PDA

צפייה בגרסה מלאה : מנוע ניסן טראנו בנזין 96

feril_7
13-09-10, 15:29
הלך לי המנוע לניסן טראנו בנזין 96 . מי שהוא יכול לעזור לי בבקשה ולהדריך אותי איפה אני יכול למצוא מנוע לגיב במחיר טוב
תודה

שיימן
13-09-10, 18:34
איך הלך מנוע? אם אפשר לדעת

feril_7
13-09-10, 21:07
את האמת הג'יפ הוא לחבר שלי . הוא יפה ומטופל אבל באחת הנסיעות נקרע לו הרדיאתור ועלה החם של המנוע והוא המשיך בנסיעה כ 20 כמ עד . המנוע השמיע קול רם . הוא הזמין מכונאי לבדוק מה קרה . המכונאי הפעיל אותו עשה משהוא עד שהמנוע הוציא קול יותר ויותר רם ושפך כל השמן שבתוכו ונכבא ועכשיו אי אפשר להפעיל אותו . המכונאי אמר שהמנוע נגמר וצריך להחליף אותו (החליט את זה בדרך לא במוסך) .
עכשיו אני חושב לקנות את הגפ בצבו הקים . עד כמה זה כדאי ? כלומר באיזה מחיר נחשב כהזדמנות ? וכמה עולה הטיפול כולל החלפת המנוע ? מאיפה אפשר לקנות מנוע במחיר טוב? האם מה שאומר המכונאי שהוא צריך מנוע נכון?
תודה רבה לכם

shilov
13-09-10, 21:27
תצטרך לחפש בפירוקיות מנועים כאלה.
ואתה תצטרך המון סבלנות וידע כדי למצוא מנוע במצב טוב.
לא יודע אם קיים בשוק מנועים כאלה מייבוא אבל שווה לבדוק ועדיף לקחת מנוע מייבוא ולא מנוע מפירוק בארץ.

ראשית תתחיל לחפש במקומות מוכרים ותראה כמה עולה ומי נגד מי אחר כך תתחיל לחפש אנשים שאתה מכיר שאולי יפנו אותך וככה תמשיך

בתור התחלה יש לך המאגר עסק רציני מאוד ומכובד תתקשר תשאל תראה בכלל אם קיימים כאלו מנועים.

ואם אתה מכיר איזה מוסך או שיש לך איזה מוסך שאתה יודע שהוא הולך להחליף את המנוע אז אני מציע שהוא יתקשר כי למוסכים יש מחיר אחר.
אם אתה צריך המלצה למוסך שאני אישית הייתי מבצע את העבודה שלח הודעה לפרטי .

היפה והחיה
14-09-10, 11:17
נראה לי שלהחליף מנוע לא יהיה כדאי.
עלול להגיע לסכום גבוה ביחס למחיר הרכב.

feril_7
14-09-10, 11:56
וגם אם מדובר על סכום של 8000 שח מחיר לגפ במצבו לא כדאי?

היפה והחיה
14-09-10, 12:30
תלוי בכמה יעלה המנוע, כמה הוא יהיה מוצלח, כמה דברים נוספים יש על הדרך קלצ', (אמרת רדיאטור ואולי עוד דברים) והכי חשוב כמה עצבי ברזל יש.
לדעתי הרכבים האלה נימכרים ב20-25 אל"ש, וכדאי לעשות שיכלול כולל.

טלטולי
14-09-10, 14:49
יש מנועים כאלה מיבוא המחירים נעים בין 7K ל10K ליפני עבודה .

-->