PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בדיגום ניסאן פטרול

eliadnavon
27-06-10, 17:14
אני מתחיל טיול של חמישה חודשים בצפון מערב אוסטרליה ומעוניין לבנות מיטה זוגית מתקפלת מעץ בתוך הרכב שעדיין תשאיר לי מקום לאיכסון מתחתיה, למי שיש ניסיון או מפרט טכני בבקשה תנו טיפים...*

samuraiDP
27-06-10, 18:09
ביצעתי את אותו דבר בטויוטה לנד קרוזר לפני 3 שנים בערך
הקונסטרוקציה נבנתה מעץ כמו שאתה מתאר עם מקום אחסון מתחתיה...
אני מנסה למצוא תמונות

בכל מקרה, גם לגבי המסלול אני יכול לעזור אם בא לך... ספר, מה המסלול המתוכנן בגדול??

http://lh5.ggpht.com/_i6-a9OY6yXI/R5bhB6LXXZI/AAAAAAAAEio/NJUHuhDzO6w/s720/2.JPG

omri_t
27-06-10, 18:19
אני מקנא בך עד דמעות!!!!!! באמת!!!!

לפני כמה שנים, כשטיילתי באוסטרליה, פגשתי זוג שהתקינו מיטה זוגית באחוריים של פטרול.
המיטה למעשה עמדה על "רגליים" כאשר רוב הפריטים שהועמסו על הרכב היו בארגזים מתחת למיטה.

אנסה למצוא אם יש לי תמונות של הנ"ל.

תעשה חיים, גם בשבילינו!!!!!!

samuraiDP
27-06-10, 18:38
מכיוון שאני לא מוצא תמונות נוספות של הקונסטרוקציה אצלי אני אפרט קצת מה היה שם.
קיבלתי את הרכב עם מיטה בנויה על דיקט עץ שהיה מקובע למוטות עץ שחוברו בברגים וזוויות ברזל לבודי של הרכב (על גבי 3 מוטות רוחב - אחד צמוד למושבי הנהג והנוסע, אחד במרכז החלק האחורי ואחרון בצמוד לדלת האחורית).

לאחר כמה ימים ביצעתי עבודה על המיטה הזאת, את הדיקט שעליו שכב המזרון חתכתי לשתיים (לרוחב) והתקנתי צירים שבעזרתם אפשר להרים את הדיקט כדי לתת גישה טובה יותר לציוד שמתחתיו.
הציוד כולו היה מסודר בארגזי פלסטיק לפי סוג הציוד (מן הסתם יש / יהיה לך המון ציוד שתאסוף על הדרך ותראה שאחד הדברים שחוזרים על עצמם זה הטקס של סידור הג'יפ).

טיפ חשוב (שהציל אותי יותר מפעם אחת) - שני גלגלים ספייר!

כמו עומרי - הקנאה אוכלת אותי!
אם אני זוכר נכון עכשיו זו העונה הרטובה באיזור של הקימברלי (נכון?), אל תוותר על האזור, חזור בסביבות אפריל!

eliadnavon
28-06-10, 16:28
תודה על הטיפים, מה שאמרת זו היתה בערך התוכנית שלי לבניה. אם תמצאו במקרה עוד תמונות בקרוב זה יהיה נהדר כי מחר על הבוקר אני מתחיל בבניה ודיגום של הפטרול. אני כרגע נמצא בחווה במיד ווסט במערב אוסטרליה והתוכנית היא בגדול לטפס צפונה לאורך קו החוף עד ברום, תקופה בקימברלי, דרווין, וירידה דרומה דרך המרכז לאליס ספרינגס.
כשיתחמם בדרום לעלות צפונה דרך אספראנס לפרת' ומשם לניו זילנד. הצעות למסלולים טרקים, פינות חמד וכד' יתקבלו בברכה...
תהנו בארץ הקודש

itaysa
28-06-10, 17:53
ממליץ בחום על ביקור בשמורת ה bungle bungles - purnululu national park
הגישה לשמורה היא רק בטיסה או 4*4.

בשמורה יש טרק של יומיים או שלושה ששמעתי עליו המלצות אבל לי לא יצא.

itamar1980
28-06-10, 21:44
תודה על הטיפים, מה שאמרת זו היתה בערך התוכנית שלי לבניה. אם תמצאו במקרה עוד תמונות בקרוב זה יהיה נהדר כי מחר על הבוקר אני מתחיל בבניה ודיגום של הפטרול. אני כרגע נמצא בחווה במיד ווסט במערב אוסטרליה והתוכנית היא בגדול לטפס צפונה לאורך קו החוף עד ברום, תקופה בקימברלי, דרווין, וירידה דרומה דרך המרכז לאליס ספרינגס.
כשיתחמם בדרום לעלות צפונה דרך אספראנס לפרת' ומשם לניו זילנד. הצעות למסלולים טרקים, פינות חמד וכד' יתקבלו בברכה...
תהנו בארץ הקודש

גיב ריבר רואד - GIBB RIVER ROAD. הדרך נמתחת בין ברום לקננרה.
כ- 600 ק"מ של נסיעת שטח לא קלה. אם הדרך מוצפת לא מאפשרים להיכנס.
כשהייתי שם היא הייתה סגורה מהצד של ברום. לא נכנסתי ולדעתי זו הייתה טעות. הייתי צריך להתחיל את הדרך ואם רואים שיש בעיות הצפה אז לחזור על העקבות (הכל בהתאם לדלק שיש). זה מה שאני ממליץ לך לעשות.

אני הייתי שם על אופנוע.

אתה הולך למלא את מחסן החוויות שלך בהרפתקאות וחוויות לכל החיים.

בקרוב אצלי...שוב...

לגבי המיטה שאתה רוצה. אני ממליץ לבנות בחלל שנוצר תחת המיטה מגירות (אפשר בעומק של לפחות 1 מ' אבל אפשר גם יותר).
תתייעץ עם חיים רכס (נמצא כאן בפורום). אצלו בלנד קרוזר 75 יש בדיוק את הפורמט הזה. מיטה שתחתיה שלוש מגירות עמוקות מאוד (מאלומיניום אומנם אך אפשר גם מעץ).

איתמר

ספרדי
28-06-10, 22:48
איזה כייף לך אני חזרתי מאוסטרליה וניו זילנד לפני חצי שנה מקומות יפיפים.
באוסטרליה קניתי סובראו סטשיין 4X4 והיא היית אחלה
תהנה תעשה חיים משוגעים.

GodsFather
29-06-10, 09:55
קבל!

http://www.virtualhelvetia.ch/temp/nissannz06.jpg

http://picasaweb.google.com.au/CruisinTwo/DIYGUPatrolDrawerSystemBedExtension?feat =directlink#

והנה השרשור של בונה המיטה - http://www.patrol4x4.com/forum/showthread.php?t=32900

הרצתי גיגול עם ואריציות ל NISSAN PATROL WITH BED או SLEEPING INSIDE A NISSAN PATROL. זה נתן תוצאות :)

והעיקר, תעשה חיים ותעלה תמונות מידי פעם :)

.
.
.
.
בקרוב אצלי :roll:

KOOKE
29-06-10, 18:25
הייתה לי כזו מיטה בדיפנדר 110.

טיפ חשוב - תוודא שהמיטה מותקנת בגובה כזה שמאפשר ישיבה זקופה כשאתה על המיטה !!!!

ייתכן והגובה שנותר לאחר קיפול גב שורת המושבים השנייה לא מספיק => אז תבדוק אפשרות לקפל לגמרי (להרים את שורת המושבים השנייה ולהצמידה לגב המושבים הקדמיים ולא רק קיפול המשענת) ולהתקין את המיטה בגובה נמוך יותר שמאפשר ישיבה זקופה עליה !!!!

אחרת זה פשוט עינוי סיני לקום עם כפיפת ראש !!

-->