PDA

צפייה בגרסה מלאה : סגירה לארגז של ההילקס

נמרוד
22-08-04, 21:03
הנושא הזה לא נידון פה בעבר, ואני לא יודע הרבה מעבר לקצת טיפים מיוני ( ועם כל הכבוד לאברך המלומד, אני רוצה חוות דעת נוספות).

את ההיילקס קניתי עם סגירת חברת חשמל - גבוהה, מפיברגלאס, דלת אחורית מעפנית ומתפרקת.
http://www.jeepolog.com/ext_images/toy2.jpg

מה אתם יכולים להגיד לי על סגירות בגובה רגיל, רצוי עם דלת אחורית מקורית (שנפתחת כלפי מטה) - אני חושב - נראה לי יותר נוח, ואפשר לפתוח את החלק העליון (החלון) כדי לשים מטענים חורגים, מה שעם הדלת הנוכחית ממש לא נוח. חשוב לי גם גגון, שיאפשר לי לסחוב דברים ארוכים - כמו ברזלים 6 מטר בלי לחתוך אותם. מה האופציות הקיימות, מה טווח המחירים, בתי עסק מומלצים לנושא - כל עזרה מבעלי טנדרים ותיקים תתקבל בברכה.

קיד
22-08-04, 22:40
סגירת הפיברגלאס של חברת "ניתוב" שיש לך הינה הסגירה הטובה בישראל. לניתוב יש מלאי עצום של דלתות לטנדרי טויוטה. המפעל נמצא באזור תעשייה ברקן (ליד אריאל). בעל הבית רפי (לא כל כך סימפטי). מנהל עבודה שמו חיים, טל' 052897320 בחור זהב עם דימיון.

קיד.

itayhi
22-08-04, 22:54
נמרוד?
טויוטה היילקס? אתה?!?!?!
יש משהו שאנחנו צריכים לדעת?
יומיים טיילתי בצפון והשתנו סדרי עולם?

סליחה על ההודעה הלא קשורה אבל
WTF ?!?!?!!??!?!

איתי

נמרוד
23-08-04, 09:59
סגירת הפיברגלאס של חברת "ניתוב" שיש לך הינה הסגירה הטובה בישראל. לניתוב יש מלאי עצום של דלתות לטנדרי טויוטה. המפעל נמצא באזור תעשייה ברקן (ליד אריאל). בעל הבית רפי (לא כל כך סימפטי). מנהל עבודה שמו חיים, טל' 052897320 בחור זהב עם דימיון.

קיד.

תודה על הטלפון, שמעתי ממישהו שבברקן יש מאגר עצום של דלתות והטלפון הוא שחסר לי.

עכשיו לעניין - מה הופך את הסגירה הזאת להכי טובה? הגובה שלה זה דבר נחמד מצד אחד, אבל מונע ממני להרכיב גגון כמו שצריך - חשוב עבורי. והדלת האחורית, זוועה.

asafk
23-08-04, 10:04
במפעל בברקן- יש לו גם את הדלתות המקוריות שמפרקים כשמרכיבים את הסגירה? - אני צריך דלת של סיירה- יש להם כאלה דברים?

אסף.

חימושניק
23-08-04, 17:57
לא תתקשר לא תדע....

נמרוד
23-08-04, 19:59
נמרוד?
טויוטה היילקס? אתה?!?!?!
יש משהו שאנחנו צריכים לדעת?
יומיים טיילתי בצפון והשתנו סדרי עולם?

סליחה על ההודעה הלא קשורה אבל
WTF ?!?!?!!??!?!

איתי

המשפחה מתרחבת, צריך רכב משפחתי, לא? לא לדאוג, הסיקס במקומו עומד (ואני מקדים את המנחיתים:) עם דגש על ה-"עומד".

חזרה לדיון - יש בכלל סגירות ששומרות על הדלת המקורית, והן לא מסוג "קריבוי"? האם סגירות קריבוי הן בכלל דבר רע? אפשר להעמיס אותן במשקל משמעותי כמו סגירת מתכת?

נמרוד
23-08-04, 20:16
טוב, מצאתי נתון לגבי סגירות פיברגלאס קריבוי - אפשר להעמיס עד 100 ק"ג. פוסל אותן מבחינתי - זה משהו כמו 5 צינורות 6 מטר מפלדה בקוטר 2 אינץ'. פאק, בחתיכות, הכנסתי הרבה יותר מזה לפורד פוקוס.

eliv1
23-08-04, 21:19
נמרוד,

ברשותי שני טנדרים לעבודה...
אחד איסוזו עם קריבוי, ומגנום אחד עם סגירה של הח'ברה מברקן,
הקריבוי אסטתי יותר (ספוילר, חלונות כמו שצריך,ובכלל סימפטי ביותר מבחוץ), אין שום בעיה להעמיס עליו משהו כמו 400 ק"ג.....

השני של הח'ברה מברקן מאוד שימושי בשבילי (הם עיצבו אותו לפי דרישותי), עשוי בצורה מסיבית מאוד עם גגון, והכל בסכום יחסית נמוך של 3000 שקל, לעומת 7000 שקל של קריבוי חדש.

רק מילים טובות על הח'ברה בברקן....

קיד
23-08-04, 22:43
עכשיו לעניין - מה הופך את הסגירה הזאת להכי טובה? הגובה שלה זה דבר נחמד מצד אחד, אבל מונע ממני להרכיב גגון כמו שצריך - חשוב עבורי. והדלת האחורית, זוועה.
כאשר מכינים מפרט בניתוב עבור ח"ח זה המפרט הטוב ביותר. יש לזכור שהמיפרט אומר נשיאת 2 סולמות על הגג בשטח. מיפרטים אלה הינם של סגירות הפיברגלאס טובים מהרבה מאשר ארגזי הפח למינהם, המיוצרים (מכופפים) לפי מידה. את ארגזי הפיבר, הם יוצקים בתבנית. רק לשם סדר גודל, בביקור שם בשנת 2002 הם יצקו 600 (שש מאות) ארגזים עבור ח"ח. פיבר יצוק יחייה, יותר מאשר פח 0.6-0.8 מ"מ.
אסף, למצוא דלת ל"סיירה" זה קשה, משום שרוב ארגזי הסיירה מורכבים עם הדלת המקורית.
בקשר לדלתות טויוטה, ריכבי ח"ח מגיעים ללא הדלת (שיקולי מחיר) אך היות שרכבים אלה נפוצים, אז שווה לבדוק.
נמרוד, יש בניתוב המון סוגי סגירות אשר הינן בגובה אחיד עם הקבינה. בחלקן נעשה שימוש בדלת המקורית.
בברכה,
קיד.

אלון_ק
23-08-04, 23:13
אני לא מבין משהו. למה לא לבנות לבד? ז"א, אני מניח שיש סיבה (לא ראיתי אף אחד עושה לבד), אבל מהי?

לא מדובר על הרבה כסף או הרבה זמן. סה"כ אתה צריך מבנה עם 2-3 קשתות וכמה צינורות אורכיים שיכוסה בפח. זה בטוח יחסוך איזה אלפייה לפחות. תכנונית זה לא בדיוק גדול עליך. גישה לרתכת CO אני בטוח שיש לך (לחבר את הפח לקשת. מקסימום הרבה ניטים - אם זה מחזיק לנדרובר זה יחזיק סגירה). אתה אפילו יכול לעשות מבנה נתיק. דלת מקורית זו לא בעיה למצוא, אני מניח.

בסכומים כמו אלו שצוינו לעיל, נראה לי הגיוני יותר לבנות לבד. מה אני מפספס?

סוזי המשתוללת
24-08-04, 00:26
השאלה למה ?
למה כל הסיפור הזה ?
קח את מה שיש לך ,במידה ויש גגון מה טוב במידה ואין תבנה אחד ותרכיב
תרצה לסחוב צינורות ארוכים תוסיף תמוכה נתיקה על הפגוש הקדמי ובסוף ההובלה הופ למחסן
ואתה נשאר סטנדרט

נמרוד
24-08-04, 00:33
אני לא מבין משהו. למה לא לבנות לבד? ז"א, אני מניח שיש סיבה (לא ראיתי אף אחד עושה לבד), אבל מהי?

לא מדובר על הרבה כסף או הרבה זמן. סה"כ אתה צריך מבנה עם 2-3 קשתות וכמה צינורות אורכיים שיכוסה בפח. זה בטוח יחסוך איזה אלפייה לפחות. תכנונית זה לא בדיוק גדול עליך. גישה לרתכת CO אני בטוח שיש לך (לחבר את הפח לקשת. מקסימום הרבה ניטים - אם זה מחזיק לנדרובר זה יחזיק סגירה). אתה אפילו יכול לעשות מבנה נתיק. דלת מקורית זו לא בעיה למצוא, אני מניח.

בסכומים כמו אלו שצוינו לעיל, נראה לי הגיוני יותר לבנות לבד. מה אני מפספס?

אתה לא מפספס הרבה. תקרא את זה:
http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=4674

חוץ מזה שזה לא פרויקט מעניין מבחינתי. אני הייתי מעדיף את הטנדר פתוח בכלל, הסגירה היא מסיבות פרקטיות.

ד ו ר ו ן
24-08-04, 10:57
נמרוד,
חלק מהמטרה הסופית הנה ארגז סגור או שהוא משרת רק המטרה שיהיה גגון\שטח העמסה ארוך על הרכב?

נמרוד
24-08-04, 11:57
נמרוד,
חלק מהמטרה הסופית הנה ארגז סגור או שהוא משרת רק המטרה שיהיה גגון\שטח העמסה ארוך על הרכב?

ארגז סגור. כל עוד הרכב הזה הוא גם רכב משפחתי יומיומי, ארגז סגור הוא הכרחי. ארגז סגור מגביל אותי בעמסה של דברים ארוכים ולכן אני רוצה ארגז נמוך ועם יכולת לשאת משקל גדול עליו.

ד ו ר ו ן
24-08-04, 13:10
נמרוד,
תבדוק את הארגזים בגובה הגג שיש על הטויוטות הצבאיות,אני לא יודע מי מכין אותם אבל הם נראים חזקים,ואין בעיה לשים להם 2 קשתות פנימיות שיכולות לתמוך משקל גדול מבחוץ.

asafk
24-08-04, 18:53
נמרוד,
תבדוק את הארגזים בגובה הגג שיש על הטויוטות הצבאיות,אני לא יודע מי מכין אותם אבל הם נראים חזקים,ואין בעיה לשים להם 2 קשתות פנימיות שיכולות לתמוך משקל גדול מבחוץ.

"המייעל"

אסף.

תומר א.
25-08-04, 00:24
דבר ראשון יש את ארגזי הצומת בנווה ירק, יש להם ארגזים משומשים והם אוהבים טויוטה,
(אמרתי להם חמש מאות פעם "זה טאטא לא טויוטה ועדיין קיבלתי טויוטה).
אופציה אחרת היא סגירה בגובה הארגז ואז אין לך בעיה להתקין מערך לנשיאת צינורות.
כך בחשבון שהמתקן לא פשוט, החלק שנשלף מעל גג הרכב מצריך בסיס חזק ועוד לא
ראיתי אחד כזה מותקן על ארגז סגור.
אם כן תחלט על ארגז בגובה הגג תצטרך לחזק את תושבת הגגון.
לא פשוט אבל גם לא כל כך מסובך.
בהצלחה ותתחדש.
תומר

MAZDA 4X4
30-08-04, 00:35
שלום לכולם , אני חדש כאן באתר ובעל מאזדה B-2500 4X4 , כאשר חיפשתי משהו לתא המטען שעליו אוכל להוביל דברים ( גם צינורות ברזל 6 מטר ועוד הרבה... ) , קניתי פרופילים 40X40 עובי 3.15 ומהם בניתי "כלוב" שגבוהה בצקת מהקבינה וממנו יש לי גם אופציה להכניס עוד מתקן בצורת האות ח' כדי להוביל דברים ארוכים.

עם אתה רוצה סגור לגמרים אתה יכול לעשות כמוני ואז לרתך בין השלד של הכלוב פלטות אלומיניום או ברזל לפי בחירתך , בקשר לאסטתיות תאמין לי שעם קצת רצון ומחשבה אפשר לעשות את זה בצורה ממש יפה , רק צריך כוח רצון.

בקשר לחוזק יצא לי להוביל כבר מטענים מעל 500 קילו על ה'כלוב' והוא מצידו לא מראה על סימן 'עייפות' , מובן שיש סריטות ( אני מוביל ברזל בדרך כלל ) אבל חוץ מסריטות של הצבע - כלום ( אפילו אל תחשבו על כיפוף ולא של מילימטר! , בגלל זה לקחתי עובי 3.15 )

אגב , אתה גם יכול לשלב חלונות , דלת אחורית כפי רצונך וכל דבר שרק יעלה לך בראש , אבל שוב - צריך קצת רצון וידע ( אני מניך שיש לך ידע , עם לא אני ישמח לעזור )

שיהיה לך יום טוב
MAZDA 4X4

נמרוד
07-09-04, 19:06
הייתי בניתוב היום (אביגדור מצטער, גם ככה כמעט איחרתי לפגישה... קפה בפעם אחרת). אכן נחמדים, מקצועיים מאד, חיים נתן לי סקירה של שלל האפשרויות. עכשיו יש לי התלבטויות של מה באמת חשוב. אני למדתי כבר שעדיף להוציא עוד אלף שקל עכשיו במקום לקלל אח"כ. אשמח להתיחסות מבעלי נסיון לחשיבות של הנקודות הבאות:

1. דלת אחורית - דלת הרמה, שנפתחת כלפי מעלה והדלת המקורית נפתחת כלפי מטה. יקר יותר מדלת פח פשוטה שנפתחת הצידה. שווה את הכסף?

2. חלונות צד - אפשר בלי בכלל, אפשר דלתות "שחף" שנותנות גישה לציוד שמאחור בלי להפוך הכל - יקר משמעותית. אני בכיוון של חלונות זכוכית, ואולי חלונות הזזה שאפשר לפתוח - מתוך מחשבה שאז הארגז הוא סביבה נוחה ומאווררת לכלבים (כן ארז, בקרוב). מה דעת המומחים על הנושא הזה של כלב בארגז?

3. גגון - הם מציעים גגון נחמד כזה שמתארך קדימה, בדיוק כמו טרומבון, בשביל לסחוב דברים ארוכים. המחיר של הגגון סביר למדי, עד כדי כך שלא שווה לי לטרוח ולעשות לבד. יש דעות בעניין הזה?

שחר-סופה
07-09-04, 20:10
נמרוד , גם אני גר קרוב , פעם הבאה כדאי שתפנה זמן לקפה ....

לגבי 1) לטעמי, רק דלת שנפתחת כלפי מטה ודלת ההרמה כלפי מעלה מהסיבה הפשוטה , אתה מחפש פרקטיות -זה פרקטי ! תוכל להעמיס ציוד ארוך יותר עם דלת
אחורית פתוחה שתתן תמיכה , על שולחן לקפה ושאר ציוד בטיולים שניתן להניח
על הדלת הנ"ל אני כבר לא מדבר- זה ברור.נראה לי גם שדלת עם פתיחה הצידה
תקרקש יותר.

לגבי 2) אישית הייתי נוטה לחלון זכוכית (הזזה) בדומה לחלונות הקטנים של
האוטובוסים במיוחד כאשר הינך מעוניין באוורור התא ולכלבים זה יהייה יותר
פרקטי ואנושי.

לגבי 3)אם הסכום אכן סביר לא היתי חושב פעמיים.

שחר.

קיד
07-09-04, 21:32
תומך בעמדתו של שחר.
כמו כן, מניסיוני, ההמלצה של חיים, היא בדרך כלל האופצינ הנכונה.
בהצלחה,
קיד.

ד ו ר ו ן
07-09-04, 23:18
גם כמו קודמי, לשמור את הדלת המקורית שנפתחת מטה ואחת של הסגירה שנפתחת מעלה.
רק מה,תראה שהנעילה הנה כזו שלא מאפשרת לפתוח את הדלת התחתונה וככה לפתוח את כל הארגז מאחור.

נמרוד
25-10-04, 15:19
אוקי, הגיע הזמן לתמונות האחרי:

http://www.jeepolog.com/ext_images/toy6.jpg

http://www.jeepolog.com/ext_images/toy7.jpg

http://www.jeepolog.com/ext_images/toy8.jpg

הארגז הוזמן והורכב לפני שלושה שבועות על ידי ניתוב, בברקן, בעצת קיד. חיים מנהל העבודה אכן איש מקצוע, נעים מאד, דייקן, בקיצור - קיד, תודה על ההמלצה ואני בהחלט מצטרף אליה. כמו שאתם רואים מימשתי פחות או יותר את כל הנקודות שעלו בדיון. העלות - ארגז + דלת הרמה + חלון הזזה אחד ועוד דיגומים קטנים כמו שקע מצית ומנעול צילינדר נוסף - 4200 ש"ח. גגון הצינורות שמתארך קדימה - עוד 850 שקל. המחירים האלו הם פחות או יותר הסנטנדרט של השוק, ואיכות העבודה גבוהה.

חגי
25-10-04, 19:19
נראה ממש יפה !! איך לא ,עלה 5000 שח :lol:

עכשיו תגביה את הפגוש האחורי.

תתחדש ותהנה.

קיד
25-10-04, 20:54
תתחדש :D
כמה שאני אוהב להגיד "אמרתי לכם" :wink:
קיד.

שחר-סופה
25-10-04, 22:34
נמרוד , תתחדש ותהנה .
אהבתי את המתקון לברז בצד. זה פרקטי ביותר ואתה תהנה ממנו מאד
אבל איפוא המיכל ?
דבר אחרון ...לאיש דיגומים ושיפצורים כמוך לא מתאים הב א ל ג ן בארגז
תבנה משהו :twisted: .

שחר.

נ.ב : החזרתי לך הודעה פרטית .

האיש הזקן
25-10-04, 23:30
אני מתלבט באותה סוגיה ממש. :shock: מה סדרי הגודל שהם מדברים עליו?
בנווה ירק קיבלתי הצעה לסגור עם דלת אחורית מקורית + דלת שקופה מתרוממת עליונה (קלאפה) ללא חלונות 3000 ש"ח לא כולל. עוד 300 עבור חלונות לא נפתחים בצד. במחירים האלו כבר לא שאלתי על דלתות שחף צידיות. נראה לי מופרך לחלוטין. כולה פח מכופף.
מה עם משומש? היכן יש? למישהו יש הצעות טובות יותר?
אסף כמה עולות הסגירות של צה"ל? לא לצה"ל.... הם קונים סדרות, אבל סגירות כאלו של הטויוטת 4X2 של המ"פים, אתה יודע מה מחירן לקהל הרחב?
ואולי משהו אחר: :?: מישהו ראה משומש בקלאנסווה? בטירה טייבה וכו'?
ואולי נלך לכיוון אחר:
האם למישהו יש רעיון כיצד לסגור את תא המטען בצורה שטוחה לחלוטין, כלומר בגובה שולי התא? מכסה אחד גדול - tonneau, אולי שני מכסים? אולי חלק קדמי, נגיד שליש קדמי, שנפתח כמו ארגז אמריקאי עם שני מכסים לרוחב וחלק אחורי שני שלישים אחוריים עם מכסה אחד אורכי?
ואם כן אז איך? עם קונסטרוקציה מברזל זווית? מפרופילים? פח מרוג?
בקיצור כל רעיון, כולל כיצד נועלים - שהרי כל הרעיון הוא לאפסן שם ציוד רב.

ד ו ר ו ן
26-10-04, 00:56
האם למישהו יש רעיון כיצד לסגור את תא המטען בצורה שטוחה לחלוטין, כלומר בגובה שולי התא? מכסה אחד גדול - tonneau,.
דבר עם חגי,יש לו כזו סגירה בארגז.

נמרוד
26-10-04, 09:53
אהבתי את המתקון לברז בצד. זה פרקטי ביותר ואתה תהנה ממנו מאד
אבל איפוא המיכל ?

המיכל צמוד לברז, תסתכל שוב על התמונה. זה מיכל נירוסטה של כמעט 30 ליטר, סוכריה מתנת חברת החשמל.

רוני, המחירים שהציעו לך זה בערך המחירים של השוק. אני ביררתי, והלכתי על ניתוב שהם בצד העליון של המחירים (והאיכות) אבל ההפרשים הם באמת של +-5%. סגירת פח בסיסית ביותר עולה 2400-2700, כל חלון 150, חלון הזזה 300-400, דלת מתרוממת בניתוב זה תוספת של 800, וכן הלאה. אני ממליץ לך בחום לקפוץ לברקן ל"ניתוב" ולשבת עם חיים, וגם לעשות סיור במפעל. הוא איש מאד לבבי ויצירתי - יושב אתך על נייר ועפרון ומצייר את כל מה שתרצה. דבר איתו גם על נושא הסגירה השטוחה. אתה בכל מקרה תהנה לדעתי מהביקור.

eliv1
26-10-04, 17:54
ד"א נמרוד,

לא יפה לתת את כל הקרדיט לקיד :twisted:

יש עוד אנשים מסוימים, בלי שמות כמובן, שהמליצו על העבודה המקצועית שלהם. :lol: .

נמרוד
26-10-04, 22:14
ד"א נמרוד,

לא יפה לתת את כל הקרדיט לקיד :twisted:

יש עוד אנשים מסוימים, בלי שמות כמובן, שהמליצו על העבודה המקצועית שלהם. :lol: .

צודק. בכבוד!
:lol:

six 4 life
26-10-04, 22:44
אפשר לשאול למה חלונות בצדדים? ועוד יותרלמה חלונות הזזה?

לאבא שלי יש סגירה דומה של ניתוב בטנדר עם חלונות קבועים בצדדים.
שלוש פריצות לאוטו החלונות האלו גבו,עד שהוא השכיל להתקין סורגים בתוך הארגז, ועוד מדבקות שחור שקוף להצללת תוכן הארגז בפני המתבונן מבחוץ.
שורה תחתונה- חבל שהוא לא לקח סגור בצדדים בלי חלונות.

אם אתה מתכנן להשאיר ציוד מאחורה כשהרכב יעמוד, תשאיר ציוד זול.
(במידה ואין לך חניה פרטית- ואם אני לא טועה יש לך.)

לפרק את החלונות הצדדים כל נרקומן יכול. וחבל שכך.

-ארז 8) -

חגי
27-10-04, 09:13
"..למה צריך חלונות צד ? כדי שהכלים יוכלו להביט החוצה ?...."

תשובה שקבלתי פעם ממי שרצה למכור לי היילקס .
:lol: :lol: :lol: :lol:

נמרוד
28-10-04, 14:54
למה חלונות?
חלונות, וחלון הזזה אחד שאפשר לפתוח, בשביל שתא המטען הזה יוכל לשמש גם להולכי על ארבע. כתבתי את זה בהתחלה.

eran4x4
30-10-04, 09:36
האם למישהו יש רעיון כיצד לסגור את תא המטען בצורה שטוחה לחלוטין, כלומר בגובה שולי התא? מכסה אחד גדול - tonneau, אולי שני מכסים? אולי חלק קדמי, נגיד שליש קדמי, שנפתח כמו ארגז אמריקאי עם שני מכסים לרוחב וחלק אחורי שני שלישים אחוריים עם מכסה אחד אורכי?
ואם כן אז איך? עם קונסטרוקציה מברזל זווית? מפרופילים? פח מרוג?
בקיצור כל רעיון, כולל כיצד נועלים - שהרי כל הרעיון הוא לאפסן שם ציוד רב.

רוני - חפש את ההודעה של חגי על סגירת הארגז בגובה הארגז ונמשיך שם.
הרעיון שאני אכי אוהב בינתיים זה משטח העמסה על הארגז ומגירה\ מגירות נפתחות ונשלפות בגודל של כל הארגז.
http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Forums&group=1&item=482052

האיש הזקן
17-11-04, 18:54
מצטער שאני ממשיך אבל אני רוצה משהו מאד ספציפי, זה מה שיש לי בראש והנה מצאתי: הבעיה היא שזה באנגליה. אני צריך לפיכך מקצוען כדי לבנות את זה כאן ביחד. במחיר האנגלי הם יכולים בעיקר לחלום. מישהו יכול להמליץ?נראה די פשוט לתכנון והרכבה. מסגרת המתכת שבחוץ זה דווקא די נחמד לקשור דברים.
http://www.vangadgets.co.uk/index.html?aluminium-tonneau-covers.htm
מה דעתכם?

ארז
17-11-04, 21:30
לא כלכך פשוט אבל בהחלט אפשרי,צריך מסגרת חזקה ותמיכה גם באמצע הארגז.
המכסה לא יהיה קל אם רוצה להעמיס עליו ציוד.

האיש הזקן
17-11-04, 22:36
רוצה לנסות? נתחיל במידות ושרטוט.

נמרוד
21-11-04, 11:17
מצטער שאני ממשיך אבל אני רוצה משהו מאד ספציפי, זה מה שיש לי בראש והנה מצאתי: הבעיה היא שזה באנגליה. אני צריך לפיכך מקצוען כדי לבנות את זה כאן ביחד. במחיר האנגלי הם יכולים בעיקר לחלום. מישהו יכול להמליץ?נראה די פשוט לתכנון והרכבה. מסגרת המתכת שבחוץ זה דווקא די נחמד לקשור דברים.
http://www.vangadgets.co.uk/index.html?aluminium-tonneau-covers.htm
מה דעתכם?

קודם כל, אין לי כמעט ספק שבוני הארגזים למיניהם, ו"ניתוב" בוודאי, יכולים לבנות לך כזה דבר. זה בטח לא יצא מושלם בפעם הראשונה, אבל, הי, מישהו תמיד ראשון.

בכללי, נראה לי מאד תמוה הסיפור הזה. הם כותבים שזה נושא כולה 110 קילו - ממש לא הרבה. ולא ברור כמה מהמשקל הזה קפיצי האויר מחזיקים. זה מאד מגביל את כמות וצורת המטען שאתה יכול להעמיס. לא מבין מה יתרון של כזה דבר מלבד אולי אסטטיקה. שים לב שהבלון של כלב הגז בכלל נכנס בעמידה מתחת לכיסוי כזה!

-->