PDA

צפייה בגרסה מלאה : החלפת פנסים ראשיים לגרנד שירוקי 97

amit-a
17-06-10, 20:02
אהלן חבר'ה

הבוחן הנחמד בטסט החליט שהפנסים הראשיים שלי לא טובים ולמרות ניסיון הכיוון הם פשוט לא מפזרים את האור בצורה נכונה אלה נקודתית.......בקיצור פסל אותם.

אז קניתי זוג חדש ועכשיו השאלה........יש איזה שיטה לפרק אותם?......מפני שלא ראיתי ברגים (חוץ מבורג הכיוון של הפנס)

לפי מה שאני רואה בחדשים יש בגב הפנס רק קליפסים שניראים עדינים.......לא בא לי לשבור אותם.

תודה מראש עמית.

sos4u
17-06-10, 21:47
היי עמית,
הכל פשוט כשיודעים איך ...
ניסיתי לכתוב איך מפרקים ואחרי שעה התייאשתי ....
מאיפה אתה בארץ ? תבוא מחר, אחה"צ, ואראה לך , איך פשוט כמה שזה פשוט ...
אם אתה לחוץ בזמן, תתחיל מפנס האיתות , יש לו בורג למעלה, ואז הוא יוצא.
מתחתיו תמצא פחית כסופה, בצבע כסף [ כמה מפתיע ..] שצריך פשוט למשוך אותה החוצה. זו האבטחה של הפנס, השאר במשיכה, לחץ פיזי מתון ...

בהצלחה

amit-a
18-06-10, 22:10
היי עמית,
הכל פשוט כשיודעים איך ...
ניסיתי לכתוב איך מפרקים ואחרי שעה התייאשתי ....
מאיפה אתה בארץ ? תבוא מחר, אחה"צ, ואראה לך , איך פשוט כמה שזה פשוט ...
אם אתה לחוץ בזמן, תתחיל מפנס האיתות , יש לו בורג למעלה, ואז הוא יוצא.
מתחתיו תמצא פחית כסופה, בצבע כסף [ כמה מפתיע ..] שצריך פשוט למשוך אותה החוצה. זו האבטחה של הפנס, השאר במשיכה, לחץ פיזי מתון ...

בהצלחה

היי יוסי

הפנסים הוחלפו ובאמת זה מישחק ילדים לפרק ולהרכיב אותם רק שאצלי בניגוד למה שאתה רשמתה אין את אותה פחית כסופה שמאבטחת את הפנס.

היא קליפס עם סגירת ביטחון שמיתחבר למנוע החשמלי וכל שאר הקליפסים פשוט ניכנסים בלחיצה לתוך פינים שמחוברים לבודי של הרכב.

בנוסף אחרי שהרכבתי שמתי לב שהמנורה הקודמת מסוג 9004 כבר לא מתאימה וכנ"ל גם הבית מנורה.....עושה רושם שמדובר במנורה מסוג H4 .......על הדרך יוחלפו גם פנסי החניה ללבנים + הגריל ניקל שהרכבתי השבוע הרכב מקבל פנים חדשות.

נקודה חשובה .....אפשר לגנוב את הפנסים האלו בקלות :confused:

תודה על העזרה.

sos4u
19-06-10, 13:09
מה עם איזה תמונה ? שנשטוף את העיניים ? לא שלך ... של האוטו עם הפנים החדשות ?!

amit-a
19-06-10, 20:55
מה עם איזה תמונה ? שנשטוף את העיניים ? לא שלך ... של האוטו עם הפנים החדשות ?!

מקווה מחר להספיק להעלות תמונה

amit-a
20-06-10, 23:01
מצ"ב התמונה של הפנסים החדשים

-->