PDA

צפייה בגרסה מלאה : חלונות חשמל - איפה קונים?

shlomomos1
11-05-10, 17:54
שלום למבינים:

אני רוצה להוסיף הפעלה חשמלית לחלונות קידמיים בדיפנדר 90. באותה הזדמנות אולי אוסיף גם נעילה עם שלט (יש מנועי נעילה בדלתות אבל בלי מוח)
קיבלתי הצעה לסט אוניברסלי המסובב את ציר הידית המקורי בדלת, של SPAL במחיר 850 ש"ח ללא הרכבה (אני ארכיב לבד). מנועים ממתכת שלפי המוכר יותר עמידים ממנועי פלסטיק של אותה תוצרת.

שאלותי:
1. המחיר סביר?
2. יש מקום מומלץ לקנות במחיר ושירות טובים? (באזור המרכז)

בתודה מראש,

שלמה

omri_t
11-05-10, 19:22
SPAL הוא אכן המנוע המוכר והנפוץ למיטב ידיעתי ונסיוני הוא גם די טוב.
גש לחנויות החשמל שבסמוך ליצחק שדה (תב-אור והשני שאיני זוכר את שמו)
לדעתי אמור לעלות פחות מ 500 שקל לסט מלא.
לא ידעתי שיש ספאל מפלסטיק... או שלא שמתי לב...
בסט למיטב ידיעתי אין מפסקים- זכור לקנות.

המנועים האלו דורשים חיווט טוב (קיים בסט) להקפיד על חיבור טוב, הלחמות, בידוד, פיוזים - כמו שצריך.

אם אתה כבר מפרק דלתות- אולי כדאי לך לנצל ההזדמנות ולדפן את הפח של הדלת מבפנים על ספוג לצורך הפחתת רעשים. (או שאני סתם פדנט...)

בהצלחה!!

itay
11-05-10, 19:30
אהלן,

המחיר שהציעו לך מוגזם מאוד, ראה כאן :

http://www.bigsale.co.il/2/1/1/%D7%97%D7%9C%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA%20% D7%A8%D7%95%D7%97/ (http://www.bigsale.co.il/2/1/1/%D7%97%D7%9C%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA%20% D7%A8%D7%95%D7%97/)

חיפוש של כמה שניות ב GOOGLE.

לי יש כאלה בסמוראי - ההתקנה לא מסובכת, חשוב למצוא מקום למנוע עצמו שלא יפריע לחלון לרדת ולהעלות. החיווט עצמו מאוד פשוט, רק להקפיד על חוטים וחיבורים תקינים (לדעתי עדיף להלחים).
מתגים אתה יכול לקנות בת"א - יצחק שדה - אני שילמתי שם לפני חצי שנה 35 ש"ח לאחד - המספקים מוארים....

אם תרצה עזרה בחיווט, דבר (או כתוב ;))

איתי.

shlomomos1
17-07-10, 21:01
עדכון, לקח לי חודשיים למצוא זמן לנושא:

קניתי ב"תב אור" (איתי, תודה על ההכוונה ) ב 480 +מע"מ + 50 ש"ח לזוג מפסקים.
היום הרכבתי, בערך 6 שעות עבודה, לא מסובך ועובד יפה. במדריך ג'יפולוג לחלונות חשמל לא ממליצים להתקין בג'יפים כאלו מנגנונים, אבל בחוברת ההוראות של הסט, יש הסבר על התקנה בדיפנדר 90 / 110, אז לקחתי סיכון וימים יגידו.

גם ציפיתי את כיסויי הדלתות מבפנים בחומר מבודד ומבחוץ בלינולאום בדוגמת "פח אלומניום דריכה". בהזדמנות אוסיף תמונות. (אין לי סבלנות לצלם בזמן העבודה).

שלמה

-->