PDA

צפייה בגרסה מלאה : TDI300 מד חום מנוע עולה

מירון רביץ
19-05-10, 17:43
יש לי בעיה, מד החום עולה מעל החצי ולפעמים הוא מגיע כימעט עד האדום במערכת המים לא חסר מים ואין לחץ. בנוסף אין חוסר בשמן, הדבר מלווה בכך שהשעון של מתח החשמל של הרכב משתולל קופץ לפתע לאזור האדום הגבוה (16/18) העם בעית מינוס בחשמל יכולה להשפיע על מד חום המנוע בצורה כזו? הדבר קורה גם בנסיעה וגם שהרכב עומד במצב מונע כמובן.(מד החום לא מגיע לאדום אלה עוצר לפני)

gali
19-05-10, 18:43
הי מירון,

מנוע שמגיע לאזור האדום אפשר להרגיש שהוא באמת שם - הוא רותח!
האם באמת הגעת לאזור האדום או שזה זיוף?

בדיפנדר השעונים מזייפים, שים לב לשרשור על ה TD5, הכל התחיל ב TDI.

א. בדוק אם באמת המנוע רתח.
ב. אם אכן מדובר בדיפנדר, חבר את המינוס למקום טוב בגוף הרכב, שים לב אם אתה עדיין מקבל זיוף.

Gilad
20-05-10, 00:37
תבדוק אם השעון משנה את הקריאה כאשר מדליקים/מכבים אורות ראשיים.

אם כן - סימן בדוק לבעיית חשמל כלשהי.

בכל מקרה מומלץ ולא מסובך להרכיב שעון חום חיצוני נפרד

מירון רביץ
22-05-10, 06:37
יש לי בעיה, מד החום עולה מעל החצי ולפעמים הוא מגיע כימעט עד האדום במערכת המים לא חסר מים ואין לחץ. בנוסף אין חוסר בשמן, הדבר מלווה בכך שהשעון של מתח החשמל של הרכב משתולל קופץ לפתע לאזור האדום הגבוה (16/18) העם בעית מינוס בחשמל יכולה להשפיע על מד חום המנוע בצורה כזו? הדבר קורה גם בנסיעה וגם שהרכב עומד במצב מונע כמובן.(מד החום לא מגיע לאדום אלה עוצר לפני)

אומנם האלטרנטור היה דפוק (ומסתבר שהוא היה שייך לפורד פיאסטה) האלטרנטור הוחלף למקורי של דיפנדר אך בעית החום לא ניפתרה מה כן יש לי קצת אוויר במערכת מים אולי זה שיגעה את מד החום

אלי ספרן
22-05-10, 07:37
אומנם האלטרנטור היה דפוק (ומסתבר שהוא היה שייך לפורד פיאסטה) האלטרנטור הוחלף למקורי של דיפנדר אך בעית החום לא ניפתרה מה כן יש לי קצת אוויר במערכת מים אולי זה שיגעה את מד החום

מירון אוטו חרה שקניתה עדיין היה חיוך על פנייך. אני מבין שהזוית בפנים
מתחילה להישתנות
יש לי טיול נחמד קרוב לבית מתחיל מפרק קנדה עים המשפחה
אפשר לבדוק לשבוע הבא ניתראה בנגריה

-->