PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה לפחח וחשמלאי לסמוראי

BeAsT
26-06-10, 19:54
אהלן חברים, אני ידע שהנושא נטחן פה רבות, אך אני לפחות לא קיבלתי תשובה חד משמעית.

אני מחפש חשמאלי רכב תותח (לא פחות מזה), יש לי בלאגן אטומי בכל מה שקשור לחשמל אצלי ברכב (סמוראי 96), ואני רוצה פעם אחת ולתמיד לשלוף את כל הצמה עם כ ל החוטים ולבנות מאפס ובעצם ליצור צמה טובה לרכב, בנוסף אם יש לכם מושג כמה זה אמור לעלות בערך וכמה זמן זה יקח, אין לי ברכב שום דבר מתוחכם, לא הזרקה, לא חלונות חשמל, לא נעילה מרכזית, לא שום דבר כזה, גם אין מחשב מנוע, מה שאמור לעשות את העניין מאוד פשוט.

דבר נוסף שמתחיל להיות דחוף הוא הפחחות, הרכב סגור, ומתחילות לו חלודות בכל מיני נק', את הגג לדעתי צריך להחליף לגמרי, צירים של הדלת האחורית, כנפונים אני ארצה להעיף ולשים כנפונים מפלסטיק כמו של CJ לצורך העניין, גם פה אני מחפש מישהו שיעשה עבודה טובה מאוד ולא סתם ימרח מלא חומר ואחרי שבועיים יתפרק לי הרכב, במחיר סביר, אז גם פה, בערך עלויות זמנים וכו', המיקום בארץ הוא לא בעייתי, אני אמנם מהדרום אבל בשביל מקום טוב אני אסע לאן שצריך.

לטיפולכם המיידי, :) יואב.

kobiarava
26-06-10, 22:14
אהלן חברים...אצלי ברכב (סמוראי 96), אין לי ברכב שום דבר מתוחכם, לא הזרקה...גם אין מחשב מנוע, מה שאמור לעשות את העניין מאוד פשוט.

לטיפולכם המיידי, :) יואב.

סמו 96 לא אמור להיות מוזרק?

קובי

ishc
26-06-10, 22:47
הרבה עושים הסבה לקרבורטור. כנס לבעלי מקצוע מומלצים ותבדוק שם

BeAsT
27-06-10, 01:21
הרבה עושים הסבה לקרבורטור. כנס לבעלי מקצוע מומלצים ותבדוק שם

בדקתי, אני שואל אם מישהו עשה את זה לאחרונה ויכול לתת לי מחירים וזמנים וכמובן בעל מקצוע שהם ממליצים עליו מנסיונם האישי ושעשו את אותו פרוייקט ולא תיקון נקודתי, תודה מראש.

-->