PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם משתלם לתקן פחחות בעצמי ולתת לפחח לצבוע?

רון נחמן
10-05-10, 01:34
שלום
מצב הצבע ברכב שלי לא משהו בכלל. בתקווה שבחופש מהלימודים יהיה קצת זמן, תכננתי לעשות פחחות וצבע בעצמי.

יש לי ניסיון בעבודות דומות (אני בונה מודלים בגדלים שונים, כולל הכנה לצבע וצביעה). יש לי את הכלים והיכולת לבצע את כל עבודות הפחחות: תיקון מכות, שיופים, קאר-קיט, בעצמי.
לגבי הצבע יש בעיה - אין לי מקום נטול לכלוך בו אוכל לצבוע את הרכב.

השאלה היא האם מישהו כאן מכיר פחח שיהיה מוכן לבצע רק את הצביעה (פריימר+צבע+לכה), ואם כן כמה זה אמור לעלות בערך?
אשמח גם לרעיונות/הצעות אחרות.

תודה,
רון

asafk
10-05-10, 08:31
פחחות זה דבר שאפשרי לעשות לבד - בתנאי שיש לך את הידע, והכלים. כיוון שיש לך - וודאי כדאי. צביעה בלבד כל צבעי יעשה, פשוט סע עם הרכב אחרי הפחחות, קבל 2-3 הצעות ולדרך..

אסף.

עירד רכס
11-05-10, 23:53
נראה לי שאוכל לעזור לך, הניסיון בהקאר קיט בהחלט עוזר והניסיון שלי על הויטרה יכול לעזור(פחחות וצבע בלי תנור ויצא תענוג), אם זה לא דחוף לך אולי אוכל לעזור לך אחרי תקופת המבחנים כי מהניסיון זו עבודה שנסחפים איתה (הרבה יותר כיף לעשות קאר קיט על האוטו מאשר על מודל שאתה חייב להגיש מחר!:-P)משהו באזור תחילת יולי?

רון נחמן
12-05-10, 09:30
נראה לי שאוכל לעזור לך, הניסיון בקאר קיט בהחלט עוזר והניסיון שלי על הויטרה יכול לעזור(פחחות וצבע בלי תנור ויצא תענוג), אם זה לא דחוף לך אולי אוכל לעזור לך אחרי תקופת המבחנים כי מהניסיון זו עבודה שנסחפים איתה (הרבה יותר כיף לעשות קאר קיט על האוטו מאשר על מודל שאתה חייב להגיש מחר!:-P)משהו באזור תחילת יולי?

מאוד אשמח -
וגם אני תכננתי לעבוד על הרכב רק אחרי תקופת המבחנים וההגשות (יש לי גם מודלים להגיש בלימודים :lol:)

hadtomer
12-05-10, 14:04
שלום
מצב הצבע ברכב שלי לא משהו בכלל.

טכנית, חורי חלודה שניתן להכניס דרכם אגרוף כבר אינם מוגדרים כ"מצב צבע".

רון נחמן
12-05-10, 23:25
טכנית, חורי חלודה שניתן להכניס דרכם אגרוף כבר אינם מוגדרים כ"מצב צבע".

קודם כל, אני מעריך את החתימה.

חוץ מזה, החור הבודד הזה הוא לא בעיה גדולה - ואפשר לפתור אותו בקלות ע"י החלפת הכנף,
הצבע על מכסה המנוע והגג מטרידים אותי יותר... סתם מכוער!

-->