PDA

צפייה בגרסה מלאה : שידרוג צירוקי 2001

יריב קלר ברוך
23-02-10, 23:01
יוסי אחד מחברי האתר הזמין מספר שידרוגים ושיפצורים בסדנה לצירוקי שרכש אחד מהם נבנה היום וזה גגון עם מיתקן לגלגל רזרבי מחר נבנה מדרגות צד להרמה עם היי ליפט .

ויוסי אתה מוזמן להגיב על מה שכבר שודרג ומה שעתיד להישתדרג לתוצאה סופית של צירוקי משופצר ומאובזר לשטח :cool:

YOSIS 2
01-03-10, 16:31
שלום רב
אכן התחלתי לבצע שידרוגים לשירוקי אני הבאתי סקיצה ואמרתי לאורן כזה גגון אני רוצה וכאלה מגיני צד
כמובן שאת הסקיצה לקחתי מאתר מחו"ל אבל קיבלתי ביצוע יותר טוב ממה שקיים בחו"ל לדעתי הכל בוצע כמו שצריך אין רעשים אין זנבות ואין טענות בקיצור קיבלתי עבודה מיקצועית וזו רק ההתחלה אני הולךלהרכיב אצל אורן ויריב עוד כמה פרויקטים שראיתי באתרים מסוימים במקום להזמין מחו"ל אני מקבל מוצרים יותר זולים ויותר איכותים
והכי חשוב !!!! זמנים החברה האלו עומדים בזמנים !!! מקווה שלא יתקלקלו
יוסי

YOSIS 2
01-03-10, 16:39
הוזמן קיט הגבהה רוביקון 3.5 אינש +הנמכת טרנספר +החלפת זרוע פיטמן והחלפת מוט פרנהייד קדמי
הורכבו כבר נעילות נישלטות +מדחס כמובן שהכל בוצע עיי אורן ויריב

כנראה שבסוף זה יהיה גיפ לא !!!!!!

kobiarava
01-03-10, 16:45
אהלן יוסי

רציתי לדעת למה החלטת למקם את הגלגל הרזרווי על הגג, דבר שאני מצליח למצוא בו רק חסרונות: העלאת מרכז הכובד, יצירת נקודה גבוהה על הרכב שגם ככה אמור להיות גבוה למדי (מה עם חניונים תת קרקעיים?), בעייתיות בהעמסה\פריקה של הגלגל בגלל המשקל הכבד וכן בזבוז מקום על הגגון.
האם היו לך שיקולים אחרים בקבלת ההחלטה? שקלת גם למקם את הספייר במתקון על הפגוש האחורי?

בהצלחה (ותתחדש)-קובי

YOSIS 2
01-03-10, 17:05
שלום קובי
לצערי יש רק 2 אפשריות לגלגל ספר
אפשרות אחת זה בפגוש מאחור אם בניה מיוחדת וזרוע שכל פעם שאני צריך לפתוח את הדלת האחורית אני צריך לבצע הרבה פעולות וזה מקשה עלי כי אני פותח הרבה את הדלת האחורית יש שם מקרר כלים קפה כסאות ועוד וזה לא נוח כל המיתקון של הגלגל מאחור
אפשרות שניה על הגג נכון כל מה שציינת זה נכון אבל אני לא נוגע בגלגל ספר כמעט אף פעם אין לי שום בעיה אם הגובה
וזה האפשרות הכי נוחה לי בתיפקוד יום יומי אם הרכב וזה השיקול העיקרי הנוחות
יוסי

YOSIS 2
01-03-10, 18:03
שכחתי להוסיף השירוקי נוסע על גנטים 16 על 8 +צמיגים BF שטח מלא 245X75X16
יוסי

kobiarava
01-03-10, 18:15
שכחתי להוסיף השירוקי נוסע על גנטים 16 על 8 +צמיגים BF שטח מלא 245X75X16
יוסי

גלגל די כבד להניף מעל הראש... אם זה מה שמתאים או נוח לך-מצויין, רק הסתקרנתי אם בחנת את כל האופציות.
אני מבין שבקרוב זה יהיה עוד 3.5" להניף-מברוק

קובי

יריב קלר ברוך
01-03-10, 19:04
יוסי תודה על הפירגון :cool:
לפי קצב השידרוגים בסוף גם אתה תרכיב V8

או צארגר;)

שחר דורון
01-03-10, 23:33
הוזמן קיט הגבהה רוביקון 3.5 אינש +הנמכת טרנספר +החלפת זרוע פיטמן והחלפת מוט פרנהייד קדמי
הורכבו כבר נעילות נישלטות +מדחס כמובן שהכל בוצע עיי אורן ויריב

כנראה שבסוף זה יהיה גיפ לא !!!!!!

מה נשמע יוסי?

הפסיק כבר לנזול האוויר מהנעילה?
לא יהיו בעיות בעליה?

;)

סופר גיפ
02-03-10, 08:16
לחברי גיפולוג שלום אכן הורכבו ליוסי נעילות ARB על הרכב ובעת ההתקנה בבדיקות הכול היה תקין
ובאחד הטיולים של יוסי היתה דליפה מהנעילה הקידמית אשר תוקנה באחריות ללא תשלום ובאוירה של קפה ומאפה ;).
יש לציין שהנעילות שהורכבו משומשות והורכבו עם אורינגים חדשים והדליפה היתה מהאורינגים בנעילה הקידמית שהוחלפו והכול תקין נכון להיום.

בקיצור יוסי תהנה בעוד מספר ימים נרכיב את הרוביקון.

YOSIS 2
02-03-10, 12:56
אהלן דורון
אכן הייתה לי נזילה של אוויר מנעילה קדמית שלמחרת תוקנה עיי יריב ואורן ללא שום תשלום מצידי

אני מאחל לעצמי שכל התקלות שלי יהיו כאלה ויפתרו כמו שניפתרה תקלה זו

דורון אתה מעוניין לטייל קצת בפסח אם הכירכרה שלך לדרום לבדוק מה מצב המעלות ?
יוסי

סופר גיפ
10-03-10, 21:18
טוב היום הרכב התייצב להגבעות וצולמו המדרגות שבנינו בעבר הורכבו קפיצים מאחור מחר נשלים את העבודה כולל תמונות של השינוי

נ.ב יוסי תתחדש ותהנה:cool:

YOSIS 2
10-03-10, 22:54
שלום רב
יש לציין שהוזמן קיט רוביקון 3.5 לפני שלוש שבועות עיי יריב הקיט הגיע בדיוק בזמן כל החלקים שהוזמנו הגיעו מחר תסתיים העבודה ואז נראה את ההבדל והאיכות בנסיעה אם הקיט החדש
יוסי

יריב קלר ברוך
11-03-10, 21:12
טוב הגמד האחרון קיבל רוביקון 3.5 והרגיש גברבר קבלו את הרכב לאחר ההגבעות

YOSIS 2
12-03-10, 14:41
שלום רב
אז ככה לאחר סידרת בדיקות שביצעתי לאחר הרכבת הקיט 3.5 רוביקון הרי המסקנות :
הרכב נוסע מעולה
הקיט מרים את הרכב לדעתי לפחות 4 אינש אצלי לפחות
נסיעה בכביש טובה בשטח מעולה יש מהלכי מיתלה טובים
המיתקן החדש של רוביקון של ניתוק מיצבים קדמים אחלה רעיון קל לפירוק והרכבה ונוח
לדעתי שווה כל שקל בהשקעה על הרוביקון הרכב נהיה גיפ אמיתי
תודה ליריב ואורן
יוסי

kobiarava
12-03-10, 14:56
אהלן יוסי

קודם כל-תתחדש, אין ספק שהרכב נראה הרבה יותר טוב אחרי ההתקנה. לפי התמונות של לפני, הקפיצים היו עייפים מאוד ואין ספק שהשדרוג עשה לרכב רק טוב. מה החלפת עם הקיט, חוץ מקפיצים? מה מקדימה? מה מאחורה? זרועות עליונות, תחתונות, פנהארד, בולמים, תן פירוט ורצוי גם תמונות (השאלה מופנית כמובן ליוסי וגם ליריב\אורן)

שבת שלום-קובי

סופר גיפ
12-03-10, 17:10
יוסי שוב תתחדש ותהנה זה הקיט שהורכב אצל יוסי
http://www.rubiconexpress.com/SuspensionSystems/Product.aspx?part=RE6030
ואלו הבולמים
http://www.rubiconexpress.com/Jeep/XJ/Product.aspx?folder=XJS&part=SK010634RXJ

-->