PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה (שכולכם ודאי מכירים) במערכת שמע ברכב

yarinzim
24-04-10, 15:35
אני מאמין שמרבית המשתמשים בפורום נתקלו בתופעה שמערכת השמע ברכב השטח מתחרבשת קלות עד שבסופו של דבר היא גם לא מסוגלת לא לקפוץ גם כשהרכב בעמידה.
כמובן שכל טלטולי הרכב בשטח לא עושה נפלאות למערכת, על זה אין וויכוח. היו בטוחים שלא הייתי רושם את המודעה הזאת אם הייתי משתמש במערכות "זולות".
כרגע מותקנת אצלי בטנדר מערכת של JVC, בעבר היו PIONEER ו SONY. שלושתן ז"ל.
אני מכיר את צמד המילים המצחיק "בולם זעזועים" במערכת סטריאו, אך האם באמת ישנה איזושהי השפעה ברכב שמרבה לקפוץ ולהקפיץ?
או שמה אני נידון לרכוש מערכת סטריאו חדשה פעם בשנה?
כל ניסיון אישי, דעה, רעיון או פיתרון יתקבלו בברכה.

גיא
24-04-10, 16:07
בכל ה 12 שנים האחרונות לא מתה לי מערכת לרכב ... היו שניגנבו, היו הששודרגו .. אבל אף אחת לא קפצה ו/או מתה ...

eysham
24-04-10, 16:12
בכל ה 12 שנים האחרונות לא מתה לי מערכת לרכב ... היו שניגנבו, היו הששודרגו .. אבל אף אחת לא קפצה ו/או מתה ...

כנ"ל

אבל אם נפלה עליך קללת סטריאו, את המערכת הבאה תקנה עם כניסת USB לנגן MP3
ותקנה נגן עם זיכרון פלאש (לא הארד-דיסק)

אם גם זה יקפוץ... אין לי מה להגיד... תתחיל לשיר לעצמך.. :cool:

איל

נדב42
24-04-10, 16:19
האם בטרם קביעת שעת המוות בדקת שלא צריך פשוט לנקות את הראש ?

אני אישית עם אלפיין ומבסוט עד הגג - אמנם הרכב רך אבל הקפיצות קשות ...

הצעה חלופית: עבור למערכת מבוססת כרטיס זכרון או USB, כך תהייה לך מערכת נטולת חלקים נעים ואופטיקה שרגישה לאבק, וגם תהייה לך הרבה יותר מוסיקה זמינה...

(בדיוק מתנגן ב- 103FM: "את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק" ...)

נדב.

dotan
24-04-10, 16:22
כנ"ל .. עברתי הרבה מערכות וכולם תקינות..
יחד עם זאת הייתי ממליץ לך לקנות מערכת עם חיבור usb או חיבור aux שתוכל לחבר את האייפוד או אייפון וככה תוכל לצנוח עם המערכת ולא תהיה קפיצה אחת.. דיסקים זה טכנולוגיה ישנה והיא לא תחזיק עוד הרבה זמן.. ממליץ לך לעבור

ofiredri
24-04-10, 17:31
כנ"ל .. עברתי הרבה מערכות וכולם תקינות..
יחד עם זאת הייתי ממליץ לך לקנות מערכת עם חיבור usb או חיבור aux שתוכל לחבר את האייפוד או אייפון וככה תוכל לצנוח עם המערכת ולא תהיה קפיצה אחת.. דיסקים זה טכנולוגיה ישנה והיא לא תחזיק עוד הרבה זמן.. ממליץ לך לעבור
+++1

הכוכב הכחול
24-04-10, 19:55
+1
פעם בשנתיים שלוש אני מחליף מכשיר בשביל הכיף וכי בא לי להתחדש.
אין קפיצות ויש המון מוזיקה כל הזמן.
כרגע מותקן אצלי מכשיר עלום שם ב 200 ש"ח מאייס והוא עושה את העבודה טוב מאוד,
תומך בכרטיס SD עד 4Giga.
תקנה מכשיר עם כניסת USB ולא תשתמש יותר בדיסקים.

תתחדש ;)
דני.

גל שחם
24-04-10, 20:01
כנ "ל USB 8 Giga , עדיין לא שמעתי את כל השירים שיש בו.

גיא
24-04-10, 20:09
hhmmm

איך אתם עושים את זה ?

יש לי usb במכשיר ואני שומע דיסקים ... ( שלא קופצים ) או גלגלץ..

ishc
24-04-10, 20:35
אם אתה לא חולה סאונד ומחפש ממש להשקיע מערכת ב-200 ש"ח +- מאחת הרשתות שאין בה דיק אלא USB ו-AUX זה אחלה פיתרון. אצלי מורכבת כזו אני שומע מוזיקה מה-USB או מהפלאפון. אצלי יש חיבור AUX אחורי, הרצתי ממנו כבל שהגיע עם הנייד מאחורי הדשבורד, מגיע עד העריסה של הנייד ומאפשר לשמוע גם מוזיקה וגם כדיבורית. שומעים לא רע, במיוחד מהנייד שמשמש ככפרה-אמפ נוסף (ואני מדבר על נסיעה בין עירונית ברכב פתוח). בנוסף אם הלכה המערכת או שגנבו אותה זה גם לא כזה נורא כי היא עלתה 180 ש"ח.

yarinzim
24-04-10, 23:21
קודם כל תודה על כל התגובות! עזרתם לי להבין שיש לי הרבה ביש מזל בנושא :(
האמת שגם אני כיוונתי לנושא של מערכת עם USB, פשוט לפני הרכישה סיקרן אותי לדעת אם אני היחידי שחווה את התופעות הללו. (מסתבר שכן!!!!!!!!!!!!!!)
בכל אופן תודה רבה חברים, אני חושב שהמערכת הבאה תהיה בעלת כניסת USB ואם זה יקפוץ אני רושם בפני את כל השמות שלכם על מנת שיהיה לי את מי להאשים ;) (סתם!).
שוב תודה.

-->