PDA

צפייה בגרסה מלאה : קבוצת רכישה לטמבונים ומדרגות צד!!!

שי מנשס
23-02-10, 23:07
חברים שלום רב,
אחרי ההצלחה של קבוצות הרכישה שהרצתי לגבי הגבהת הרכבים והצמיגים ואחרי גל התגובות
והמחירים הטובים שקיבלנו וקיבלו אחרים מסדנאות אחרות בארץ - נוצר מצב שבו כל
קהילת הג'יפאים בארץ הרוויחה ונהנתה מזה!!!
אמנם חברי קבוצת הרכישה קיבלו את המחיר הטוב ביותר, אבל גם האחרים הרוויחו מזה.

עכשיו אחרי שהוכחתי/הוכחנו לכולם שהדבר אפשרי אני מתקדם לפרוייקט הבא:
קבוצת רכישה לטמבונים (קידמי ואחורי) ולמדרגות צד.
מדובר בטמבון צינורות קידמי/אחורי, במדרגות צד מצינור, טמבון כמו של TJM קידמי/אחורי.
כל אחד יכול לבחור איזה שילוב שהוא רוצה מהאפשרויות הללו.

הבחור שעושה את העבודה בעל ידע אדיר בתחום, יש לו נסיון רב בבניית רכבים,הוא עבד בשנים האחרונות באחת מהסדנאות הטובות ביותר בארץ, ושם הוא בנה חלק מהרכבים הטובים שיש בארץ שמשתתפים בתחרויות בארץ ובחו"ל,כמו-כן הוא בנה לבד רכבים בבניה עצמית שלו ובתכנון שלו מההתחלה ועד הסוף כולל בניית שילדה, מיתלים, התאמות של גירים,יחסי העברה, מנועים, פחחות ועוד. הבחור יצא לדרך עצמאית ופתח סדנא משלו,(מי שיירצה יוכל "לנצל" אותו לעוד שיפורים). הבחור אמין מאד ובעל "ידי זהב"!!!

אנחנו צריכים "מתנדבים" שמוכנים להביא את הג'יפ שלהם לסדנא ולהשאיר אותו יומיים שלושה, בכדי שהבחור יוכל לבנות על הרכבים הללו את הדגם הראשוני - ואז לשלוח לפס ייצור ולבנות כמויות גדולות. בתמורה, כל מי שיביא את רכבו יקבל את כל מה שירצה (טמבונים ומדרגות צד) במחיר עלות נטו של הבחור/היצרן ללא עלות של העבודה!!!
חשוב לציין שהכל נעשה בידי בחור אומן בהתאמה מושלמת לכל רכב!!!
מי שרוצה להיות הראשון ו"לתרום" את רכבו לעניין- מוזמן ליצור עימי קשר, כל הקודם זוכה!!! אנחנו צריכים רכב אחד מכל סוג!!!
אחרי שהבחור ייצר את הדוגמאות הראשונות, כל חברי קבוצת הרכישה יוכלו פשוט לבוא ולהתקין את מה שהם יירצו.

חשוב לציין שסיכמתי עם הבחור שהמחירים יהיו זולים משמעותית מאד, ובאחוזים גדולים מאד משאר ההיצע שיש בשוק!!!

כל אחד מכם שרוצה להשתתף בקבוצת הרכישה הזו, צריך לשלוח לי דוא"ל עם הפרטים הבאים: שם+משפחה, סוג הרכב,
שנת ייצור, קצר או ארוך, מספר טלפון ולציין מה הוא רוצה - אפשר לעשות איזה שילוב שאתם רוצים – ממוצר אחד ועד
כל המוצרים ביחד.
חשוב מאד שכל אחד יחליט מה הוא רוצה וישלח לי את הדוא"ל בהקדם האפשרי כדי שאוכל לדעת כמויות של אנשים
ושל מוצרים – ואז אשלח/אפרסם מחירים לכל אחד באופן אישי, ו/או בפורומים הנוגעים בדבר. הפעם הכל יעבוד מהר יותר ונכון יותר
מפעם שעברה – הפקתי את הלקחים!!!
אז קדימה שלחו לי את הבקשות/רצונות שלכם ונצא לדרך כמה שיותר מהר!!!
תודה

שי מנשס
M.I.B. - הפקות אירועים - כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים...
052-6545532

שי מנשס
23-02-10, 23:09
שכחתי,
הדוא"ל שלי: [email protected] ([email protected])

arnonshoshani
26-02-10, 08:21
ומי הוא הבחור הנ"ל או שזו הפתעה ??

ארנון

savyon
26-02-10, 08:33
שי,
האם יש סיבה שאתה לא אומר מי הוא האיש, הסדנא?
האם יש סיבה שאין מחירים, אם כבר לאיש יש ידע אדיר ונסיון רב בבניית רכבים בינלאומיים הוא בטח יכול לתמחר, לא?
עד עכשיו לא אמרתי את זה אבל לא רק שזה מריח לא טוב, זה אפילו מסריח!

בחתימה שלך כתוב כי ה' נמצא בפרטים הקטנים... תן את כל הפרטים הקטנים.

בכבוד,
סביון

שי מנשס
26-02-10, 11:10
ארנון וסביון:
אני ממש,אבל ממש לא אכנס אתכם לדין ודברים!!!
אם אתם רוצים לזרוע רעל אתם מוזמנים לעשות זאת במקום אחר!!!
אני כבר אחרי שתי קבוצות רכישה מוצלחות שהקמתי למען הג'יפאים, והרבה
התקינו הגבהות ברכבים שלהם, והרכיבו צמיגים לשביעות רצונם המלאה!!!
אם אתם מחפשים קומבינות - אני לא הכתובת, חפשו במקום אחר!!!!
את שמו של הבחור, מיקום הסדנא והמחירים אפרסם בשקיפות מלאה, רק
אחרי שהוא יסיים לבנות את המוצר הראשון מכל סוג רכב שירצה ואז הוא יוכל לייצר
"ליין" של מוצרים וכמובן לתמחר - ואת זה כתבתי בפתיחת שרשור זה, אם יש בעיות
בהבנת הנקרא אני מכיר מישהו שיכול לעזור לכם.....
כל מי שירצה (בדיוק כמו בקבוצות הרכישה הקודמות שלי) ויהיה חלק מקבוצת הרכישה הזו
ידע את המחירים לפני שישלם או שירכיב חלק כזה או אחר על הרכב שלו, אתם באמת חושבים
שאנשים טיפשים וישלמו או ייתחייבו לפני שהם יידעו על מה ועל כמה, תנו קצת קרדיט לחברי האתר ולקהילת הג'יפאים בארץ....!!!!
כל אלו שנרשמו לקבוצה ושלחו לי מיילים, אני מודה לכולם אנחנו כבר 20 איש בקבוצה,וזאת רק
ההתחלה. כל מי ששלח לי מייל עם שאלות אענה לכם בסוף השבוע הזה ובתחילת שבוע הבא.
חג שמח לכולם
שי מנשס

שי מנשס
28-02-10, 09:26
חברים שלום,
אנחנו כבר 25 אנשים בקבוצת הרכישה-והיד עוד נטויה!!!
יש היענות יפה מאד של אנשים שמוכנים לנדב את הג'יפ שלהם
לכמה ימים של מדידות ובניית אבטיפוס - כל הכבוד !!!
כל מי שרוצה להצטרף לקבוצת הרכישה מוזמן - יש מקום לכווווווולם.
חג שמח

שי מנשס
052-6545532

נמרוד
28-02-10, 15:02
שי, "קבוצות הרכישה" שאתה מארגן הן עניין שבינך לבין ה"חברים" בהן, ולא מעניינינו. אבל אם אתה מעוניין להמשיך להשתמש בפורום הזה, אתה תתנהג לפי הכללים שלנו.

אני מבקש שתנסה לענות ברצינות, בקיצור ובלי סימני קריאה מיותרים לבקשות של סביון. או שלא, ואז לא נותר אלא לאחל לך בהצלחה - אבל לא בפורום ג'יפולוג.

שי מנשס
28-02-10, 20:43
נמרוד,
קבוצות הרכישה שאני מארגן מיועדות לכל קהילת הג'יפאים בארץ,ולא רק לחברים הנמצאים בהן.
האנשים שמרכיבים את קבוצות הרכישה מגיעים מתוך האתר הזה, ומעוד אתרי שטח אחרים.
כל מטרת קבוצות הרכישה היא - לאפשר לג'יפאים לשפר את הרכבים שלהם במחירים הכי טובים
שאפשר, והרבה מאד פעמים אנשים שלא יכלו להרשות לעצמם לרכוש שיפורים בדרך הרגילה, הצליחו לעשות זאת דרך קבוצת הרכישה שארגנתי, ורבים מהם חברים באתר זה!!!
דבר נוסף, למה לסביון מותר לכתוב מה שהוא רוצה ואיך שהוא רוצה (לגבי הסירחון, למשל)
ואני לא יכול לענות איך שבא לי, כל עוד אני עושה זאת בצורה מכובדת (כמו שעשיתי)?
מה הבעיה עם סימני הקריאה (!!) שלי? כך אני בוחר להגיב, האם יש פה צנזורה על סימני
הניקוד? זה מזכיר לי משטרים חשוכים במדינות עולם שלישי.
אני בסך הכל מגיע ממקום טוב לעזור לכל מי שרוצה בכך, מתוך קהילת הג'יפאים בארץ!!!
אתה מוזמן לדבר איתי ואני אפנה אותך לאנשים ולתגובות ולתודות הרבות שקיבלתי מחברי קבוצות
הרכישה שנהנו מהמוצרים במחירים מצויינים.
שי מנשס
052-6545532

waseem
28-02-10, 23:49
אני אתייחס רק לעניין "נידוב" הג'יפ לאדם אנונימי (בנתיים) , ממידע שהצלחתי לדובב מ"בעלי מקצוע" (במקרה זה גנבי מכוניות) תמיד אבל תמיד יש להם "חפרפרת" פה בארץ ... כן כן אדם שעושה עבודות שטח ואוסף מידע מודעיני לא פחות טוב ממערכת הבטחון, אז לא הייתי ממהר ומהמר בלמסור את המפתחות וקוד הנעילה לאדם שטרם רכש את אימוני.
במקרה זה יש פוטנציאל לא מבוטל ל"עדכון" רשימה של ג'יפאים נאיבים עם כלים נדיבי חלקים ושיפורים שיחזיקו מעמד בחניה של הבעלים הנוכחים והגאים... עד ה"הזמנה" שתתאים למפרט הטכני של אחד הג'יפים שברשימה המתועבת.
אם אתם כאילו נאיבים , אז אתם מוזמנים לתת את קוד הכספת שלכם לשיפוצניק בכדי שיחביא את הפטיש והמסמרים שלו בתום יום העבודה!

לא מומלץ לרוץ ולפעול מתוך להט או התלהבות לעניין כל שהוא, בכדי להפיל X במלכודת צריך "פיתוי" כל שהוא.(במקרה שלנו שיפורים ב"צדקה" או מחירי רצפה הם מתכון טוב להכנת פיתוי... תחשבו על זה)

בהצלחה לכולם.

וסים

שי מנשס
01-03-10, 09:39
וסים,
אני מעריך את "דאגתך" לענין הקומבינה או האפשרות שיש קשר מסוכן ביני לבין
גניבת הרכבים - אבל אתה טועה בגדול, בענק במקרה הזה.
לא ביקשתי מאף אחד ש"ינדב" את הג'יפ שלו (יקר או זול) בעיניים עצומות, כולם
כולל כולם ידעו איפה הסדנא ומי הבחור לפני שיעשו צעד כזה או אחר, כל מי שיירצה יוכל
לבוא פיזית ולראות את המקום ולדבר עם הבן אדם. כל זה יקרה ברגע שאקבל ממנו הערכה ראשונית של מחירים, הכל ייעשה בשקיפות מלאה, כמו שנעשה עד עכשיו בקבוצות הרכישה שעשיתי.
שי מנשס

נמרוד
01-03-10, 12:27
שי, בפעם הראשונה שארגנת "קבוצת רכישה" קיבלת יד חופשית בפורום. בפעם השנייה, גם. פעם שלישית... - אתה בטוח שזה לא מסחרי? "רק לטובת הג'יפאים"?

אתה מותח את הסבלנות של מנהלי הפורום בתגובות שלך. אם לא תענה לעניין ובקיצור לשאלות לגיטימיות של גולשים ומנהלים, אנחנו נחתוך לך את החבל ותאלץ להמשיך בקידום "קבוצות הרכישה" שלך במקומות אחרים.

נדב42
01-03-10, 13:45
טוב, חברים, תרגיעו כולם ...

סביון העלה שאלות לגיטימיות, אם כי בטון תוקפני
שי הגיב לתוקפנות של סביון בתוקפנות שכנגד
מאחר שסביון שייך לצוות ג'יפולוג, אז הוא מקבל כאן גיבוי מכל צוות האתר...

בואו כולנו נוותר על הרמיזות, על התוקפנות ועל הציניות.

שי: אנחנו נשמח לדעת מה האינטרס שלך בעניין (למשל: שגם לך יהיה פגוש מתכת חדש ובזול - לגיטימי).

אני יכול להבין באופן חלקי את החשאיות בשלב זה - כדי לא לבלבל לבנאדם את המוח כדי שלא יצטרך לשאת ולתת עם כל אחד בנפרד - זה לוקח זמן ולכן שווה כסף

לצוות ג'יפולוג: אלא אם כן יש דברים מתחת לפני השטח שאנחנו לא מודעים אליהם, הייתי מצפה מכם לגישה קצת יותר חיובית, מאפשרת ומפרגנת. (ואם דבריו של סביון היו דעתו האישית בלבד, אז שאר הצוות לא היה צריך להיות כל כך תוקפני כלפי שי)

מילה לגבי טונים: במדיה הכתובה של הפורום, קשה במקרים רבים להבין את הטון שבו נכתבו הדברים ולכן בקריאה אנחנו פעמים רבות נותנים פרשנות שגוייה לטון הדברים. סתם, לדוגמא, מישהו כתב על כמות סימני הקריאה: אני רוצה להפנות אתכם לכותרת השרשור - גם שם יש סימני קריאה, וזאת עוד בטרם התחיל העימות המיותר הזה - אני חושב שברור לכולם שלא היתה בכותרת שום כוונה תוקפנית.

בקיצור, שי, סביון ונמרוד, אני מציע שתניחו לרגע את האגו בצד ותיישבו את העניין המיותר הזה ביניכם בטלפון או הודעות פרטיות, ותחזרו אלינו עם חיוך כדי שנוכל להמשיך לקדם את עצם העניין.

גילוי נאות לקוראים: אני לא מכיר אישית אף אחד מהמעורבים. יצרתי קשר עם שי בהודעה פרטית בהקשר של קבוצה זו (אני שוקל להתקין פגוש מתכת לכננת), עם נמרוד התכתבתי פעם לגבי נושא שאינו קשור ישירות לג'יפולוג, ועם סביון שוחחתי לגבי כיסוי הגלגל (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=42449). יש לי אינטרס אישי והוא התקנת פגוש בזול. וזהו.

נדב.

arnonshoshani
01-03-10, 18:36
שי, סביון, נמרוד וכל השאר שלום

לא הייתה לי שום כוונת זדון בשאלתי לשמו של הבחור פשוט עיניינית לדעת מיהו בעל המקצוע.
אני מדי פעם מתעניין על בעלי מקצוע כאלו ועל מתחרים שלי בשביל להכיר וללמוד את השטח.

אני מניח שיש לקבוצת הקנייה הזו מטרה ברורה וזה להשיג את החלקים הזולים ביותר.

האם הם נקנים רק מאותו בעל מקצוע המדובר או גם אנחנו יכולים להשתתף במכרז???

ארנון שושני
גלובל שילד
052-6991704

יואב פולס
01-03-10, 18:49
נדב,
אם אתה מעוניין במישהו שעושה פגושים ועבודות זיווד אחרות, במחיר נוח ובאיכות טובה - חפש את topjeep. קוראים לו עמי, אם אינני טועה.
לפני כשלוש שנים נפגשתי עימו לצורך עבודה מסויימת בדיסקברי, ויצאתי מרוצה.

eran4x4
01-03-10, 20:12
נדב - רק הארה קטנה - בעיני שיווק אגריסבי זו גם סוג של תוקפנות.

tzagi
02-03-10, 07:27
אתה בטוח שזה לא מסחרי? "רק לטובת הג'יפאים"?

קבוצת רכישה זה מאד מסחרי, רק כשכסף לא עובר מיד ליד.
יש לי טיפה נסיון בזה בתחום התיירות,
זה עובד ככה, אתה בא לסוכן ועושה איתו עסקה, אני מביא לך 10 לקוחות לקבוצת נופש ואני מקבל כרטיס חינם, זה בדיוק כמו לקבל 10% הנחה, רק שההנחה הולכת למארגן הקבוצה.
אז לענות על השאלה של נדב, האינטרסט של מארגן הקבוצה הוא ברור, פגוש בחינם או קרוב לזה, אף אחד לא עובד בחינם ולא עושה טובות לאף אחד...

נדב42
02-03-10, 08:19
אז לענות על השאלה של נדב, האינטרסט של מארגן הקבוצה הוא ברור, פגוש בחינם או קרוב לזה, אף אחד לא עובד בחינם ולא עושה טובות לאף אחד...

יודע מה ? אם אני מקבל את המוצר במכיר הכי זול שקיים, וכמוני עוד 20, ושי מקבל בחינם, זה גם לגיטימי בעיניי. בכל מקרה, מדובר פה במקרה אחר - לא במוצרי מדף אלא בייצור אבי טיפוס במחיר עלות (אלא אם כן יש פה רמייה).

נדב.

יריב קלר ברוך
02-03-10, 08:29
רב הניסתר על הגלוי?

tzagi
02-03-10, 08:31
וזה בסדר, כל עוד אתה מודע לעסקה, וכמובן זה יהיה קצת נאיבי לחשוב שאדם עושה כל זאת מטוב ליבו....

אבל השאלה היתה אם שי מתעסק בפרסום מסחרי וחייב בתשלום או לא, והבעתי את דעתי העניה בנושא.

נדב42
02-03-10, 08:44
הי,

וזה בסדר, כל עוד אתה מודע לעסקה, וכמובן זה יהיה קצת נאיבי לחשוב שאדם עושה כל זאת מטוב ליבו....

לכן שאלתי ואני עדיין ממתין לתשובה. דרך אגב, לפעמים יש מקום גם לנאיביות, כמו עם כיסויי הגלגל שאני מארגן. כנראה שלא יצא לי אפילו כיסוי אחד בזול, כי אני לא אחכה עד שיהיו 100 רוכשים, אבל כן אמשיך לארגן את זה כי הנושא חשוב לי.

אבל השאלה היתה אם שי מתעסק בפרסום מסחרי וחייב בתשלום או לא, והבעתי את דעתי העניה בנושא.

זה בינו לבין ג'יפולוג, ולא צריך להיות חלק מהדיון הפומבי כאן בשרשור הזה. לפחות עכשיו אני מבין את האינטרס והאגרסיביות של צוות האתר במקרה הזה, אם כי אני לא מסכים לדרך בה בחרו לנהוג. זה היה צריך להיעשות בפרטי ולא מעל גבי השרשור.

זו, כאמור, דעתי (ואני תומך בה :p), אבל אני באמת הייתי רוצה להחזיר את השרשור לנושאו המקורי. אם רוצים להמשיך לדון בנושאים שמסביב אפשר לפתוח שרשור חדש באוף-טופיק. אני מבטיח להגיע אליו ...

נדב.

lior_b.s
02-03-10, 09:00
יודע מה ? אם אני מקבל את המוצר במכיר הכי זול שקיים, וכמוני עוד 20, ושי מקבל בחינם, זה גם לגיטימי בעיניי. בכל מקרה, מדובר פה במקרה אחר - לא במוצרי מדף אלא בייצור אבי טיפוס במחיר עלות (אלא אם כן יש פה רמייה).

נדב.

נדב
אני "קצת" יודע כמה עולה לייצר פגוש ומדרגות צד, כמו כן גגונים וכו'...הייתה תקופה שגם אני בניתי לחברים פה באתר ולחשוב שמישהו יסכים לייצר כמה אבי טיפוס במחיר עלות זה אכן נאיבי, מחירי עלות=לעבוד בחינם, בזמן שאני נניח עובד על האב טיפוס שלך אני יכול לייצר מוצרי מדף אחרים, אתה באמת מאמין שמישהו יכול להרשות לעצמו הפסד כזה? או לעבוד ללא רווח?...אין פה עניין של רמייה אבל מחירי עלות זה לא יהיה ולא משנה מה היצרן אומר זה פשוט לא יכול להיות...

לגבי שי, אם הייתי רוצה לקנות פגוש והוא יכול להשיג לי במחיר שמתאים לי, מה אכפת לי שיקבל דירה בסביון מתנה .

itamar1980
02-03-10, 09:31
בקיצור נמרץ:

שי: לגיטימי לעשות רווח ולהתפרנס - חובה לשמור על שקיפות ותום לב.

ג'יפלוג: לגיטימי מצדם להתנגד לעשיית רווח על גבם ללא תמורה או לחילופין להתנגד לעסקאות שיכולות לפגוע בשם הטוב שלהם.
לא לשכוח שזהו אתר מסחרי של חברה בע"מ וכיוצא בזה זהו פורום מסחרי

tzagi
02-03-10, 10:18
הי,

לכן שאלתי ואני עדיין ממתין לתשובה. דרך אגב, לפעמים יש מקום גם לנאיביות, כמו עם כיסויי הגלגל שאני מארגן. כנראה שלא יצא לי אפילו כיסוי אחד בזול, כי אני לא אחכה עד שיהיו 100 רוכשים, אבל כן אמשיך לארגן את זה כי הנושא חשוב לי.

זה בינו לבין ג'יפולוג, ולא צריך להיות חלק מהדיון הפומבי כאן בשרשור הזה. לפחות עכשיו אני מבין את האינטרס והאגרסיביות של צוות האתר במקרה הזה, אם כי אני לא מסכים לדרך בה בחרו לנהוג. זה היה צריך להיעשות בפרטי ולא מעל גבי השרשור.

זו, כאמור, דעתי (ואני תומך בה :p), אבל אני באמת הייתי רוצה להחזיר את השרשור לנושאו המקורי. אם רוצים להמשיך לדון בנושאים שמסביב אפשר לפתוח שרשור חדש באוף-טופיק. אני מבטיח להגיע אליו ...

נדב.

חמוד, אני בטוח ומשוכנע במליון אחוז שאתה בחור חביב וטוב לב, וגם צעיר ונאיבי, כל זה טוב ויפה (באמת, אבל לא יודע למי...)
אם לא שמת לב, נמרוד פתח את הדלת והשרשור המקורי ימשך אחרי ששי יחליט לזרוק אם את הקלפים על השולחן,
ועד אז כמו שאומרים אצלי בשכונה, Its open season

נדב42
02-03-10, 11:00
חמוד, אני בטוח ומשוכנע במליון אחוז שאתה בחור חביב וטוב לב, וגם צעיר ונאיבי, כל זה טוב ויפה (באמת, אבל לא יודע למי...)
אם לא שמת לב, נמרוד פתח את הדלת והשרשור המקורי ימשך אחרי ששי יחליט לזרוק אם את הקלפים על השולחן,
ועד אז כמו שאומרים אצלי בשכונה, Its open season

הלוואי והייתי צעיר (ועם הנסיון שיש לי היום כמובן) ...
לגבי נאיביות - אם היית מכיר אותי כנראה שלא היית כותב את זה. אני גרוש פעמיים, והן לא בדיוק מקלות עלי את החיים גם שנים אחרי הגירושים (ויותר מזה לא בא לי לחשוף כאן, אז נא לא להגיב לזה) - אבל אני לא מוכן לחיות את חיי בנאחס ועיכס, ולכן כל עוד הסיכון מבחינתי אינו גדול אני מעדיף לאפשר את ה- Benefit of the doubt, כמו שאומרים אצלך בשכונה.

נדב.

שי מנשס
02-03-10, 11:26
[quote=arnonshoshani;297564]שי, סביון, נמרוד וכל השאר שלום

לא הייתה לי שום כוונת זדון בשאלתי לשמו של הבחור פשוט עיניינית לדעת מיהו בעל המקצוע.
אני מדי פעם מתעניין על בעלי מקצוע כאלו ועל מתחרים שלי בשביל להכיר וללמוד את השטח.

אני מניח שיש לקבוצת הקנייה הזו מטרה ברורה וזה להשיג את החלקים הזולים ביותר.

האם הם נקנים רק מאותו בעל מקצוע המדובר או גם אנחנו יכולים להשתתף במכרז???

ארנון שושני
גלובל שילד
</SPAN>
ארנון שלום,
אני שמח שאתה מציג את הדברים ככה, הייתה ביננו אי הבנה.
אני לא מפרסם את שמו של הבחור משני מניעים: הראשון - כדי לא לעשות לו פרסום חינם באתר
הזה (זאת תשובה לכל אלו שחשבו שיש לי עניין מסחרי).
השני - מפני שאי אפשר שכל מי שרוצה דבר כזה או אחר ייצור איתו קשר באופן פרטי,זה ייצור מצב בלתי אפשרי
בשבילו לעבוד. לכן אני מרכז את הכל והוא מתקשר מולי. בשלב מאוחר יותר כאשר אקבל ממנו מחירים אשלח דוא"ל
לכל חברי קבוצת הרכישה עם המחירים, עם שמו וכתובת העסק - בשקיפות מלאה.
לשאלתך, בוודאי שאתה יכול להשתתף במכרז, ואם תתן מחירים טובים יותר ממנו, ועבודה איכותית אני אשמח להעביר
אליך את קבוצת הרכישה - הרי זו מטרתי להוזיל כמה שיותר!!!
דבר איתי בנייד,

שי מנשס
052-6545532

052-6545532

azora
02-03-10, 11:46
קבוצת רכישה זה מאד מסחרי, רק כשכסף לא עובר מיד ליד.
יש לי טיפה נסיון בזה בתחום התיירות,
זה עובד ככה, אתה בא לסוכן ועושה איתו עסקה, אני מביא לך 10 לקוחות לקבוצת נופש ואני מקבל כרטיס חינם, זה בדיוק כמו לקבל 10% הנחה, רק שההנחה הולכת למארגן הקבוצה.

האמת שהאינטרס היחיד שלי כרגע לסוג של מיני קבוצת רכישה לתיק כלים נגלל זוהי רק ההנחה שאני מקבל כמו כל השאר + חשבתי שזה יהיה נחמד שעוד אנשים יקבלו במחיר מוזל.

פהושם
02-03-10, 12:41
ברשותכם ההיתי רוצה לומר כמה מילים על שי מנשס ופרסום מסחרי באתר.

ראשית, רצוי לידע אתכם שאני לא מכיר את שי מעבר ל 2 קבוצות הרכישה שהוא ניהל ובהם השתתפתי.
ההשתתפות שלי לא היתה עיוורת אלא מתוך מוטיביציה לקנות מוצרים במחירים מוזלים.
לאחר השוואה לכל מקום אפשרי אחר (כולל הטבות שונות לחברים) לא מצאתי מחירים אפילו דומים למחירים ששי הצליח להשיג לקבוצות הרכישה וזאת הודות לגודל הקבוצה ולמאמצים הרבים ששי הפעיל ע"מ להשיג את אותם מחירים.

אני לא יודע מה הרווח האישי של שי מקבוצות הרכישה (אחוזי הנחה, סחורה בחינם, וכו'),
יש סיכוי לא קטן שהרווח שלו זה שהוא משיג לעצמו הגבהות, צמיגים ומיגונים במחירי קבוצת הרכישה. אבל זה באמת לא משנה, כי כבר פעמיים הוא הוכיח שהוא יודע לסדר לחברי האתר מחירים שהם יכלו רק לדמיין על מוצרים שמאוד מעניינים אותם.

שורה תחתונה: היות ויש פה רווח ישיר לחברי האתר, ואין שום מצב בעולם ששי גוזר מזומנים מהסיפור הזה, אין שום סיבה לבקש ממנו לעבור לפורום המסחרי או לשלם עבור הודעותיו.

huski360
02-03-10, 13:06
נדב
אני "קצת" יודע כמה עולה לייצר פגוש ומדרגות צד, כמו כן גגונים וכו'...הייתה תקופה שגם אני בניתי לחברים פה באתר ולחשוב שמישהו יסכים לייצר כמה אבי טיפוס במחיר עלות זה אכן נאיבי, מחירי עלות=לעבוד בחינם, בזמן שאני נניח עובד על האב טיפוס שלך אני יכול לייצר מוצרי מדף אחרים, אתה באמת מאמין שמישהו יכול להרשות לעצמו הפסד כזה? או לעבוד ללא רווח?...אין פה עניין של רמייה אבל מחירי עלות זה לא יהיה ולא משנה מה היצרן אומר זה פשוט לא יכול להיות...

לגבי שי, אם הייתי רוצה לקנות פגוש והוא יכול להשיג לי במחיר שמתאים לי, מה אכפת לי שיקבל דירה בסביון מתנה .

מה לא ברור לך הבחור רוצה ליצר סטוק של מוצרים במידי וזאת השיטה הכי מהירה ואיך אומרים זמן=כסף, אז זה נכון לשני הכיוונים, כשאתה רוצה לעשות משהו מהר לפעמים יש הפסדים שכנראה לפי התכנון שלו יפוצו בX זמן לאחר מכן ואז לאחר נקודת הפיצוי מתחיל הרווח!
דוגמה: בא עליו מתנדב עם פאג'רו שנת 2005 הבחור "לומד" את הרכב, מודד מחשב וכו'
ומיצר 10 פגושים בעלות Z כפול 10 אחד הוא "נותן" במחיר Z לבעל הפאג'רו ואת התשעה הנותרים הוא מוכר בZ כפול 2.5 לצורך העיניין. כמה רווח יצא לו מזה תעשה חשבון?
ומה הוא הפסיד? תשלום בעבור זמן עבודתו? למעשה הוא חסך זמן בכך שהוא העלה את התועלת שלו! עכשיו יש לו סטוק של 9 פגושים +תוכניות מגירה לעוד כמות בילתי מוגבלת של פגושים להתקנה מידית. שווה או לו אני לא יודע אבל כל אחד והתוכנייות שלו.
הרווח שלו שהוא חסך בזמן! ואולי גם פרסום מהיר בחינם.
פה באמת כל הקודם זוכה כי בגלל שצריך רכב אחד מכל סוג ולא יותר מזה ולא אין פה שום אינטרס אחר לשי שאולי "יקבל" פגוש בחינם (על זה שהוא גם תרם את האוטו שלו לצורך העיניין)

שיהיה בהצלחה לעסק החדש!
חשוב לי לציין כי אני לא מכיר את שני הצדדים בסיפור ואין לי שום אינטרס!
מקווה שהייתי ברור.

תדהר.

נדב42
02-03-10, 13:22
נדב,
אם אתה מעוניין במישהו שעושה פגושים ועבודות זיווד אחרות, במחיר נוח ובאיכות טובה - חפש את topjeep. קוראים לו עמי, אם אינני טועה.
לפני כשלוש שנים נפגשתי עימו לצורך עבודה מסויימת בדיסקברי, ויצאתי מרוצה.

אני מחפש פגוש קדמי גבוה לכננת (ויטארה). התקשרתי אליו והוא מבקש 2300 ש"ח, והוא לא יכול לדאוג לרישוי של הכננת ... בלי רישוי זה לא רלוונטי מבחינתי ...

נדב.

lior_b.s
02-03-10, 14:14
תדהר..
בנית פעם פגוש?...ואני לא מדבר על לחתוך ולרתך פלאחים מברזל אלא על חיתוך בלייזר וכיפוף מדוייק+ציפוי אבקה למוצר המוגמר...

אז אם אתה בא עם 10 רכבים זהים אני יכול לעשות לך את הראשון במחירי רצפה והפסדתי יומיים עבודה..
אבל אם אתה בא עם 20 רכבים שלא כולם זהים וצריך לייצר 4-5 אבי טיפוס זה כבר 10 ימי עבודה וזה אחוז לא מבוטל מההזמנה הכללית ולכן גם אבי טיפוס לא יכולים להימכר במחירי עלות כי כמו שכתבת זמן=כסף...

אם אלו רכבים שקיימות כבר תוכניות אז אין בעיה לייצר גם פגוש בודד לכל סוג של רכב, אבל כנראה שלא הבנת את הכוונה של מה שכתבתי, ...אין ספק שמחירי קבוצה יהיו זולים יותר ממחיר ללקוח בודד אבל לחשוב שתקבל פגוש ייחודי במחיר עלות זה קצת נאיבי.
בהצלחה

ליאור

tzagi
02-03-10, 17:31
הלוואי והייתי צעיר (ועם הנסיון שיש לי היום כמובן) ...
לגבי נאיביות - אם היית מכיר אותי כנראה שלא היית כותב את זה. אני גרוש פעמיים, והן לא בדיוק מקלות עלי את החיים גם שנים אחרי הגירושים (ויותר מזה לא בא לי לחשוף כאן, אז נא לא להגיב לזה) - אבל אני לא מוכן לחיות את חיי בנאחס ועיכס, ולכן כל עוד הסיכון מבחינתי אינו גדול אני מעדיף לאפשר את ה- Benefit of the doubt, כמו שאומרים אצלך בשכונה.

נדב.

גרוש רק פעמיים? אתה בחברה טובה....
Benefit of the doubt זה משהו שנותנים כשיש אמון מינימלי, מנסיוני, כשהאדם שאתה עומד מולו מסתיר ממך עובדות
(בעסקים ובנישואים)זה כמעט תמיד נגמר ברע. ולכן, אני אישית לא נותן אמון באדם כזה, נידפקתי מספיק.

אזורה ונדב, שמתם לב שאף אחד לא תקף אותכם ולא בא אליכם בטענות בשירשורים שפתחתם?, אתם רוצים לנחש למה?
אל תשוו את עצמכם לפותח השרשור.

Quoteאני לא מפרסם את שמו של הבחור כדי לא לעשות לו פרסום חינם באתר

אחלה תרוץ......

גלדיאטור
02-03-10, 19:20
היה ושי אכן
מביא אתכם על מנת לקבל הנחה משמעותית
או מקבל את המוצר חינם
או "חלילה" מקבל עוד כסף על זה מהמסגר .

אז מה?

אתם לא חייבים לבוא אליו תקנו את המוצר בלי הנחה אף אחד לא יעצור אתכם

גילוי נאות: