PDA

צפייה בגרסה מלאה : קניית ג'יפ חדש בתחום

maluli12
23-05-10, 23:43
שמי מוטי די חדש בתחום.
מתכוון להשקיע בערך 30 אלף.
רוב הנסיעות יהיו יום יומיות ,אישתי עבודה ,וכאלה .
סופ'שים קצת שטח ים שבילים וכאלה ,לא בולדרים ושבירות .
אישתי ואני נוהגים, יותר אישת.
בטיול נצא אנחנו ומקסימום עוד זוג.
20000 ק'מ שנתי.
אוטומטי חובה.
אני מאוד אהבתי את הצורה של הדיסקו ,אך עקב חריש עמוק בפורום וסיבוב על אחד מסתייג מאוד.
גם אקספלורר ופור ראנר היו בתמונה {אך חוסר חלקים לשנתונים המסוימים שנכנסים בתקציב}הורידו אותי מהם .מאוד אוהב גי'מי אמריקאי מפנק וגם יש לי מוסך טוב קרוב לביית{רמלה} רציתי חוות דעת עליו מאנשים שהחזיקו או מחזיקים .ומה דעתכם עליו מונע בגז אם יש למישהו כאן כזה אשמח מאוד לתשובה .

maluli12
24-05-10, 11:15
מישהו יכול לעזור

נמרוד
24-05-10, 14:50
20,000 ק"מ בשנה זה הרבה - זה רכב שנוסע ביום-יום אני מבין, ולא מעט. והוא משרת בעיקר את האישה, כך אני מבין - זה אומר שנדרשת ממנו אמינות בסיסית, כדי שלא תתקע בדרך לאסוף ילדים מגן או בית ספר.

עבור הדרישה הזאת, 30,000 שקלים זה, לעניות דעתי, תקציב גבולי... ואני בהחלט לא הייתי קונה רכב אוטומטי ישן בתקציב זה, אלא מעדיף חד משמעית ידני. יש הרבה אופציות - החל בדיסקברי כמו שרשמת, וכלה ביפאנים למיניהם מהדורות הראשונים שהגיעו לארץ - שנים 94-95-96. הם היו כלי רכב איכותיים, גדולים ומפנקים בזמנו, היום צריך להתאמץ כדי למצוא משהו שמור באמת, אבל החיים באמת לא קלים...

ג'ימי או בלייזר (קטן) מהשנים האלו רכב אמריקאי בעל אמינות בסיסית סבירה וחלקים זמינים, הוא לא רכב שטח מי יודע מה ומצד שני גם רכב כביש לא מרשים, אבל הוא חזק מאד, מרווח ונוח במידה, ועונה על הדרישות הבסיסיות שלך. אפשר להסב לגז - אבל זה מוסיף אי וודאות לסעיף האמינות. אם יש לך מוסך שאתה מכיר וסומך עליו - למה לא.

maluli12
24-05-10, 18:08
נמרוד תודה רבה .
אתה מכיר אולי בעל רכב כזה מוסב לגז שניתן לשמוע ממנו חוות דעת.

maluli12
25-05-10, 21:12
יש פה למישהו גי'מי מוסב לגפמ

בניב
02-06-10, 15:46
נמרוד מה דעתך בתקציב הנ'ל על ג'יפ פרונטרה

-->