PDA

צפייה בגרסה מלאה : הסבת 110 - פשוט מדהים

nirs
24-05-10, 23:01
http://www.eastcoastrover.com/145.html

להזיל ריר ולקנא.
מעניין כמה היה עולה מבצע כזה בארץ?

נחום
24-05-10, 23:23
אם נעזוב רגע את הכסף ניר, איפה תקבל עבודה כזו בארץ ??

לשלוח להם את האוטו ולהחזיר אותו אח"כ זו העלות הקטנה בפרוייקט.. אז אם בא לך להשקיע פשוט תכניס אותו למכולה !

ובמחשבה נוספת, אחרי שהם מסיימים תנצל את ההזדמנות לטיול מחוף אל חוף עם הדיפנדר המחודש....

landrover
24-05-10, 23:54
ועל זה נאמר :

לו הייתי רוטשילד , יבהבהבהבהבהבם :)

וכו'

אמיר.

יריב קלר ברוך
25-05-10, 00:09
+- 250000 ש"ח ותתחדש

e-sheta
25-05-10, 06:39
אני מכיר מקום בארץ שעושה כמעט את אותה עבודה על סופות וזה לא המפעל שבנצרת , שם משפצים סופות ממכרזים שניקנו בין 24000 שקל ל 45000 , לאחר שיפוץ נמכר במחיר של בסביבות 100000 שקל ומקבלים סופה הדומה לרנגלר

yoav21
25-05-10, 09:00
אתה מכיר את חמיס, ובלי להעליב אף אחד השיפוץ שלו לא מגיע לרמה הזאת גם אם הוא מאוד היה רוצה.

השיפוץ של הרכב פשוט מדהים, בלי שאף אחד ישמע ממש עושה חשק לדיפנדר;).

יואב

dadi
25-05-10, 09:41
ממש אומנות

ציקס
25-05-10, 12:52
אני מכיר אחד שיכול שעובד בכזאת רמה ,צדי מרסטה,הוא הבעל מקצוע היחידי
שאני מכיר שגם יש לו ידע אדיר וגם מי משתמש בו. עד רמת הבורג.

יריב קלר ברוך
25-05-10, 13:00
יש בארץ מספר סדנאות שמסוגלות לבנות רכב ברמה הזו ולא רק צדי הכול עיניין של $

המשוטט
25-05-10, 13:18
הסדנא הזו "ידועה לשמצה" באיכות העבודה שלה .

צריך לזכור כי דיפנדר כזה (מודל 1993 ) שווה לפני השיפוץ 50000 - 70000 $$$

וזאת בשל העובדה שהרכב הזה נדיר מאוד בארה"ב (כמו ה 73\75 אצלנו לצורך העניין) ונחשב כרכב אספנות

אביחי

whisky
25-05-10, 15:36
תסלחו לי על השאלה המתבקשת:

איפה הבוץ?

whisky

דרור ברלי
25-05-10, 15:36
צריך לזכור כי דיפנדר כזה (מודל 1993 ) שווה לפני השיפוץ 50000 - 70000 $$$

וזאת בשל העובדה שהרכב הזה נדיר מאוד בארה"ב (כמו ה 73\75 אצלנו לצורך העניין) ונחשב כרכב אספנות

אביחי

למה זה לא כל כך נראה לי? ועוד לפני שיפוץ?....
כי בהנחה שמה שכתבת באמת נכון, אז שווה לקנות נבלות של דיפנדרים כאן ושלוח אותם לאמריקה.

whisky
25-05-10, 16:48
כי בהנחה שמה שכתבת באמת נכון, אז שווה לקנות נבלות של דיפנדרים כאן ושלוח אותם לאמריקה.

הלוואי, זה לא כל כך פשוט כמו שאתה חושב, המחיר של הדיפנדרים בארה"ב הוא באמת גבוה יחסית, אבל נמוך מאוד מ-50,000$ לדיפנדר שנת 93. אבל בלי שום קשר יש בעיה של יבוא דיפנדרים בארה"ב הכמות מאוד קטנה יש מעט מאוד שנים שבהן נעשה יבוא סדיר של דיפנדרים לשם גם זה במסגרת מגבלות, יתר הרכבים אלו רכבים שאוזרחו מקנדה וממקסיקו, קיצור מצב הדיפנדרים שם לא משהו, אבל שאלו יהיו הבעיות שלהם.

לצורך העניין אולי יעניין אותך (אני לא בטוח) לקרוא את זה (http://en.wikipedia.org/wiki/Land_Rover_Defender#Defender_in_the_USA) , לגבי מכירת הדיפנדרים בארה"ב.

whisky

דרור הראל
25-05-10, 19:50
לא מבין את השפוץ הזה,הכל הוחלף-שילדה,קיר אש,מושבים,דלתות,מנוע,גלגלים,-מה בכלל נשאר מהרכב המקורי?
לא עדיף לקנות חדש?

דרור הראל

המשוטט
25-05-10, 20:12

יתכן שהבנת הנקרא שלי באנגלית אכן לוקה בחסר לכן אביא את הדברים בשם אומרם ממקלדתו של חבר אמריקאי

שהינו חובב דיפנדרים מושבע:

Hey buddy....i have talked with the owner of that shop.

that 110 cost over 100,000$ !!!!!!

remember that defenders are collector trucks in the US and if your willing to spend 50-70,000 on a 1993 used 110defender...than spending another 30,000 to bring it to new condition is not a big deal.

SO...that garage is know for doing the best restorations on Defenders in the USA...no expense spared....but with that...comes the bill.

rob

pini123
25-05-10, 21:06
יתכן שהבנת הנקרא שלי באנגלית אכן לוקה בחסר לכן אביא את הדברים בשם אומרם ממקלדתו של חבר אמריקאי

remember that defenders are collector trucks in the US and if your willing to spend 50-70,000 on a 1993 used 110defender...than spending another 30,000 to bring it to new condition is not a big deal.

SO...that garage is know for doing the best restorations on Defenders in the USA...no expense spared....but with that...comes the bill.

rob

בלי לפגוע באף אחד ,ראיתי פרוייקטים של צדי שלא נופלים מהשיפוצ דנן, אולי אפילו עולים עליו.

דרור הראל
25-05-10, 21:40
אז מתברר שבארץ החופש המוטורי הבלתי מוגבל יש בעייה לייבא דיפנדר בגלל תקנות בטיחות(אם הבנתי נכון).

איפה הערס הזה ג'ו כשצריכים אותו שייתן פה כמה הבהרות.

דרור הראל

asafk
25-05-10, 23:55
לא תוכל להכניס דיפנדר דיזל לארה"ב כי המנוע לא עומד בתקנות זיהום אוויר. מעבר לכך צריך להוסיף לו כלוב התהפכות מלא (חלק מתקן שנדרש מכל רכב שטח שם).
מצד שני, דיפנדר 110 עם המנוע מפורק ומרוצ'ט בארגז, לא מוגדר motor-vehicle ואז אין בעיה.

בארה"ב נמכרו מאות בודדות של 110, ועוד כמות גדולה יותר אבל רק במעט של 90. זהו. ההיצע קטן, הביקוש, כמו תמיד בארה"ב, קיים, והמחיר נגזר משני אלו.
מי מתחיל ביזנס של ייצוא דיפנדרים ממג"ב לארה"ב?

אסף.

דרור הראל
26-05-10, 00:26
אסף,
לא מסתדר לי פה משהו,במדינה בא כל אחד יכול ליצר רכב בחצר ולהעלות אותו לכביש,לא קם אף סוחר ממולח שמצא לנכון לייבא דיפנדרים בנזין עם כלוב התהפכות?
עם כל המפלצות שנוסעות שם בכבישים דווקא לדיפנדר יש בעיות תקינה,הרי במחירים שהם נמכרים כבר היה נמצא איזה חוכמולוג שהיה מייבא רק את הבודי מצמיד לו מנוע אינטרנאש(כמו שעושים באחת ממדינות המזרח התיכון) וגוזר קופון של כמה עשרות אלפי דולרים על כל רכב.

דרור הראל

tzagi
26-05-10, 06:33
איפה הערס הזה ג'ו כשצריכים אותו שייתן פה כמה הבהרות.

דרור הראל

מה אתה רוצה ממני קיבינימט?????
אגב, מי שחושב שהאכות בחמיס קרובה לאכות סדנאות בארה'ב מוזמן להמשיך לחיות בסרט
אירחתי את המומחה שלהם אצלי, ובלשון המעטה, מקסיקאים אנאלפבטים שלא מדברים מילה אנגלית יודעים איך לעבוד על רכבים יותר ממנו. בחור חביב, אבל ......היה צריך לבחור קריירה במקצוע אחר, וזה בלי להעליב, רק עצה ידידותית.

nirs
26-05-10, 22:50
מי מתחיל ביזנס של ייצוא דיפנדרים ממג"ב לארה"ב?
אסף.

למיטב זכרוני, צדי מרסטה בדק את הנושא, כנראה לעומק, והדבר אינו אפשרי (לא בררתי מהם הסיבות).

whisky
27-05-10, 10:18
אני מצטער להרוס לכם את היום יזמים צעירים שלי, אבל זה בלתי אפשרי:

1. הבעיה הראשונה של לנד רובר הייתה שהם לא עמדו בתקנות זיהום האוויר.
2. הבעיה השניה של לנד רובר הייתה שהם לא עמדו בתקנות הבטיחות ולכן הוסיפו כלוב.
3. הבעיה השלישית והרצינית יותר היא שלא היה לרכב כריות אוויר, את זה לנד רובר כבר לא רצו לפתור, כי השוק קטן מדי ויש מתחרה רציני מקומי (חברה קטנה בשם jeep או משהו כזה, מוכר למישהו).

4. היה רעיון של לקחת רכבים ממקסיקו, הבעיה היא שיש חלופות מספיק זולות ורציניות בארה"ב לדיפנדרים והמחיר לא מצדיק את זה. גם בחצי מחיר ממה שמצוין פה בשרשור, 50,000 דולר לא היית קונה דיפנדר בארה"ב כשהמחיר של ג'יפ מהמפעל עם שיפורים נמוך מזה או קרוב מאוד לזה.

5. תעשה לרכב מה שאתה רוצה (זה גם לא נכון, אפילו בארה"ב) אבל להביא אותו לארה"ב כשהוא לא עומד בתקנים לא תצליח.

6. מהבעיה הזו סבלו לא מעט יצרניות אירופאיות במהלך השנים, כולל פורש, פולקסווגן, לנד רובר, מרצדס, וולוו... רובן אם זה היה רכב שהן רצו שיכנס הצליחו בסוף להכניס אותו ועשו בו שינויים שהתאימו אותו לתקנות האמריקאיות, אבל המקרה הכי זכור בהיסטוריה המוטורית האמריקאית הוא של הפורש 959 שאנשים כמו ביל גייטס קנו, במקור הרכב בכלל לא היה אמור להיות מיוצר, בסוף פורש הגיע להסדר* עם הרשויות בארה"ב שהיא תכניס את הרכבים לניסוי בארה"ב, אבל כל הרוכשים היו חייבים להוציא את הרכבים תוך שלוש שנים מארה"ב (90% אכן בסוף הוציאו אותם, היתר... אין לי תשובה, סתם יש לי; חוקקו חוק מיוחד בארה"ב שמאשר יבוא רכבים בעלי עניין מי שזה מעניין אותו" autos of interesrt", או חוק "Show and Display" האנשים שדחפו את קידום החוק כמו ביל גייטס וסיינפלד לא משכו את הרכבים שלהם מהמכס במשך 13 שנה ואז כשחוקק החוק לבסוף 13 שנה מאוחר יותר ניתן היה להכניס אותם לארה"ב בלי להחזיר, מי אמר שרק בארץ יש הון ושלטון:wink:).

קיצר, תעזבו את המיזם הזה לפני שחשבון הבנק שלכם מתרוקן, או שתדבר עם ביל גייטס אולי יש לו עצה על איך לעזור לכם עם המיזם הזה.

whisky

את מי שזה באמת מעניין והגיע בקריאה שלו עד לכאן, פורש לא הסכימה להכניס את המכוניות שלה לניסויי ריסוק בארה"ב דבר שחייבו התקנות לכל רכב בעל הנעה של 4 גלגלים כמו ה959, הרכבים האלו נמכרו בערף בחצי מעלות הייצור שלהם ולהשבית עשרה רכבים כאשר נמכרו רק כ-370 היה הזוי מבחינה כלכלית. באמת סיפור לא מעניין, אבל מרתקת ההשוואה בין פורש ללנד רובר :p

Bernard
27-05-10, 11:45
האמת, עם כל הכבוד למי שמתלהב, אני לא בדיוק מבין מה ה-BIG DEAL ב"שיפוץ" הזה.

לקחו רכב עם קצת חלודה בפגוש האחורי, מעט ליכלוך בתוך הקבינה ופה ושם קורוזיה של אלומיניום בחלקי מרכב שונים.
פירקו אותו - לא משהו מסובך, שהרי הכל מוברג בדיפנדר, והרכיבו מחדש מחלקים חדשים - כשהכל מוצרי מדף מקוריים (אפילו שילדה מגולוונת ניתן לקנות).

לא שיפצו, לא חתכו, לא הלחימו/ריתכו, לא התאימו במיוחד, לא בנו/התקינו תוספות מיוחדות - כלום, כלום, כלום.

השינוי המשמעותי היחיד שאני הבחנתי בו הוא השימוש בדש בורד של דגם חדש יותר שגם הוא מה שנקרא BOLT ON.

ברור שהתוצאה הסופית יפה (במיוחד עם הגלגלים האלה) אבל אין פה, לדעתי, שום דבר מסובך יותר מהשגת הכסף לקניית החלקים/חלפים - כל השאר "לגו".

אני לא רואה פה שום "הסבה".
לקחו רכב "מקורי" ועשו לו RESTOR מסויים וזה אפילו לא רכב ישן מידי (אספנות) שיש בעייה להשיג איזשהו חלק משום שהכל קיים במלאי החברה...

whisky
27-05-10, 12:06
ברנרד מה שכתבת לא מדויק, לקחו רכב מדגם TDI והסבו אותו לדגם TD5, אני מסכים איתך שלא מדובר כאן בלהמציא את הגלגל, זה אומנם כן דורש מקצועיות משהו, אבל לא איזה משהו להתפעל ממנו יותר מדי, בטח לא במחירים האלו.

ramkol
27-05-10, 14:46
אם כבר מדברים על הסבות ושינויים, הנה סדנה בשווייץ:
http://www.safari-centre.com/home.html

tzagi
27-05-10, 16:37

3. הבעיה השלישית והרצינית יותר היא שלא היה לרכב כריות אוויר, את זה לנד רובר כבר לא רצו לפתור, כי השוק קטן מדי ויש מתחרה רציני מקומי (חברה קטנה בשם jeep או משהו כזה, מוכר למישהו).

4. היה רעיון של לקחת רכבים ממקסיקו, הבעיה היא שיש חלופות מספיק זולות ורציניות בארה"ב לדיפנדרים והמחיר לא מצדיק את זה. גם בחצי מחיר ממה שמצוין פה בשרשור, 50,000 דולר לא היית קונה דיפנדר בארה"ב כשהמחיר של ג'יפ מהמפעל עם שיפורים נמוך מזה או קרוב מאוד לזה.

5. תעשה לרכב מה שאתה רוצה (זה גם לא נכון, אפילו בארה"ב) אבל להביא אותו לארה"ב כשהוא לא עומד בתקנים לא תצליח.

6. מהבעיה הזו סבלו לא מעט יצרניות אירופאיות במהלך השנים, כולל פורש, פולקסווגן, לנד רובר, מרצדס, וולוו... רובן אם זה היה רכב שהן רצו שיכנס הצליחו בסוף להכניס אותו ועשו בו שינויים שהתאימו אותו לתקנות האמריקאיות, אבל המקרה הכי זכור בהיסטוריה המוטורית האמריקאית הוא של הפורש 959 שאנשים כמו ביל גייטס קנו, במקור הרכב בכלל לא היה אמור להיות מיוצר, בסוף פורש הגיע להסדר* עם הרשויות בארה"ב שהיא תכניס את הרכבים לניסוי בארה"ב, אבל כל הרוכשים היו חייבים להוציא את הרכבים תוך שלוש שנים מארה"ב (90% אכן בסוף הוציאו אותם, היתר... אין לי תשובה, סתם יש לי; חוקקו חוק מיוחד בארה"ב שמאשר יבוא רכבים בעלי עניין מי שזה מעניין אותו" autos of interesrt", או חוק "Show and Display" האנשים שדחפו את קידום החוק כמו ביל גייטס וסיינפלד לא משכו את הרכבים שלהם מהמכס במשך 13 שנה ואז כשחוקק החוק לבסוף 13 שנה מאוחר יותר ניתן היה להכניס אותם לארה"ב בלי להחזיר, מי אמר שרק בארץ יש הון ושלטון:wink:).

קיצר, תעזבו את המיזם הזה לפני שחשבון הבנק שלכם מתרוקן, או שתדבר עם ביל גייטס אולי יש לו עצה על איך לעזור לכם עם המיזם הזה.

whisky

את מי שזה באמת מעניין והגיע בקריאה שלו עד לכאן, פורש לא הסכימה להכניס את המכוניות שלה לניסויי ריסוק בארה"ב דבר שחייבו התקנות לכל רכב בעל הנעה של 4 גלגלים כמו ה959, הרכבים האלו נמכרו בערף בחצי מעלות הייצור שלהם ולהשבית עשרה רכבים כאשר נמכרו רק כ-370 היה הזוי מבחינה כלכלית. באמת סיפור לא מעניין, אבל מרתקת ההשוואה בין פורש ללנד רובר :p

אאה,
תרשה לי לתקן אותך, הכל אפשרי כשרוצים ויודעים איך, כמובן שאלה שיודעים איך לא יספרו לך איך זה נעשה.
קבל כמה עובדות:
1.כמו שאסף כבר כתב, ברגע שהמנוע לא נמצע במקומו זה מפסיק להיות כלי רכב ונהפך לחלקי חילוף
2. פחות מ5% של מכולות נפתחות לבדיקה פיזית.
3.כל בעל מוסך מסוגל לייצר ניירת, ראה LIEN SALE

טוב, נפסיק לשעמם אותכם, בכל מקרה אני לא יודע מי המזוכיסט שירצה לעשות את זה, וזה בטח לא כלכלי..אבל בטח אפשרי.

Bernard
27-05-10, 17:37
ברנרד מה שכתבת לא מדויק, לקחו רכב מדגם TDI והסבו אותו לדגם TD5, אני מסכים איתך שלא מדובר כאן בלהמציא את הגלגל, זה אומנם כן דורש מקצועיות משהו, אבל לא איזה משהו להתפעל ממנו יותר מדי, בטח לא במחירים האלו.

כן. כמו שאמרתי, הכל BOLT ON.

אם לכל הפחות היו מתאמצים להתקין איזה V8 אמריקאי בשרני עם תיבת הילוכים וטרנספר TO FIT..
אתה יודע מה, אפילו כיסאות נורמליים ומרופדים בקצת יותר איכות/מעוף היו נראים כמו משהו שהשקיעו בו מחשבה ויכולת ביצוע מקוריים.
רכב בסיסי ביותר.

פה, במכורה, ראיתי דיפנדר 110 שפורק פירוק משני, נבנה מחדש (הזמינו את חלקי המרכב הדרושים), ציפו בחומרים שונים לאיטום + השקטה + בידוד וגם הוסיפו ריפוד תלת שיכבתי לריצפה וקורות הצד, שינו את הפנים עם חלקי TD5 חדשים, התקינו מנוע גדול וחזק יותר (לא TD5) ועוד ועוד (ועוד).
אפילו הצבע דומה לאמריקאי.
זה לא עלה 100K דולרים ונראה מעולה - טוב, יחסית לדיפנדר. אני בכלל לא אוהד את הקופסה המוזרה הזו.

ראיתי גם שיפוץ/שיחזור/הסבה או איך שתקראו לזה של שניי 90 - אחד שחור שנראה פשוט מ ע ו ל ה ועוד כמה שהתקינו שיפורים מקוריים ביותר.

ושוב, אין לי מושג מדוע מישהו ישקיע הרבה כל כך ברכב הזה - כמו שאמרתי אתמול לעופר אוגש: " בסוף זה נשאר דיפנדר..."

בעצם, תיראו מי שמדבר.
אני עדיין "מתעסק" בריינג' ומוסיף ומשנה ומשפר ובסוף מה? נשאר לנד רובר שביום טוב אפילו מניע ונוסע...

Gilad
28-05-10, 00:29
ברנרד - האמריקאים המוזרים האלה משום מה מחליפים את מנועי הבנזין ב TDI , לך תבין...

asih
28-05-10, 22:00
בארה"ב לנדרובר זה רכב בוטיק עם סטייל

לנדרובר מיצאת לשם את הרכבים המפוארים בלבד ולא את הדיפנדרים.
עכב כך יש ביקוש רציני לרכבים האלו והמחירים בשמיים ... ויש לא מאט שמביאים מאירופה רחבים ישנים (30 שנה), ומסבים אותם בארה"ב.

התקנות בארה"ב מקשות הרבה יותר על חברות גדולות לעומת חברות קטנות ... ולכן לנדרובר לא מקבלת הנחות בדרישות

בשנת 2001 קניתי את הדיפנדר שלי שעלה 18000$ בארץ עם פול תוספות ... באותה שנה היתי בארה"ב וניכנסתי לסוכנות לנדרובר שהיתה ליד הבית של דוד שלי, היה להם דיפנדר כמו שלי בדיוק, זקן בשנתיים משלי (94) בלי תוספות בכלל ושמור באותה מידה, ורצו עליו 36000 דולר ... היתי המום

whisky
30-05-10, 09:43
אאה,
תרשה לי לתקן אותך, הכל אפשרי כשרוצים ויודעים איך, כמובן שאלה שיודעים איך לא יספרו לך איך זה נעשה.
קבל כמה עובדות:
1.כמו שאסף כבר כתב, ברגע שהמנוע לא נמצע במקומו זה מפסיק להיות כלי רכב ונהפך לחלקי חילוף
2. פחות מ5% של מכולות נפתחות לבדיקה פיזית.
3.כל בעל מוסך מסוגל לייצר ניירת, ראה LIEN SALE

טוב, נפסיק לשעמם אותכם, בכל מקרה אני לא יודע מי המזוכיסט שירצה לעשות את זה, וזה בטח לא כלכלי..אבל בטח אפשרי.

כנראה שלא קראת את מספר 4 שלי, ברור שיש אנשים דפוקים שעושים את זה, אבל זה אידיוטי ברמות לא הגיוניות (לדעתי לפחות).

whisky

tzagi
30-05-10, 21:13
קראתי הכל,
הגבתי לעובדה שאמרת שזה בלתי אפשרי.

Redneck
21-06-10, 14:47

rob

Hi Everyone,

My first post on Jeepolog. Avichy has been telling me to sign up for over a year but because of my bad hebrew i didnot...Google chrome translation is good so now i am.

There are only 509 1993 Defender (NAS: North american Spec) 110 in the USA
http://www.eastcoastrover.com/INFOD110.html

All are White
All came with V8 engines
All are 5 speed LT77S

THATS IT !!!!!

Every other 110 "Defender" in the USA is either Illegally imported or used a Landrover chassis from a minimum 25 year old truck

6000+/- Defender 90 were imported for only 3 years
http://www.eastcoastrover.com/INFOD90.html*

So, All Defenders in the USA hold there value , are expensive for what you get and only true fanatics buy them.

The prices ? ! ? like i learned working on Wall Street......its SUPPLY vs Demand

Take care everyone,

Rob

Redneck
21-06-10, 14:51
ברנרד - האמריקאים המוזרים האלה משום מה מחליפים את מנועי הבנזין ב TDI , לך תבין...

Did you ever hear the saying.....

You want what you cant have !

All legally imported US Defender came with the v8

People want something different ! its the american way.

take care,

Rob

Redneck
21-06-10, 15:06

whisky

Kol ha Kavod.... an educated answer.

To import any vehicle that does not meet safety and EPA standards it must be 25 years old or older...so all you "businessmen" that want to sell old Magav Defenders for 100,000 dollars....stop :) dreaming.

Take care,

Rob

whisky
22-06-10, 15:20
Kol ha Kavod.... an educated answer.

To import any vehicle that does not meet safety and EPA standards it must be 25 years old or older...so all you "businessmen" that want to sell old Magav Defenders for 100,000 dollars....stop :) dreaming.

Take care,

Rob

well Rob,

I only have 15 years more to go ;)

nice to see you here, hope you enjoy our litle stats's best website.

Yariv (whisky) Shimron

tzagi
23-06-10, 06:58
יריב,
כל הכבוד לכתיבה יחסית נקיה (זה נדיר ואתה באחוז העליון), תיקון קל...
Stat=קיצור לסטטיסטיקה
STATE=מדינה
חוץ מזה, אין לך במה להתביש.

Rob, my dear.............
Yah better watch out,
This site is fairly addictive and is very educational,
Keep it up and in a few years you will be writing like the natives...*

This psa is brought to you from the lone star state.
הבנת יריב....state :-)

whisky
24-06-10, 10:12
Yes Tzagi gattcha:wink:

Whisky

P.S
My English is fine it was a unnoticed error, sorry

Redneck
24-06-10, 23:16
Rob, my dear.............
Yah better watch out,
This site is fairly addictive and is very educational,
Keep it up and in a few years you will be writing like the natives...*

This psa is brought to you from the lone star state.
הבנת יריב....state :-)

Thanks for the welcome, i have already learned alot for this site. It is very interesting to see the differences in offroading. I come from FLA and there isnt a mountain for a 1000 miles....BUT lots of deep water and mud. Now that i live in Israel....i like trying out the hills near my house in the 110....alot different technique than the mudding im used to.

take care ole boy,

rob

Redneck
24-06-10, 23:17
well Rob,

I only have 15 years more to go ;)

nice to see you here, hope you enjoy our litle stats's best website.

Yariv (whisky) Shimron

Thank you sir. See you on the trail.

rob

tzagi
25-06-10, 07:04
Thanks for the welcome, i have already learned alot for this site. It is very interesting to see the differences in offroading. I come from FLA and there isnt a mountain for a 1000 miles....BUT lots of deep water and mud. Now that i live in Israel....i like trying out the hills near my house in the 110....alot different technique than the mudding im used to.

take care ole boy,

rob

As much as I admire your Zionism,
I Can't see you as a redneck,
A true redneck , at least one that make the holy land his home,
Must be able to read and write in the local script instead of that gibberish
......we are conversing in
Till then, might I suggest you change your user name to something more appropriate..
Lets see....
How about....
רובי פיטבול

Works for yah?

BTW
The correct term is Good ole boy,
an Ole boy is just old, and I ain't that old...(some will disagree)....you know.

*

Redneck
25-06-10, 07:36
As much as I admire your Zionism,
I Can't see you as a redneck,
A true redneck , at least one that make the holy land his home,
Must be able to read and write in the local script instead of that gibberish
......we are conversing in
Till then, might I suggest you change your user name to something more appropriate..
Lets see....
How about....
רובי פיטבול

Works for yah?

BTW
The correct term is Good ole boy,
an Ole boy is just old, and I ain't that old...(some will disagree)....you know.

*

Wow...... first a true redneck cant read.

You can bet your last dollar... that ive been called " hey old boy" .. longer than anyone has called you a 'good old boy.

In fact the only people to say... "good ole boy" are people on TV talking about the hicks down south. When my buddy Red asks me if i want to hunt the lease with him next year..he says "hey ole boy"

and you can bet that ole boy aint never crossed the mason-dixon line in his life.

i
And finally....im here because a Morrocan Pitbull says so and shes called Limor. :)

tzagi
25-06-10, 07:48
Wow...... first a true redneck cant read.

You can bet your last dollar... that ive been called " hey old boy" .. longer than anyone has called you a 'good old boy.

i
And finally....im here because a Morrocan Pitbull says so and shes called Limor. :)

Maybe its a TX thang......but calling one an ole boy is a no no....
At least we have something in common,
Got a Morrocan pitbull as well......drop the M from yours and you got it

and I'll take your bet
attach a pic of a Chevy of your vintage and we will see who wins the geriatric test

and before the site gods get all huffy bout it,
move it to pm.
this here is considered chit chat, its not acceptable

יודע, יודע......סליחה!!!!!!!

Redneck
25-06-10, 07:50
סליחה.

Rob

tzagi
25-06-10, 08:01
כל הכבוד (no sarcasm)
,Its called positive reinforcement*