PDA

צפייה בגרסה מלאה : ויטארה חדשה

ramisteinfeld
01-09-10, 16:58
אני שוקל לקנות ויטארה חדשה הדגם המפואר. גיליתי לאכזבתי שהרכב מגיע ללא גלגל רזרבי, ועם גלגלי "18 (אין צמיגי שטח ו/או 50:50 לחתך הזה).
יש למישהו רעיון מה לעשות עם נושא הרזרבי (בעלות כספית סבירה) והאם יש פתרון לצמיגי שטח.

תודה

אור .ס.
01-09-10, 17:37
היי, מה שאני יודע, לדגם הבסיסי קיימים צמיגי שטח (היום בצהריים ראיתי כזה עם צמיגי BF)
כמו כן, נמצאת קרוב אלי ויטרה חדשה מפוארת אשר עלתה לכביש לפני חודשים בודדים, יש לה גלגל ספייר כמו תמיד, עם כיסוי נחמד.

ברר אם ניתן לרכוש את הדגם המפואר עם גלגלים 17 וזה הפתרון :)

ramisteinfeld
03-09-10, 14:13
תודה. בררתי. לא ניתן לקנות עם גלגלי 17 ולגבי הרזרבי, במשלוח הקודם עוד היה גלגל, במשלוח שיש להם כרגע אין יותר רזרבי.

אור .ס.
03-09-10, 14:49
אוקיי, טוב לדעת שיש שינויים, יש עוד דברים שהשתנו ?
אין גלגל בכלל בכלל או שיש גלגל מתחת לרכב כמו בCRV ודומיו ?

אם תרכוש את הדגם הפשוט ? לא תחיה בלי ריפודי עור סאנרוף וקסנונים ?

eyalzo
06-09-10, 20:51
קניתי את הדגם הבסיסי גם בגלל נושא גודל הגלגל. כדאי שתדע שעם 18 אין מה לעשות בכלל בגלל שאין מספיק מקום לגלגל יותר גדול. המגבלה היא הפלסטיקים לפני ואחרי הגלגל, כלומר גם רכב מוגבה לא יכול ליסוע עם קוטר משמעותית גדול יותר. אז עם 18 אתה חייב חתך צמיגים נמוך שממש לא רלוונטי לשטח וגם לא נוח.
דרך אגב, אני שוקל לקנות סט גלגלים נוסף, כנראה 16, ולהרכיב עליו צמיגים בחתך 75 לפחות (המקורי 65). ניכר שההשקעה בגלגלים תחזור די מהר בזכות זמינות גבוהה של צמיגים באזור ה- 500 שקלים בעוד לגלגלי 17 ו- 18 התרשמתי שיש רק צמיגים יקרים (היצע נמוך מאד).
ועוד הערה חשובה - תתמקח. סוזוקי מכרו יפה בשנה האחרונה בעיקר בזכות מחירים מופרזים והנחות ענק לקבוצות. הם ערכו שני מבצעי "חבר" בתוך פחות משנה. הגרנד ויטארה נמכר בהנחה של 10 אלפים ש"ח.

-->