PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש חנות לחשמל רכב

אסף טננבאום
19-02-10, 17:43
מחפש חנות לחשמל רכב שמוכרת חוטי חשמל בצבעים שונים לפי מטר (רצוי באזור המרכז).

בכל מקום שבדקתי מוכרים רק גלילים של 100 מטר.
ניסיתי גם כמה חשמלאי רכב שבמקרה הטוב היו מוכנים למכור לי רק צבע ועובי אחד במחיר מופקע.

אסף

itay
19-02-10, 18:13
מחפש חנות לחשמל רכב שמוכרת חוטי חשמל בצבעים שונים לפי מטר (רצוי באזור המרכז).

בכל מקום שבדקתי מוכרים רק גלילים של 100 מטר.
ניסיתי גם כמה חשמלאי רכב שבמקרה הטוב היו מוכנים למכור לי רק צבע ועובי אחד במחיר מופקע.

אסף

אני גם הייתי בבעיה הזו באחד משיפוצי החשמל שביצעתי. לך לחנות חלקי חשמל לבית ובקש כבל פנדל - כל כבל כזה מכיל בתוכו 3,5 או 8 חוטים בריאים, בד"כ בצבעים שונים.

אם אתה מאיזור המרכז, אני ממליץ על חשמל ישיר (יש בחולון ויש בפ"ת, אולי יש עוד ואני לא יודע)

איתי.

עוד משהו - יש להם גם כבלים בגדלי חתכים שונים אם אתה צריך לדוגמא לחווט מחדש את הסטרטר או לתת מינוס בריא לגוף הרכב או למנוע.)

אסף טננבאום
20-02-10, 21:36
תודה רבה איתי, אני אקפוץ לשם בשבוע הבא.

השאלה האם הכבלים האלה מתאימים לשימוש ברכב (שטח) בעיקר מבחינת הציפוי שלהם - עמידות בחום, חשיפה לנוזלים, חיכוך וכו'?

אסף

asih
20-02-10, 22:09
לא היתי ממליץ על שימוש בחוטים פנימיים של כבל פנדל, אלו חוטים עם בידוד די חלש שבונה על הציפוי החיצוני.

שים לב שחובה שהחוט נחושת עצמו יהיה רב גידי !!!!

itay
20-02-10, 22:37
לא היתי ממליץ על שימוש בחוטים פנימיים של כבל פנדל, אלו חוטים עם בידוד די חלש שבונה על הציפוי החיצוני.

שים לב שחובה שהחוט נחושת עצמו יהיה רב גידי !!!!

אסי,

אני לא מדבר על חוטי ברזל אלא על חוטים שעושיים ממספר רב של חוטי נחושת, החתך שלהם + הציפוי (הבידוד) שלהם הרבה יותר טוב וגודל מכל חוט שנמצא בצמה המקורית.

איתי.

gp1
21-02-10, 22:24
http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=218744

ציטוט מתוך קארספורום :

מרק10 כתב :
תוכל לרכוש כבלים לפי מטר רץ וגם נעלי כבל וכלי עבודה אצל אלקטרוניקה הר ציון בע"מ.
הכתובת :
הר ציון 19, תל אביב-יפו

תבקש כבלים מצופים PVC תקינים ולא זבל סיני (אני רכשתי אצלם כבלים עם תו תקן ישראלי).
במידה ותרצה כבלים איכותיים תוכל לרכוש אצלם כבלים עם בידוד סיליקון העומדים בטמפ' של עד 180 מעלות צלזיוס וגם גמישים מאוד.

אל תשכח להתמקח על המחיר ! (ככה זה עובד אצל הבוכרים).

-->