PDA

צפייה בגרסה מלאה : צמת חשמל + דשבורד סופה מודל 92

הדסופה
22-02-10, 12:13
אהלן,
אחרי זמן רב (מדי) מחוץ לשטח, נרכשה סופה... 2 שאלות לגבי טיפולים שרצוי/צריך לעשות מתישהו, באיזור הצפון:

1. שיקום/החלפת דשבורד:
המצב כרגע שהיחידה המרכזית (הגדולה) והשמאלית פחות או יותר במצב סביר עם כמה חורים וכמה מתגים מאולתרים, שעון טורים שלא עובד ולא ממש מקובע למקומו (במקום מד מהירות ומרחק, כלומר אין ספידומטר ומד מרחק).
החלק הימני של הדשבורד (רדיו, שעון חום מנוע נוסף ועוד כמה מתגים) במצב מתפרק ומתפורר.הרדיו כל-הזמן מנסה לקפוץ על ידית-ההילוכים :D.
מחפש המלצה על איפה לרכוש דשבורד מפירוק (עם ספידומטר לפחות), הערכה של מה המחיר או בעל מקצוע מומלץ לביצוע של שיקום הדשבורד הקיים

2. חיווט חשמל :
החיווט החשמלי הנוכחי עובד...אבל ברגע שיתהיה תקלה אני לא אמצא את הרגליים והידיים. החוטים מהלכים להם לאורכו ולרוחבו של הרכב, פיוזים וריליים מפוזרים באופן שווה ברחבי תא המנוע והדשבורד. הרבה איזולירבנד, אזיקונים, וגם תעלות חוטים מעורבים בעניין.
כיוון שהרזומה שלי בנושא חשמל מסתכם ביכולת להתחשמל, מחפש חשמלאי מחונן שידע לסדר את הפיוזים בקופסא או שתיים (רצוי בתוך הרכב), ואת החוטים שאפשר יהיה לדעת מה זה מה. כמו כן אופציה של רכישת צמה מפירוק - איפה ? כמה ?

תודה,

הד.

asafk
22-02-10, 23:06
היות ואתה בצפון - אני ממליץ לחפש בתע"ר את אבי החשמלאי. הוא ידע לשחזר לך את החיווט למצב מקורי.

אסף.

tooshey
23-02-10, 07:34
בצפון נמצא גם עופר 050-5281905
אלוף בבניית סופות

בברכה,טושי

omri_t
21-04-10, 21:23
מקפיץ את הנושא.

גם אני בשלבי השיקום.
הדשבורד פורק היום במטרה לסדר את העסק
ולהחזיר את המערכת החשמלית למצב מקורי ואמין.
(המצב סביר, אך דורש השקעה)

היכן שווה לרכוש דשבורד? (אזור המרכז)
הכוונה לדגם המקורי מהפיבר-גלס בו לוח השעונים כולו מול הנהג.
יש למצוא חדש? מה העלות? ניתן למצוא מפירוק שלם לחלוטין?

אצלי הוא כמעט שלם כמעט לחלוטין. אבל אני בעניין של לעשות את הסופה הזו דוגמנית.
האופציה השניה היא לעשות כמה תיקונים וכמה חיזוקים ולצבוע מחדש- מה שאני לא כל כך מנוסה.

תודה!

בולדוזר
21-04-10, 22:57
יש אצל אורן מערכות פנלים מפיבר חדשים של הסופה מהדגם הישן זה ללא מד טורים אולי יש גם דשבורד ?
בהצלחה ובקשר לטל אורן 0547000073
דרך אגב הבחור רכש את כל הדד סטוק מקריזלר אז אולי יש גם צמות

ממליץ בחום רפי:oops:
בהצלחה

-->