PDA

צפייה בגרסה מלאה : מזגן בסמוראי 94-98 - האם סטנדרט?

Hauzer
29-03-10, 17:09
הי,
אני לפני רכישה של הג'יפ הראשון שלי וכבר מזמן נסגרתי על סמוראי (ולא על הפרונטרה...).
אני מעונין לרכוש סמוראי מוזרק (94-98) (הדגם עם ה74 כ"ס) פתוח.

לא הצלחתי להבין מכל השרשורים כאן האם הוא מגיע עם מזגן כסטנדרט? האם מגיע עם מזגן שמורכב עצמאית?

כעקרון ברכב הנוכחי שלי לא הדלקתי מזגן מעל לשנה וחצי כשאני נוסע לבד ואני גם לא ממש מבין את הצורך במזגן ברכב פתוח אבל...עם החברה זה משהו אחר. נשים, לך תבין :-)

תודה וחג שמייח.

ishc
29-03-10, 17:45
מזגן הוא לא סדנטרט אלא תוספת. ישנם כאלו עם מזגן מקורי וישנם כאלו עם התקנה מקומית. לי היה מזגן בהתקנה מקומית בסמוראי הקודם (98 סגור) שהיה מקפיא עד העצם, לעומת זאת הבנתי שהמקורי קצת חלש אז אולי מזגן מקורי זו בכלל לא אופציה מוצלחת.

GodsFather
29-03-10, 18:57
לי יש/היה מזגן מקורי והוא מקפיא את הביצים מעולה. צריך לדאוג שהמפוח תקין ונקי ושהמערכת עובדת כראוי מכל פתחיה, זה הכל. זה עושה אחלה עבודה ובמנועים החזקים יותר, ההשפעה שלו על הסחיבה פחותה עוד יותר.

ISHC, מזגן בהתקנה מקומית, הכוונה לזה שיושב על הרגליים של הנוסע/ת? כי זה גם חסרון לעומת כזה שמתחבר לתעלות המקוריות.

אם אני זוכר נכון, היה חוק שחייב ייבוא רכבים משנה מסוימת עם מזגן, כמדומני שנת 95, אבל אל תתפסו אותי במילה.

ishc
29-03-10, 19:18
לי יש/היה מזגן מקורי והוא מקפיא את הביצים מעולה. צריך לדאוג שהמפוח תקין ונקי ושהמערכת עובדת כראוי מכל פתחיה, זה הכל. זה עושה אחלה עבודה ובמנועים החזקים יותר, ההשפעה שלו על הסחיבה פחותה עוד יותר.

ISHC, מזגן בהתקנה מקומית, הכוונה לזה שיושב על הרגליים של הנוסע/ת? כי זה גם חסרון לעומת כזה שמתחבר לתעלות המקוריות.

לא, מדובר במזגן עם התקנה מקומית שהיה מחובר לתעלות המקריות

אם אני זוכר נכון, היה חוק שחייב ייבוא רכבים משנה מסוימת עם מזגן, כמדומני שנת 95, אבל אל תתפסו אותי במילה.

עובדה ששלי ועוד לא מעט שראיתי שחיפשתי סמוראי סלילים היו ללא מזגן

חג שמח

GodsFather
29-03-10, 19:28
כמו שאמרתי, אל תתפוס אותי בעניין החוק והשנתון.

לגבי ההתקנה מקומית, אחלה, הייתה לך יחידה טובה, זה לא פוסל את "המקור".

omri_t
29-03-10, 22:22
זכור לי במעומעם שהחובה במזגן משנתון 95 היא על רכבים סגורים...

לגבי קניית רכב ללא מזגן- אתה קונה רכב פתוח, כך שאתה מראש לא רגיש במיוחד למזג האוויר...

לי יש סמו סגור 97, למיטב ידיעתי מזגן מקורי- עושה אחלה עבודה.
גם באוגוסט בשיא הצהריים בדרום- קריר ונעים ברכב.

ובאופן כללי, אני אישית לא מתחבר לאוטו פתוח כרכב יומיומי.

בהצלחה!

Hauzer
30-03-10, 01:21
ובאופן כללי, אני אישית לא מתחבר לאוטו פתוח כרכב יומיומי.

חלום שלי בערך מאז שהבנתי מה המשמעות של 4X4 הוא ג'יפ פתוח.
שמעתי על זה דעות לכאן ולכאן...ועדיין החלטתי "להסתכן" ולרכוש בקרוב פתוח.

למה לא מתחבר?

ishc
30-03-10, 13:03
אני הייתי באותו מצב של עומרי כאן למעלה ולכן הרכב הראשון שלי היה סמוראי 98 סגור עם מזגן במצב דנדש. אבל, אחרי שנה עם הרכב הבנתי שזה לא זה ועברתי לסמוראי ארוך פתוח (וירדתי 10 שנים אחורה). עזוב רגע את את הירידה בשנתון ואת האוטו פרוייקט שאני קניתי. לרכב פתוח ישנן חסרונות ברמה הפרקטית אבל ברמת הכיף אין מה להשוות (ואצלי זהו רכב יחיד שלי ושל זוגתי) ישנם כל מיני פתרונות לגבי נעילת חפצים וציוד באוטו, אם הברזנט שלך טוב בחורף אין בעיה (אצלי למשל נוזל בכלל מאיזור קיר האש) ובמו שכבר כתבתי בטיולים אין תחליף לגג מורם.

סולי
30-03-10, 14:57
ואני לאחרונה העפתי את המזגן מהאוטו הפתוח שלי ... (:

-->