PDA

צפייה בגרסה מלאה : תיקון סאן רוף בגראנד 98

מיקו פוקיטו
26-04-10, 22:32
שלום לכולם
הגומיה בסאן רוף מתחילה לצאת מהמקום ולהקרע נסיתי לחזיר אותה למקום ללא הצלחה
היא מקשה מאוד על החלון להסגר ולהיפתח וללא עזרה ידנית ממני החלון נתקע
האם ניתן לתקן את הגומיה בסאן רוף?
המוכר של הרכב אמר שלדעתו צריך להחליף את כל החלון מה שלא נראה לי הגיוני
אשמח לשמוע מנסיונכם ואת המלצותיכם בנושא

שאלה נוספת: ברשיון הרכב רשום תוצר קרייזלר-אוסטרי האם זה אומר שהרכב יוצר באוסטריה? (סליחה על הבורות)

תודה
ג'קי

Saar
27-04-10, 13:41
לגבי אוסטריה - כן.

סער.

השועל
27-04-10, 18:14
שלום לכולם
הגומיה בסאן רוף מתחילה לצאת מהמקום ולהקרע נסיתי לחזיר אותה למקום ללא הצלחה
היא מקשה מאוד על החלון להסגר ולהיפתח וללא עזרה ידנית ממני החלון נתקע
האם ניתן לתקן את הגומיה בסאן רוף?
- התשובה היא כן.

המוכר של הרכב אמר שלדעתו צריך להחליף את כל החלון מה שלא נראה לי הגיוני
- אתה צודק. אין בזה שום הגיון. פנה לזגג רכבים שיחליף לך גומיה, אני אישית לא יצא לי לתקן גומיות עד כה (טפו טפו טפו) אז אני לא מכיר מישהו כזה שאני אוכל להמליץ, אבל אולי החברים פה יוכלו להמליץ לך על זגג טוב.

אשמח לשמוע מנסיונכם ואת המלצותיכם בנושא

שאלה נוספת: ברשיון הרכב רשום תוצר קרייזלר-אוסטרי האם זה אומר שהרכב יוצר באוסטריה? (סליחה על הבורות)
- התשובה היא כן.

תודה
ג'קי

חפש המלצה לזגג גם בפורומים טכניים אחרים עם לא תמצא בפורום הזה.

מיקו פוקיטו
27-04-10, 20:32
חפש המלצה לזגג גם בפורומים טכניים אחרים עם לא תמצא בפורום הזה.

האמת שחיפשתי לפני פתיחת השירשור ללא תוצאות מספקות

היום דיברתי עם מתקין ממושב גנות אמר לי שלא ניתן לתיקון ושצריך להחליף את כל החלון ושנה יכל להגיע ל 8000 ש"ח (מזל שישבתי) ממש לא נראה לי הגיוני

התקשרתי גם ליזדי חלפים ואין להם

אני אקפוץ לכמה בעלי מקצוע ונקווה לטוב

klam
27-04-10, 20:54
אני לא יודע איזה סוג של קריעה יש לך בגומיה, אבל הייתה לי בעיה דומה. החלטתי לעשות הדבקה בעצמי. השתמשתי ב multi-seal של נירלט, שהוא סיליקון חזק ודביק במיוחד. עם הרבה סבלנות, קפדנות וזהירות (גם בהדבקה וגם בייבוש!), זה יכול להצליח. אצלי זה עבד נהדר.
חן

מיקו פוקיטו
27-04-10, 21:15
אני לא יודע איזה סוג של קריעה יש לך בגומיה, אבל הייתה לי בעיה דומה. החלטתי לעשות הדבקה בעצמי. השתמשתי ב multi-seal של נירלט, שהוא סיליקון חזק ודביק במיוחד. עם הרבה סבלנות, קפדנות וזהירות (גם בהדבקה וגם בייבוש!), זה יכול להצליח. אצלי זה עבד נהדר.
חן

(צירפתי תמונה) זה נראה יותר כמו קילוף מאשר קרע
בחלק האמצעי אחורי של החלון

האם כשהדבקת פירקת את החלון? האם זה מסובך?

תודה

השועל
27-04-10, 21:29
ג'קי זה לא מסובך.

תרים את החלון למצב מעלה ותהיה לך גישה טובה.
התמונה לא ממש ברורה, אבל בכל החלונות יש את אותו קרע (זה מגיע ככה) רק שאצלך הגומייה כבר לא יושבת במקום.

נראה לי שתוכל לתקן את זה עם יש לך קצת ידיים טובות. או מקסימום תפרק את החלון (גם לא סיפור רציני) ולך איתו לזגג (לך תדע עם תבוא בלי האוטו אולי זה יעלה לך 300 ש"ח ולא 8000 ש"ח).

מיקו פוקיטו
27-04-10, 21:45
ג'קי זה לא מסובך.

תרים את החלון למצב מעלה ותהיה לך גישה טובה.
התמונה לא ממש ברורה, אבל בכל החלונות יש את אותו קרע (זה מגיע ככה) רק שאצלך הגומייה כבר לא יושבת במקום.

נראה לי שתוכל לתקן את זה עם יש לך קצת ידיים טובות. או מקסימום תפרק את החלון (גם לא סיפור רציני) ולך איתו לזגג (לך תדע עם תבוא בלי האוטו אולי זה יעלה לך 300 ש"ח ולא 8000 ש"ח).

או קי :smile:
נתת רעיון מצוין לפרק את החלון וללכת לזגג
תודה רבה

klam
28-04-10, 20:20
אני לא פירקתי. פשוט הדבקתי כשהחלון מורם לאחור. אצלי היתה בעיה גם מלפנים, ולכן נדרשתי לעוד הדבקה, לאחר שצד אחד התייבש.
חן

-->