PDA

צפייה בגרסה מלאה : מדרגות צד במחיר שפוי - יש חיה כזו?

matokik
24-03-10, 05:16
עקב מחסור בתקציב נזיל, ובעקבות המלצות שונות ורבות שקיבלתי, עזרתכם נדרשת בעניין הבא:
שאלה ראשונה ולפני הכל: בהרכבת מדרגות צד, בין אם במאה אלף שקל עשויות מזהב, או עשויות מקרטון שעולה שקל, זה מנמיך את הרכב? כן או לא? (הבטתי בשרשורים הרבים ובכ"ז אבקש תשובה של כן או לא) משפיע לרעה על העבודה שאמור לתת הסוזוקי ג'ימני?
יותר חשוב מהכל, אם יש לג'ימני החמוד שלי אחריות, הרכבת מדרגות צד, מבטלת את האחריות לאלתר? או שאולי גם בעניין זה יש חוקים?
בהתחלה חשבתי לשים מדרגות צד, כי זה יפה ונותן לרכב צורה מעניינת, פתאום מתברר לי, שיש למדרגות הצד עוד המון מה להציע מלבד היופי ואני דיי השתכנעתי אבל בתנאי חריף במיוחד:
אם מדרגות הצד יקרעו לי את הכיס, אני מוותר ופשוט אלמד להיות נהג הרבה יותר זהיר (בשטח כמובן) ממה שאני היום.
מחיר של מדרגות צד, מוכנות להרכבה+הרכבה+מע"מ+ כל מיני כאלה ואחרים שמוסיפים בעלי עסקים (בין אם מסגר, או מדרגות צד של אספיר או כל חברה אחרת), עניין של כמה מאות? של כמה אלפים?
אשמח אם תגעו בכל הנושאים שהעליתי.

זרקו
24-03-10, 07:01
עקב מחסור בתקציב נזיל, ובעקבות המלצות שונות ורבות שקיבלתי, עזרתכם נדרשת בעניין הבא:
שאלה ראשונה ולפני הכל: בהרכבת מדרגות צד, בין אם במאה אלף שקל עשויות מזהב, או עשויות מקרטון שעולה שקל, זה מנמיך את הרכב? כן או לא? (הבטתי בשרשורים הרבים ובכ"ז אבקש תשובה של כן או לא) משפיע לרעה על העבודה שאמור לתת הסוזוקי ג'ימני?
יותר חשוב מהכל, אם יש לג'ימני החמוד שלי אחריות, הרכבת מדרגות צד, מבטלת את האחריות לאלתר? או שאולי גם בעניין זה יש חוקים?
בהתחלה חשבתי לשים מדרגות צד, כי זה יפה ונותן לרכב צורה מעניינת, פתאום מתברר לי, שיש למדרגות הצד עוד המון מה להציע מלבד היופי ואני דיי השתכנעתי אבל בתנאי חריף במיוחד:
אם מדרגות הצד יקרעו לי את הכיס, אני מוותר ופשוט אלמד להיות נהג הרבה יותר זהיר (בשטח כמובן) ממה שאני היום.
מחיר של מדרגות צד, מוכנות להרכבה+הרכבה+מע"מ+ כל מיני כאלה ואחרים שמוסיפים בעלי עסקים (בין אם מסגר, או מדרגות צד של אספיר או כל חברה אחרת), עניין של כמה מאות? של כמה אלפים?
אשמח אם תגעו בכל הנושאים שהעליתי.
________________________________________ _________
בוקר טוב
1. כן. מנמיך את הרכב.
2.כמה מנמיך? תלוי באיך הרכיבו לך אותן - יכול להיות גם מעבר ל 6 ס"מ.
3.אחראיות- לא יודע אבל כיוון שיש הרבה יבואנים שמציעים את המיגון הזה , אז נראה לי שלא.
4.מחיר? בין 1300-1500 ש"ח למיטב ידיעתי - חפש יד שנייה.
קאפיש?!
או שפיספסתי משו?
נועם

רון נחמן
24-03-10, 08:11
________________________________________ _________
בוקר טוב
1. כן. מנמיך את הרכב.
2.כמה מנמיך? תלוי באיך הרכיבו לך אותן - יכול להיות גם מעבר ל 6 ס"מ.
3.אחראיות- לא יודע אבל כיוון שיש הרבה יבואנים שמציעים את המיגון הזה , אז נראה לי שלא.
4.מחיר? בין 1300-1500 ש"ח למיטב ידיעתי - חפש יד שנייה.
קאפיש?!
או שפיספסתי משו?
נועם

לגבי ההנמכה - לא מדויק. בכל המדרגות שאני ראיתי, הדופן אמנם מונמכת אבל המדרגות עדיין יותר גבוהות מהשלדה, כך שלמעשה הן לא מגבילות את הרכב.
אם תבנה אותן לבד (יש על זה שרשורי הסבר כאן) תוכל לבצע ב200-300 ש"ח.

אני מאוד ממליץ על מדרגות צד - יוכל לחסוך לך הרבה צרות, בעיקר בפחחות (ובמכירת הרכב)

matokik
24-03-10, 13:13
העניין הוא רון (אתה רשאי לקרוא לי מפונק זה בסדר) שאני רוצנ מדרגות צד בצןרה מאוד מסויימת, שראיתי על מספר רכבים בארץ (משום מה במפגש לא ראיתי מדרגות כאלה) ונדלקתי ע צורה מסויימת של מדרגות צד.
כדי לא לצאת דביל בעיניכם ומכיוון שאינני יודע אם אני הוגה נכון את המושג, אסביר כוונתי:
מדובר בצינורות עגולים ומאורכים (פעם מישהו קרא לזה פגוש צינורות צד).
ממש כמו הפגוש צינורות שמורכב משתי צינורות מעוגלים שמחוברים בעוד שתי מקומות האחד לשני.
כזה וכזה בלבד אני רוצה.
בסכומים שציינת (מעניין מאיפה אתה שיש אצלכם מחירים כאלה) אני מזמין שני סטים, אחד להרכבה על האוטו והשני סתם, שיהיה ספייר.
ובכלל מי מתעסק עם דברים כאלה? מסגרייה? רתך?
בקרוב אני חוגג 15,000 קילומטר לאוטו ועושה לו יומולדת במוסך בצורת טיפול, כדאי או לא כדאי להתייעץ עם מנהל המוסך? אולי הוא "משוחד" ויגיד לי בעצם מה שאני רוצה לשמוע?
תודה רבה רבה על העזרה, יום נפלא לכולנו

azora
24-03-10, 19:58
העניין הוא רון .... ממש כמו הפגוש צינורות שמורכב משתי צינורות מעוגלים שמחוברים בעוד שתי מקומות האחד לשני.
כזה וכזה בלבד אני רוצה.
בסכומים שציינת (מעניין מאיפה אתה שיש אצלכם מחירים כאלה) אני מזמין שני סטים, אחד להרכבה על האוטו והשני סתם, שיהיה ספייר.

קח את חולצת המפגש: רסטה, גתוס, מורי; שלושתם בונים מדרגות צד לג'ימני. לא יודע אם את הדגם הספציפי שלך, אבל שווה לשאול.

tonish
24-03-10, 21:47
מנמיך מעט את הרכב. אבל שווה את זה. כי הן אוכלות את רוב המכות, למרות שבסופו של דבר, אחרי הכל הדבר הכי נמוך ברכב הוא מוטות הרדיוס. אני הרכבתי בגתוס, מאוד מרוצה, ונשמע גם כמו מה שתארת מבחינת הצורה. והן גם נקודות להרמה עם הייליפט, לפחות ככה אמרו לי בגתוס, לי עוד לא יצא להרים את האוטו מהן.
מוזמן לראות, אני בקרית אונו.

רון נחמן
24-03-10, 22:18
העניין הוא רון (אתה רשאי לקרוא לי מפונק זה בסדר) שאני רוצנ מדרגות צד בצןרה מאוד מסויימת, שראיתי על מספר רכבים בארץ (משום מה במפגש לא ראיתי מדרגות כאלה) ונדלקתי ע צורה מסויימת של מדרגות צד.
כדי לא לצאת דביל בעיניכם ומכיוון שאינני יודע אם אני הוגה נכון את המושג, אסביר כוונתי:
מדובר בצינורות עגולים ומאורכים (פעם מישהו קרא לזה פגוש צינורות צד).
ממש כמו הפגוש צינורות שמורכב משתי צינורות מעוגלים שמחוברים בעוד שתי מקומות האחד לשני.
כזה וכזה בלבד אני רוצה.
בקרוב אני חוגג 15,000 קילומטר לאוטו ועושה לו יומולדת במוסך בצורת טיפול, כדאי או לא כדאי להתייעץ עם מנהל המוסך? אולי הוא "משוחד" ויגיד לי בעצם מה שאני רוצה לשמוע?
תודה רבה רבה על העזרה, יום נפלא לכולנו

לא עניין של פינוק, עניין של טעם!
הסכומים שאני ציינתי מתייחסים לבנייה עצמית - כלומר אתה לוקח את הצינורות, מכופף חותך ומרכיב. מה לעשות, אני סטודנט ואני מוכיח שוב ושוב שזה שיש מעט מאוד זמן לא אומר שהוא שווה הרבה :sad:

matokik
25-03-10, 02:37
אז יש מומלצים באיזור באר שבע וסביבתה? (נניח עד קריית גת/אשקלון וכ'ו) למדרגות צד?
אילו ידעתי לצייר קו ישר (אפילו עם סרגל זה לא מצליח לי) הייתי מצייר לעצמי מדרגות צד שכאלה ומבקש ממסגר שייבנה אותם עבורי, מאחר שאני לא כזה, אשמח לתמונות ורעיונות לעיצוב שכזה.
אגב בעניין המיקום, גם ראשון לציון תופס.
מחר נדבר עם מיסטר גפני מצמיגי החוף בראשון לציון, שתמיד עוזר ומסדר כל מה שצריך, במחירים מצחיקים לחלוטין.
להמלצות ועזרה בהמשך, אודה לכולכם מראש.

GodsFather
25-03-10, 04:16
אם כבר אתה בראשון, אז קפוץ גם למורי, אתה לא תתאכזב.

אתה רוצה מדרגות צד די פשוטות וסטנדרטיות, לדברייך מדרגות צד מצינור ולא מפרופיל.

היתרונות הטכניים כבר צויינו לא פעם ועניין ההנמכה נתון לויכוח. לגבי המחיר 1500 ש"ח זה הגבול העליון ולמוצר מאד נוצץ.

matokik
25-03-10, 12:08
מורי? מראשון לציון? למה חשבתי שהוא בכלל תל אביבי?
מסתבר שאפשר תמיד לחדש ולהתעדכן, גם אחרי המון זמן ושהייה פה.

GodsFather
25-03-10, 12:21
מסתבר שעדיף להרים לו פשוט טלפון...

0575335353

matokik
25-03-10, 16:02
מסתבר שעדיף להרים לו פשוט טלפון...

0575335353
יש לי את הטלפון שלו, שמור אצלי בסלולארי.
עכשיו כשאני יודע מאיפה הוא (מה לעשות? לא מקושר כמוכם) זה הרבה יותר פשוט
אז מה אתם אומרים? יש מישהו בדרום שעשה ויודע להמליץ על מחיר שפויים?
אולי לגבי מה שחיפשתי ספציפית?
לפני שנתחיל להצפין, אני מחפש באיזור באר שבע, קריית גת, בית קמה והסביבה הקרובה.

GodsFather
25-03-10, 16:09
דבר עם עידן IDANW , הבעלים של אתר "איש-שטח". הוא באר שבעי. אולי הוא יוכל לעזור לך

0524626239

itay
25-03-10, 18:12
דבר עם עודד זנטון (כך הוא גם נקרא באתר) , הוא בונה פגושים, מיגונים ומדרגות כתחביב וברמה טובה מאוד. הוא יושב במושב ליד קרית גת, אם אני לא טועה, אבן שמואל - לא בטוח.

איתי.

led
29-03-10, 12:18
תראה, כל אחד דורש כאוות נפשו,
אם תרצה,
הכנתי בזמנו לונדורה 4X4 מדרגות צד מצינורות 3", כולל ריתוך ע"י רתך ימי לתופסנים,
וחבל לך על הזמן,
אם אתה מעוניין אתה תמיד יכול לקצר ולהאריך,
ותהיה בטוח אם זה הרים 4 טון של ה GMC בשביל ההייליפט... זה ירים כל דבר:)
צור איתי קשר
050-5372988
יוסי

im_ri
30-03-10, 22:42
מנמיך מעט את הרכב. אבל שווה את זה. כי הן אוכלות את רוב המכות, למרות שבסופו של דבר, אחרי הכל הדבר הכי נמוך ברכב הוא מוטות הרדיוס. אני הרכבתי בגתוס, מאוד מרוצה, ונשמע גם כמו מה שתארת מבחינת הצורה. והן גם נקודות להרמה עם הייליפט, לפחות ככה אמרו לי בגתוס, לי עוד לא יצא להרים את האוטו מהן.
מוזמן לראות, אני בקרית אונו.

אני יכול להעיד :) אפילו יש לי תמונות...

-->