PDA

צפייה בגרסה מלאה : פאג'רו דיזל 2005 קצר התייעצות

moshik10
28-02-10, 11:35
שלום חברים, יש לי שתי שאלות , האחת , קניתי פאג'רו ומיד ביצעתי טיפול 90 אלף שכלל הרחבות , ברקסים קדימה אחורה כולל חריטה, כל השמנים כולל גיר דיפרנציאל ובקקס , גם פילטר שמן גיר (צריך להוריד גיר??) כמו כן הוחלפו מנורות ברקס, רצועות מזגן אלטרנטור וראשית, פילטרים דלק אויר, מסנן ריחות למזגן(מה זה?) רציתי לדעת כמה אמור לעלות טיפול כזה?
שאלה שניה, כמה ימים לאחר הטיפול הרכב מעשן עשן שחור במיוחד בתחילת נסיעה או בלחיצות חזקות , מה יכולה להיות הבעיה? מיד לאחר הטיפול הרגשתי שיפור אדיר בסחיבה , בפתיחה בעיקר וכעת כמה ימים לאחר מכן העשן התגבר והסחיבה פחתה מעט... תודה לעוזרים... (ג'יפאי חדש...)

גיא
28-02-10, 11:52
אני הייתי חוזר למוסך שעשה את הטיפול ...

אם שלמת מגיע לך אחריות.

בכל מקרה, יש קשר חזק ישיר וברור בין יכולת המנוע לנשום ( פילטר אויר / טורבו / כמה חיישנים / ועוד ) והסחיבה והעישון.

יש מצב שמשהו מכל אלו לא יושב טוב או לא פועל או לא מתאים וכו' ..

אתה ג'יפאי חדש, אתה לא מכיר את הרכב, אתה מיד אחרי טיפול במוסך ...

לך אליו.

דרוש את המגיע לך ( גם אם זה רק תשובה ואם מישהו יסביר לך שקנית מכונית בלי מנוע .. ( לא שזה מה שאני חושב שזה .. רק דוגמה ) )

moshik10
01-03-10, 17:57
הי גיא,זה מה שעשיתי , ניקו לי את ה EGR ... הבעיה הסתדרה, אגב לגבי מחיר טיפול של מה שמניתי למעלה יש כיוון? תודה!

shmulikbg
02-03-10, 11:44
הי גיא,זה מה שעשיתי , ניקו לי את ה EGR ... הבעיה הסתדרה, אגב לגבי מחיר טיפול של מה שמניתי למעלה יש כיוון? תודה!
להערכתי...בין 1300 ל-1500 ש"ח + מע"מ.
בעצם יש גם רצועות ושמן גיר...שם צריך לפתוח אגן שמן גיר למסנן.
תוסיף בערך 500 ש"ח.

EREZ.B
13-03-10, 21:03
להערכתי...בין 1300 ל-1500 ש"ח + מע"מ.
בעצם יש גם רצועות ושמן גיר...שם צריך לפתוח אגן שמן גיר למסנן.
תוסיף בערך 500 ש"ח.
ערב טוב.
איפה אתה מטפל שנדמה לך כל הטיפול בכזה מחיר?רק ברקסים מאחור כולל חריטה בסביבות 1000ש"ח.פחות רק בשטחים או בבית.טיפול כזה יכול להגיע בסביבות 3000ש"ח לפחות.
אבל בשביל הסקרנות כמה הבחור שילם את זה הוא לא פרסם אז בבקשה אנחנו מחכים,כמה עלה הטיפול.לילה טוב ארז.

גיא
13-03-10, 21:06
בלמים אחוריים ב 1000 שח ?

חביבי .. פותחים לך את התחת בלי וזלין :)

-->