PDA

צפייה בגרסה מלאה : סמוראי 90,סוג שמן בקקס, רעש של מכונית על שלט, והיכן ניתן לקנות בולמים ומיסבים?

AnoxiA
07-03-10, 17:54
אהלן חברים,
אחרי הרבה חיפושים, נפל המטבע והתאהבתי בסמוראי 90 לבקן ויפייפה,
כמה בעיות ושאלות ראשוניות יש לי לבעלי הרכב,
דבר ראשון, איזה סוג שמן בקקס זה? 90\80?
אממ, הדבר העיקרי הוא: בעת נסיעה במיוחד בהילוכים גבוהים האוטו משמיע קול של מכונית על שלט, או שברולט 1400 שנוסעת רברס [= בהתחלה היינו בטוחים שהרעש מגיע מהמיסב של אחת הרצועות, אחר-כך דוד שלי אמר שכנראה זאת בעיה בבקקס, לקחו את האוטו למוסך, והבחור פתח את הסרן אחורי ואמר שהשמן גמור, ויש להחליף שמן דחוף, יכול להיות שזאת הבעיה?
הוא עוד אמר שיש לנו בולם קדמי גמור וצריך להחליף בולם וסט מיסבים,ואולי גם נאבה.

השאלה שלי היא כזאת - מאיפה אני קונה את החלקים האלו? ובזול.. הבנתי שאת הנאבה במידה ונצטרך אפשר לקנות אפילו יד שנייה, אז זה אני יכול עוד לשאול בפורום, אבל איפה קונים סט בולמים ומיסבים?

ומה הרעש של המכונית שמגיע מהבקקס עוד יכול להיות?

אני לא ממש מבין גדול ומצטער אם השאלות האלו הם שאלות "טפשיות" :rolleyes:

יהב.

מורי
07-03-10, 18:00
השמן הוא 80/90.

רעש מהסוג שאתה מתאר אופייני לטרנספר.(אם כי קשה מאוד לאפיין רעשים באינטרנט)
לגבי חלקים אתה יכול לדבר איתי.

AnoxiA
07-03-10, 21:45
ניסיתי להתקשר כבר ללא תשובה ב6 וחצי ככה, אנסה גם מחר.
בכל אופן, אתה מתעסק בחלפים...יש אפשרות לקנות ממך גם חלקים חדשים (לא משומשים)?
ואם לא אכפת לך שאני שואל (לא לקפוץ עלי), מזה טרנספר? זה נוגד את מה שהמוסכניק אמר לא? ואיך אפשר לבדוק שהבעיה אכן נובעת משם?

איש
07-03-10, 23:48
בעקרון טרנספר זאת תיבת העברה שבאמצעותה*אתה משלב ל4X4 ממליץ לך להריץ חיפוש .
יכול להיות שמדובר גם בסרן האחרי וגם בטרנספר , כמו שמורי אמר מאוד נפוץ שריקות בטרנספר, במידה ויש שריקה גם בסרן האחורי יש לבדוק חופשים בגלגלים לוודא שלא מדובר במייסבי גלגל גמורים , למרות שאני לא מאמין שזה מגיע מהסרן כיוון שהרעש מהסרן יותר עמום .
לגבי הנבות , תן למוסכניק שלך לטפל לך בבלמים , כי שם זה לא המקום ללמוד על בשרך או על בשר אחרים .

בהצלחה ותמשיך לעדכן גלעד .

-->