PDA

צפייה בגרסה מלאה : צינורות ברקס קצרים

eldad007
19-04-03, 22:07
יש למישהו פיתרון זול לבעיה של הצינורות ברקס מקדימה? הם קצרים מדי למהלך מתלה הקיים. בינתיים פירקתי את התושבת של הניפל מהשילדה ושיחררתי אותה, אך זהו פיתרון זמני. אני רוצה משהו כמו שצריך.... (אבל לא לשכוח - זול!!!)

אלדד

ניר ל
20-04-03, 01:10
אלדד,
לא מצאתי עד היום בעל מקצוע שייצר צינורות ארוכים יותר עם אותן סופיות כמו בצינורות הרגילים. אני די בטוח שיש פתרון, אולי ע"י שימוש בסופית אחרת שמתאימה אף היא.
הצינורות של פרוקומפ (ארוכים עם שזירת פלדה) עולים ביוקר.
הפתרון שאני משתמש בו בינתיים הוא להעביר את צינור המתכת, שעובר דרך השאסי - אל מתחת לשאסי ולקבע אותו ע"י סיבוב התושבת. זה נותן לפחות עוד שלשה ס"מ ולא נראה שיש לזה חיסרון לעומת המיקום המקורי. אל תשאיר את הצינור ללא קיבוע, הוא עלול להישבר.

UNIX
20-04-03, 11:18
לי יש פיתרון אבל ממש לא תאהב אותו ולא חצי מהפורום הזה.

אצלי בסיקס שמו צינור כפול , אם אני לא טועה של פולקסוואגן

וזה פשוט עובד וזה טוב

בהתחלה פחדתי מזה מאוד אבל בדקתי את זה בכל מיני מצבים וזה פשוט טוב

וכן אמרו לי שזה הורדה מהכביש אבל שטויות אם אתה עוטף יפה את החיבור

בין הצינורות אז אף אחד גם לא יודע .

ד"א אם 500 שקל זה זול בשבילך ואתה מעדיף משהו הרבה יותר חוקי אז יש

לך במסגר מישהו שעושה את זה לפי הזמנה אבל ממש לא אהבתי את ההתנהגות שם

בכל זאת מישהו מהפורום כאן המליץ לי עליו וגם בן מיאנוביץ אמר שיש מישהו כזה

שעושה אז שווה לבדוק .

נ.ב

הוא פשוט עושה צינור רגיל מגומי בלי שום פלדה ושום מגן לצינור אז כך גם את זה בחשבון

נמרוד
20-04-03, 12:48
לי יש פיתרון אבל ממש לא תאהב אותו ולא חצי מהפורום הזה.

אצלי בסיקס שמו צינור כפול , אם אני לא טועה של פולקסוואגן

וזה פשוט עובד וזה טוב

מה הכוונה "צינור כפול"?

עמיקם
20-04-03, 17:48
גש לטכנו צינור ברח יצחק שדה ,אנשים שמבינים עניין.
אני החלפתי את כל מערכת הברקס דרכם.אתה יכול להזמין גם צינורות ראשיים לפי מטר.

UNIX
21-04-03, 04:12
טכנו צינ ור ביקש 500 שקל עבור כל צינור ולדעתי זה מוגזם אולי ניסה לעבוד עלי לא יודע

נמרוד אצלי לניפל מחובר צינור שבמקור לדעתי שייך לאיזה פולקסוואגן ולסוף הצינור מתחבר הצינור המקורי של הסיקס ואז יש בעצם צינור כפול וארוך .

זה ממש טוב כי אני רואה שהמתלה נפתח אז הצינור די נמתח ואני לא חושב שאפשר

להסתדר בלי האורך הזה של צינור הבלם.

אם מישהו רוצה לראות הוא מוזמן כי בתמונה זה לא יראה טוב וזה לא יהיה מובן

נמרוד
21-04-03, 09:44
איך הצינורות מחוברים בינהם?

עמיקם
21-04-03, 09:58
אני לא יודע איך הגעת ל500 שח, לי הם אמרו 200 שח לצינור.

UNIX
21-04-03, 11:01
נמרוד הם פשוט מחוברים עם הברגה הם מתחברים אחד לשני בקלות ולא בכוח או משהו

גם אני הייתי מופתע אבל כנראה שמישהו חיפש משהו שיתאים בדיוק לצינור המקורי של הסיקס ולניפל , נשמע לא הגיוני בכלל שיש כזה דבר אבל עובדה .

200 שקל לצינור????? מחיר מעולה , צינור אחד קצר של סיקס קניתי במחיר דומה

אז כדאי לך לחטוף את זה באמת מחיר טוב וגם תלוי האורך

ניר ל
22-04-03, 18:50
טכנו צינור מוכר בתאוריה צינורות בכל אורך,
אבל ברגע שתביא לו דוגמא את הצינור המקורי של הסיקס הוא יגיד לך שאין לו סופיות מתאימות.
ההברגה שמתחברת לצינור הקשיח היא סטנדרטית, אפשר לחבר הארכה עם זכר ונקבה מתאימים, זה יתן קטע לא גמיש בצינור, חשבתי על זה גם כן, אבל אני לא סגור על המשמעויות.

UNIX
22-04-03, 19:57
נכון זה נותן קטע קטן לא גמיש אבל זה לא מפריע אם אתה תופס את הקטע הזה לבולם בעזרת אזיקון ואז בסה"כ זה כאילו שהצינור המקורי של הסיקס מתחיל מאמצע הבולם ואז אתה מקבל צינור ארוך ואין סיכונים מיותרים

ואם לא תחבר את הצינור לבולם עם אזיקון יש סיכוי גבוה מאוד שהצינור ישתפשף

בצמיג ויאכל את הגומי של הצינור בסיבובים , מה שהיה אצלי לפני ששמתי אזיקונים

השועל
29-04-03, 18:08
חבר'ה ,להגיד לכם ת'אמת .. אני (אישית ,כמובן) .. לא הייתי מחבר שום צנור ברקס לבולם וגם לא מתחת לשלדה ,זה שהצנור ברקס נמצא בתוך השלדה אומר משהו .
- קודם כל שהצנור הקשיח (האלומיניום הזה) עובר במקום הכי טבעי שיכול להיות ומתחבר לקיבוע שנמצא על השלדה .(פחות כיפופים וחשיפה למפגעים חיצוניים) .
- דבר שני כל מה שצריך לעשות ,זה בסך הכל להחליף את הצנרת שיוצאת מנק' הקיבוע של הצינור הקשיח ,לכיוון מע' הבלימה - דהיינו מע' הברקס ..הרפידות והמנגנון עצמו .

לא הייתי ממליץ לאף אחד לקמבן את המע' בצנרות מוזרות וחיבורים מיותרים ,זה SAFEY בפני עצמו ואם זה לא משחקים . (שוב מדגיש ,דעתי האישית בלבד) .

תקחו שני צנרות ברקס קרועות שנזרקו ,בד'כ ליד מוסך של JEEP תמצאו כאלה ותשתמשו בחיבורים שלהם להתקנה על הצנרות המאורכות החדשות שיצרתם (או יצרו לכם ,הבנתם את כוונתי..) .
- את הצנרת העודפת הארוכה ,חברו את מרכזה בעזרת קפיץ לשלדה בכדי שבאופן קבוע יתמוך את הצנרת וישמור הרחק מהגלגל ,במהלך פתיחת מתלה הקפיץ ימתח וייתן את המרחק המינימלי שצריך לצנרת מבלי להסתכן בשיפשוף הגלגל .

ובלי חלטורות ברצינות ,מדובר בברקסים . (תדמיינו התדרדרות מטה של מעלה זיק ,מחמל ,נוח ,חווה ,עשוש וחבריהם .. פחד אלוהים ) .

השועל

UNIX
30-04-03, 10:50
תקחו שני צנרות ברקס קרועות שנזרקו ,בד'כ ליד מוסך של JEEP תמצאו כאלה ותשתמשו בחיבורים שלהם להתקנה על הצנרות המאורכות החדשות שיצרתם (או יצרו לכם ,הבנתם את כוונתי..)

שועל מה שאתה מציע כאן הוא מסוכן בטירוף אתה מדבר על לבנות לבד צינור ברקס

וזה ממש אבל ממש לא טוב ומסוכן לדעתי.

ד"א הרעיון עם הקפיץ גדול תודה אני יסדר אצלי משהו כזה בסגנון זה עדיף מאזיקון.

השועל
30-04-03, 13:39
UNIX .. תשמע ,כנראה לא הסברתי את עצמי טוב מספיק ..

רוב בעלי המקצוע שמתעסקים עם הצנרות ברקס אין להם את כל סוגי הניפלים שקיימים וזאת גם הסיבה שהתשובה שלהם "אין לי כאלה.." ולכן הצעתי היא ,קח צנרות ברקס לא תקינות ,דהיינו הלך הגומי מהשפשוף ,נשבר הצנור הקשיח שנכנס לבית הבלימה ,נוזל הצנור משמן וכו' .. הבנת אותי כבר ,נכון .
עכשיו תחתוך את הקצוות של הצנרות ברקס הפסולות בכדי שהניפלים המקוריים ישארו בידך ,את השאר ..זרוק לפח ,אני מדגיש ז-ר-ו-ק לפח .
את מה שנישאר לך ביד תתן לבעל המקצוע עם המידה שאתה רוצה ואז יהיה לך צנור חדש עם ניפלים מקוריים של CJ .

עד פה ,יש .. יפה . עכשיו תקרא את השורות העליונות שלי בהודעה הקודמת ותבין שאני נגד קומבינות וקיצורי דרך בנושא זה . (SAFTEY IS ALLWAYS THE FIRST) .

זה הכל
השועל

-->