PDA

צפייה בגרסה מלאה : תקלה אחרי החלפת מצבר

asypeer
17-05-10, 23:25
אמנם זו הליאנה של אמא שלי (רכב קלאסי של מורות..) אבל אני משוכנע שהבעיה לא ייחודית לרכב זה:
בקצרה.
המצבר מת->הוחלף ביום שישי בחנות מצברים בנתניה->מאז המרימי חלונות לא עובדים כשנועלים את האוטו עם האזעקה וגם האזעקה כבר לא משמיעה קול בהפעלה/נטרול.

מדובר על השלט שמשולב במפתח של הרכב, ככה שאני לא יודע על איזה סוג מדובר (אם זה קריטי אני יכול להרים מכסה מנוע ולראות מה כתוב על הקופסא..)

תודה וסליחה על זיהום הפורום בשאלה על אחד מהרכבים היותר משעממים שסוזוקי ייצרו (לפחות אני מעודד אותה לעבור לג'יפ במבצע הבא של סוזוקי ומשרד החינוך...)

אסף

טלטולי
17-05-10, 23:38
אמנם זו הליאנה של אמא שלי (רכב קלאסי של מורות..) אבל אני משוכנע שהבעיה לא ייחודית לרכב זה:
בקצרה.
המצבר מת->הוחלף ביום שישי בחנות מצברים בנתניה->מאז המרימי חלונות לא עובדים כשנועלים את האוטו עם האזעקה וגם האזעקה כבר לא משמיעה קול בהפעלה/נטרול.

מדובר על השלט שמשולב במפתח של הרכב, ככה שאני לא יודע על איזה סוג מדובר (אם זה קריטי אני יכול להרים מכסה מנוע ולראות מה כתוב על הקופסא..)

תודה וסליחה על זיהום הפורום בשאלה על אחד מהרכבים היותר משעממים שסוזוקי ייצרו (לפחות אני מעודד אותה לעבור לג'יפ במבצע הבא של סוזוקי ומשרד החינוך...)

אסף
כיוון למחשבה לגבי החלונות ליבדוק פיוזים[בטח עשית] ואת הריליי של החלונות

אסייג
18-05-10, 03:03
כיוון למחשבה לגבי החלונות ליבדוק פיוזים[בטח עשית] ואת הריליי של החלונות

לך למוסך תאפס את ההמחשב היה לחבר אותו דבר במאזדה

idanw
18-05-10, 04:29
אסף,

כמו שכתבו מעליי - בחלק מהרכבים שיש בהם מחשב, אסור לנתק את המצבר מבלי לתת גיבוי, זאת בוודאות הבעיה.
זה לא גורם נזק, אבל אני לא מכיר דרך לאפס את המחשב בלי מוסך.

עידן

איציק - 4X6ZH
18-05-10, 07:48
דרוך את ההזעקה
נתק את ההזעקה ( הכל עם השלט למרות שהיא לא מתפקדת כראוי )
נתק כבל מינוס (-) לכמה דקות
חבר את הכבל חזרה .
ההזעקה תדרך לבד
נתק את ההזעקה דרך השלט .

זה נוהל האיפוס הנפוץ
בתקווה שזה מה שיש אצלך

איציק

asypeer
19-05-10, 00:14
דרוך את ההזעקה
נתק את ההזעקה ( הכל עם השלט למרות שהיא לא מתפקדת כראוי )
נתק כבל מינוס (-) לכמה דקות
חבר את הכבל חזרה .
ההזעקה תדרך לבד
נתק את ההזעקה דרך השלט .

זה נוהל האיפוס הנפוץ
בתקווה שזה מה שיש אצלך

איציק

בוצע - עובד!
תודה.

-->