PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק לעזרה בבניית ספייסרים לגלגלים: סוגי חומרים ועוד

אלון_ק
15-08-04, 21:34
מידת הצמיג הבא שלי: 235/85/16. הדרך היחידה להוריד את הצמיגים מהקפיצים זה להרחיק אותם החוצה. אין לי כסף למצוא סט ג'אנטים עם backspacing שיספק את הדרישה, כי אני צריך ג'נט 16. במקרה גם יושבים לי 4 ג'אנטים 16 עם מעגל חלוקה תואם פה בחצר, רק הBS שלהם לא יספיק. הפתרון שלי הוא ספייסרים.

http://www.trailtough.com/images/whlspc1.jpg

1. מאיזה חומר אני בונה כזה דבר?

2. מישהו מכיר חרט טוב באזור חיפה שיכול לעזור לי עם זה?

נמרוד
15-08-04, 21:58
הכי זול יהיה מפלדה שחורה, מה שהחרטים קוראים Freecutting. גם אלומיניום טוב. אני מכיר הרבה בתי מלאכה בחיפה - אבל רובם גדולים על זה. אני מציע לך כזה דבר - סע לקריית ביאליק, לאזור התעשייה שמול רפאל באזור הזה יש עשרות מבתי המלאכה הטובים ביותר בישראל. תעבור בינהם, תציג את עצמך כסטודנט נחמד שצריך קצת עזרה, ותראה עם מי אתה יוצר כימיה.

אלון_ק
15-08-04, 22:04
פלדה שחורה, SAE 1020? הכי פשוט שיש?

איזה סוג אלומיניום?

הערכה גסה כמה $$ ל4?

asafk
15-08-04, 22:05
אלומיניום איכותי- סדרה 70 מצויין, סדרה 60 גם יהיה טוב (החומרים הנפוצים הם 7075T6 ו6061). ה7075T6 חומר מאוד חזק, ולא מפונק מדי בעיבוד שבבי מדוייק. עליו, גימור אנודיזציה- והוא גם יחיה לנצח.
אפשרות שניה- פלדה. משהו בסגנון St52.

למה אני מדבר על חומרים חזקים יחסית (ולא על פלדה פשוטה)? כי בין הקדחים מתפתחים מאמצים גדולים מאוד. כי על המעגל חלוקה הקטן, יחסית, של הסמוראי/ ויטרע, אתה קודח 10 חורים, וכולם עם מדרגה. אם תסתכל על חתך של מה שאתה מייצר, תראה שהקטרים הגדולים של הקדחים קרובים מאוד, גם אם בשני הצדדים, לסירוגין.
אז למה בכל זאת אלומיניום, ולא פלדה וזהו? בגלל המשקל.

אסף.

סוזי המשתוללת
15-08-04, 22:29
כשזה זה יהיה אקטואלי ניפגש ונלך לזה שחרט לי את הספייסר לגל הינע
איזה ג'נט 16 מתאים מבחינת מעגל חלוקה ?
מאיזה רכב ירד ?

סוזי המשתוללת
15-08-04, 22:32
מה עם העברה ברשיון של המידה הנ"ל בדקת ? עובר ? איפה ?

אלון_ק
15-08-04, 22:50
ירד מGV.

טסט עובר בטסט קאר. מבחינתם "לא מעניין אותי מה המידה באמצע, מעניין אותי רק רוחב הצמיג" (ציטוט, גם שאלתי ספציפית על 235/85/16). לדעתי הם ישנו את דעתם אחרי שיראו 31-32 על סמוראי, אבל אני משיג צמיגים במחיר מצחיק + ג'אנטים שלא יעלו לי כסף (נמכור את ה15/8 שלי, הכסף יילך לבעל הGV - או שניתן לו אותם שיעשה בהם כרצונו). ההפרש במחיר הסופי הוא כ1200 ש"ח אותם אני אחלק בין ספיסרים (לא יעלה יותר מ800, נכון?) ועזרה ברישוי. יספיק ליהודים.

ארז
15-08-04, 23:20
אתם מודעים לזה שאם עושים ספייסר אתם יכולים לעשות כל מעגל חלוקה שבא לכם(החיצוני)

asafk
15-08-04, 23:43
אתם מודעים לזה שאם עושים ספייסר אתם יכולים לעשות כל מעגל חלוקה שבא לכם(החיצוני)

בתנאי שזה 5 ברגים.

יש לו ג'נטים של ויטרע- אז כנראה בגלל זה הוא שובר ת'ראש על ספייסרים.
אלון, כמו שאמרתי לך, חפש ג'נטים של CJ ישנים מאוד- ג'נט 16 עם אופסט יותר החוצה משל הויטרע, ועם אותו מעגל חלוקה (אם אני לא טועה, אני לא ב100% סגור על זה)

אסף.

asafk
15-08-04, 23:44
אה .. כן. ובכל מקרה, אם אתה עולה באופסט, תכין מלאי של מיסבים.

אסף.

Etno
16-08-04, 08:32
תגידו אני יכול לשים דבר כזה אם יש לי חיפושית עם ארבע חורים להלביש את הג'אנט ואני רוצה לשים ג'אנט של CJ עם חמש קדחים?

נמרוד
16-08-04, 09:43
הכי זול יהיה מפלדה שחורה. הבעיה היא שזה יחליד - אז מה. אלומיניום - לא משנה, מה שיהיה להם זמין, סביר להניח ש6061. אני גם מעריך שזה לא צריך לעלות יותר מ800. אבל זה כבר תלוי בכימיה שאתה יוצר עם אנשים - אתה הרי לא ממש "לקוח" משמעותי.

שכחתי לכתוב - תגיע כמובן עם שרטוט מודפס, מדויק, ומושלם. זה יכול לשנות את היחס שתקבל בצורה קיצונית (ובצדק!).

אלון_ק
23-08-04, 18:02
מסתבר שהברגים נכנסים לתוף המקורי (ולכן גם לספייסר) בלחץ, ע"י פרס. בגלל זה הם לא זזים כשעובדים עליהם. איך צריך לחרוט חור כך שיהיה ניתן להכניס בורג, אבל בלחץ עם פרס?

הברגים עצמם עולים 7 ש"ח האחד. שזה 140 ש"ח ל4 גלגלים. אומים מצאתי ב6 ש"ח האחד, שזה עוד 120 ש"ח. הפתרון שלי לבעיה הזו זה בורג 10.9 (כך במקור) עם ראש משושה רגיל (שקל תשעים האחד, כמו במקדונלד'ס, רק בלי הגלידה). הבעיה איתו זה איך לעזאזל אני עושה לו חור לפרס? אין 10.9 או 12.7 עם פסיעה אחד ורבע, וזה מה שאני צריך. אני מניח שהפרס מסתמך על הפסיעה. פתרון לזה תלוי בחרט: חרט יכול לעשות חור משושה (או לפחות ריבועי) כך שהבורג לא יסתובב יחד עם האום?

אגב, תקציב מקסימלי עומד על 800 ש"ח. יותר מזה אני כבר מזמין מחו"ל בקצת יותר (100$ האחד).

יש רעיונות נוספים לקיבוע הברגים?

תודה.

חנן א.
23-08-04, 18:13
בטח אסף ונמרוד יוציאו אותי אידיוט, אבל אם אתה עושה ספייסר מברזל, אז מה הבעייה לתת כמה פיקים בין ראש הבורג לספייסר?

נמרוד
23-08-04, 18:38
מסתבר שהברגים נכנסים לתוף המקורי (ולכן גם לספייסר) בלחץ, ע"י פרס. בגלל זה הם לא זזים כשעובדים עליהם. איך צריך לחרוט חור כך שיהיה ניתן להכניס בורג, אבל בלחץ עם פרס?

הברגים עצמם עולים 7 ש"ח האחד. שזה 140 ש"ח ל4 גלגלים. אומים מצאתי ב6 ש"ח האחד, שזה עוד 120 ש"ח. הפתרון שלי לבעיה הזו זה בורג 10.9 (כך במקור) עם ראש משושה רגיל (שקל תשעים האחד, כמו במקדונלד'ס, רק בלי הגלידה). הבעיה איתו זה איך לעזאזל אני עושה לו חור לפרס? אין 10.9 או 12.7 עם פסיעה אחד ורבע, וזה מה שאני צריך. אני מניח שהפרס מסתמך על הפסיעה. פתרון לזה תלוי בחרט: חרט יכול לעשות חור משושה (או לפחות ריבועי) כך שהבורג לא יסתובב יחד עם האום?

אגב, תקציב מקסימלי עומד על 800 ש"ח. יותר מזה אני כבר מזמין מחו"ל בקצת יותר (100$ האחד).

יש רעיונות נוספים לקיבוע הברגים?

תודה.

אני זוכר במעורפל שהחלפתי פעם גוז'ונים בסמוראי, על המדרכה, לפני שידעתי מה זה פרס. לתשומת לבך.

לעשות חור משושה או ריבועי זה כבר כרסום, זה בוודאי ייקר את העבודה. לא רצוי.

asafk
23-08-04, 20:17
אפיצות מדחק.
הקדח קטן במעט מהלולב.
מספיק הפרש קטן מאוד כדי שיידרש כוח לא גדול מדי כדי להכניס את הלולב לקדח, אבל זה יהיה מספיק כדי שהבורג לא יסתובב.

גש לספריה, חפש טבלת אפיצויות.

אסף.

ryanai
23-08-04, 21:15
אלון,

חבל לך על הזמן והכסף במקרה הזה (לפי דעתי)
לא תלמד הרבה כי החרט יעשה את העבודה.
החלק הוא בטיחותי ולכן בעייתי - אני מניח שחרטים "לא יתלהבו" לעזור לך אם תספר להם במה מדובר, ואם לא תספר להם - איך תסמוך על העצה המקצועית של מישהו שאין לו את כל הנתונים בידיים ?

אבל יש פתרון - חפש ב EBAY, זה מוצר מדף ובטוח אפשר לקנות בזול.

לדוגמא, חמש דקות חיפוש:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=28648&it em=2487801469&rd=1

40 ליש"ט לסט של 4 ומשלוח מבריטניה יעלה לך פחות מארה"ב.
להערכתי תצא בפחות מ 500 ש"ח.

לא עדיף ?

אלון_ק
23-08-04, 22:14
חנן, מה קורה אם הולך בורג? לך תקדח את הפיק הקטן. אי אפשר להגיע לשם עם דיסק בלי לפגוע במתכת מסביב, זה הרי חייב להיות שקוע פנימה מעט ע"מ לאפשר הצמדות מוחלטת לדראם.

רפי, אני לא עושה ספייסרים כדי ללמוד. אני עושה אותם מתוך הכרח. הדרך הנכונה לפתור את הבעיה הזו זה סרני דנה 44... על השאר דיברנו בטלפון - שוב תודה על העזרה.

נמרוד, הבעיה לא איך אני מכניס פנימה בלי פרס (פטיש! יופי של כלי) אלא איך אני יוצר מצב לפרס.

הדרך של רפי (EBAY וכד') נראית לי טובה הרבה יותר. גם מוצר מוגמר, גם זול יותר, גם פחות טרחה, גם מאלומיניום. פשוט קל וטוב. זה לא כמו לבנות מתאמים לקפיצי CJ שלימד אותי הרבה מאוד על מערכות מתלים (עם קפיצי עלים בפרט). זה סתם קצת לחשוב, הרבה לשרטט ולשלם.
הכי חשוב, סינג'רתי את רפי - זה ילמד אותו להגדיל ראש להבא :twisted: .

חנן א.
23-08-04, 22:31
חנן, מה קורה אם הולך בורג? לך תקדח את הפיק הקטן. אי אפשר להגיע לשם עם דיסק בלי לפגוע במתכת מסביב, זה הרי חייב להיות שקוע פנימה מעט ע"מ לאפשר הצמדות מוחלטת לדראם.

תן לי את הקרדיט שלא זרקתי את הפתרון בלי לחשוב על הבעיה שאתה מעלה.

קודם כל, הברגים האלה לא הולכים. אלא אם כן, אתה נותן לזר לסגור את האומים בגלגלים, ואם אתה נותן למישהו, אז תיענש. ככה לומדים :twisted:
אצלי פנצ'רמעכרים לא סוגרים ברגים בגלגלים. אפילו לא ברכב הליסינג של העבודה.
ובמקרה שתזכה בפיס ובאמת ילך לך בורג כזה, השד יודע למה:
פצצה רצינית על הבורג תוציא אותו מהמקום. לא דיברתי על ריתוך מלא, רק על כמה פיקים שישמרו על הבורג שלא יסתובב.

combina347
24-04-05, 15:46
אלון כבקשתך הצטרפתי לשרשור זה
זה רעיון ניפלא להכניס את הברגים בעזרת פרס ולפי דעתי הפיתרון המושלם
אך עלול לפגוע באלומיניום ולעוות אותו מצד שני אנו חייבים לשמור על הבורג שלא יתעקם
ולהכניס אותו מדוייק
בקשר להחלפת ברגים זה כבר לא בעיה פשוט מוציאים את הבורג עם פטיש ודוחפים חדש הרי יש לנו כבר משושה מוכן ולא דרוש המון כח כדי להחליף הכח נידרש בהתחלה כאשר יצרנו את המשושה עם הפרס

אלון_ק
24-04-05, 19:21
שום משושה, קונים גוז'ונים וזהו. לקנות בחו"ל מוצר מוכן יוצא הכי זול, זה גם מה שיש לי.

אתה לא תעוות את האלומיניום כך. מדובר על עשירית המ"מ של רווח, והגוז'ון קוני בקצה עם ספלינים, כך שהוא קורס למקום. אם תקנה בחו"ל, זה מגיע מוכן מהמפעל.

הצפרדע
25-04-05, 11:36
אדון נקסוס חג שמח,

כמה הערות -

1. ספייסרים אצל חרט יעלו לך הרבה יותר מ- 800 ש"ח.
אין סיכוי שחרט יכין לך 4 ספיירים, כולל החומר, במחיר כזה.
2. אם מה שאתה מחפש הוא פתרון זול ותו לא, קח את הג'נטים שלך (לאותו חרט שחשבת שיכין לך ספייסרים ב - 800 ש"ח...), לאחר שחתכת בפלזמה או בברנר את הליבות של הג'נטים, ותן לו לתפוס את הליבות במיקום לפי בחירתך לפי הבקספייסינג המתאים לך, עם פיקים טובים על המחרטה. את הריתוך עצמו
תוכל אתה להשלים אח"כ.
3. זה לא רק הכי זול, גם הכי בטיחותי וגם פחות כאבי ראש עם חליצה והתקנה של גוז'ונים , שלא להזכיר את החיזוק התקופתי של אומי הספייסרים!!!
4. עשיתי זאת עם הרוקוולים, וזה בהחלט הפתרון שנרה לי מתאים ביותר לבעייתך.

אלון_ק
25-04-05, 21:16
ברוך, בדיעבד (קניתי ספייסרים מחו"ל לפני כמה חודשים ב800 ש"ח, אלו של ספיידרטקס):

1. הכי זול שמצאתי היה 1200 ש"ח.
2. עלה הרעיון, ירד כי לא היה לי מי שיעשה לי את זה. שלח לי טלפון של חרט שיסכים, אם אתה מכיר כזה.
3,4. נכון. במיוחד עם הג'אנט שלי שהוא בדיוק הפוך - BS של 4'' ויתרה של 2.5'', במקום BS של 2.5'' ויתרה של 4''... תביא טלפון של מישהו שיסכים לעשות את זה.

lizard
25-04-05, 22:59
צור קשר אם אתה רוצה לייצר את זה דרך חרט.
יש לי מישהו פשוט זהב.
בכלל אם אתם רוצים עבודות חרטות וסדנת מתכת (למעט כיפופים) אז אני חושב שיש לי פתרון עבורכם.

מיכה

combina347
01-05-05, 07:42
לדוד שלי יש מפעל ויש לו שם מחרטה וכרסומת כמעט כל מה שאני צריך לעיבוד שבבי
אני צריך מידות מדוייקות של ספייסרים אורגינלים קנויים
אין לי כח למדוד מגלגל של האוטו ולחשב את זה
אני רוצה לדעת:
קוטר פנימי, קוטר חיצוני, עובי הקדחים של האומים, עומק הקדח של החור של האום עד למגרעת

tayrie
01-05-05, 08:57
לדוד שלי יש מפעל ויש לו שם מחרטה וכרסומת כמעט כל מה שאני צריך לעיבוד שבבי
אני צריך מידות מדוייקות של ספייסרים אורגינלים קנויים
אין לי כח למדוד מגלגל של האוטו ולחשב את זה
אני רוצה לדעת:
קוטר פנימי, קוטר חיצוני, עובי הקדחים של האומים, עומק הקדח של החור של האום עד למגרעת

דווקא מידות לכל מה שרשמת משחק ילדים לקחת , למקם את החורים על הספייסר במדויק נראה לי טיפה מאתגר , אבל אני משער שמי שיכול לקחת את המידות מספייסר קנוי יוכל לקחת אותן מהרכב.

combina347
16-05-05, 02:25
תאמת אני חושב שלא רק בגלל שאין לי כח פשוט אני לא רוצה לבזבז את הזמן בלחשב מידות
אני צריך מישהו עם ספייסר מוכן כדי שאוכל לקחת ממנו מידות
או שבכלל תעשו לי את החיים קלים ותשךחו לי סרטוט מוכן
בתודה קובי

הצפרדע
19-05-05, 16:56
3,4. נכון. במיוחד עם הג'אנט שלי שהוא בדיוק הפוך - BS של 4'' ויתרה של 2.5'', במקום BS של 2.5'' ויתרה של 4''... .

ווי ווי ווי... רק עכשיו שמתי לב לתשובה הזאת שלך.
tell me, אתה חמור?! :shock: ?!?
אם זה המצב, למה פשוט לא הפכת את הג'אנטים?? פנים החוצה, החוץ פנימה, וזהו...
מה, הקונוסים הטרידו אותך? :P ?
ככה בדיוק עשיתי בשני מקרים, אחד מהם היה בראשן עם הג'אנטים
המקוריים של הסמוראי, וזה עבד מצויין.
ספייסרים שמייסרים - תהפוך את הגלגלים וח'אלס. את הספייסרים שקנית תתרום ל"אגודה למען הקונים לשוא".... :D :lol: :) :P :wink:

נמרוד
19-05-05, 17:15
3,4. נכון. במיוחד עם הג'אנט שלי שהוא בדיוק הפוך - BS של 4'' ויתרה של 2.5'', במקום BS של 2.5'' ויתרה של 4''... .

ווי ווי ווי... רק עכשיו שמתי לב לתשובה הזאת שלך.
tell me, אתה חמור?! :shock: ?!?
אם זה המצב, למה פשוט לא הפכת את הג'אנטים?? פנים החוצה, החוץ פנימה, וזהו...
מה, הקונוסים הטרידו אותך? :P ?
ככה בדיוק עשיתי בשני מקרים, אחד מהם היה בראשן עם הג'אנטים
המקוריים של הסמוראי, וזה עבד מצויין.
ספייסרים שמייסרים - תהפוך את הגלגלים וח'אלס. את הספייסרים שקנית תתרום ל"אגודה למען הקונים לשוא".... :D :lol: :) :P :wink:

ברוך, יכול להיות שאתה מעריך בחסר את הכותבים האחרים.

אלון משתמש בגאנטים 16 אינץ' של גראנד ויטארה. תמונה תבהיר את השוני:
http://imgsrv.pic4u.co.il/08e67e35e7101df7324369b671766f90020000.a spx

הצפרדע
19-05-05, 17:43
נמרוד,

1. הכל, אבל הכל, ברוח טובה, גם הבדיחות המבוססות על חוש ההומור החולני שלי.
2. מעריך בחסר?? אני ?? ממש לא.
3. ומה הסיפור עם ג'אנט "16?? למה הוא שונה? נכון שאם הליבה בנויה
בצורה מיוחדת שלא מאפשרת מרווח לברקסים וכו', אז אכן אין מה לעשות,
אבל לא זה המצב ברוב המקרים. זה יכול לקרות בג'אנטים מגנזיום בלי קשר לקוטר הג'אנט. נהפוך הוא, ככל שהג'אנט בקוטר גדול יותר, כך יש פחות סיכוי לבעיות של מרווח כשהופכים אותו.

חנן-ג'יפולוג
19-05-05, 18:02
גם קונוסים וגם קימורים בצד החיצוני של חלק מהחישוקים גורמים לכך שהחישוקים לא ישבו בצורה צמודה לפלאנג' .

ובתמונה שנמרוד הביא אני חושב שרואים בברור שהחלק החיצוני, במעגל של הברגים, הוא לגמרי לא שטוח, ואסור לשכוח שלסמוראי יש מאחורה תוף, שצמוד לגלגל, ואז האיזור שצריך לא לפגוע בתוף הוא אפילו גדול יותר.

http://img79.echo.cx/img79/6702/alonswheel3xi.jpg

הצפרדע
19-05-05, 18:19
גם קונוסים וגם קימורים בצד החיצוני של חלק מהחישוקים גורמים לכך שהחישוקים לא ישבו בצורה צמודה לפלאנג' .

הקונוסים לא מהוים בעיה, ועם כל הכבוד לקימורים, גם בהם ניתן לטפל.
ככל שבדקתי את התמונה(ודרך אגב הייתי בטוח שהנקסוס נוסע על סמוראי עם ג'אנטים זבאלה מברזל.. :lol: ), נראה לי שניתן להפוך אותם.
מה שבטוח הוא שזה הפתרון הכי מהיר, קל וזול לביצוע.

חנן-ג'יפולוג
19-05-05, 18:22
ניסינו פעם להפוך ג'אנט על סרן אחורי של סמוראי. החישורים נגעו בתוף, והרחיקו את החישוק מהפלאנג של התוף בכמה מ"מ. יתכן שניתן לשחק בהשחזות וכו' , לא המשכנו הלאה.

yoavshefer
19-05-05, 18:58
צריך לפתוח את הריתוכים בין הליבה לחישוק, ואז לסובב את הליבה ולרתך בחזרה. אם החישוק
בנוי עם משטח ישר בחלקו הפנימי לא צריך לסובב את הליבה, רק להזיז אותה למקום הרצוי.
ככה גם נחסך עיניין העברת החור של הוונטיל.
עשיתי מס' ג'נטים{4 לייתר דיוק}, תפסתי בפיקים על מאזנת של גלגלים, ואח''כ ריתכתי . אני בטוח שעל מחרטה זה יהיה כאילו יצא מהמיפעל.
http://img143.echo.cx/img143/3682/picture87mm.jpg
זה ג'נט שהפכתי את הליבה, הרווחתי פה 5ס''מ.
כמובן שאם הג'נט עשוי חתיכה אחת, אז זה בלתי אפשרי.

אלון_ק
19-05-05, 19:05
מה שאני רוצה לעשות זה למקם את הליבה מחדש. הפיכתה במקום תתן לי יותר מדי אופסט, בהרבה - לא יהיה לי BS בכלל. מעגל החלוקה יבלוט כאינץ מחוץ לשפת הג'אנט, מה שישאיר אותי עם כ7.5 אינץ' כלפי הכביש... יותר מדי בהרבה, אלא אם אני עובר ל35X14.5 (כן, בטח).

yoavshefer
19-05-05, 19:15
אלון אם החישוק שלך ישר בחלקו הפנימי,אין לך שום בעיה למקם את הליבה היכן שתרצה.ללא צורך להפוך את הליבה,וגם תחסוך חור חדש לוונטיל. הסיבה שאני הפכתי את הליבה היתה שבחישוק יש רק נקודה אחת שהליבה יכולה לשבת.

אלון_ק
19-05-05, 21:20
אחת הבעיות שלי היא שאני צריך ליבה של 15'', כי הג'אנט ממש לא ישר בפנים.

מה שעצוב זה שנתתי לחבר את ה15 הישנים כמעט חינם...

ryanai
23-05-05, 13:45
אלון משתמש בגאנטים 16 אינץ' של גראנד ויטארה

מה שאני רוצה לעשות זה למקם את הליבה מחדש

אחת הבעיות שלי היא שאני צריך ליבה של 15'', כי הג'אנט ממש לא ישר בפנים

איך בדיוק ליבה של 15" תתאים לג'אנט של 16" ?
הג'אנט כלכך לא ישר שיש הבדל של אינטש בקוטר הפנימי ?

אלון_ק
23-05-05, 19:33
הג'אנט כלכך לא ישר שיש הבדל של אינטש בקוטר הפנימי ?
כן.

אלון_ק
25-05-05, 14:27
להלן השרטוט של הספייסר. העובי של זה הוא 30 מ"מ, שזה כ 1.25''.
להזכירכם שזה מתאים גם לסיקס, ויטארה ולכל רכב עם מעגל חלוקה של 5X5.5, בתנאי שאין מה שיפריע באמצע (החור ללוקר מוכן לסמוראי, סיקס ולויטארה).

http://www.jeepolog.com/ext_images/WheelSpaser1.jpg

השרטוט באדיבות דורון.

lizard
25-05-05, 14:43
אתה מעוניין שאני אפנה לחרט שלי ואשאל כמה יעלה לבנות 4 כאלה?

הצפרדע
30-05-05, 00:18
מענין לענין באותו הענין - לאור החלטת הפירוק של ראשן הניסוי, "השתחררו"
לי 4 ספייסרים אלומיניום 50 מ"מ, ממש חדשים.
היש בכם מתענינים/מעונינים??

asafk
31-05-05, 00:01
מענין לענין באותו הענין - לאור החלטת הפירוק של ראשן הניסוי, "השתחררו"
לי 4 ספייסרים אלומיניום 50 מ"מ, ממש חדשים.
היש בכם מתענינים/מעונינים??

לסמוראי, נכון?
(אלון- לתשומת לבך)

אסף.

אלון_ק
31-05-05, 10:52
כבר דיברתי איתו בטלפון על זה אתמול, אסף. אני לוקח אותם. תודה בכ"ז...

ori r
13-06-08, 00:04
מעלה את הדיון מימים ימימה...

כמה צפוי לעלות ייצור רביעייה בהתבסס על השרטוט של דורון?
האם יש לספק לבעל המקצוע אינפורמציה נוספת פרט לשרטוט המדובר? (נמצא בעמוד הקודם של השרשור)

תודה,
אורי

GodsFather
13-06-08, 11:38
תראה אם לא שווה לך להביא מחו"ל משהו מוכן ומוכח כיעיל -

http://rocky-road.com/zukspace.html

105 דולר לזוג...

כמו כן , בדוק גם בפורומים של סיקסים

עודד זנטון
23-06-08, 19:25
אלון, אמנם קצת גרוזיני, אבל לחרוט משושה באלומניום, אתה יכול ידנית עם דרמל ויד יציבה.

-->