלכי
17-02-10, 23:43
מנסיון, יש מנורה מתוך החמש שלא מתפקדת בכל הדלקה(לחיצת ברקס),תחליף את כולם התקלה תעלם.לא סיפור יקר.

nitzan
18-02-10, 21:14
תבדוק אור רוורס

amit-a
19-02-10, 18:29
שוב ניבדקו כל המנורות וכולם עובדות.......אבל המחשב בשלו.....ממשיך להודיע על מנורה שרופה.

האם יש עוד מה לעשות ? (באופן עצמאי)......או שצריך לחבר למחשב במוסך

grand
19-02-10, 21:30
אחת משתי הנורות אור בלם מרכזי בחלון האחורי.

erez4x4
20-02-10, 10:17
מעבר לשלוש הנורות הרגילות[בלם דרך ורוורס] יש עוד מנורת תקע קטנה אצלי זו הדליקה תקלה
בהצלחה.

הכוכב הכחול
20-02-10, 10:53
לא מכיר את תצורת האורות מאחור
ולא את המחשב
( נוסע על סמוראי, ואומר תודה שיש אורות ;) )
אבל בעקבות המשפט הזה -

האם כל המנורות ואלו שהחלפת בפרט הם מאותו הסוג והתנגדות ?
אצלי האיתות היה מהבהב בקצב מהיר ( נורה שרופה ) וכולם עבדו כמו אצלך,
אבל הייתה נורה אחת שהייתה שונה (טפה גדולה יותר ), החלפתי אותה לאותה הדוגמא של כולם והמצב חזר לקדמותו.

בהצלחה

amit-a
20-02-10, 13:09
לא מכיר את תצורת האורות מאחור
ולא את המחשב
( נוסע על סמוראי, ואומר תודה שיש אורות ;) )
אבל בעקבות המשפט הזה -

האם כל המנורות ואלו שהחלפת בפרט הם מאותו הסוג והתנגדות ?
אצלי האיתות היה מהבהב בקצב מהיר ( נורה שרופה ) וכולם עבדו כמו אצלך,
אבל הייתה נורה אחת שהייתה שונה (טפה גדולה יותר ), החלפתי אותה לאותה הדוגמא של כולם והמצב חזר לקדמותו.

בהצלחה

המנורות שהוחלפו הם:

2 מתוך 3 בפנס בלימה בחלון אחורי......מנורת תקע ......והאמת לא שמתי לב אם הם באותו הספק רק בדקתי שהם עובדות.

בנוסף החלפתי גם את מנורות הבלם בפנסים האחוריים (מנורת 2 מגעים ושוב לא השוותי הספקים)
+ הוצאתי כל מנורה ממקומה וניקיתי את המנורות ואת הפנס.

לא היא צורך בעוד החלפות מפניי שהכל עובד......צריך לציין שהרכב אצלי כ- 3 שבעות וקניתי אותו עם התקלה שעל פניו ניראת כמו החלפת מנורה אבל מצליחה לעצבן.

Jacob80
21-02-10, 08:48
קח, קצת עזרה מהדוד סם

http://www.jeepsunlimited.com/forums/showthread.php?t=333010&highlight=rear+light+failure

amit-a
21-02-10, 18:03
קח, קצת עזרה מהדוד סם

http://www.jeepsunlimited.com/forums/showthread.php?t=333010&highlight=rear+light+failure

קובי תודה לך ולדוד סם......כל המנורות ייבדקו מחדש עם דגש על ההספקים ......מבטיח לעדכן בהמשך

-->