PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בבחירת ג'יפ ראשון

yshen
20-07-10, 15:14
שלום, אני מחפש ג'יפ בעיקר לטיולי שטח.
אנחנו זוג עם ילדים שכבר לא יוצאים אתנו לטיולים.
זה יהיה רכב שני כך שהרבה לא יסע למעט טיולי שטח ומעט בעיר.
תקציב 60K.
4 דלתות אוטומטי ודיזל
אשמח לקבל המלצות
יהודה

דרור ברלי
20-07-10, 15:46
אם לא ייסע הרבה, למה להגביל את עצמך רק לדיזל? יש גם בנזינים טובים.

בסכום הזה:
1. מיצובישי פאג'רו Q מהדגמים הכי חדשים שתמצא. 1999-2000. אולי אפילו יישאר קצת עודף לישור קו/שיפורים. מרווח, חזק ואמין.
2. איסוזו טרופר - בתקציב שלך ייכנסו מודלים קצת יותר גבוהים. זהירות עם הדיזלים מ-1999 ומעלה! המחיר שלהם מפתה ולא בכדי - זה מנוע חזק אבל לא מוצלח, עם הרבה בעיות שאין צורך לפרט שוב ושוב (תבצע חיפוש). מנוע הבנזין לעומת זאת חזק, משובח ואמין. אוטו גדול, חזק ומסיבי, מרווח ונוח, פלטפורמה טובה לשדרוגים.
3. ניסאן טראנו - קצת יותר קטן, קצת פחות עביר בתצורה המקורית, תדמית אפרורית, ועדיין אוטו מצוין, נוח ואמין עם לא מעט יכולת. בסכום הזה תמצא מודלים קצת יותר גבוהים.

ולמה לא ג'יפ גרנד צ'רוקי? סקסי, בעל אופי, קצת יותר קטן מהיפנים אבל בעל מנוע בנזין חזק, פלטפורמה לשיפורים רציניים.

asafk
20-07-10, 21:51
קודם כל, אני שמח לקרוא שאתםיודעים מה אתם רוצים.
אבל אני תוהה.
אם זוג- למה 4 דלתות?
אם רק לטיולים - למה דיזל?
אם שניכם בריאים ויודעים להשתמש בשתי הרגליים בנהיגה - למה אוטומטי?

שאלות מנחות - האם יש סיכוי שתתחזקו את הג'יפ בעצמכם? האם אתם יודעים עם מי תטיילו (חברים עם רכבי שטח שסביר שתצטרפו אליהם)?

אסף.

yshen
21-07-10, 07:18
דרור תודה על תשובה.
כעקרון אני אוהב אוטו עם 4 דלתות ומרווח.
כרכב שני בבית הוא אמנם לא יסע הרבה (כיום הרכב השני נוסע כ 6500 ק"מ בשנה בלבד ואני מניח שעם טיולים יסע כ 10000 בשנה).
יהודה

yshen
21-07-10, 07:22
אסף תודה על התשובה.
אוטומטי - כי אשתי רוצה
לגבי תחזוקה - כנראה שלא אתחזק לבד אלה במוסך למעט תקלות קלות שאינן דורשות מכשור מיוחד
לגבי טיולים - נצטרף לקבוצות מטיילים ולפעמים גם לבד.
4 דלתות כי זה יהיה נוח לקחת גם את הנכדים שיכנסו בקלות....

-->