PDA

צפייה בגרסה מלאה : כבלי הצתה זולגים>>ויטרה קצרה

riluman
11-09-10, 16:22
חג שמח. שמתי לב לירידה בביצועים (סחיבה פחות טובה) בויטרה שלי (קצרה,94), לאחר טיפול והחלפה של כמה חלקים שונים. המוסכניק אמר שהוא פירק גם את המפלג בכדי להחליף איזו גומיה. הסקתי שיש בעיה בכיוון הצתה לאחר ההרכבה מחדש, ושזאת הבעיה. כשמכוונים ע"י הנורה (פליקר) זה נראה מכוון, אך בשל החלפת ראש מנוע זה לא מדוייק. מוסכניק שמכוון את זה לפי השמיעה כיוון, והוא אומר שעכשיו זה בול במקום, מה שבהחלט שיפר ביצועים, אך לא לגמריי. באתי לכוון בעצמי, ובשניה שנגעתי בגומי חטפתי זרם חזק. יכול להיות שזאת בכלל הבעיה, ולא הכיוון עצמו? שצריך להחליף את הכבלים שיוצאים מהמפלג לפלגים?
תודה לכם ושבוע טוב.

raanan
11-09-10, 16:35
אם המנוע עובד "עגול חלק" אין כנראה בעיה בכבלים.
תבדוק כשהמנוע כבוי את מצבם החיצוני (שאין התפוררות סדקים וכו ...) אם מצבם גרוע,
עצה שלי תחליף רק למקורי (למרות שעולים כמעט פי שניים).
בכל מקרה, אל תרכוש כבלים תחליפיים "שהראש" (שמתחבר לפלג) אינו יצוק כחלק מציפוי הכבל (כלומר כאלה שניתן לווסת את גובה הראש לפלג ומתאימים למגוון רכבים שהעומק לפלג הוא מרחק משתנה).

רענן

riluman
11-09-10, 19:53
המנוע עובד עגול וחלק, למעט בהילוך שני בעלייה ובהילוך חמישי, גם, רק בעליות. שם מרגישים שהוא לא מדוייק, סוחב פחות טוב, ולא עובד חלק.

אז יש לי שתי שאלות אליך, אם אפשר, דבר ראשון- כמה צריכים לעלות במכשירי תנועה כבלי הצתה מקוריים, +- ?
ושאלתי השנייה, האם זה תקין להתחשמל מכיסוי הגומי של הכבל שמגיע למפלג מהפלגים? ואם לא, מה יכולה להיות הסיבה?

מבחינה חיצונית הכבלים בסדר גמור.

Ace2000
12-09-10, 09:07
מצב לא תקין, תחליף כבלים, אתה לא חייב מקוריים אבל בהחלט תקנה איכותיים
סדר גודל של 200 ש"ח, שווה כל אגורה

riluman
12-09-10, 12:50
יבוצע. תודה לשניכם, שבוע טוב

riluman
14-09-10, 18:30
הוחלפו חמשת החוטי הצתה. סט של חוטים תחליפי במוסך, עלה 90 ש"ח. בעת פירוק החוטים הם התפרקו לגמריי, היה צורך לחלץ בכוח רק את הקצוות מהפלאגים, וזאת למרות שחיצונית הם נראים מצויין. תודה לכם וחתימה טובה

-->