PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בבעיה רעש מכה בבקסס

רוני מהצפון
10-04-10, 09:28
יש ברשותי 110 כאשר אני משחרר את המצמד יש רעש של מכה אבל עם אני נותן הרבה גז אין מכה (משחרר את המצמד רק בעיכוב קל ) יש רעיונות מה זה ?

בתודה רוני
0502414767

איציק - 4X6ZH
10-04-10, 09:54
תושבות \ זרועות \ חיבור סרנים \ קפיצים \ .
כל מה שמעביר כח או מחזיק את גוף הרכב לגלגלים .
למיטב זכרוני יש שם איזה מוט אמצעי או 2 בצדדים שואהבים להשתחרר .

איציק

ארז
10-04-10, 10:32
התשובה של איציק הייתה מצויינת אם היה מדובר על רכב נורמאלי...אבל מכיוון שלא מדובר על כזה יש רשימה ארוכה מאוד של גורמים לחופש/מכה כזו...

נתחיל מהסרן עצמו, המכה(שהיא למעשה חופש באחד או יותר מהמכלולים) יכולה להגיע מציריה שקיבלה עיוות בשיניים(תופעה מאוד נפוצה ב110), יכול להגיע גם מחופש בשניים של הפלאנג' שמחזיק את הציריה(שוב נפוץ), חופש בקורונה&פניון/בית סטליטים, האום של היוק מהפניון אל הדרייבשפט, צלבים בדרייבשפט, גומיות מתלה גמורות(2 זרועות תחתונות או זרוע A עלויונה), אגב אתה יכול להרגישאת החופש בסרן והוא בכלל מגיע מאזור הטרנספר/אמברקס/גיר...

כמה שאלות:
1 הרכב ברשותך הרבה זמן? אם כן מתי התחיל החופש הזה?
2 הציריות סטנדרטיות?
3 מתי החלפת גומיות מתלה? ואם כן לאיזה?

רוני מהצפון
10-04-10, 22:47
הי ארז
הרכב ברשותי רק כ חודשים
אני החלפתי צריה ופלנץ מקורית מאוטו מיני
לא החלפתי. ולפי ספר הרכב לא החלפה
תודה רוני
0502414767

ארז
11-04-10, 09:19
אהלן רוני....
איזה שנה הרכב?
בכל מקרה כמו שכתבתי, ישנם סיבות רבות לחופש שאתה מרגיש, צריך פשוט לעבור בשיטתיות אחת,אחת ולמצוא, כמו שאני מכיר את הדיפנדר,במיוחד עם מדובר על רכב ותיק ישנם יותר מסיבה אחת לחופש....

אם אין לך יכולת לבצע את הבדיקות ואני מבין שאתה מהצפון, ממליץ לך לקפוץ למוסך גבע, יורמי(מנהל המוסך) הוא אחד האנשים היותר מקצועיים וישירים שאני מכיר.
אם אתה מגיע למרכז אין לי בעיה להעיף מבט על הרכב...

torchak
11-04-10, 21:26
קטונתי מלהוסיף על ארז אבל בכל זאת, עברתי את אותו סרט.
כשרכשתי את האוטו היו הרבה חופשים ואני לא יכול להגיד לך שהם נעלמו כליל.
אני כן יכול להגיד לך שחלק גדול מאוד מהחופשים, לפחות אצלי, נבע מחופש בין הפלאנג' לצירייה (בזמנו ריתכתי אותם אחת לשניה, מאז כבר החלפתי למחוזקות), ומהבושינגים במוטות רדיוס האחוריים שהיו גמורים. את שני הדברים האלה קל מאוד לבדוק ואולי שווה להתחיל מזה. כמו כן אני יודע שיש לי חופש בטרנספר, יש לי חופש בצלב האחורי (למעשה בבית הצלב בדריישפט ולא בצלב עצמו) וחופש בבק-אקס עצמו. אני אישית למדתי לחיות עם החופש שנשאר ולהמנע ממנו כמעט לגמרי בנסיעה, והוא יטופל לאט לאט. כל דבר בשעתו.

נועם.

Discomania
14-04-10, 23:24
יש לך גם זרוע A הזרוע ממרכזת את הסרן מול השילדה וגם הוא מקבל חופש לאורך זמן , לא רציני להחליף . גם לא לבד .

שולי.

torchak
15-04-10, 00:02
יש לך גם זרוע A הזרוע ממרכזת את הסרן מול השילדה וגם הוא מקבל חופש לאורך זמן , לא רציני להחליף . גם לא לבד .

שולי.

לא רוצה להיות זה שמבאס אבל אני אישית, לא הצלחתי לשחרר אף בורג בזרוע A הזאת, אפילו לא עם פטיש אוויר.
יש לי כבר בושינגים חדשים והכל אבל בשום אופן לא מצליח לשחרר את החרא הזה.

אברמלה
15-04-10, 05:35
התשובה של איציק הייתה מצויינת אם היה מדובר על רכב נורמאלי...אבל מכיוון שלא מדובר על כזה יש רשימה ארוכה מאוד של גורמים לחופש/מכה כזו...

נתחיל מהסרן עצמו, המכה(שהיא למעשה חופש באחד או יותר מהמכלולים) יכולה להגיע מציריה שקיבלה עיוות בשיניים(תופעה מאוד נפוצה ב110), יכול להגיע גם מחופש בשניים של הפלאנג' שמחזיק את הציריה(שוב נפוץ), חופש בקורונה&פניון/בית סטליטים, האום של היוק מהפניון אל הדרייבשפט, צלבים בדרייבשפט, גומיות מתלה גמורות(2 זרועות תחתונות או זרוע A עלויונה), אגב אתה יכול להרגישאת החופש בסרן והוא בכלל מגיע מאזור הטרנספר/אמברקס/גיר...

כמה שאלות:
1 הרכב ברשותך הרבה זמן? אם כן מתי התחיל החופש הזה?
2 הציריות סטנדרטיות?
3 מתי החלפת גומיות מתלה? ואם כן לאיזה?

4 .עכשו תיפתח פה גדול ותגיד האאאאאאא:):):):.) תתאר את המכה. האם זה טח טח ? או תק תק.:):):):)

gradar
15-04-10, 23:40
לא רוצה להיות זה שמבאס אבל אני אישית, לא הצלחתי לשחרר אף בורג בזרוע A הזאת, אפילו לא עם פטיש אוויר.
יש לי כבר בושינגים חדשים והכל אבל בשום אופן לא מצליח לשחרר את החרא הזה.

שחרור עם ידית כח, 70 ס"מ אמור להספיק, לפרק גם את הבית של התפוח, מקל מאוד על העבודה.
הסיפור הוא לחלוץ את התפוח A מהבית, אצלי אחרי 12 שנה הדבר היחידי שעזר אחרי שעה ופטיש גיבור שבור היה לחתוך את הכנפיים של הקיים (דיסק 4.5) לבנות תושבת לפרס וללחוץ ב- 3.5 טון...

torchak
16-04-10, 00:39
שחרור עם ידית כח, 70 ס"מ אמור להספיק, לפרק גם את הבית של התפוח, מקל מאוד על העבודה.
הסיפור הוא לחלוץ את התפוח A מהבית, אצלי אחרי 12 שנה הדבר היחידי שעזר אחרי שעה ופטיש גיבור שבור היה לחתוך את הכנפיים של הקיים (דיסק 4.5) לבנות תושבת לפרס וללחוץ ב- 3.5 טון...

זה לא מנחם אותי מי יודע מה......

-->