PDA

צפייה בגרסה מלאה : צמיגים ומכס

אברמלה
26-08-10, 19:34
שמעו סיפור. היזמנתי 5 צמיגים 33. של בי אף. ביבוא אישי. הצמיגים היגיעו לארץ.קיבלתי הודעה לבוא לאשדוד על מנת לשחרר אותם. שילמתי 480 שקלים עבור פקודת מסירה. ואם זה ניגשתי למכס באשדוד. שם ביקשו מימני עוד 180 שקל עבור פתיחת תיק מישרד המיסחר והתעשייה. טוב שילמתי פתחתי תיק . לאחר פתית התיק עשתה לי הפקידה חשבון של המיסים שאני צריך לשלם עבור הצמיגים. יצא 1480 שקלים. שילמתי.. עכשו תעלה למעלה למכס על מנת לקבל צו שיחרור . אמרתי בסדר ועליתי. חיכיתי קרוב לשעתיים ובסוף היגיע תורי. אני ניכנס ומה אומרת לי הפקידה. תביא אישור מישרד התחבורה. . טוב אמרתי נלך להביא. אז ככה מישרד התחבורה לא נותן אישור לצמיגים רק . במכון התקנים . או הטכניון. . נסעתי למכון התקנים. ניכנסתי. אני מציג את עצמי ומבקש אישור. איין מצב שאני נותן לך אישור אומר לי הבחור שיושב שם. למה אני שואל. יש לי את כול האישורים שילמתי. למה לא. לאיזה רכב הוא שואל. . ואני אומר לו. זה מיועד לרכב עבירות. תביא רישיון רכב שהצמיגים רשומים בו ואני ישחרר לך אותם. נו לך לתסביר לבחור שזה לרכב עבירות שאני בונה. . מסביר בכול זאת ונופל על אוזניים ערלות. . מראה לו תמונות של רכבים . ושום דבר. לא נותן אישור. יש כאיילו צמיגים מידה 33 בכול פנצרייה. זה לא משהו מיוחד. . בקיצור סרט. לא מוכן לתת אישור. חזרתי למכס . ומבקש מימנה שתראה לי בספר התקנות . תקנה אשר מבקשת להביא אישור מישרד הרישויי עבור חלקיי חילוף ביבוא אישי. נכון צדקת איין. אבל הם בשלהם. ויותר מיזה מראה לה תקנה שאומרת שהשיחרור של החלקים נתון לשיקול דעתם של המוכסים. . ובכול זאת מיתעקשים. וכול זה בדרכיי נועם. ושום דבר. אז למה לקחתם מימני קודם את הכסף ועכשו אתם לא משחררים.. בקיצור . תיסכול. . . יש לציין שפעם ראשונה אני ניתקל בדבר כזה. . אז למה ל יבואנים מותר להביא ולנו לא? . מה . הם שומרים על האינטרסים של היבואנים.? ומה איכפת למכון התקנים? בי אף חברה מוכרת. יש לה יבואן בארץ. . . למה הם כן ואנחנו לא? .

cj 64
26-08-10, 20:51
אתה שואל למה להם? מי זה להם?
חביבי ...אלה לא אנשים סטאנדארטים ,אלה אנשים משופרים ,מקורבים לאנשים החזקים עם חשבונות בנק מוגדלים,עם כח ושררה,אלה קרובים יעני של המלך [הממשלה ונכבדיה עלק...]
להם מותר כן ,ולך ולנו הסטאנדארט לא!!!מה לעשות?
אתה פותח קזינו ?! לא ולא ,זה לא חוקי .הם פותחים מפעל הפייס לוטו ,טוטו ,חישחש זה כן!!
אתה רוצה לזיין איזה פוטה ולשלם [יש סאטלות שזה מה יש!,יש מכוערים מוגבלים וכו....]לא ולא ,אתה מפחד כאילו אתה עבריין!
להם מותר..כן כן .עלק דוגמניות נערות זוהר קוראים לזה ,זונות בליגה של המלך ,זה כן!
אתה יורד לחוף,[ יש לי חבר עם 5 ילדים ,לך תסחוב את כל הציוד בידיים ]קנס!!
להם מותר לבנות ,לסגור ולעשות מה בא להם!!
נמשיך לאחרון ,כי יש בלי ,סוף,
כולה בא לך לעשן איזה פאף...לא ולא ,10 עיינים צריך לשמור מסריסי המלך!!
והם ...נוסעים לאמסטרדאם,לאיביזה ,עושים סמים יעני פה זה מותר![שלא נדבר על פדופילייה]
יעני אחי שורה אחרונה ,.........נמשיך להתפלל,ולקוות ,אוליי יהיה איזה כח עליון שישנה פה את המצב!!
יהודים שכמונו ,תמיד צריכים אייזה לאטמה ואח"כ ניהיים אחים!!:roll:

נ"ב תביא לו אישור על איזה רנגלר שיש לו 33 במקור!!
גל cj 64

סופת המדבר
29-08-10, 20:26
אתה רוצה יש לי את הרישיונות של הסופה עם 33\12.5\15 ?

cj 64
29-08-10, 22:37
אתה רוצה יש לי את הרישיונות של הסופה עם 33\12.5\15 ?

איפה נעלמת?

-->