PDA

צפייה בגרסה מלאה : יעוץ לגבי וונדורה - סאוונה 4X4

amitx
18-06-10, 15:26
שלום לכולם
אני מתעניין ברכישת רכב כגון וונדורה - סאוונה שיהפוך להיות תק"ש - תיבת קשר ניידת. הכוונה "לנקות" את כל כסאות מלבד 2 קדמיים להרכיב שלחן כיסא מכשירי קשר למינהם, תורן מתקפל, מזגן עילי (כמו בבית) - הרכב לא ינוע הרבה לפעמים בשבתות בקרבת הים על קו המים או להרי י"ם - ציוד הקשר יופעד ע"י מצברים וגנרטור.

דלק לא כל כך רלוונתי מפני שהנסיעות קצרות בגלל המרחקים היחסית קצרים.

ידוע לי שיש מכרזים של משטרה מד"א מנהל הרכב וכדומה - בטוח שיש לכם נסיון איתם - כיצד מגיעים למכרזים אלו? האם יש למשהו כאן משהו מתאים למכירה?

eysham
18-06-10, 15:34
זה לא טוב? רק 115 אלף יורו... (תודה לאייל בלומברג על כתבה מעניינת)

http://www.jeepolog.com/with.php?pic=mercedes_trucks/unimog%20articulation.jpg

לפעמים צצים כאלה בלוחות (לא מה שבתמונה... מה שאתה תיארת) , צריך לחפש בסבלנות.

מתוך סקרנות, למה זה? לדבר עם מי?
הקטע של לנוע על קו המים בעייתי קצת, לא?

איל

amitx
18-06-10, 18:04
חובב רדיו...

ohadab2
18-06-10, 18:18
לא שיש לי קשר למוכר אבל יש ביד 2 פורד אקוליין 4X4 למכירה
http://www.yad2.co.il/Cars/4X4.php?AreaID=&ModelID=101&SubModelID=1141&FromYear=&UntilYear=&Auto=&EngineTypeID=&fromPrice=&untilPrice=&SubSubModelID=0&fromHand=&Hand=&fromEngineVal=&untilEngineVal=&fromKM=&KM=&Info=

ש01
21-06-10, 15:14
באתר של מנהל הרכב הממשלתי מפורסמים מכרזי הרכב של משרד הבטחון, צה"ל וחברות ממשלתיות. יש להם לא מעט רכבים ממותקנים כםי שאתה מחפש.
בבית דגן ישנו המגרש של המשטרה, שם מופרסם על לוח באותיות קידוש לבנה מועד המכרז הבא ויום הסיור.
נסה גם עם חברות הסלולר, יש להן ואנדורות וטנדרים עם האפיונים שלך.

אייל
21-06-10, 17:12
נסה גם עם חברות הסלולר, יש להן ואנדורות וטנדרים עם האפיונים שלך.

חברות הסלולאר כבר מזמן לא שם. תנסה את בזק. אתה גם יכול להכניס למשוואה טנדר חד קבינה עם ארגז סגור.

asafk
21-06-10, 20:45
אני ממליץ לא לקנות פורד אקונוליין.
לגבי וונדורות או סוואנות - חכה בסבלנות לאחת עם גג גבוה.
לסוחרי האמריקאיות בכביש אזור יש מדי פעם ואן 4X4 , שווה לעשות סיור.

אסף.

ArikB
16-07-10, 13:22
אסף שלום
מדוע אתה לא ממליץ על אקונוליין?

asafk
17-07-10, 00:06
כי האמינות שלו הוכחה כבעייתית. לכאורה, אותם מכללים של הF, אבל בתוך החלל המצומצם שבE, הם לא מסתדרים כל כך טוב, והE משמעותית פחות אמין מהF. דלק מוטורס לא מייבאים יותר E , ולדעתי זה בגלל נושא האמינות.
מצד שני סוואנה, רכבים של מליוןן קילומטרים בלי בעיות קריטיות.

אסף.

-->