PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלת מזגנים- מזגן פולט אדים ולא זורק אוויר

hadtomer
18-07-10, 06:09
היי. אתמול, במהלך נסיעה לגולן, לאחר כשעתיים של נסיעה עם מזגן (ספורטאז') המזגן החל לפלוט אדים לבנים ודי סמיכים. לא בכמויות היסטריות, אבל מספיק כדי שאבחין בזה. האוויר שנפלט היה עדיין קר – אבל לא קר כפי שצריך להיות עם מזגן פועל – ועוצמת המאוורר פחתה משמעותית. נאמר, על דרגה 4 הוא פלט אוויר בעוצמה שבדרך כלל הוא פולט בדרגה 1. אחרי עצירה של 10 דקות עם רכב כבוי התופעה נעלמה. מי מכיר?

e-sheta
18-07-10, 06:51
לתופעה קוראים חוסר גז או פילטר סתום ביחידה הפנימית או סוללה סתומה ללא פילטר גש לבדיקה אצל טכנאי מזגנים בהקדם , בהצלחה .

היי. אתמול, במהלך נסיעה לגולן, לאחר כשעתיים של נסיעה עם מזגן (ספורטאז') המזגן החל לפלוט אדים לבנים ודי סמיכים. לא בכמויות היסטריות, אבל מספיק כדי שאבחין בזה. האוויר שנפלט היה עדיין קר – אבל לא קר כפי שצריך להיות עם מזגן פועל – ועוצמת המאוורר פחתה משמעותית. נאמר, על דרגה 4 הוא פלט אוויר בעוצמה שבדרך כלל הוא פולט בדרגה 1. אחרי עצירה של 10 דקות עם רכב כבוי התופעה נעלמה. מי מכיר?

shmil
18-07-10, 08:59
קפא לך המזגן.
צריך להקטין קצת את הטרמוסטט שעל היחידה הפנימית.

ח.שמואל
18-07-10, 19:04
קפא לך המזגן.
+1 ברור שמדובר בקפיאה של הסוללה, אבל יתכנו עוד סיבות לכך. היית אצל מזגנאי לאחרונה?

hadtomer
21-07-10, 20:27
קפא לך המזגן.

צודק. טופל. תודה

zivo
22-07-10, 00:56
סליחה על השאלה...
עד לאחרונה זה עבד תקין, אז למה פתאום צריך להקטין את הטרמוסטט :confused: :confused: :confused:
ניחוש שלי - אתה דוחה את הבעיה ולא פותר.

מאחר וכולנו מסכימים שכנראה מדובר בקפיאה -
או שהטרמוסטט נדפק?
או שספיקת האוויר ירדה (פילטר \ סוללה סתומים או פאן שגוסס)?
או שחסר גז?

אני הייתי מציע להבין מה השתנה, למה מה שעבד תקין התחיל לקפוא

zik5
22-07-10, 14:46
אולי בדר"כ אתה לא נוסע ....נסיעה כזאת ממושכת עם מזגן.....

-->