PDA

צפייה בגרסה מלאה : מנוע בניסן טראנו

טלטולי
04-04-10, 11:53
שלום וחג שמח לכולם!
אני חדש פה והייתי רוצה את חוות דעתכם בבעיה שיש לי . בירשותי ניסן טראנו 95 בנזין 2400 ללא שום שיפורים בזמן האחרון כשהרכב בניוטרל בילבד הרכב מעשן במוסך כשראו את זה הם אמרו שהרכב אוכל שמן וצריך להחליף מנוע כששאלתי על אוברול אמרו שזה לא כלכלי ולא מישתלם ולגבי מנוע רוצים 12 K .
1.האים מישהו ניתקל בתופעה{אני לא מבין גדול סתם זורק מחזיר שמן חיישן חמצן????????}
2.האים כדאי לעשות אוברול או מנוע?
3.האים המחיר סביר למנוע, אים יש מי שעשה אוברול ויכול לתת פרטים מחיר מיקום ?{אני מאזור מבשרת}
4.שוב חג שמח ותודה לכולם!

dudu
04-04-10, 12:11
חג שמח
לפני שאתה מחליף מנוע - על סמך אילו בדיקות המכונאי החליט שצריך להחליף מנוע?
באיזה מוסך היית?

טלטולי
04-04-10, 12:46
חג שמח
לפני שאתה מחליף מנוע - על סמך אילו בדיקות המכונאי החליט שצריך להחליף מנוע?
באיזה מוסך היית?
במוסך המישור . והבדיקה שבוצעה זה ויזואלי והקשבה למנוע!

dudu
04-04-10, 12:55
לא מכיר את המוסך ולא מבין גדול במכונאות אבל מה הכוונה "ויזואלי"? פתחו משהו חיפשו משהו או שרק בהו במנוע?
לדעתי כדאי לך ליצור קשר עם טושי (0544517924) שיעיף מבט
הוא עזר ועוזר לי עם הטראנו לא מעט
יש גם את המוסך בצובה שהם מורשי ניסאן ומכירים את הטרנו (דבר עם במבינו)
ובמבשרת יש את מוסך הראל - דודו סלמן שטיפלו בלא מעט טראנוים

ואם בכל זאת אתה צריך מנוע דבר שוב עם טושי

טלטולי
04-04-10, 13:03
תודה אבל ברמת העיקרון כמה צריך לעלות אוברול ואים זה כזה סיפור ברכב הזה ולא פתחו כלום חוץ ממיכסה המנוע

אוקטבה
04-04-10, 20:02
שלום וחג שמח לכולם!
אני חדש פה והייתי רוצה את חוות דעתכם בבעיה שיש לי . בירשותי ניסן טראנו 95 בנזין 2400 ללא שום שיפורים בזמן האחרון כשהרכב בניוטרל בילבד הרכב מעשן במוסך כשראו את זה הם אמרו שהרכב אוכל שמן וצריך להחליף מנוע כששאלתי על אוברול אמרו שזה לא כלכלי ולא מישתלם ולגבי מנוע רוצים 12 K .
1.האים מישהו ניתקל בתופעה{אני לא מבין גדול סתם זורק מחזיר שמן חיישן חמצן????????}
2.האים כדאי לעשות אוברול או מנוע?
3.האים המחיר סביר למנוע, אים יש מי שעשה אוברול ויכול לתת פרטים מחיר מיקום ?{אני מאזור מבשרת}
4.שוב חג שמח ותודה לכולם!

לפני שאתה רץ להוציא כסף קצת שאלות:
האם בדקת נזילות שמן?
כמה קילומטר המנוע עשה?
כמה שמן חסר?
יש עוד תופעות חוץ מעשן(ירידה בסחיבה, רעש שונה וכדומה)....
בהצלחה
צחי

טלטולי
05-04-10, 23:47
המנוע עשה 210000 יש נזילה קלה מהמחזיר שמן ובמעקב שאני עושה לא חסר שמן מה שעוד מוזר זה שהמנוע מעשן רק כשהוא חם. מעבר לזה במוסך אמרו שה"קראנק"גם כן דופק קצת מעל 2500 טור.??

-->